Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Propozycja co do PBF Empty Propozycja co do PBF on Pon Sie 09, 2010 4:53 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Hmm..może by ktoś częściej odpisywał -.^ ? Jak już NPC odpisuję to jest to Yoh gdy robi jakiś event a gdy jest ktoś w sklepie nawet nie ma kto odpisac..a jak już odpisze to przez proszenie na cb po 2-3 dniach -.^

2Propozycja co do PBF Empty Re: Propozycja co do PBF on Pon Sie 09, 2010 6:07 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie siedzę teraz 24/7 przed kompem, mam inne zajęcia.
Jeżeli jest Viego, go proście. Jeżeli Feli, to jego. Jak ja, to mnie.
Gdy niema żadnego z Nas, napiszcie PW do któregoś i kiedy je odczytamy na pewno któryś z Nas wbije na NóPCa.

Propozycja co do PBF Swfo1d Propozycja co do PBF Ateam11 Propozycja co do PBF Fteam10

Propozycja co do PBF Wkkeewowlarge

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

3Propozycja co do PBF Empty Re: Propozycja co do PBF on Wto Sie 10, 2010 4:40 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
ARS to nie PBF. Nikt Ci nie odpisuje to może idź oceń pracki ^.-.

4Propozycja co do PBF Empty Re: Propozycja co do PBF on Wto Sie 10, 2010 5:00 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
Widzę że ktoś tu jest oburzony co do PBF'a na forum x-d ale ogólnie Feli ma racje idź oceń prace jakieś. x-d

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]