Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Katayachi

Katayachi
Logia User
Logia User
Tak jak w Temacie dodać nowy punkt do Regulaminu Forum o takiej treści ;

Jeżeli temat od tygodnia nie jest odświeżany użytkownik nie ma prawa w nim pisać
Kara : +1 warn.

Dlaczego? Dlatego , że dużo osób piszę w starych nie odświeżanych tematach , aby nabić sobie posta.

Jeżeli taki punkt w Regulaminie Forum jest to przepraszam za pomyłkę , ale APELUJE DO WŁADZ FORUM , jak widzicie takiego osobnika to go warnujcie , bo widzę ludzi którzy to robią , a w ogóle ich nie karzą!

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Hmmm... Jak piszą z sensem, to niech piszą, nie wiem, czemu ci aż tak przeszkadza, jak ktoś sobie nabija. Jakby spamił czy floodował, to tak.

A co do tego punktu... Tygodnia? Chyba jesteś dziś nieco szalony. Gdybyś napisał miesiąca, czy więcej, miałoby to więcej sensu. Pomyśl też, że np. przez 8 dni nikt nie oceniał jakieś pracy, co ktoś wstawił. Mimo to autorowi zależy na ocenie. Ktoś oceni i co, mamy za to warnować?
Przy okazji, jak definiujesz "odświeżanie"? Że autor cokolwiek tam napisze, żeby temat był aktualny? Do diabła, na tym ludzie będą wbijać jeszcze więcej postów. Przy okazji...
Jeżeli temat od tygodnia nie jest odświeżany użytkownik nie ma prawa w nim pisać
Jako że nie ma żadnych opisów użytkownika, wynika z twojego punktu, że każdy użytkownik. Czyli również autor tematu. Więc autor nie będzie mógł po tygodniu odświeżyć własnego tematu, a to już jest poważny absurd.


Koncepcja niby dobra, ale odnosi się de facto tylko do specyficznych przypadków - gdy temat jest naprawdę stary i ktoś zwyczajnie sobie nabija pisząc posta bez jakiejkolwiek treści. Ale twoje wyrażenie tej koncepcji jest zwyczajnie durne. A jeśli dzieci sobie chcą ponabijać, bo uważają, że to fajnie, niech tak robią. To nie nasza głupota wzrośnie.

Katayachi

Katayachi
Logia User
Logia User
No Tak napisałem zbyt chaotycznie , oczywiście Autor Tematu może odświeżyć np. postem , albo nową pracą.

Gdyby zależało właśnie autorowi tematu , aby ktoś mu ocenił to bym napisał na C-B , albo właśnie go odświeżył! .

No cóż liczę na dalsze odpowiedzi ...

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Ehm. Raz ktoś robi pracki raz, nie. Ktoś może wyjechać lub miećprzerwe a potem sobie powróci i co zero komentów? Dodatkowo, takie surowe zasady są bez sensu. Jestem zdecydowanie na nie.

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Zgadzam się z Feli. Jestem na "Nie". Chyba, że by było np: 1 miesiąc lub jeszcze więcej. Bo tydzień to zamało, tak jak napisał Feli.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.