Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 7 z 14]

151[O-S-W] By Maximus - Page 7 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sob Lip 24, 2010 7:18 am

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
Ile jeszcze mu kolorów dodasz ?
Nie podoba mi się pierwsza forma. Te włosy... odrosty ?

Wole oceniać fuzję, bo nie mam zamiaru oceniać zmiany kolorków i dodanie paru kłaków. Powiem tylko, że cieniowanie (opócz koszulki) jest w porządku.

Fuzja.. dobra. Ładnie zrobione włosy, lepiej niż w pierwowzorach. Koszulka miodzio, choć można ponarzekać na to i owo. Rękawice średnie. Nic specjalnego, ale rozumiem, że to tylko kilka pikseli i raczej nic ekstra nie da się zrobić. Spodnie ładna, aczkolwiek czarwony pasek mógłby by być ciemniejszy. Buty Bombiego, oceniać nie ma sensu
Ogólnie... pozytywnie

/f
KP: 2

152[O-S-W] By Maximus - Page 7 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sob Lip 24, 2010 8:33 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Wzol! Nudzę się to robię :P A jak fajnie wygląda to czemu mam nie robić? Przynajmniej dla mnie fajnie :P
A tu next formy :P

[O-S-W] By Maximus - Page 7 Wipek
https://2img.net/r/ihimizer/img256/4967/wipek.png

Proszę o ocenki, a i będę dalej je robić jak będę miał pomysł :P Bo co mam robić jak się nudzę?

Edit Hey!

Kto chce ze mną fuzje to piszcie tu i ją zrobię, a przynajmniej się postaram :P

153[O-S-W] By Maximus - Page 7 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sob Lip 24, 2010 9:17 am

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
moze ze mna:
[O-S-W] By Maximus - Page 7 14opar

credits:s-h

154[O-S-W] By Maximus - Page 7 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sob Lip 24, 2010 9:34 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Po 1- ty z tego wszystkiego masz zrobione sprity? o_O
Po 2- o co kaman z tymi otoczkami w niektórych "transach"
po 3- Nie wiem po co ci tyle tych transów...
po 4-
Bo co mam robić jak się nudzę?
Rozbierz się i ubrania pilnuj o.O.


Najlepsze z tego wszystkiego to pracki nr 1,2 i fuzja. Reszta jakby na siłe robiona tylko po to by miec ich jak najwięcej...także ocienie tylko te 3 pracki.

1.Włosy może i oryginalne(uważam tak bo nie widziałem podobnych), ale mi się za bardzo nie podobają, cienie moga być, opaska na czoło może być, cienie twarzy dobre jak na mój gust. Podkoszulek normalny pod względem wyglądu, za to cienie juz dziwne, lecz nie są najgorsze. Ręka doś dobrze umięśniona oraz pocieniowana, rękawiczka może być, ale mi się nie podobają te trzy jasne piksele. No i teraz spodnie... spodnie jak to spodnie wygląd normalny jedynie ten czerwony pasek z boku dodaje mu trochę inności od innych spodni, cienie są dośc dobre, chyba najlepiej pocieniowana część tej pracki. Na końcu buty, są jakie są,mogą być i właściwie pocieniowane.

2.Tu to samo tylko bez podkoszulka, więc pozostaje mi ocenić klatę która jest nie najgorsza jedynie cienie są dość dobre, mogą być.

3.Fuzja jest chyba najlepsza z tych wszystkich prac, włosy niezbyt zmienione jedynie nieco więcej kudłów u góry. Jest tu sporo od twojej pracy więc zabardzo co oceniać nie ma bo juz to zrobiłem,bluzka twoja a jej kolor z drugiej pracy + jakieś rękawy, spodnie twoje, ręka i rękawiczka twoje, buty są z tamtej pracy, ale nie są najlepsze ;d.



Reszta to tak... klata z nr 2 i 3 jakieś słabe włosy no jedynie włosy ssj4 są dość dobre reszta słabe, jakies porąbane otoczki i nie istniejące w anime ssj 5,6,7...666..., no a ostatnia forma to jakis zacieszający michę czerwono skóry otoczkowato ogoniasty koleś...
Ja tam się tylko dziwie że przez te wszystkie transy od mocy rozwaliło mu podkoszulek a spodnie całe... chyba że jest jak Gray Fullbuster i nie lubi nosić bluzek,koszulek i tym podobnych.


Zatem:
praca nr 1 7/10
praca nr 2 to tylko lekka zmiana nr 1 więc oceny niema po co dawać.
Fuzja 7,5/10
No i to by było na tyle.

@edit

Chcesz to możesz się pobawić fuzją z moją pracką.
[O-S-W] By Maximus - Page 7 Sameyaroumisora1


3kp
Btw, on naprawdę to robi tylko po to, żeby mieć więcej transów od Yoha.


@ty co napisałeś oliwkowo żygowatym kolorem

xd, to dlatego daje bezmyślnie te transy z zupełnie niepotrzebnymi otoczkami i kazdy trans daje w dwóch lub trzech wersjach... teraz życie ma sens ;O

OJP, tak ciężko rozszyfrować nasze kolory? Już Ci pomagam:
Kolor Dasego, Kolor Viega, Kolor Yoha, Kolor Coolta , i mój Kolor.
/feli


@Feli
Dziękuje za wyjaśnienie.

155[O-S-W] By Maximus - Page 7 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sob Lip 24, 2010 3:30 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Skończyłem fuzje z Mikro. Mikro skąd masz te włosy?
[O-S-W] By Maximus - Page 7 Wipek

156[O-S-W] By Maximus - Page 7 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sob Lip 24, 2010 4:45 pm

Halls

Halls
Logia User
Logia User
No to zaczynamy :

Włoski mi się podobają bo fajnie je ułożyłeś, cienie na nich są gorsze, nie podoba mi się cieniowanie koszulki. Mięśni nie widać, nie podoba mi się jeszcze cieniowanie twarzy, spodnie mają bardzo (według mnie) dobre cienie. Buty mógł byś się do nich trochę przyłożyć bo trochę inaczej se to wyobrażałem, rękawicę mogę powiedzieć że są oryginalne bo nigdy takich nie widziałem.

Ocena za tego oparka wynosi 6.5/10 (spodziewałem się po tobie czegoś więcej).

/f
KP: 1

157[O-S-W] By Maximus - Page 7 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sob Lip 24, 2010 4:47 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
No trochę mi nie wyszedł :P Ale mam next:
[O-S-W] By Maximus - Page 7 Wipek

Proszę o ocenki:D

158[O-S-W] By Maximus - Page 7 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sob Lip 24, 2010 7:14 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Sry za double, ale chciałem wam coś pokazać :P
[O-S-W] By Maximus - Page 7 Wipek

Taki wyszedł po Yoh'owatych i Zeng'owatych poradach. Usunąłem parę transów i co nieco poprawione.
A napisz któryś teraz, że złe cieniowanie na mięśniach, albo że za dużo transów to powieszę za jaja, spale, a na końcu ZJEM!!

159[O-S-W] By Maximus - Page 7 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sob Lip 24, 2010 8:45 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Max z tymi jajami to mi pedalstwem zaleciało ;d ale do rzeczy ... kurfa którego mam tu oceniać !? Ocenie SSj4 xDD
To tak włoski ładne ale z daleka, gdy im przyglądnąłem nie spodobały mi się z bliska ;/ Pixele zbyt chaotycznie porozrzucane, za bardzo nie wiem skąd pada światło... Sam kształt jest ok ale cienie zmień. Klata na niej brakuje mi czarnych pixeli Tutaj Z daleka wg mnie to lepiej wygląda. Klata ma cienie czterotonowe zaś głowa trzy ale dobrze to wygląda, tylko lekko spieprzyłeś cienie twarzy xD Tak lepiej by wyglądały xD
Mięśnie rąk no nawet ujdą xD nie jest tragicznie. pozbyłbym się tych rękawic i dałbym jakieś frotki czy coś : D Spodnie to samo co mięśnie rąk nie jest źle ale pocieniowałbym ten pasek na spodniach ;d Butki ala Sayanskie nie ma co oceniać xD
Ocena 3+/5 Popraw to co wypomniałem i pozbądź się kilku transów, tego SSJ 2 z aurą obu, i jednego kaiokena (umięśnionego). Za dużo roboty ;/ zresztą rób co chcesz : D

/f
KP: 2

160[O-S-W] By Maximus - Page 7 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sob Lip 24, 2010 9:08 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Smok już nie żyjesz, ale zrobiłem tak jak pisałeś.
[O-S-W] By Maximus - Page 7 Wipek

Jeszcze kogoś powiesić? Śmiało nie krępujcie się.

Edit Hey!
Więcej nie będę robić trnasów do niego ale dorzuciłem mu ostatni najsilniejszy. To coś w połączeniu Demona i Wilkołaka:
[O-S-W] By Maximus - Page 7 Wipek

Edit Hey!

Czemu nie oceniacie? Dodaje next fuzje Hallsa ze mną:
[O-S-W] By Maximus - Page 7 Wipekd

Coraz dłuższe to jest. Chyba zacznę dodawać pojedyncze :P
Proszę o ocenki Hey!

Edit Hey!
No i znowu edytować muszę...
Oto kolejna fuzje, ale tym razem z Diwanem :P
[O-S-W] By Maximus - Page 7 Wipekz
Proszę o ocenki Hey!

161[O-S-W] By Maximus - Page 7 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Nie Lip 25, 2010 11:51 am

Krycha95

Krycha95
Don
Don
No więc, jak dla mnie jest stanowczo za dużo tych transów, zmniejsz ich liczbę.
NO więc , prezentują się całkiem nieźle, widzę , że zaczynasz robić fuzje, no więc , fuzje nie są złe ale popracuj jeszcze trochę nad połączeniami włosów, co do reszty nie mam zastrzerzeń.
7,3\10

162[O-S-W] By Maximus - Page 7 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Nie Lip 25, 2010 1:22 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Strasznie dużo transów, jak dla mnie aż za dużo. Ogólnie włosy są całkiem niezłe przy każdej formie . Ja ocenie tą ostatnią.
Włosy mają fajne kształty, ale słabe cienie, popraw je bo teraz wyglądają trochę dziwnie. Kolor skóry jest za ciemny moim zdaniem, ale cienie na twarzy są dobre. Klata to jak dla mnie przesada. Ta klata stała się nieproporcjonalna do nóg, wyglądają jakby jledwo mogły ją utrzymać, a więc zmniejsz trochę klate albo powieksz nogi. No ale sama klata ma dobre cienie i ciekawy wygląd. Mięśnie rąk mi się nie podobają, popraw je bo wyglądają słabo.
Te "szpony" są całkiem przyzwoite. Spodnie mają w miarę dobre cienie :p
Buty to normalka, ale do tych demonów mógł byś zrobic bez butów, wyglądało by to bardziej ciekawie.

1kp

163[O-S-W] By Maximus - Page 7 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sob Lip 31, 2010 8:21 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Zmniejszyłem transy o kaiokena :P Dodałem koszulkę do koxów. Zmieniłem włoski w SSJ3 i aure w przedostatnim na czarną:
[O-S-W] By Maximus - Page 7 Wipek

Edit Hey!
Zmniejszyłem jeszcze transy o dwa i zmieniłem trochę jednego:
[O-S-W] By Maximus - Page 7 Wipekw

164[O-S-W] By Maximus - Page 7 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Czw Sie 05, 2010 12:25 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Odświeżam!
Zrobiłem poprawkę włosów ostatniego opara/wipa. Mam nadzieję, że się wam spodobają:
[O-S-W] By Maximus - Page 7 Wipr
Proszę o ocenki.

Edit Hey!
zmniejszyłem trochę włoski w SSJ3:
[O-S-W] By Maximus - Page 7 Wipr

165[O-S-W] By Maximus - Page 7 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Czw Sie 05, 2010 12:53 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Tutaj to są nowe tylko włosy bo reszta (tułów itp.) są z poprzedniej wersji... zatem włosy normal... no niby dla oka lepiej wyglądają jak dla mnie... jednak tamte były oryginalniejsze a nie jakieś saiyańskie kudły, pomijając to są nieźle zrobione.
Ssj i ssj2? Ich włosy są takie same i niewiele odbiegają z wyglądu od normal wersji najwyżej są nieco szersze, poza tym niby dobre ale kontury nieco za jasne się wydają.
Ssj3 chyba robiłeś sam, ale pewien nie jestem, są dość dobre jedynie co mi jakoś tak wadzi to nieco za dużo kudłów na górze po lewej stronie... no nie wiem jak to bardziej sprecyzować po prostu są jakieś takie...

KP: 1
/Feli

166[O-S-W] By Maximus - Page 7 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Czw Sie 05, 2010 8:43 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Dodałem nowy trans:
[O-S-W] By Maximus - Page 7 Wippz

Proszę o ocenki Hey!

Edit Hey!
Zmieniłem Demona na twarzy i dodałem jedną taką mhoczną transformację:
[O-S-W] By Maximus - Page 7 Wipc

167[O-S-W] By Maximus - Page 7 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Czw Sie 05, 2010 10:06 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Hmmmm.. Nie szalej z tymi transami za bardzo bo to też niezbyt fajne.
Ummm, ogólnie cieniowanie wosków nawet jest dobre. Bez kilku kosmyków mogą by się obejść, ah i w środku włosów ten kosmyk ma jeden pixel za dużo niezbyt to wygląda.
Cienie twarzy są w porządku ogólnie nie mam zastrzeżeń, ale chyba lepiej by wygląda bez jednego dolnego pixela oka. Co do tej koszulki- FUUUUU. Ta nie obraź się lub coś, ale kompletnie jest źle cieniowanie. Kolor biały się specyficznie cieniuje. Brakuje również jakichkolwiek zgięć itd. Cienie na spodniach również nie są zbyt fajne, ledwo zedytowane od base to minus. Komentowałem normala.

/Y
+2KP

168[O-S-W] By Maximus - Page 7 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Nie Sie 08, 2010 7:02 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
[O-S-W] By Maximus - Page 7 Wipu
Dodałem trans i mam zamiar 100% kogoś tam zrobić. Jeszcze nie wiem czy Demon będzie się nazywać :P Na pewno ivul!

169[O-S-W] By Maximus - Page 7 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Nie Sie 08, 2010 7:50 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Ocenię ci ostatni trans,wygląda dość dziwnie niepodoba mi się to co on ma na sobie,dziwnie to wygląda,ale jako pomysł na demona to naprawdę ciekawy pomysł mój następny sprit to będzie jakiś anioł czy diabeł jak wszyscy to wszyscy zrobimy armię demonów hahahahah,a wracając do oceny to włosy dobre cienie jak i ich ułożenie,zmień tą koszulkę a będzie git.
Ocenka:9/10

/Y
+1KP

170[O-S-W] By Maximus - Page 7 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Nie Sie 08, 2010 8:30 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Zrobiłem ostatni trans i jednak nazwę go Demon :P
[O-S-W] By Maximus - Page 7 Wipx

Prosze o ocenki Hey!

171[O-S-W] By Maximus - Page 7 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Nie Sie 08, 2010 8:43 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Dajesz za każdym razem niewiarygodnie dużą ilość prac na raz ,więc podam takie najbardziej ogólnikowe informacje. Jeżeli chodzi o tą białą koszulkę ,to wymaga zmiany cieniowania. To samo tyczy się mięśni rąk ,włosów i spodni. Tak samo buty są bardzo mało oryginalne jak na WIP' a. Podobnie kiepsko wygląda ta czarna rękawiczka ze srebrną wstawką. Jedynie ok wygląda twarz do której prawie że nigdy się nie przyczepiam. Jeżeli chodzi o włosy w ssj ,to sam ich kształt jest ok. Włosy w ssj2 powinny się nieco zmienić ,być bardziej szpiczaste ,a że są już wystarczająco nastroszone ,to radzę dodać kilka dodatkowych ,opadających kosmyków przy formie ssj. Po prostu je troszeczkę opuścić w dół ,jeżeli wiesz o co mi chodzi. Jeżeli chodzi o kształt włosów ssj3 ,to radzę je poprawić ,szczególnie na dole ,ehm i na górze też -.-'. Jeżeli chodzi o sposób pocieniowania form ssj ,to nie jestem specjalnym fanem braku czarnych konturów ,ale mimo tego włosy pod względem cieniowania nie wyglądają koszmarnie.
Jeżeli chodzi o te demoniczne formy transformacji ,to nie specjalnie mi się podobają. Nie mogłeś wymyślić czegoś bardziej oryginalnego ? Tzn, może źle się wyraziłem. Czy nie możesz przedstawić ich jakoś bardziej oryginalnie ? Zmień ich kształt nieco bardziej. Nie ograniczaj się tylko do zmiany koloru skóry i zwiększania wielkości mięśni ,ale dodać jakiś ogon ,rogi ,czy też mógłbyś zdeformować w jakiś sposób jego ciało. Widzę ,że dodałeś w przedostatniej transformacji pazury ,ale wyglądają dość 'nieudolnie'. Zauważyłem też brak butów i rękawiczek ,które zmieniają się w ... koszulę ?! No proszę Cię ,to jest strasznie naciągane i nie wygląda wcale dobrze. Pomijając wątpliwe okoliczności pojawienia się koszuli znikąd ,to jest pocieniowana bardzo słabo.
To samo tyczy się ostatniej transformacji ,która krzywo wykonaną głową nawiązuje do Freezera. Tylko dodałeś jakieś krzywe ,brzydkie kolce na głowę.

Ogółem nic specjalnego tutaj nie pokazałeś ,może zamiast cały czas dodawać nowe formy swojego WIP'a ,to zrób coś nowego ,jakiegoś innego ,ciekawego OPAR'a. Tym razem nie będę dawać oceny ponieważ jest tutaj za dużo prac do oceny.

PS Nie chciałem Ci dowalić w żaden sposób ,ale taka jest moja opinia.

KP: 3
/Feli

172[O-S-W] By Maximus - Page 7 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pon Sie 09, 2010 3:37 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Ostatni trans ma głowę jak obcy z filmu,wygląd nie jest zbyt ciekawy już ci mówię czemu,zmień ten armor czy co to jest dziwnie to wygląda wiem że stać cię na coś więcej więc zmień to na coś lepszego,ogólnie ten trans nie jest zły ale popraw mu cienie jak już chcesz go robić w tym białym to musisz poprawić cienie,ale najlepiej zmień to na coś innego ciekawszego.
Ocenka:8/10 To białe na klacie nie pasuje.

/Y
+1KP

173[O-S-W] By Maximus - Page 7 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pon Sie 09, 2010 10:27 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Pocieniowałem inaczej tą koszulkę. Teraz dobrze?
[O-S-W] By Maximus - Page 7 Beztytuuyct
Proszę o ocenki.

Edit Hey!
Pocieniowałem armor dla demona, ten biały. To nie jest koszulka Zbir.
[O-S-W] By Maximus - Page 7 Wipfn

Proszę o ocenki Hey!

Edit Hey!
I zrobiłem 100% Demona :P
[O-S-W] By Maximus - Page 7 Wipo

Proszę o ocenki Hey!

174[O-S-W] By Maximus - Page 7 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pon Sie 09, 2010 3:47 pm

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Zmusiłeś mnie !
Ale cóż skoro już tu jestem to ocenię :P
Każdą pozę po kolei.
1- Włosy są o wiele lepsze jak dla mnie niż te z projektu np. Po prostu nie lubię takich "nowoczesnych" wolę saiyańskie :P
Koszulka, cienie na niej są lepsze, ale ona sama w sobie nie podoba mi się jest taka jakby zbyt zwyczajna. Cienie skóry czyli rąk i twarzy nie wiem dlaczego, ale podobają mi się po prostu. Spodnie są w miarę oryginalne dzięki ty paskom po bokach, ale ich cieniowanie jak i dobrane odcienie nie zachwycają. Rękawice również mi się podobają, a buty to buty :P
2- Między Ssj, a normalem różnicą jest tylko cieniowanie spodni i włosy, które mi się podobają, ale słabo widoczny jest ciemny odcień.
3-To samo co w 2.
4- To samo co w 2 i 3 prócz włosów. Są one nieźle zrobione nie powiem, ale są zbyt duże i tu jestem pewien.
5- Ciekawy transform, ciekawe mięśnie, ale chyba trochę za duże nie staraj się go aż tak przykoxic. Włosy bardzo mi się podobają zwłaszcza kształt choc co do cieni zastrzeżeń dużych miec nie mogę. Daj mu może żółte oczy ;o ?
6- Ten transform też mi się podoba, ale chyba skóra za bardzo zlewa się ze spodniami :/
Włosy też mi się podobają i ładnie użyłeś tego białego koloru z tyłu.
RESZTA ! - Są one zbędne, a przynajmniej mi się wydaje, że przesadzasz z tymi transami :/

Ogółem nie jest źle, ale dopracuj wszystko ;p
Pozdrawiam, Mimie


KP: 1
/Feli

175[O-S-W] By Maximus - Page 7 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pon Sie 09, 2010 5:05 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
1- Włoski mają dobry kształt i cienie. Twarz jest dobrze pocieniowania i dobre dobrane odcienie :D Na koszulce poprawiłeś cieniowanie na o wiele lepsze. Spodnie są ładne ale brzydko pocieniowane , radzę ci pobawić się cieniami na Spodniach ..

Teraz Przejdę do Demon Form...

Klatka Piersiowa Jest Wyjebiscie Wypakowana i ładnie pocieniowana. Włosy mogły by być tylko strasznie nie podobają mi się cienie :/

A reszta tak jak Up.....

Po co robisz tyle Transów?

Ocena 7/10

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 7 z 14]

Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.