Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1OPAR TYGODNIA Empty OPAR TYGODNIA Pon Sie 09, 2010 7:58 am

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Dobra. Może Wydawać się co poniektórym,że mam na celu przypier*alanie się do Yoha kiedy tylko nadarzy się okazja,ale tak nie jest.
Nie jest tak także teraz.

Chodzi mi o Opara Tygodnia. Dlaczego decyduje o tym tylko jedna osoba? Z tego co wiem,tak właśnie jest.
Yoh nie może obiektywnie rozpatrywać prac do tego konkursu. Przynajmniej mam taką nadzieję,inaczej byłoby to chore ;s

Po za tym zastanawia mnie ostatni Opar Tygodnia. Dlaczego wygrała go praca,która była ukazana już wcześniej? Dodany tylko miecz i "super poza". To tak jakbym ja po wygraniu OT przez Padre zmieniał mu tylko ciuszki ;s
OT powinno pokazywać skilla faktycznego a nie urojonego.

Caly ten system nie podoba mi się.

Czekam na wypowiedzi Adminów.
Nie zapominajcie o tym co napisałem w 1 akapicie ;s

Btw, że się wtrącę, 37,5 % Oparów Tyognia to opary Yoha :> /CT.

2OPAR TYGODNIA Empty Re: OPAR TYGODNIA Pon Sie 09, 2010 8:48 am

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
Kiedyś jak Feli to prowadził wybierał najlepsze prace i dawał do oceny przez resztę GTW pamiętasz? x-d A teraz sam Yoh decyduje na swojego Oparka? ;p
Ogólnie masz racje.

3OPAR TYGODNIA Empty Re: OPAR TYGODNIA Pon Sie 09, 2010 10:16 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Sołtys napisał:Chodzi mi o Opara Tygodnia. Dlaczego decyduje o tym tylko jedna osoba? Z tego co wiem,tak właśnie jest.
O tym akurat nie wiedziałem ,ale cały czas miałem wrażenie ,że perace są wybierane jedynie z grona władzy teraźniejszej i tej wcześniejszej. Nie pisze tego ,bo jestem urażony ,bo wiem ,że moje p-race wymagają baaardzo dużo pracy ,aby się tam znaleźć ,ale dlatego ,że za cholerę nie godzę się z wyróżnieniem niektórych prac. Przykładem są obie prace Woogiego. Pierwsza jego praca dostała OPAR'a tygodnia ,bo to był jego "Wielki powrót" na forum. Druga co prawda już znacznie lepsza ,ale w dalszym ciągu moim zdaniem nie zasługiwała na "OPAR'a Tygodnia". Jak wczoraj wieczorem zobaczyłem ten nowy OPAR Tygodnia ,to też się 'załamałem'. Ogółem fajnie wygląda ,ale to nie żaden nowy OPAR. Równie dobrze można by wstawić sam miecz ...
Nie wiem ,czy ktoś ma podobne odczucia ,pewnie nie ,ale swojego zdania nie zmienię.
Jeżeli rzeczywiście nie ma żadnej godnej pracy to niech się powtarza sytuacja z 3 kwietnia:
"#8 Opar Tygodnia
Dni: 29 Marzec - 3 Kwiecień, 2010

Autor: Nobody"

4OPAR TYGODNIA Empty Re: OPAR TYGODNIA Pon Sie 09, 2010 11:24 am

domin1522

avatar
Super Saiyan
Super Saiyan
Nie powinno być tak,że Admin wybiera swojego OPAR'a na "OPAR tygodnia".Według mnie Admini w ogóle nie powinni brać udziału w tego typu konkursach,albo prace powinni dawać ocenie Userom i wtedy byłby uczciwie wybierany "OPAR tygodnia". W stu procentach popieram Sołtysa!

5OPAR TYGODNIA Empty Re: OPAR TYGODNIA Pon Sie 09, 2010 11:50 am

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Pomysł dobry ale wtedy by było według mnie dużo pieprzenia się z tym, a taka ankieta powinna trwać jakieś 4 dni dlatego by był straszne opóźnienia. Domin dlaczego admini nie mogą wybierać swojej pracy? Może Yoh uzgadnia to z Viegiem jaka praca jest najlepsza co? Yoh ma prawo wybrać swoją pracę jeżeli jest najlepsza. Nie wiem o co tyle szumu :(. Poczekajmy na wypowiedź Yoh'a lub Viega.

6OPAR TYGODNIA Empty Re: OPAR TYGODNIA Pon Sie 09, 2010 12:13 pm

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Ja również się zgadzam z Sołtysem, ale jakoś specjalnie ryczec o to nie będę.
Bumber, moim zdaniem nie jest problemem żeby Yoh np. zapytał każdego z władzy na PW/GG, która praca jego zdaniem jest najlepsza.

Pozdrawiam, Mimie.

7OPAR TYGODNIA Empty Re: OPAR TYGODNIA Pon Sie 09, 2010 12:28 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
No, nie jest problemem, żeby ustalić w kręgach GTW OPARa Tygodnia, ale jest jeden problemik...
Ostatnie udokumentowane głosowanie na OPAR Tygodnia było 21-27 czerwca b.r.
Możecie mi wierzyć albo i nie, ale wczoraj pod koniec dnia (czyli jeszcze przed tym tematem) zapytałem Yosza na PW, czemu właściwie nie było głosowania.
A odpowiedź... Może sam wam ją przybliży.

Ten konkretny OPAR Tygodnia był wybrany nie tylko bez głosowania, co i nawet bez mojej wiedzy. Po prostu wbijam na forum i zonk - OPAR Tygodnia zaktualizowany.

8OPAR TYGODNIA Empty Re: OPAR TYGODNIA Pon Sie 09, 2010 12:59 pm

domin1522

avatar
Super Saiyan
Super Saiyan
Jesteś jednym z adminów. Możesz jeszcze raz wybrać OPAR tygodnia. :fuckemo: :)

9OPAR TYGODNIA Empty Re: OPAR TYGODNIA Pon Sie 09, 2010 1:12 pm

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Domin daj sobie spokój...
Viego ja w żadnym razie nie winię Ciebie ani nikogo z GTW po prostu zgadzam się z tym, żeby inaczej były one wybierane :>

10OPAR TYGODNIA Empty Re: OPAR TYGODNIA Pon Sie 09, 2010 1:25 pm

domin1522

avatar
Super Saiyan
Super Saiyan
Ja tez Viega nie winię ani innego członka GTW tylko mogłoby to być inaczej wybierane.

11OPAR TYGODNIA Empty Re: OPAR TYGODNIA Pon Sie 09, 2010 1:29 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Ja też nie winię Viega ani żadnego innego członka GTW, ale mog... A nie, chwila.

Obecny OPAR Tygodnia zostaje do wyboru następnego. Dopilnuję, żeby było głosowanie, ale jest jedna kwestia niezależna ode mnie, która była argumentem Yoha:

Musimy mieć spośród czego wybierać. To już musicie zagwarantować wy, żeby była wystarczająca konkurencja, żeby przebić Yoha. Bo przyznać trzeba, jak nie bawi się w miecze z tibii (tak, wiem, że to przypadek... ale kij z tym), to robi dobre OPARy.

12OPAR TYGODNIA Empty Re: OPAR TYGODNIA Pon Sie 09, 2010 1:38 pm

domin1522

avatar
Super Saiyan
Super Saiyan
Chyba każdy początkujący w LSW ma w creditach napisane :Yoh92.To o czyms swiadczy. Dlatego musimy spiac poslady i robic wy***bane OPAR'y,SPAR,y,Wip'y i Sprity aby mu dorównać :twisted: :kame:


Mwhahaha teraz to dowaliłeś. Wiesz ile na ARS jest % osób, które robią dobre opary? Zaledwie ~1,44% wraz z Yoszem i ty gadasz, że chcesz go dogonić xd? Skoro... Sorry, ale muszę być szczery, nie umiesz zrobić dobrej pracy bo wam nie da się wytłumaczyć co źle robicie, musicie sami się tego nauczyć. A jeżeli ktoś wam powie co jest źle to wy dalej to samo. Taka prawda. Czasem mi nic nie wychodzi i robię zwalone prace, przyznaję się do tego bo nikt nie jest doskonały. /CT.
P.S. nie wiem co mi zaczęło odbijać z %. Nie chodzi o alkohol.


Akurat w tym jednostkowym przypadku się zgadzam z Cooltem...
Btw, Coolt, a nie przyjmujesz czasem jakichś % w wolnych chwilach? A może zaczynasz już się brać za matmę? W końcu już zostały ci tylko miesiące...



CT:
Nie, nie biorę żadnych % w wolnych chwilach, a za matmę też się nie biorę :> Ale wiesz? Dobry pomysł xd.


Ummm... Według mnie to 5%.
/Feli

OMG, Feli, wyliczyłem to na podstawie liczby osób, które zostały wymienione w sondzie nr 11, więc może źle mnie zrozumiałeś O.o. /CT.

13OPAR TYGODNIA Empty Re: OPAR TYGODNIA Pon Sie 09, 2010 3:06 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
OPAR'y,SPAR,y,Wip'y i Sprity aby mu dorównać
Masz coś do Yoha?


[...]tak jakbym ja po wygraniu OT przez Padre zmieniał mu tylko ciuszki ;s [...]
Ta, mogłeś. Ale popatrzcie z drugiej strony, mało kto robi teraz oparki bo Forum pochłonęło pieprzone PBF. Więc może zacznijcie robić więcej pracek, aby wasze zażalenia byłby bardziej wiarygodne. Cóż, dużo jest oparków Yoha w OT, no ale za free tam się nie znalazł.
Z drugiej strony, gdyby była większa konkurencja i tak dalej, to pewnie Josz nie byłby tak często w OT.

Otóż to. Będziemy robić głosowanie, ale skoro nie będzie konkurencji, Yoh będzie dalej wygrywał.
Ale chociaż nie będziecie już mieli nic przeciwko temu.

14OPAR TYGODNIA Empty Re: OPAR TYGODNIA Pon Sie 09, 2010 6:05 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie moja wina, że mam ponad 20 stron w [O-S-W] i jestem tam niestety najbardziej aktywny. Zgoda, możemy przeprowadzać głosowania spośród wybranych przeze mnie prac. Jak myślicie, ile ich będzie? Takich na poziomie, typu Sołtys któremu ostatnio chyba OSW się znudziło. Smoku, który wrzucił ostatniego OPAR'a jeszcze przed Base? Sezu, który już w ogóle jest nieaktywny tak samo jak Shine w tym dziale?

Wybieram spośród kilku prac, pracę najlepszą. Zgoda, mój błąd że bez konsultacji z innymi Administratorami. Dzięki temu tematowi, zmieni się to.
Mimo wszystko, nie czepiajcie się że moje prace zazwyczaj wygrywają. Bądź co bądź najbardziej aktywny jestem właśnie w OSW i staram się ten dział ożywiać mając ku temu okazję.

OT powinno pokazywać skilla faktycznego a nie urojonego.
Rozumiem, że robione przeze mnie OPAR'y nie pokazują mojego faktycznego skilla, tak? Dobra, nie wtrącam się.

Yoh nie może obiektywnie rozpatrywać prac do tego konkursu. Przynajmniej mam taką nadzieję,inaczej byłoby to chore ;s
Staram się wybierać obiektywnie spośród.. Trzech prac trzymających poziom w O-S-W. Jak myślisz, zalicza się to do prostych zadań? Wybrać pracę na Base, trzymającą poziom, wybrać pracę nie na Base, lekko trzymającą poziom czy wybrać prace nie na base trzymającą wysoki poziom. Powiedz mi jak TY byś to rozpatrzył, geniuszu.

Kiedyś jak Feli to prowadził wybierał najlepsze prace i dawał do oceny przez resztę GTW pamiętasz? x-d A teraz sam Yoh decyduje na swojego Oparka? ;p
Były momenty gdy tak nie było.
A OPAR'a Tygodnia przejąłem tylko dlatego że Feli był wtedy mało aktywny. Później i tak miał dużo na głowie, więc wziąłem to na siebie. Jest nas trzech, Ty i Sołtys zrezygnowaliście..

Ogółem fajnie wygląda ,ale to nie żaden nowy OPAR. Równie dobrze można by wstawić sam miecz ...
Praca będąca zwycięską w OPAR'ze Tygodnia, nie musi być nowa. Równie dobrze, może to być poprawiony OPAR wystawiony miesiąc temu.
Celem tego "konkursu" jest jedynie pokazywanie OPAR'ów które trzymają w miarę wysoki poziom. Zauważ że gadacie na mnie, ale kiedy Sezu był aktywny, kilka razy wygrywał.

Yoh ma prawo wybrać swoją pracę jeżeli jest najlepsza.
Popełniam błąd taki, że nie konsultowałem do tej pory tego z innymi Adminami. To się zmieni. Ale powiedz mi sam. Co wybrał byś mając do wyboru pracę trzymającą wysoki poziom na Base i pracę trzymającą wysoki poziom bez Base. Robię Customy, większość Userów woli Base.

A odpowiedź... Może sam wam ją przybliży.

Ten konkretny OPAR Tygodnia był wybrany nie tylko bez głosowania, co i nawet bez mojej wiedzy. Po prostu wbijam na forum i zonk - OPAR Tygodnia zaktualizowany.
Wcześniej było to samo. Wbijacie i zonk, OPAR Tygodnia zaktualizowany. Co tydzień tak było, w tym zaczęło przeszkadzać. Oczywiście, zacytuję własną odpowiedź jaką do Ciebie wysłałem.
Kod:
Te OOTW ogólnie bez głosowania wybieramy. Taka nasza aktywność xd
Zanim wszyscy byśmy odpisali, nastałby nowy dzień :O! Ale draw awards dałem ;d

Cóż, dużo jest oparków Yoha w OT, no ale za free tam się nie znalazł.
Z drugiej strony, gdyby była większa konkurencja i tak dalej, to pewnie Josz nie byłby tak często w OT.
Dokładnie.

Powiem więc Wam jedno.
Chcecie mnie "wydupić" z OPAR'a Tygodnia xd? TO MNIE PRZEBIJCIE! xDD!! MWSAHUAHUSAHSUA!!!
Żartowałem. Znaczy.. Ee.. Nieważne.

W każdym razie, jeżeli chcecie żebym wciąż nie wygrywał nawet kiedy będzie głosowanie, to ruszcie swoje du*y, poświęćcie chwilę na Paint'a, a najlepiej dłuższą chwilę, zróbcie dobrego Customa i.. sprawcie żebym nie wygrywał co tydzień.
Bądź co bądź, poza Sezu i Shinem, jestem trzecim Użytkownikiem forum, który robi dobre prace.
Nie liczę już Sołtysa, Smoka i Coolta oraz kilku innych, którzy robią równie dobre. No, ale bądź co bądź, ja wrzucę zawsze coś nowego co te dwa dni :s

Także.. System głosowania się zmieni, ale to w waszym interesie jest to, abym nie pojawił się w następnych tygodniach w nagłówku, nie moim.

15OPAR TYGODNIA Empty Re: OPAR TYGODNIA Pon Sie 09, 2010 7:36 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Wszystko jest już jasne jak Słońce w maksimum aktywności, sprawę uważam za wyjaśnioną.

Temat is klozet.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.