Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 4 z 14]

76 Re: [O-S-W] By Maximus on Wto Maj 25, 2010 12:44 pm

Bombi

Paramecia User
Paramecia User
Więc znowu ja zacznę :P.
Zacznijmy od góry:
-Włosy, hmmm, nie jestem pewny, ale raczej przerobiłeś tylko włosy od starego Maximusa. Mi się tak wydaje. Jeżeli tak to zmień je jeszcze bardziej. Będą lepsze. Włosy ostatniej formy :/. nie podoba mi się ten kosmyk z przodu. Jest zbyt prosty. Cieniowanie nie jest słabe, ale nie jest też wcale dobre. Cienie lepiej też popraw.
-Idźmy w dół. Klata mi się nawet podoba. Robisz ją jak większość, ale fajne kolorki dobrałeś. Słabo widać mięśnie na rękach, co daję nie miły efekt, wiele nie powiem. Złe kolory, wcale nie widać cieni. Nie wiem poco dodałeś te parę białych pikseli. Radzę Ci zmienić ich kolor i lepiej pocieniować.
-Pas nie jest zmieniony. Jest taki jak na Base. Może troszeczkę zmienione kolory. Nie wiem.
-Spodnie nie są ciekawe. Kolor jest taki, hmmm fajny. Ten kolor jakoś mi się podoba. Lecz Cienie chyba złe zrobiłeś. Może gdybyś zrobił trochę jaśniejsze cieniowanie to wyszło by lepiej. Spróbuj, od tego się zawsze zaczyna. Eksperymenty, doświadczenia, próby i wiele, wiele innych rzeczy. Buty mi się nie podobają. Są białe. Bardzo jasne :/

Ćwicz, ćwicz i dużo ćwicz :D
Moja ocenka 5/10

3kp

77 Re: [O-S-W] By Maximus on Wto Maj 25, 2010 1:19 pm

Wzol

Paramecia User
Paramecia User
Widzie, że tak jak ja postanowiłeś zrobić dwukolorowe spodnie :)
Powiem, że dość ładnie się prezentuje... ale na monitor świeci słońce. Czekaj.. o już.
Hmmm... zaczniemy od włosów. Są lepsze od tego niżej (tj. aktualnego) ale dość duże, niestety. Ja bym na twoim miejscu skrócił każdego kłaka o 2/3 pixele. Teraz niżej - twarz. Oo 4-tonowe cienie na facjacie. ja bym max. dał 3, może nawet 2. teraz największy błąd - brak koszuli. Ja wiem, że cieniowanie klaty w innych pozach (jeżeli będziesz robił sprita) będzie także czasochłonne, ale brakiem koszuli i tak skróciłeś czas pracy o połowę...
Spodnie - mało fałd na dole za to napieprzone czarnymi pixelami u góry... le fu !
Rękawice też średnie, bo z daleka wyglądają jakby nie były cieniowane, wiem, że tak nie jest, ale musisz to poprawić.

Jeżeli mam wybierać to powiem ci, że z tych wkurzonych lepiej wygląda ten drugi ( może nie lepiej, ale bardzie wkur*ionego przypomina :) )

6/10 - za lenistwo, o !

3kp

78 Re: [O-S-W] By Maximus on Wto Maj 25, 2010 3:06 pm

Diwan

Zbanowany
Zbanowany
To i ja ci również ocenie :fuckemo:

Nowy Maximus wyszedł ci... hmm... średnio, na twoim miejscu poprawiłbym trochę włosy, bo Opar wygląda trochę sztucznie(dziwnie).

Do cieni nie mam co się czepiać, po prostu powiem, że są średnie.

Popraw ciemną kreskę na jego ręce, bo efekt nie jest zbyt ciekawy.
Buty Sołtysowate.. żadna nowość, rękawiczki? co to w ogóle jest... maximum czarny na maximum białym, to do siebie nie pasuje, zmień to.
Jedyne podobają mi się spodnie, oryginalny pomysł za to masz plusa.

Za ogół dam ci ocenke 6,9/10 oczywiście za nowego Maximusa.

/f
KP: 1

79 Re: [O-S-W] By Maximus on Wto Maj 25, 2010 3:35 pm

Hattori

Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
No cóż... mi się podoba :) Nie jest może idealny, a ja się zbytnio nie znam, lecz moim zdaniem Opar wyszedł ci dobrze.

A więc zacznę od góry. Włosy są fajne i dobrze pocieniowane, a najbardziej z tych trzech podobają mi się te pierwsze. A jeżeli chodzi o tych wkurzonych to fajniejsze są te drugie. Czemu? Są bardziej wkurwione ^^ Co do oczu to niema za bardzo co oceniać, ale u tych wkur****ch wyglądają trochę dziwnie.
Spodnie... bardzo fajnie ci wyszły kolory. Nie wiem czemu, ale przypadły mi do gustu. Co do cieniowania to nie jest złe, ale mogło być lepsze.
Ogółem oparek jest ładnie pocieniowany, dobrze dobrany kolorystycznie oraz ogólnie jest fajny...

Ocena: 8/10

/f
KP: 1

80 Re: [O-S-W] By Maximus on Sro Maj 26, 2010 7:03 am

Maximus

Dragon Slayer
Dragon Slayer
Zmieniłem mu rękawiczki i mam nadzieję, że teraz się spodobają :P

Proszę oceniać.

81 Re: [O-S-W] By Maximus on Sro Maj 26, 2010 2:31 pm

Hattori

Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Chyba to samo co wcześniej, jedynie rękawiczki inne, więc niema za bardzo co oceniać. Przeczytaj post wyżej jeżeli chcesz ocenkę. A co do nowych rękawiczek to muszę przyznać, że wyglądają lepiej niż poprzednie. Są lepiej pocieniowane itd.

Ocena: 8,3/10

82 Re: [O-S-W] By Maximus on Sro Cze 02, 2010 12:15 pm

Maximus

Dragon Slayer
Dragon Slayer
Upload tamtych :P

Czy teraz są lepsze?

83 Re: [O-S-W] By Maximus on Sro Cze 02, 2010 3:15 pm

arczi11

Earthling
Earthling
jak patrzyłem to jest lepsze :P. A więc zacznę od początku. 1 jest zacny i wyborny. Odpowiednio dobrana kolorystyka, włoski fajne. drugim ciekawie zrobiona Aura. ten trzeci jest taki mmm ze tak się wyrażę nie wiem co on przedstawia. widzę ze ta sama postać tylko ta czerwona skóra. Interpretuje to jako jakąś wściekłość. więc moja ogólna ocena jest 8.5/10. Tylko tak dalej praca jest jedna z lepszych jaką widziałem na tym forum :P

84 Re: [O-S-W] By Maximus on Sro Cze 02, 2010 3:28 pm

Maximus

Dragon Slayer
Dragon Slayer
Ostatniemu dodałem coś i chyba tak zostawię i będę robić sprita :P

Proszę o oceny :D

85 Re: [O-S-W] By Maximus on Sro Cze 02, 2010 4:04 pm

Bombi

Paramecia User
Paramecia User
No to ja ocenię :D.
Zacznę od tego drugiego gościa. Co by tu napisać? Zmieniłeś tylko oczy i dodałeś żółtą ramkę. Oczy są nawet fajne. Takie podobne do oczów podczas Hollow :). Teraz ocenię to wielkie coś.
Włosy są troszeczkę postawione do góry :D, nawet fajnie to wygląda. Dobrze dobrane kolory na skórze. Lecz jedna rzecz mi nie pasuję. Te rękawiczki :D. Nie pasują do tego o to koloru skóry. Mogłeś trochę poeksperymentować z umięśnieniem, tzn. go trochę "Napakować". Zwiększyć masę :). No i te skrzydła są ładne. Ale chyba ty ich nie robiłeś :). Jeżeli to ty je robiłeś to gratuluję. A jeżeli nie to trudno Ci będzie zrobić z nich Sprite. Więc ja bym dodał coś innego :). Podałem już przykład wyżej. Mogłeś także zrobić takie dziury w spodniach. Takie wyglądające na potargane. Też by dało fajny efekt. Ogólnie praca nie jest zła, ale dobra wcale też nie jest. Mało w niej zrobiłeś.

Ćwicz i ćwicz. Dobrze Ci zrobi

Ocenka 5/10

/f
KP: 2

86 Re: [O-S-W] By Maximus on Sro Cze 02, 2010 9:14 pm

Maximus

Dragon Slayer
Dragon Slayer
W końcu zrobiłem własnego base!! Ale tylko górę bo spodnie nie wiem jak zrobić ale coś wymyślę :P
Proszę o oceny i uwagi!

100% BY MAXIMUS!

87 Re: [O-S-W] By Maximus on Czw Cze 03, 2010 6:19 am

pieteros15

Olympic God
Olympic God
Zacznę od pierwszego Oczy są ok.Włosy są troszeczkę postawione trochę mi się to nie podoba..Ciało fajnie pocieniowane lecz ja bym go jeszcze umięśnił Te rękawiczki i "chusta" na spodniach nie pasują kolorystycznie.Reszta ok pocieniowana.Co do 2 to samo tylko dodana żółta obwódka...a 3 pro skrzydła graty dla właściciela tutaj postawione włosy pasują do wściekłości bohatera ..Czerwona skóra tez jest OK.

Oceny
za 1 i 2 4/10
za 3 6/10 gdyby były twoje skrzydła to byłoby więcej
za Base 7/10 byłoby więcej gdyby był cały

88 Re: [O-S-W] By Maximus on Czw Cze 03, 2010 7:02 am

Ketsu

Notowany
Notowany
Ocenię ci base, a raczej jego górną częśc.Głowa ma brzydkie cienie i tak troszkę za duża jest.Jakbyś ją zmniejszył o jeden piksel, sprawdź jak to będzie wyglądac.Mięśnie dobre są, cieniowanie ręki jakoś średnio mi się podoba, nie wiem czemu.Ale nie mogę powiedziec że jest złe.Klata, fajnie ci wyszła.Cienie też mi się nawet podobają.Mało do oceny jest :P Dorób dolną częśc to wystawię dłuższą ocenkę ; > I może jakbyś czarne kontury klaty zamienił na najciemniejszy odcień cieni skóry ;) Spróbuj :D

1kp

89 Re: [O-S-W] By Maximus on Czw Cze 03, 2010 8:42 am

Maximus

Dragon Slayer
Dragon Slayer
To już cały stand Hey!
Proszę mówić jak coś jest źle :D

Edit Hey!

Edit Hey!

90 Re: [O-S-W] By Maximus on Czw Cze 03, 2010 9:47 am

Bombi

Paramecia User
Paramecia User
Teraz czas na ocenę :O.
Zacznę ogólnie. Na twój pierwszy Base to świetny. Widziałem nie które Base od ludzi i nie były tak fajne :D. Głowa...hmm, Jest fajna, ale chyba trochę za mała w porównaniu z resztą ciała. Albo ja po prostu źle patrze :D.Bardzo podoba mi się klata. Jest taka oryginalna i rzeczywista. Ręka jest trochę dziwna :D. Taka jakaś, no nie wiem jak to nazwać. Taka jakaś wgnieciona na ramieniu. Jest za chuda, ale tylko na barku :D.Spodnie są nawet fajne. Nic o nich wiele nie powiem. Tak samo jak o butach :>. Więc to wszystko i tej pozie.
Teraz poza nr. 2. Te ręce są chyba za długie. Za bardzo wystają na boki. Tylko troszeczkę :). Lecz trzecia poza też jest spoko. Ale to samo co w pierwszej. Ta ręka :/. Ten bark jest za mały :P.

Ocenka 7/10

91 Re: [O-S-W] By Maximus on Czw Cze 03, 2010 10:27 am

Maximus

Dragon Slayer
Dragon Slayer
Base ma coraz więcej póz :D Jak mi dobrze wyjdzie to zrobię se na nim jakiegoś wipa :D

92 Re: [O-S-W] By Maximus on Czw Cze 03, 2010 10:40 am

Versil Perihelion

Site Admin
Site Admin
Mariusz?

Base ciekawe, ale wymagające poprawek.
Prawa ręka krzywa w porównaniu z resztą ciała. Jest nienaturalnie prosta (krzywa, ale prosta, nie pomyliłem się) i ma wgnieciony bark. Klata całkiem dobra, ale jakoś tak dziwnie wyglądają mięśnie brzucha. Powiedziałbym jak co, ale to by się nadawało do cenzury.
Nogi dziwnie ułożone. Jakby trzymał mocz w pęcherzu przez cały czas. Takie dziwne. A może to przez spodnie? Plus, lewy but jest strasznie mały. Ma odkrojone pół stopy, czy co? Wywróciłby się!
Cieniowanie skóry całkiem dobre, ale niepotrzebnie aż tak daleko je pociągnąłeś do przodu na głowie. Cieniowanie spodni chaotyczne.
Druga poza (założone ręce) ma strasznie przypakowane ramiona w porównaniu z pierwszą pozą. Zupełne przeciwieństwo barku na pierwszej, tutaj jest wysunięty, masywny i odstający, podobnie w kolejnych dwóch pozach. W przedostatniej pozie zarazem ręce wyglądają w miarę dobrze. Wydaje mi się, jakby czegoś brakowało na prawej ręce, ale to subiektywne odczucie.

Więc, popraw nieco bark, poeksperymentuj z klatą, popraw cieniowanie spodni i powiększ mu lewą nogę o co najmniej piksel.

/f
KP: 2

93 Re: [O-S-W] By Maximus on Czw Cze 03, 2010 11:35 am

Maximus

Dragon Slayer
Dragon Slayer
Zrobiłem nową pozę i poprawiłem ten bark, ale także zmieniłem cienie na spodniach :P

Proszę pisać oceny, uwagi! Czekam!

Edit Hey!
Zmniejszyłem ten bark bo źle to wygląda.

Do not use without permission Hey! To dotyczy wszystkich tamtych poprzednich póz base! HA!

Edit Hey!

Edit Hey!
Nie robię już base :P

Credit:
Afroluffy - base
Angryboy - base
Bax - base
S-H - base
Son Goharotto - base

94 Re: [O-S-W] By Maximus on Pią Cze 04, 2010 7:47 am

Hattori

Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Fajny, ale... z tego co widzę to spodnie i skóra są z Base, więc jedyne do oceny są buty i koszulka. Zacznę od koszulki. Jest bardzo fajnie zrobiona, kolory dobrane do siebie oraz pasują do reszty Oparka. Co do butów to są nadzwyczajnie podobne do butów.

Ocenka: 4/10 dlatego, że większość z base ;]

1kp

95 Re: [O-S-W] By Maximus on Pią Cze 04, 2010 7:49 am

Maximus

Dragon Slayer
Dragon Slayer
Spodnie z tego base mi się podobają i nie będę ich zmieniać.

Credit:
Afroluffy - base
Angryboy - base
Bax - base
S-H - base
Son Goharotto - base

Przedłużyłem trochę tą zieloną koszulę.

Edit Hey!

96 Re: [O-S-W] By Maximus on Pią Cze 04, 2010 9:14 am

Hattori

Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
No co tu dużo pisać? Koszulka bardzo fajnie zrobiona, nie wiem czemu ale bardzo mi się podoba xD Spodnie z base'a, ale bardzo ładne :) Skóra tak samo, a buty jak buty, fajne :) Dobra, teraz włoski. Bardzo dobrze pocieniowane i fajnie ułożone. Pasują do reszty oparka, nie żaden wielki paker tylko taki normalny, pospolity wysportowany chłopak.

Ocena - 8,5/10

1kp

97 Re: [O-S-W] By Maximus on Pią Cze 04, 2010 3:35 pm

Maximus

Dragon Slayer
Dragon Slayer

OCENIAJCIE Hey!

Credit:
Afroluffy - base
Angryboy - base
Bax - base
S-H - base
Son Goharotto - base

Ostatnio zmieniony przez Brajan dnia Nie Cze 06, 2010 1:21 pm, w całości zmieniany 1 raz

98 Re: [O-S-W] By Maximus on Pią Cze 04, 2010 4:14 pm

Hattori

Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Co tu dużo się rozpisywać...? Ubranie tak samo jak we wcześniejszym poście, włoski jednak trochę po przemyśle mógłbyś poprawić. Cieniowanie dobre, ale ich ułożenie co nieco. Wszystkie pozy są dobrze zrobione i raczej żadnych błędów nie zauważyłem, jedynie w 3 pozie prawa ręka jest trochę dziwna, ale ujdzie w tłoku.

Ogólna ocenka - 8,8/10

"Oceń moje" :)

1kp

99 Re: [O-S-W] By Maximus on Nie Cze 06, 2010 1:20 pm

Maximus

Dragon Slayer
Dragon Slayer

To jest coś takiego jak trans tylko inny...
Tak samo jak Piccolo ściąga z siebie pelerynę to od razu zwiększa się jego siła, identycznie Maximus :P

Credit:
Afroluffy - base
Angryboy - base
Bax - base
S-H - base
Son Goharotto - base

Edit Hey!

1. Normal, ale to nie znaczy, że jest słaby :D
2. Zrzuca z siebie koszulę, która bardzo dużo waży i zwiększa siłę 3x
3. Zdenerwowany, ma porwaną koszulkę i przez zdenerwowanie jego siła wzrasta 5x
4. Staje się taki gdy ktoś zabije bliską mu osobę, rozrywa wtedy koszulkę siłą woli, a jego siła wzrasta 10x. Rozwala wtedy wszystko co napotka na swojej drodze, a nawet atakuje swoich Hey!

100 Re: [O-S-W] By Maximus on Nie Cze 06, 2010 3:57 pm

Filike

Zbanowany
Zbanowany
Hmm.. Nic tu raczej do oceniania drogi Maximusie nie ma. Koszula w 1 pozie ma kszałt bardzo dobry, lecz cień na jednej z jej części wygląda jak zygzak. Koszulka ma wszystko w porządku. Klata natomiast wygląda jak grill O.o Nie no żartuje. Góra prawej ręki wygląda jakby ta klata była koszulką a Twój opar miał 0 muskułów i zamaskował to sztucznymi.

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 4 z 14]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next