Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 6 z 14]

126[O-S-W] By Maximus - Page 6 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Czw Lip 01, 2010 7:29 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Double ale chciałem odświeżyć :P
Poprawiłem mu włosy:
[O-S-W] By Maximus - Page 6 Newwip

127[O-S-W] By Maximus - Page 6 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pią Lip 02, 2010 8:23 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Wiem, że spamie, ale chciałbym, żeby ktoś mi go ocenił:
[O-S-W] By Maximus - Page 6 Newwip

Ten chłopak niema żadnych mocy. Jest wynalazcą i skonstruował sobie strój robota do walk.
Proszę o ocenki.

128[O-S-W] By Maximus - Page 6 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pią Lip 02, 2010 8:31 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Twarz dziwnie wygląda :(. Włoski wyglądają bardzo dobrze ale mogłyby by mieć lepsze cienie. Fajnie wyglądają spodnie z "Adidas" :D. Mięśnie na ręce mi się nie podobają. Buty w ogóle nie ruszone. Tylko kolory. Bluzka dziwnie wygląda. :(

Ocena: 4,75/10

Popraw cienie twarzy, butów i spodni a będzie ok.

129[O-S-W] By Maximus - Page 6 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pią Lip 02, 2010 8:42 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Chłopak skonstruował strój robota do walk, bo nie mógł patrzeć na to jak inni potrafią latać i używać energii i wyszło mu takie coś:
[O-S-W] By Maximus - Page 6 Newwip

Proszę o ocenki.

130[O-S-W] By Maximus - Page 6 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pią Lip 02, 2010 9:00 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
No nie powiem pomysł fajny ,ale brak mu tego czegoś... Może to przez dość małą paletę kolorów użytych przy tej zbroi. Nie ma tutaj specjalnie co oceniać ,bo jest to strój 1-dno częściowy. Oceniłbym na powiedzmy 6/10

131[O-S-W] By Maximus - Page 6 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pią Lip 02, 2010 9:02 pm

Akagi Shigeru

Akagi Shigeru
Genin
Genin
Hmm, well, it's not really a "robot" suit, as it lacks robotic aspects. though, it does remind me -ALOT- of Megman's suit. OPAR itself looks awsum.
10/10

132[O-S-W] By Maximus - Page 6 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pią Lip 02, 2010 9:46 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Zrobiłem dwie nowe pozy do niego, ale nie wiem czy mi palce na działkach wyszły:
[O-S-W] By Maximus - Page 6 Newwip
Proszę o ocenki.

133[O-S-W] By Maximus - Page 6 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pią Lip 02, 2010 10:29 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Hmm.. Ocenię, ale liczę na to samo w moim temacie ;)

"Chłopak" wyszedł całkiem, całkiem. Kształt włosów jest całkiem niezły, jednakowoż cieniowanie wymaga poprawy. Zbyt dużo najciemniejszego odcienia, zbyt mało dwóch pozostałych. Postaraj się je zmodyfikować, ale tylko pod względem cieniowania.
Cieniowanie twarzy dość dziwne, może dlatego że wykorzystałeś taką paletę kolorów. Zbyt dużo odcieni skóry na twarzy. W dodatku, nawet ograniczając te kolory, cieniowanie wychodzi dość słabo. Pobaw się z nim jeszcze, jeżeli zależy Ci na tym by było lepsze. Po prawej części twarzy zrób ciemniejszy odcień, na lewej jaśniejszy.
Podoba mi się to że zrobiłeś dobrze widoczne mięśnie. Są jednak dość słabe. Dlaczego? Znowu, jak na głowie, zbyt dużo odcieni.
Postaraj się cieniować skórę trzy-tonowo. Powinno lepiej wyglądać niż teraz.
Podkoszulka i spodnie są o tyle słabe, że mają zbyt ograniczoną paletę kolorów. Cieniowanie dwu-tonowe nie pasuje do skóry i włosów.
Podoba mi się pomysł z paskami na spodniach, ale samo cieniowanie i spodni i podkoszulki jest słabe. Właśnie z powodu ograniczonej palety kolorów (Zaledwie dwa..).
Buty wyszły dość słabo, są mało oryginalne.

Ogółem.
Jeżeli chodzi o proporcje, chłopak wyszedł dość dobrze. Cieniowanie zaś spieprzyłeś na całej linii. Skóra cieniowana cztero-tonowo, włosy trzy-tonowo, zaś strój i obuwie dwu-tonowo. Takie zróżnicowanie cieniowania nie jest zbyt ciekawe i postaraj się je zmienić. Zdecyduj się na jedno, albo rób bez cieni.

Strój robota jest dość ciekawym pomysłem. Samo wykonanie jednak nie powala na kolana, nie jest zbyt wypasione, choć przyznam że całkiem masywnie wygląda.
Cieniowanie jeżeli chodzi o całość jest dość.. dziwne. Tutaj zdecydowałeś się zastosować cieniowanie trzy-tonowe, i dobrze. Jednak nie wygląda ono zbyt ciekawie przez rozstawienie pikseli. Dziwnie je porozrzucałeś, przez co na niektórych elementach nie wygląda to zbyt ciekawie.
Nie podoba mi się nie zmieniona skóra głowy. Skoro robiłeś trzy-tonowe cieniowanie stroju to trzeba było zrobić to samo z tą cholerną twarzą.
No, dobra. Cieniowanie stroju jeszcze ujdzie. Jest dość słabe, ale widoczne i w ostateczności możesz je zostawić jak jest. Jednakowoż...
[O-S-W] By Maximus - Page 6 Dfgdgs111
Jedynka i dwójka przedstawiają w sumie to samo, ale postanowiłem oddzielić je od siebie. Nie wiem czemu, tak jakoś.
O czym mówię? Zdążyłeś się zapewne domyślić patrząc na obrazek, ale jeżeli jest ktoś kto tego nie widzi..
Brak cieniowania na pasku i w miejscu kaloryfera na gołej klacie. Popraw ten dość nieciekawy błąd i powinno być w porządku.

Ogółem.
Pomysł dość ciekawy, wykonanie gorsze. Postaraj się pobawić jeszcze trochę z cieniowaniem stroju i zmień cieniowanie skóry na twarzy. Pocieniuj miejsca które Ci zaznaczyłem ;)

Dwie nowe pozy są ogólnie dobrze wykonane. Przyczepiłbym się jeszcze do cieniowania, ale chyba niema sensu.
Spójrz dokładniej na jego krok. Chyba czegoś mu brakuje, ale zostawię tobie domyślanie się o czym mówię.
Widzę że poprawiłeś brak cieniowania w dwóch miejscach powyżej. W takim razie, zignoruj to.

Za całość, czyli wszystkie OPAR'y razem wzięte dam Ci..

6/10


/f
KP: 3

134[O-S-W] By Maximus - Page 6 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pią Lip 16, 2010 3:44 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
[O-S-W] By Maximus - Page 6 Wipek

Chciałem, zrobić jakieś dobre ubranie na te czasy a nie jakieś armory... Nie patrzcie na cienie tylko oceńcie jak on się wam podoba.

135[O-S-W] By Maximus - Page 6 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pią Lip 16, 2010 4:58 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Powiem szczerze że strój nawet ciekawy,mi się bardzo spodobał a najbardziej spodnie na głowie ta bandana jest do poprawy ale to pewnie wiesz,włosy też bardzo ładnie no koszulka to cienie naprawić trzeba,widoczne mięśnie to się ceni naprawdę.
Ocenka.8/10

136[O-S-W] By Maximus - Page 6 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pią Lip 16, 2010 6:56 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
[O-S-W] By Maximus - Page 6 Wipek

Pocieniowałem go, ale nie wiem, czy koszulka dobrze. Doradźcie :P

137[O-S-W] By Maximus - Page 6 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pią Lip 16, 2010 7:11 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Włosy jak na moje oko są słabe, te "kolce" z przodu psują cały efekt, ładniej by wyglądało bez tego. Ogółem ich kształt nie jest najgorszy. Cienie na włosach mogły by być lepsze, ale także nie wyglądają najgorzej. Skóra ładnie pocieniowana, podobają mi się mięśnie na ręce, Chociaż rękawiczki nie zachwycają, wyglądają jakby były za małe, "podciągnij" je wyżej. Koszulka- tutaj cienie są najgorsze, do takich koszulek nie pasuje cieniowanie do okoła, popraw je jeszcze raz :p
Spodnie są nawet ładne, no same kontury to S-H ale cienie nawet ujdą :p Tylko ten pasek na boku mnie przeraża, wogóle nie pasuje, ale to twój oparek a wiec sam zdecydujesz co z nim zrobisz. Buty to standard, wiekszość userów takie robi :p

2kp
Gdyby się dało po połowie, dostałbyś półtora za spieprzenie zwrotów "w ogóle" i "dookoła"...

138[O-S-W] By Maximus - Page 6 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pią Lip 16, 2010 8:39 pm

Krycha95

Krycha95
Don
Don
No więc... włosy, widzę , ze wymyśliłeś coś nowego i to nawet nieźle ci wyszło.Cienie na twarzy są git.popracuj trochę nad cieniami koszuli.Kształty i proporcje są ładne, spodnie ładnie zrobione, buty standard.7,8\10

139[O-S-W] By Maximus - Page 6 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sob Lip 17, 2010 7:03 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
[O-S-W] By Maximus - Page 6 Wipek

Zmieniłem mu rękawice, bo nie umiem robić tamtych :P

140[O-S-W] By Maximus - Page 6 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pon Lip 19, 2010 7:20 pm

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Ogółem prezentuje się ładnie, ale ... No właśnie jak wszędzie jest "ale"
Zacznijmy od włosów. Są one ładne zwłaszcza cienie mi się podobają, zaś kontury mi się nie podobają, lecz są dobre .
Cienie twarzy i rąk (ogółem skóra) ładne, podobają mi się.
Rękawice ciekawe, może dlatego, że oryginalne.
Koszulka... No jak to zwykła koszulka tylko, że tu cienie mi się nie podobają. :/
Spodnie, no to jest część opara, która bardzo mi się podoba, dobre cienie kontury i ciekawy czerwony pasek.
Buty jak buty nie ma co :P

Ogólnie opar prezentuje się ładnie, ale nie dopracowane detale :/
Daje ocenkę hmm ... 6,5/10

KP: 1
/f

141[O-S-W] By Maximus - Page 6 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pon Lip 19, 2010 7:47 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
No więc, Brajan...
WIP prezentuje się dobrze. Ma oryginalny świetny wygląd. Jak członek gangu xD
No więc zacznę od plusów postaci :
Dobre cienie skórne.
Fajne rękawice.
Oryginalnie zrobione mięśnie.
Fajne spodnie.
Tenisówki xP

A teraz powiem co jest jak dla mnie minusem :
Cienie bluzki.
Głowa. Nie wiem, czy on tam czapkę, chustę, czy normalne włosy i "koronę", bo naprawdę trudno mi to stwierdzić. Jednak twoja postać by była o wiele lepsza i naprawdę nie straciła by swojej oryginalności, jeśli usunąłbyś to srebrną szpiczastą część.

To tyle ode mnie.
7/10.

Repair and show again. <Czy ja tego gdzieś już nie użyłem? :/

KP: 1
/f

142[O-S-W] By Maximus - Page 6 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Wto Lip 20, 2010 9:41 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
[O-S-W] By Maximus - Page 6 Wipek

Taki trans bez koszulki, czyli rozrywa ją siłą woli ze wściekłości i oczywiście staje się silniejszy :P

143[O-S-W] By Maximus - Page 6 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sro Lip 21, 2010 7:59 am

Filike

Filike
Zbanowany
Zbanowany
Hmm.. napewno dużo da mu te rozerwanie koszulki ! Mwahaha. xd Ogólnie oparek fajny i przyjemny do patrzenia jedyne co mnie w nim odpycha a za razem przyciąga są te SIWE WŁOSY z przodu. Cieniowanie i kształty jak zawsze dobre no nic dodać nic ująć w sumie. Tylko mógłbyś dodać Credit For Filike ;) Chyba się domyślisz za co. No ale w sumie patrząc na poprzednie opary w których jest credit for Filike ta jedna rzecz się chyba różni, jak nie to wstaw credita dla tego kolesia. Ocena za opara 9 ! w skali do 100 :D znaczy się do 10 ;>

144[O-S-W] By Maximus - Page 6 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sro Lip 21, 2010 9:02 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
[O-S-W] By Maximus - Page 6 Wipek

Nudziło mi się, więc zrobiłem takie transy.

Oceniajcie, może jakiś zostawię :P Albo wszystkie.

Edit Hey!

Dzięki za oceny!

Powyrzucałem te złote formy:
[O-S-W] By Maximus - Page 6 Wipek

Dorzuciłem dwa nowe transy, nic wielkiego ale zawsze coś :P:
[O-S-W] By Maximus - Page 6 Wipek

Edit Hey!

Kurde ale ocen! Nie pchajcie się aż tak oceniać!
Nowe transy:
[O-S-W] By Maximus - Page 6 Wipek

145[O-S-W] By Maximus - Page 6 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Czw Lip 22, 2010 6:27 pm

Halls

Halls
Logia User
Logia User
No więc :

Normal
Włosy mają trochę dziwny kształt, cienie na nich są dobre. Koszula ma dziwne cieniowanie przez co odpycha mnie ten opar, spodnie mają fajne cieniowanie ale zlewają się trochę z butami, cienie twarzy i rąk są dobre i nic do nich nie mam.
Bez koszuli wygląda fanie podoba mi się klata piersiowa, ten drugi :wtf?!: duże mięśnie jak u Pudziana, ale tak jest dobrze.

Kaioken
Dobrze to wygląda dobrze tak jak w tej dużo umięśnionej drugiej pozy.

Ssj 3
Tu włosy mnie odpychają bo maja dziwny kształt i trochę do dupy to wygląda. Popraw włoski i będzie dobrze.

Ssj 4
Tu ta dużo umięśniona poza wygląda trochę dziwnie, ogon ma fajny kształt przez co wygląda to lepiej. Włosy (i tu szok) wyglądają najlepiej z wszystkich, cienie są dobre więc nie ma co pisać. Aura dziwnie wygląda w tej formie.

Ps : Ssj i Ssj 5 nie oceniałem ponieważ napisałem to w Normal i Ssj 3

Opar jest dobry, 9/10

KP: 2
/f

146[O-S-W] By Maximus - Page 6 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Czw Lip 22, 2010 10:54 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
No to do oceny...
Cóż widzę, że nic nie zmieniłeś z tego co napisaliśmy z Mimie wcześniej... :/
No dobra, ale wróćmy do tych transów...
Normale - jak dla mnie bez różnicy i komentarz taki jak przedtem. Nie licząc tych bez koszulki oczywiście... Ci bez koszulki wyglądają fajnie. Zrobiłeś fajną klatkę piersiową. Ale ten 2 faktycznie wygląda jak Pudzian O.o
Kaioken - jak Kaioken... Czerwone barwy i tyle.
SSJty - Wyglądają dość fajnie. I ten normalny i ten drugi. Jednak to trochę dziwne, że nagle znikła mu ta opaska :wtf?!:
SSJty2 - Szczerze wyglądają prawie jak SSJty. Ale tutaj ten umięśniony mi się nie podoba.
SSJty3 - Włosy są fajnie zrobione. Jenak ten umięśniony trochę mi nie pasuje do SSJ3 :/
SSJty4 - Tutaj bardziej pasuje ten umięśniony niż ten zwykły, bo przy SSJ4 mięśnie wzrastają jak przy USSJ.

Aha i lepiej bez tych poświat, bo to zupełnie nie potrzebne ;)

Oceny:
Normal - Jak ostatnio, tylko wynik podziel przez 2.
Kaioken - To co normal.
SSJ - 5/5.
SSJ2 - 4/5.
SSJ3 - 4/5.
SSJ4 - 5/5.

SSJ5 nie oceniam, bo i tak nie ma takiego SSJta xP

KP: 2
/f

147[O-S-W] By Maximus - Page 6 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pią Lip 23, 2010 8:35 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
NOWY!!
Wyszedł teraz SSJ6!! Patrzcie i podziwiajcie! Nie jest na sprzedaż!

A zrobiłem go bo się nudziłem :P Może jeszcze jakąś formę wymyślę, ale nie będzie już SSJ :P Trzeba zrobić 24 formy i pobić Yoha!
Wszystkie SSJty do 3 miały żółty kolor włosów to czemu tu nie mogą być?
[O-S-W] By Maximus - Page 6 Wipek

Jak tu widać jest 19 bez Normala.
Czekam na oceny.

148[O-S-W] By Maximus - Page 6 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pią Lip 23, 2010 12:11 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dobra, mimo to że mi się zwyczajnie nie chce ostatnio pisać, postanowiłem że muszę to zrobić!
Taka mała uwaga już na początku, nie oceniam tych będących w kolorowej otoczce. Bynajmniej niema to sensu. Ogólnie, skasuj te transy z otoczkami, poza Kaio-ken'em.
Druga, większa uwaga jest taka, że mnie nie pobijesz. Nie transami mającymi otoczki. Z nimi jest zwyczajnie za mało pracy i nie liczę ich jako swoich przeciwników.
Dobra, do dzieła.

Przede wszystkim nie podoba mi się cieniowanie włosów, jest zwyczajnie za słabe. Popracuj nad nim W KAŻDEJ formie. W każdej bowiem wymaga ono poprawy.

Normal:
Jak mówiłem, cieniowanie włosów do poprawy. Cienie głowy uległy znacznej poprawie, wychodzą Ci lepiej niż wcześniej, ale to jeszcze nie to co chciałbym zobaczyć w twoich pracach. Proponuję popatrzeć na moje cieniowanie lub cieniowanie Sołtysa. Mamy bardzo podobny styl, poza robieniem mięśni.
Podkoszulka normalna, nie wyróżnia się niczym poza brakiem rękawów i tym że jest starszego brata. Cieniowanie nie zachwyca. Ba! Musi być lepsze. Nie baw się w coś ala. PillowShading, bo nie daje to dobrego efektu. Przynajmniej, wg. mnie.
Podobają mi się spodnie, wyróżniają się czerwonym paskiem. Fajnie to wygląda. Ich cieniowanie także nie jest złe, ale wydaje mi się że to jedynie recolor postaci bazowej (Base), dlatego nie oceniam ich. Buty ujdą, nie są złe.

Normal (Bez podkoszulka):
To samo co wyżej, jednak pomiń gadanie na temat podkoszulki. Mimo to, forma ta ma własne błędy.
Pierwszym, rzucającym się w oczy błędem są mięśnie rąk. Zwyczajnie z daleka ich nie widać, choć z bliska widzę że je dałeś. Postaraj się zastosować podobne triki co Sołtys w cieniowaniu i tworzeniu mięśni rąk, bowiem jest On w tym naprawdę dobry. Możesz także popatrzeć na mnie czy Seza, jednak to Sołtys wyćwiczył sobie tworzenie mięśni.
Drugi błąd to zbyt mocno zaznaczona klata. No, jak to? Mięśni nie widać, a klata jest aż nadto zaznaczona i widoczna? Coś tu nie gra.
Poza tym:
[O-S-W] By Maximus - Page 6 17749132
Nie rozumiem po co ta pozioma linia. Myślę że jej skasowanie i lekkie zmodyfikowanie tego miejsca na klacie da Ci o wiele lepszy efekt niż może Ci się wydawać. Serio, zrób jak mówię.
I poza tym, nie podkreślaj tak klaty. Zdecydowanie słabo to wygląda.

UltimateNormal:
Błędy takie jak wcześniej, pomijając podkoszulkę i mięśnie rąk. Tutaj ich zwyczajnie niema.
Jak w poprzedniej formie mięśni na rękach nie było, tak tutaj są i to aż za mocno podkreślone. Postaraj się je troszkę zmodyfikować. Możesz uzyskać lepszy efekt, ale musisz trochę tutaj popracować.

Kaio-ken i Kaio-ken xILEŚTAM nie oceniam, bo niema sensu. Recolor postaci, te same błędy. W drugiej formie wzmocnij kolory i otoczkę.

SuperSaiya'jin, Ultimate SuperSaiya'jin:
Błędy w klacie i rękach te same co w normalnej formie.
Dziwi mnie fakt że niema tutaj opaski na czole, którą ma w normalnej formie. Czyżby się porwała z powodu nadmiaru mocy jaką uwalniasz w SSJ? Nie wiem. Może lepiej ją byłoby dodać? Zobacz co można zrobić.
Pobaw się także z cieniowaniem włosów i zastosuj inny odcień. Mogę Ci jeden podrzucić, fajnie wygląda i sam go używam w SSJ. Myślę że lepiej by wyglądał właśnie w wersji z moimi odcieniami, ale jak chcesz.

SuperSaiya'jin 2, Ultimate SuperSaiya'jin 2 (?):
Niema w nich co oceniać. To samo co wyżej, z tym dodatkiem że przydałoby się mu zmodyfikować włosy. Są bardzo podobne do SSJ, przynajmniej wg. mnie. Kilka podniesionych kosmyków nie sprawia że to SSJ2, postaraj się więc zmienić całe włosy. Skasuj też tego kuca z tyłu, bo w SSJ2 włosy tak mocno się podnoszą że nie zostaje nawet coś takiego.
Zmień to co mówię + cieniowanie i powinno być OK.

SuperSaiya'jin 3, Ultimate SuperSaiya'jin 3 (?):
Włosy powinny ulec większej zmianie. Nie zostawiaj tych opuszczonych kosmyków. Nie powinno ich być, zważając na moc tej formy.
Twarz na SSJ powinna mieć inny wygląd. Bowiem, Sprity SSJ3 nie mają już kwadratowo jakichś oczek, a co innego. Co? Popatrz na różne formy SSJ3 Spritów z DB. Gotenks? Son Goku?
Słabe cieniowanie włosów, zmień to. Im niżej opuszczone włosy, tym mniej powinno być najjaśniejszego odcienia.
To na tyle.
Popraw to.

SuperSaiya'jin 4, Ultimate SuperSaiya'jin 4 (?):
Włosy dobre, błędy w klacie te same co wcześniej. Tak samo z mięśniami rąk, postaraj się je bardziej podkreślać.
Kolor źrenic w SSJ4 może być inny niż w pozostałych wersjach SSJ. Wiesz? No, ale to twoja idea, a nie moja ;)

SuperSaiya'jin 5, Ultimate SuperSaiya'jin 5 (?):
SuperSaiya'jin 6, Ultimate SuperSaiya'jin 6 (?):
Te same błędy co powyżej. Nic dodać, nic ująć.

Ogólnie.
Nie rób tylu OPAR'ów naraz, bo widzisz jak się oceny sypią, nie?
Poza tym, fajnie wyglądają i na tym się kończy. Mają dużo błędów, które trzeba poprawić.

3kp

149[O-S-W] By Maximus - Page 6 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pią Lip 23, 2010 1:23 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
I tak mnie nie zniechęcisz!
Oto next form oraz potara z Bombim, potare sam robiłem:
[O-S-W] By Maximus - Page 6 Wipek

150[O-S-W] By Maximus - Page 6 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pią Lip 23, 2010 3:30 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Ja ocenię fuzję.
Nie tak wyobrażałem sobie tą fuzję, ale nie jest zła. Spodziewałem się, że białą część ubrania będzie dłuższa. Ale co tam, twój gust. Włosy są ładne. Bardzo mi się podobają. Ich kształt jak i cieniowanie. Ubranie jest bardzo ładne, podoba mi się. Jedynie cieniowanie na niebieskiej części koszulki jakoś mi nie pasuje. Najlepiej pokombinuj z tym cieniowaniem. Dalej spodnie...są takie jak w twoim oparze, więc nie będę oceniał. Buty są moje, ale trochę je niedawno przerobiłem, ale pech już.

1kp

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 6 z 14]

Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.