Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 14]

26[O-S-W] By Maximus - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sro Sty 27, 2010 4:15 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Te włosy są kox bardzo ładne rozstawienie kosmyków bardzo ładna praca

27[O-S-W] By Maximus - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sro Sty 27, 2010 4:27 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Włosy są w miarę ciekawie i fajnie wykonane, jednakże cieniowanie na nich zupełnie leży i kwiczy o pomoc. Mógłbyś używać trzytonowego cieniowania, bądź cieniować w inny sposób. Poza cieniami nie mam najmniejszych zastrzeżeń.
Koszula jest z daleka ładnie wykonana, ale z bliska.. Ahh.. To jest ból dla moich oczu. Zmień cieniowanie bluzy, i jeżeli możesz to pocieniuj te białe elementy na niej, bo nie mają żadnych cieni.

Pasek jest wykonany w miarę normalnie. Nie mam zastrzeżeń. Spodnie natomiast znowu, jak wyżej są dziwnie cieniowane, i gdybyś to zmienił, uzyskał byś zapewne o niebo lepszy efekt.
Buty wyróżniają się z tych prac, jakie oceniałem, choć zdarzało się że widziałem podobne. Ten dobór kolorów jest jednak trafny i nie spotkałem go wcześniej, oceniając OPAR'y :)

Cieniowanie skóry błaga o pomoc. Zmień je, proszę Cię. Rozumiem że lubisz dwutonowe cieniowanie, ale dziwnie wygląda skóra na tle trzytonowego cieniowania ubrania twojego OPAR'a.

5/10



Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 3kp.
/S

28[O-S-W] By Maximus - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sro Sty 27, 2010 5:19 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Poprawiłem cienie :D
Myślę, że teraz będzie lepsza ocena :D

[O-S-W] By Maximus - Page 2 B37iy0fyqq0pp79n61c

29[O-S-W] By Maximus - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sro Sty 27, 2010 5:24 pm

divers

avatar
Namekian
Namekian
A więc tak co do US i USSJ;]
Fajne muskuły włosy i cienie lecz mogły być lepsze...
Fajne mięśnie na brzuchu;]
Ogólnie jest spx
Co do reszty Normal i SSJ
Więc nei zabardzo zmieniłeś kosmyki ;]
Ale jest dobrze ,dobre kolory SSJ i cienie;]
Za całość:
7/10
A co do tych nowych włosów to z nimi jest 8/10;]

30[O-S-W] By Maximus - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Czw Sty 28, 2010 5:51 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Oto transy Maximusa, może jak mi się zechce to dorobię SSJ2 :P


[O-S-W] By Maximus - Page 2 Jgs7om0w5d20ub5unoew

31[O-S-W] By Maximus - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Czw Sty 28, 2010 6:22 pm

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
wolałem wcześniejsze włosy
te włoski tak mało mi się podobają x<
ubranko jak wcześniej super ale ussj fajny ale nie podobaja mi się ręce...takie jakby no...zwisające?ale wszystko ladnie lecz zmien na wlosy co wczesniej 8/10



Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 1kp.
/S

32[O-S-W] By Maximus - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Czw Sty 28, 2010 6:49 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Ocenię normal bo najlepszy.

Włoski mają dobry kształt ale cieniowanie już nie jest dobre. Popraw cienie i niektóre kosmyki. Nie rób na tym base bo ono jest biedne :(. Bluzka jest spoko ale cieniowanie nie jest zbytnio dobre. Popracuj nad cieniami a będzie GIT. Spodnie też takie sobie cieniowanie :(. Buty dziwne :(. Mogłeś dać inne kolory.

Ocena: 6/10



Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/S

33[O-S-W] By Maximus - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Czw Sty 28, 2010 7:24 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
To ostatni trans Maximusa :D

[O-S-W] By Maximus - Page 2 7y8aybxhqkyr29n8curt

34[O-S-W] By Maximus - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Czw Sty 28, 2010 7:30 pm

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
ocena ta samo co pisalem poprzednio a za lssj...włoski troche przypominają brollego klata good ubranko też cienie niczego sobie super 8.5/10 xd

edit:
down@
Katayachi nie widzisz że troszeczke w lssj włosy zmienione?tak przymajmniej mi się wydaje



Ostatnio zmieniony przez rekinxxxl dnia Pią Sty 29, 2010 5:47 am, w całości zmieniany 1 raz

35[O-S-W] By Maximus - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Czw Sty 28, 2010 7:44 pm

Katayachi

Katayachi
Logia User
Logia User
Normal: Good włoski lecz cieniowanie dla mnie good . Resztę oceniłem ci w poście na poprzedniej stronie .

USSJ - good poprawiłeś trochę te ręce i mięśnie.

LSSJ - recolor z UUSJ ;s

No za całość mogę dać 8/10.

36[O-S-W] By Maximus - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pią Sty 29, 2010 9:07 am

Filike

Filike
Zbanowany
Zbanowany
Katayachi napisał:LSSJ - recolor z UUSJ ;s

Lol, masz coś ze wzrokiem? Włosy są zmienione i to widać ..

@Topic
Do cieni nie mam zastrzeżeń. Mam tylko jedną uwage. Nie podoba mi sie umieszczenie włosów. Gdybyś mógł to przesuń je w tył i pokaż mi na gg. Chodzi tylko o SSJ i USSJ.
Ocena 9/10

37[O-S-W] By Maximus - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pią Sty 29, 2010 9:11 am

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Filike jak coś to maximus dopiero dzisiaj je zmienił!

LSSJ jest dobry. Włoski są kox :D. Ale cienie jakieś dziwne :(. Mięśnie także dziwne. Popraw to bo głupio wygląda. Spodnie mają cienkie cieniowanie a to źle. Popraw cienie najpierw. Buty jak już mówiłem dziwne kolory mają.

Ocena: 6/10



Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 1kp.
/S

38[O-S-W] By Maximus - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pią Sty 29, 2010 9:55 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Bumber włosy do LSSJ już wczoraj były takie.

Przesunąłem włosy w SSJ i USSJ i myślę że jest lepiej :D

[O-S-W] By Maximus - Page 2 Oayg3rptrt5d1gjzbcql

39[O-S-W] By Maximus - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pią Sty 29, 2010 11:27 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Więc LSSJ nawet dobry ale ciekaw jestem jak wykonasz cały sprit tego trance bo 1 base zawsze wychodzi dobrze więc czekam.A teraz Włoski naprawdę bardzo dobrze wykonane,Niezły koxik ;d 8/10

40[O-S-W] By Maximus - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sob Sty 30, 2010 10:38 am

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Oo?
Włosy przypominają mi włosy Sprita jednego z Userów,bodajże Mimiego[?].
Twarz ma lalusiowatą :o Rozmarzone spojrzenie. Nie pasuje mi tu x/
Nie widziałem jeszcze nikogo kto by wsadzał dres w spodnie :O
Usuń pas i zastąp go ściągaczem do bluzy.
Spodnie wypadałoby pofałdować. Teraz wyglądają słabo x/
Adidaski mógłbyś co nie co zmienić. Jak? Kombinuj ;d

Nie podoba mi się brak konturów na włosach w transformacjach. Słabo to wygląda.
Ussj i Lssj takich samych wymiarów? Oo
Jako Lssj powinien być wielkości przynajmniej [!] czterech normalnej wielkosci OPARów.
No tu niestety nie jest :o

Pracuj dalej ;>



Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/f

41[O-S-W] By Maximus - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sob Sty 30, 2010 10:32 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Tu usunąłem pas.

[O-S-W] By Maximus - Page 2 Pnua29f7p3oso8bi35

Proszę o oceny bo chciałbym w końcu sprita robić, z góry dzięki :D


Oto nowy strój (wcześniejszy)!
Z tym strojem zrobię sprita!

[O-S-W] By Maximus - Page 2 Si7d2xgkxzwptvq7cw1




Praca moja i Filike
[O-S-W] By Maximus - Page 2 Gcs3zkch6ay1uc5o7j3

Credit to :
S-H
Sasky-Boy




[O-S-W] By Maximus - Page 2 Vq8p0l0ifauw6l2wwxeg

42[O-S-W] By Maximus - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pon Lut 01, 2010 8:17 am

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Ocenię ostatniego.

Włoski mogą być ale chyba nie twoje. Cieniowanie na nich jest dobre ale niektóre kosmyki leżą.

To bluzka cy co to bo nie wiem? Cienie na tym fajne.

Spodnie mają dziwne cienie :(. Pocieniuj jakoś inaczej bo jak plastik wygląda. Staraj się robić fałdy.

Ocena: 6/10


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 1kp.
/S

43[O-S-W] By Maximus - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pon Lut 01, 2010 11:15 am

Filike

Filike
Zbanowany
Zbanowany
Bumber, włosy nie jego ani nie moje tylko to revamp za co credit jest dla Sasky-Boy. Ta bluzka czy coś to takie "coś" co miał goku ssj4 kojażysz? Taka lycra :D. Nie o to mi chodziło ale takie mi wyszło. A tutaj zmienione cienie spodni
[O-S-W] By Maximus - Page 2 Obrazkhttps://2img.net/r/ihimizer/img534/3715/obrazk.png
a ten mieczyk to taki mój bazgroł zapomniałem zamazać :D.

44[O-S-W] By Maximus - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pon Lut 01, 2010 12:52 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie mam zbyt dużo czasu, a że poprosiłeś o ocenę, to proszę bardzo.

Nie podoba mi się cieniowanie włosów. Albo bawisz się w cieniowanie dwutonowe, albo trzytonowe. Zdecyduj się. Kształt to co innego, bo w miarę ładnie się prezentuje.
Cieniowanie skóry jest mimo wszystko słabe, i można by je zmienić na lepsze. Ale to już zależy od Ciebie.

Ubranie cieniowane dwu-tonowo? Ciekawe. A że kolor czarny, to nie przyczepię się do ciemnych kresek czy kropek na OPAR'ku, bo niema po co.
Zielony kołnierzyk nie jest pocieniowany. Zmień to i przy okazji zmień kolor skóry pod bluzą, bo widać że korzystając z Base o tym szczególe zapomniałeś.

Ogólnie nie jest źle, ale dużo do poprawy.

W SSJ i SSJ2, nie podoba mi się jedynie rozjaśnienie stroju i nagłe zniknięcie kilku px, będących w Normal State. Włosy fajne, ale te cieniowanie.. Jezusie święty! Ile żeś tam kolorów napakował?! Wprawdzie nie wygląda to źle, ale ja bym zmienił cieniowanie włosów na inne. Popraw w nim błędy wymienione na temat Normal State, i przy okazji uzupełnij px, które zniknęły.

Hmm.. W miarę fajnie wyglądają z daleka, ale z bliska to już coś innego. Przydatne rady? Przede wszystkim nie rozjaśniaj ubrania na SSJ, bo w większości przypadków wygląda to chałowo. Poza tym, uzupełnij te cholerne brakujące px i zmień kolor skóry, w każdym miejscu, w jakim jest ona widoczna, a nie tylko na rękach i twarzy. W twoim wypadku, jest jeszcze ona widoczna za kołnierzem.
Kolor oczu SSJ możesz zmienić na jakiś bardziej niebieskawy. Zresztą, zobacz jaki kolor oczu mają SSJ i wykorzystaj to.

6/10


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 3kp.
/S

45[O-S-W] By Maximus - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Wto Lut 02, 2010 7:31 pm

Filike

Filike
Zbanowany
Zbanowany
A to ja dodam poprawke włosów Maxike, czyli fuzji mojej i Maximusa ;p.
[O-S-W] By Maximus - Page 2 C4nclf4p6w9ggwlslqbbhttp://iv.pl/images/c4nclf4p6w9ggwlslqbb.png


Credit for: S-H

46[O-S-W] By Maximus - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Nie Lut 07, 2010 11:27 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Oceniam ostatniego. No więc włoski nawet ciekawe, w miarę dobre kształty. Cieniowanie też nawet dobre. Trochę dziwnie to pocieniowaliście ;s. Jakby tam gdzie jest ten ciemny powinien być jaśniejszy. Mordka wygląda całkiem nieźle pocieniowana jest średnio. Szkoda że nie ma tych źrenic, ani innego znaku takiego swojego to oddaje efekt że jest taki monotonny nie wyróżnia się niczym. Ta skóra? Bo pewnie to fuzja czyli jakby Goku ssj4, wyszła wam fatalnie w ogóle nie wygląda jak futerko tylko marnie wycieniowana bluza. Podobnie klata, nawet dobre cienie oraz kreski ale za bardzo kwadratowa. No i najgorsze spodnie... Przy takiej formie powinny byc inne albo mieć takie jak Goku ssj4, takie luźne i jaśniejsze. A tutaj wyszły kwadratowe, zero luzu z bardzo słabym cieniowaniem!


Akcja "Oceniam Kreatywnie" - 2kp.
/S

47[O-S-W] By Maximus - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Sob Lut 13, 2010 3:28 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Oto The Best Maximus xD
[O-S-W] By Maximus - Page 2 Zn317rttxfh4dmrer4w


[O-S-W] By Maximus - Page 2 M4z1wwnxnzcx41388n8

48[O-S-W] By Maximus - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Nie Lut 14, 2010 6:30 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Noral Form
Włoski nawet fajnie się prezentują. Mają dobre cienie, dobrze dobrane kontury. Więc ich się nie czepiam ;> Ale za to przyczepie się do cieni spodni. One no niestety są dosyć gorsze. Wygląda to jakby te spodnie w tamtym punkcie miały jakieś wypuklenie, albo za bardzo się błyszczały. Wynika to z tego, że po prostu jasny umieściłeś w środku, a dużo ciemnego przy konturach (wokół). Następne do odstrzału pójdą buty. Według mnie nie za dobrze się reprezentują w zielonym odcieniu.
SSJ Form
Tutaj jakoś tak włosy mniej mi się podobają. Następnie. Kolory stroju powinny być nieco jaśniejsze niż w Normal Form.


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/S

49[O-S-W] By Maximus - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Nie Lut 14, 2010 7:13 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Nowy Maximus :D
[O-S-W] By Maximus - Page 2 Q86vf2afw1pwgscpjjy3


[O-S-W] By Maximus - Page 2 Bx7b20gmgpn3t4545ag0

50[O-S-W] By Maximus - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Maximus Pią Lut 19, 2010 9:10 pm

Danioss

Danioss
Don
Don
No . Włoski mogą być chodz mogły by być troszku w przód . bluzka . no przykro mi nie podoba mi się zbytnio . spodnie mogą być.
ogólnie Trzyma się i ładnie ci to wyszło , ale mógłbyś wprowadzić kilka zmian . i będzie git .
8,8/10 pozdro

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 14]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.