Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[O-S-W] Hanratty Empty [O-S-W] Hanratty Czw Sie 05, 2010 8:53 pm

Hanratty

Hanratty
Saiyan
Saiyan
Moj drugi (pierwszy byl ze 2 lata temu i zupelnie nie wyszedl) OPAR w zyciu.

V1.0
[O-S-W] Hanratty 13425964081499162639
V2.0 . . V2.1
[O-S-W] Hanratty 76574827124117213191 [O-S-W] Hanratty 50141962455258653675

Credits: Sameyaro i S-H

V1.0 . . V1.1
[O-S-W] Hanratty 65747927938357751085 [O-S-W] Hanratty 62165695785730167013

V2.0
[O-S-W] Hanratty 40466338177499989432

Credits: SH

Prosze o wyrozumialosc w komentowaniu.



Ostatnio zmieniony przez Hanratty dnia Nie Sie 08, 2010 8:30 pm, w całości zmieniany 4 razy

2[O-S-W] Hanratty Empty Re: [O-S-W] Hanratty Pią Sie 06, 2010 7:28 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
No jak na drugi OPAR w życiu to całkiem całkiem ci wyszedł.

Zatem...
Turban.. no on ci dość ładnie wyszedł z wyglądu, rozmieszczenie bandaży dobre, cieniowanie też jest niczego sobie.
Twarz... twarz jest po części zakrywana przez chustę, bandanę? Mniejsza z tym co to jest z wyglądu jest średnie, trochę dziwne, ale ujdzie a cienie niezłe. Cienie twarzy średnie, nie są w moim guście. Oczy nieco dziwnie wyglądają z daleka.
Tułów... no nie jest źle, umięśnienie nieco dziwne, ale ujdzie w porównaniu do umięśnienia to cienie są lepsze, ale i tak nie najlepsze.
Ręka... no i tutaj ci chyba najgorzej poszło... ręka wygląda na złamaną, poza tym no to nieco mi nie pasuje wielki mi mięsień a niżej taka cherlawa rączka. Rękawiczka... no ona ci ładnie wyszła z wyglądu jak i z cieni, może być.
Pasek czy co to tam jest... no to wygląda nietypowo przedtem nie widziałem takiego(tak mi się zdaje) cieniowanie nie należy do najpiękniejszych, ale widziałem gorsze a te złe nie jest.
Spodnie... chyba najlepsze z całej pracy( jak dla mnie) wygląd normalny, cienie mi się bardzo spodobały.
Buty są moje no a one mi nie wyszły... według Yoh'a postać z tymi butami wygląda jakby miała płaskostopie... no i ma nieco racji. Pomijając wygląd, to ich cienie są dobre.

Ogółem jak na drugiego OPAR'a w życiu to nieźle ci wyszedł, nieco więcej wprawy i będą coraz lepsze.

Jak na razie to ocena 5,5/10

/Y
+3KP

3[O-S-W] Hanratty Empty Re: [O-S-W] Hanratty Pią Sie 06, 2010 11:12 am

Hanratty

Hanratty
Saiyan
Saiyan
V2.0
[O-S-W] Hanratty 76574827124117213191
V2.1
[O-S-W] Hanratty 50141962455258653675

@EDIT
z zalozenia mial przypominac jego.
V1.0
[O-S-W] Hanratty 65747927938357751085
V2.0
[O-S-W] Hanratty 40466338177499989432
Credits: SH

4[O-S-W] Hanratty Empty Re: [O-S-W] Hanratty Sob Sie 07, 2010 8:10 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Alkaida

W tej wersji zrobiłeś go z karabinem, nieźle się zapowiada.
Turban chyba go nie zmieniałeś, bo za bardzo się nie przyglądam... poza tym nie musiałbyś bo dobrze wygląda i cienie ma dobre. Alkaida wygląda jakby miał wyrzuty sumienia, bo ma takie smutne oczy xd. Z resztą o tym ci już wspominałem ;p.
Ta bandana , chusta czy co to tam jest co zakrywa dolną część twarzy, poprawiłeś to na lepsze, teraz o wiele lepiej wygląda(jak dla mnie).
Tułów... no tutaj mało widać klaty i brzucha bo zasłania je karabin.
Ręka w wersji numer 1( ta co trzyma rączkę tam gdzie spust) to kiepsko ci wyszła kompletnie nie wygląda jakby miała trzymać karabin tylko jakby miał zaczynać jakąś solówkę na tym pistolu, za to w wersji numer dwa poprawiłeś to i jest o wiele lepiej z tą dłonią.
Karabin ładnie zrobiony cienie niezłe, wygląd bardzo dobrze zrobiony, jedyne do czego mógłbym się przyczepić tak w ostateczności to chyba tylko do tych jasnych kresek tam z przodu karabinu.
Spodni chyba nie zmieniałeś, no i dobrze bo tak jak w przypadku Turbana bardzo dobrze ci wyszły.
Widać zrobiłeś nowe buty, a dokładniej glany. No "pro elo kox" to one nie są lecz sam wiem z doświadczenia, że glanów aż tak łatwo jak te wszystkie tenisówki zrobić się nie da, a tobie wyszły nie spoko.

7/10


Teraz ten pan niżej.

Zatem... pomysł na włosy dość ciekawy muszę przyznać... nieco jak u jakiegoś Metalowca.
No teraz tu nieco krytyki.. no pomysł niezły jednak... włosy są nieco sztywne co pogarsza ich wygląd niestety. Pomijając ten fakt, i skupiając się na cieniach... no one ci akurat dość dobrze wyszły.
Cienie Twarzy mało widoczne, używasz dużej ilości odcieni, wystarczyły by dwa a dobrze dobrane i ułożone, jak na razie te cienie twarzy są słabe. Popatrz na prace innych ludzi i może jakiś lepszy typ cieni twarzy ci się spodoba i możesz się na nim wzorować.
T-shirt, taki sobie , może być, mnie tam szczególnie się nie spodobał, ale ludzie mają różne gusta. Cienie , mogą być, ale nie są makabryczne, gorsze się już widziało.
Ręka no o wiele lepsza niż u Alkaidy wersja numer 1 tam to była masakra xd. Mięsień niezły choć nieco mało widoczny, może normalna tak wydaje się tak przez to że za dużo różnych odcieni cieniowania, powinno być ich z 2-3 lecz tak by było widać różnicę(takie jest moje zdanie).
Frotka, no zwyczajna, cienie mogą być.
Dłoń, tu jest jak w przypadku frotki.
Spodnie, tobie dość fajnie wychodzą, jakieś takie inne niż w OPAR'ach innych, takie bardziej wymięte i mnie się to akurat podoba.
Buty normalne, mogą być, jednak mogły by być nieco bardziej oryginalne tak jak w przypadku Alkaidy.

Na końcu wersja numer dwa, ręce nieco dziwnie wyglądają z początku, jednak fatalne to one nie są, znając ciebie sam próbowałeś je robić bez żadnego wzorowania. Noże są spoko.

Za tego OPAR'a daje ci... 5,5/10

No niby ręka lepsza niż w wersji z alkaidą, ale tutaj włosy słabe, i buty, a tam przynajmniej były twarzowe glany. No i ten T-shirt mi tak nieco się nie spodobał.

/Y
+3KP

5[O-S-W] Hanratty Empty Re: [O-S-W] Hanratty Nie Sie 08, 2010 8:22 pm

Hanratty

Hanratty
Saiyan
Saiyan
V1.1 (zmienione troche wlosy, poprawione cieniowanie)
[O-S-W] Hanratty 62165695785730167013
Credits: SH



Ostatnio zmieniony przez Hanratty dnia Pon Sie 09, 2010 8:38 am, w całości zmieniany 1 raz

6[O-S-W] Hanratty Empty Re: [O-S-W] Hanratty Nie Sie 08, 2010 8:58 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Nie jest to Twoja pierwsza praca więc ocena będzie taka jak u innych użytkowników.
P{o pierwsze włosy. Kształt ok ,cieniowanie już nie. Pierwszym problemem jest to ,że nic tutaj nie widać ( przynajmniej z daleka ). Po przybliżeniu widać ,że jest tam coś napaćkane ,ale wciąż nie jest to specjalnie piękne ,choć nie jest także takie straszne ( tak ja zawsze jestem pełen takich sprzeczności :P). Jeżeli chodzi o twarz ,to radzę od nowa rozłożyć na niej cienie ,bo wyglądają słabo.
Podkoszulek wykonany cienko ,podobnie jak przy włosach mógłbyś używać nieco jaśniejszych kolorów. Same rozłożenie cieni także pozostawia wiele do życzenia. Ręka też nie wygląda wspaniale ,cienie są słabe ,ale nie koszmarne ,czego nie można powiedzieć o spodniach. Kształt butów taki troszkę wojskowy ,co nie daje wielkiego pola do popisu ,więc powiem tylko ,że mam nadzieję ,iż niedługo zerwiesz ze swoją 'fascynacją' modą wojskową. Rozumiem ,że chcesz wykreować swój własny wizerunek ,czy styl w LSW ,ale może czasem zrób coś innego.
Na dzisiaj ocena wyniesie 3/10

/Y
+2KP

7[O-S-W] Hanratty Empty Re: [O-S-W] Hanratty Nie Sie 08, 2010 9:31 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dopisz Credity do najnowszej pracy.

W przeciwieństwie do Zbira, wg. mnie ta praca nie wygląda źle. Co prawda, trzeba gdzie nie gdzie popracować, ale o tym poniżej. W każdym razie, nie jest źle, a to jest najważniejsze.

Włosy mogłyby mieć ciekawszy kształt jak i cieniowanie. Aktualnie są takie nudne, a ich cieniowanie dodatkowo sprawia jakby były robione od niechcenia. Zmień styl cieniowania włosów ;)
Twarz pocieniowana normalnie, nie mam większych zastrzeżeń poza tym że mogłeś użyć innych kolorów. Ta skóra jest jakaś .. ciemna.
Na prawej łapce widać mięśnie, jednak nie wyglądają one fajnie. Z daleka powiedział bym że to ujdzie, ale z bliska to nie wygląda ciekawie. Ręka ma dziwny kształt, a mięśnie wyglądają na niej nijak. Postaraj się zmienić łapkę by mięśnie były równie widoczne co teraz, ale miały to coś.. Coś co sprawiłoby że będą zajebiste.
Koszulka. Nie podoba mi się cieniowanie. Sam pomysł na obcisłą, wojskową podkoszulkę ujdzie, ale wykonanie w jakim ją zrobiłeś jest co najmniej do dupy. Popracuj nad cieniowaniem koszul, w ostateczności rób efektywniejsze mięśnie na klatce piersiowej, jeżeli chcesz robić coś w ten deseń co teraz. No, a aktualną podkoszulkę zmień i to koniecznie.
Spodnie dziwne, no ale wojskowe. Jako takie prezentują się nieźle. Jako OPAR'kowe spodenki trochę gorzej. Powód? Cieniowanie. Nie podoba mi się. Jest dziwne, strasznie dziwne ^^"
Buty wojskowe, oryginalne bo nie miałem okazji takich oglądać w innych OPAR'ach. Tu masz u mnie plusa.
Bandy normalne, nie oceniam.

Ogólnie.. Popracuj nad cieniowaniem i to koniecznie. Cieniowanie wg. mnie sprawia Ci na razie największy problem. Same proporcje ujdą, choć w niektórych elementach mogłyby być lepsze. Mimo to, skup się na ćwiczeniu cieniowania.

KP: 3
/Feli

8[O-S-W] Hanratty Empty Re: [O-S-W] Hanratty Pon Sie 09, 2010 4:28 pm

Hanratty

Hanratty
Saiyan
Saiyan
V1.3
[O-S-W] Hanratty D63daymgcaqy5pfm4t1w

Credit: Template: Female

@down
spamer



Ostatnio zmieniony przez Hanratty dnia Wto Sie 10, 2010 12:50 pm, w całości zmieniany 2 razy

9[O-S-W] Hanratty Empty Re: [O-S-W] Hanratty Pon Sie 09, 2010 6:48 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Włosy wyglądają nieźle niż w poprzednich wersjach... o wiele!
Cienie mogą być, twarz raczej normalna, lecz oczy jakieś dziwne, cienie twarzy też dziwne.
Kamizelka dość dobra z wyglądy, krawacik też, cienie nawet fajne.
Rękaw wydaje się nieco dziwny z wyglądu, ręka z daleka dość dobrze, lecz a bliska jakoś gorzej, cienie jakoś do gustu mi nie przypadły.
Spódnica dość dobra z wyglądu jak i cieni.
Buty, takie sobie, mogą być.


Wiem że nie łatwo jest zrobić Sonozaki Mion, a szczególnie na base który przypomina... niemieckiego gorylo sznycla, więc ocena 6/10.

@off topic

300 post! SSJ2 , Hell Yea!

KP: 1
/Feli

10[O-S-W] Hanratty Empty Re: [O-S-W] Hanratty Pon Sie 09, 2010 9:22 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
O jezu! Co to jest? Wygląda jakby było jakimś potworem :P. Cieniowanie nie powala i jak powiedział Samerayo nie łatwo robi na base "Niemieckiego Gorylo Sznycla" cokolwiek to znaczy. Cieniowanie nie powala :P. Wręcz jest kiepskie. Słabo ci wyszedł ten opar :(. Wiem że potrafisz dużo więcej ale w tym oparze pokazałeś jakbyś nic nie potrafił. Opar ogólnie cienki. Nie rób więcej czegoś takiego.

Ocena: 4/10

11[O-S-W] Hanratty Empty Re: [O-S-W] Hanratty Wto Sie 10, 2010 12:48 pm

Hanratty

Hanratty
Saiyan
Saiyan
[O-S-W] Hanratty 33089251261789791851

12[O-S-W] Hanratty Empty Re: [O-S-W] Hanratty Wto Sie 10, 2010 1:29 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Jaki punk no naprawdę ciekawie wygląda ale wykonanie jego nie jest zbyt dobre,dzwine te skrzydła,te axe jak w tibi haha,cieniowanie tej nie bieskiej koszulki jest dziwne ale może być,cieniowanie spodni nie podoba mi się możesz je zmienić,włosy też mają dużo do życzenia,popraw nie które kolce i będzie git.Ocenka:3/5

13[O-S-W] Hanratty Empty Re: [O-S-W] Hanratty Wto Sie 10, 2010 8:54 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Pomysł ciekawy, wykonanie słabe.

Włosy wyglądają dziwnie i jeżeli chodzi o cieniowanie i jeżeli chodzi o proporcje. Z przodu jeszcze by uszły, ale tył wygląda jakby były doklejone.
Zmień także cieniowanie. Tak cienkich elementów nie cieniuj tyloma kolorami. Myślę że dwa odcienie, ciemny i jasny by wystarczyły.
Cieniowanie twarzy wymaga poprawek i to dużych. Postaraj się zmienić ten Pillow Shading, bo ten styl cieniowania nie daje najlepszych efektów.
Nie rozumiem też po co ta biała kreska na twarzy. Cóż.. Jako ozdoba? Zdecydowanie lepiej byłoby mu bez niej. Zresztą i tak jest słabo widoczna.
Prawa łapka wydaje się trochę krzywa. Cieniowanie rąk jak i koszulki jest słabe. Koniecznie je popraw, nie rób efektów "pognieconych" łachów na OPAR'ku. Uwierz mi, wiem że to nie wygląda ciekawie.
Postaraj się cieniować inaczej, wiem że dasz radę bo widzę jakie postępy robisz.
Spodnie.. Cóż.. Cieniowanie mogłoby być lepsze. I myślę że musisz je zmienić, aby cały OPAR'ek prezentował się lepiej. Sprawdź jak ja cieniuję, Sezu lub Coolt albo ktokolwiek, kto na forum wrzuca dobre prace, a następnie postaraj się cieniować podobnie.
Aktualnie, zbyt ciekawie to nie wygląda. A może! Uwierz mi że może. Musisz się tylko przyłożyć.
Buty normalne, nie ma co oceniać. Niestety. Zero oryginalności.
Cóż.. Skrzydła w tym kolorze wyglądają oryginalnie, ale cieniowanie mnie nie zachwyca. Jest słabe, a te skrzydła które narysowałeś nie przypominają .. skrzydeł. Niestety.
Moja rada.. Narysuj skrzydła od nowa, postaraj się zachować odpowiednie proporcje jakie przy tego typu elementach są wskazane.
Siekiera fajnie wygląda. Nie mam zastrzeżeń. Jedynie cieniowanie mogłoby trochę ulec poprawie.

Ogólnie, tragicznie nie jest. To najważniejsze.
Musisz popracować nad cieniowaniem. Właśnie ono jest u Ciebie na najniższym poziomie. Potrenuj. Myślę że w proporcjach niema większych błędów poza tymi skrzydłami i irokezem. Cóż.. Jeszcze się wybijesz w LSW, w to nie wątpię ;) Ale musisz tego chcieć! I mam nadzieję że będziesz chciał.

KP: 3
/Feli

14[O-S-W] Hanratty Empty Re: [O-S-W] Hanratty Sro Sie 11, 2010 8:09 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Sprawdź jak ja cieniuję, Sezu lub Coolt albo ktokolwiek
On go cieniował na podstawie poradnika o cieniowaniu by Sezu. xd

Co do tego opara...

Wersja numer 1
Tą wersję od całej reszty odróżnia jedynie kamizelka czy co to tam jest.
Włosy, no pomysł fajny, na pewno lepszy od saiyańskich włosów...
Mi tam cienie się dość podobają nie są aż takie tragiczne, ale wygląd ich
już nieco mniej mi się podoba, wiem, że łatwo nie jest narysować dobrze taki
kolczasty fryz, jednakże starałeś się, lecz najlepiej to nie wyszło.
Twarz dobra, blizna dodaje nieco urozmaicenia, tylko nie wiem czemu biała xd,
ja bym ją zrobił w innym kolorze, cienie twarzy mi się tam podobają.
Ta czarna kamizelka... jak dla mnie nie powinna mieć takich "fałd" mi się
wydaje, że kamizelka powinna mieć mało takich zgnieceń a raczej powinna być
nieco sztywnawa.
Rękaw normalny, cienie takie sobie, rękawiczka normalna, jej jak i rękawów
cienie mogą być.
Spodnie, z wyglądu raczej normalne, cienie nie są złe, tylko, że najciemniejszy odcień trochę mi nie pasuje. Buty zwykłe, nie podobają mi się, cienie mogą być.

Wersja numer dwa.
Bez kamizelki nie jest źle, ta bluzka zła nie jest, cienie są nawet.
Skrzydła z początku mi się bardzo spodobały chyba najlepsze z całego OPAR'a,
jedyne co mi się w nich nie podoba to te takie dziwne zakończenia, ale jak
widziałem z jakich skrzydeł się wzorowałeś to zrozumiałem czemu to tak zrobiłeś.
No a reszta to to samo co w wersji numer jeden.

Wersja numer trzy.
Tutaj zrobiłeś go w innej pozie, z toporem.
Topór jakoś średnio mi się podoba...a raczej cieniowanie jego ostrza, nie przypadło
mi do gust. Te bandaże obwiązujące ostrze z kijem... dość ciekawy pomysł tak jak
u tomawawk'ów czy jak się to tam zwie.

Ogólnie mi tam się nawet podoba OPAR... może najlepszym to on nie jest, ale jak narazie to twoja najlepsza praca.

7/10

3kp, ale jeśli nie robisz jakiegoś wiersza, nie wiem, po co tak zmniejszasz szerokość linijek.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.