Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[O-S-W] bosskie Empty [O-S-W] bosskie Czw Sie 12, 2010 8:04 pm

bosskie

bosskie
Earthling
Earthling
[O-S-W] bosskie Ykmo
początkujący jestem ;)

2[O-S-W] bosskie Empty Re: [O-S-W] bosskie Czw Sie 12, 2010 8:34 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Hmm.. Dobrze. Wymienię same błędy.
Włosy to zwykły ciemny kolor, staraj się je jakoś cieniować, używać przynajmniej dwóch odcieni. Lepiej wtedy wyglądają.
Czoło za duże. Włosy są za wysoko, przez co stworzył się nam dziwny efekt tego że czoło jest za duże.
Cieniowanie twarzy dziwne, ale trochę poćwiczysz i powinno być lepiej.
Koniecznie popracuj nad cieniowaniem podkoszulek. Prawie nie widzę na niej cieni, choć.. Styl nie jest zły, ale za mało tego średniego odcienia.
Nie korzystaj z Base Ykma. Ma zbyt małe ręce.. Musi to poprawić ;d
Spodziewałem się gorszego cieniowania spodni. Zaskoczyłeś mnie, choć wymaga to jeszcze poprawek.
Ale nie jest źle.
Buty normalne, niema co oceniać.

Ogólnie. Trochę potrenujesz i powinieneś się wybić w tej grafice O ILE będziesz chciał.

KP: 2
/Feli

3[O-S-W] bosskie Empty Re: [O-S-W] bosskie Pią Sie 13, 2010 2:10 am

bosskie

bosskie
Earthling
Earthling
[O-S-W] bosskie Skate

4[O-S-W] bosskie Empty Re: [O-S-W] bosskie Pią Sie 13, 2010 4:58 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
1. twoja pierwsza praca

Zatem...
Włosy słabo zrobiłeś pod kilkoma względami... pierwszy to to że zrobiłeś je całe czarne, mnie się tam to nie podoba, po drugie to z wyglądu są bardzo słabe, miedzy innymi dla tego że je tak jakoś dziwnie zrobiłeś, że odsłaniają znaczną część głowy a jak dla mnie tak być nie powinno bo wygląda to brzydko. Cienie twarzy zrobiłeś tylko na dole i to nie aż tak zajebiście... za to u góry już kompletnie nic tych cieni.
Bluzka normalna, cienie słabe, przez to bluzka traci na wyglądzie, popracuj nad tym.
Ręce... wtf co to kurw@ jest?! Serio to jakieś dziwne zrobiłeś te ręce, takie jakby maczugi? A i no ten.. cienie słabe.
Spodnie z wyglądu raczej zwyczajne, a z cieni ... strasznie dziwnie to pocieniowałeś i z bliska naprawdę nie ciekawie to wygląda.
Ale aż tak się tym nie przejmuj pierwsze prace bardzo rzadko kiedy są dobre.
2,75/10

2.Skejt

Czapka wygląda jakoś kanciasto, cienie ogólnie mogłyby by być, ale raczej jednak nie, ten styl cieniowania aż tak nie powala na kolana. A no i daszek jakiś dziwny...
Cienie twarzy wyglądają teraz lepiej niż w poprzedniej pracy, ale jeszcze nie są mistrzostwem więc popracować nad nimi to nie jest taki zły pomysł.
Bluzka... o wiele lepsza od poprzedniej wersji , bardziej mi się podoba pod względem wyglądu jaki i cieni, oczywiście zaraz znajdę kilka drobiazgów które mi się nie podobają, o i takim pierwszym drobiazgiem są te wgniecenia... niby były by dobre, ale jednak nie robione czarnym kolorem bo tak to mi jakoś nie pasuje i psuje bluzkę. A drugi taki drobiazg to rękaw no koszmarem to on nie jest, ale piękny także nie możesz go nieco poprawić, pod względem cieni jest nieco lepiej, ale powinieneś dążyć do perfekcji.
O rękach mogę mało powiedzieć bo są w dziwnym ustawieniu... a z tego co widać źle nie jest cienie są dość dobre by zostać na swoim miejscu.
No i dodałeś złoty "pro elo" łańcuch jakiś taki ... może ujdzie tak samo ten u spodni...
Spodnie... tu widać wyraźną poprawę, cienie nie są już takie nijakie tylko nadają jakiś sens życia tym spodniom. Ogólnie mogą być z cieni jak i wyglądu.
Buty tu już kiepsko, mało ciekawe, jakoś ujdą, ale mogłyby być lepsze.

3,5/10

3kp

5[O-S-W] bosskie Empty Re: [O-S-W] bosskie Pią Sie 13, 2010 7:18 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Na pierwszy rzut oka wygląda wypas, ale jakby się mu z bliska przyjrzeć...
Czapka mi się nie podoba, niedobre cienie i jej kształt. Te krótkie włosy to może i nawet ci fajnie wyszły, ale mogłyby być lepsze. Cienie twarzy z base. Jak na początkującego to fałdy ci nieźle wyszły, cienie już gorzej na tej koszulce. Łańcuch na szyi nie jest pro elo, bo niepocieniowany. Źle oddzieliłeś koszulę od spodni, ta prosta linia źle wygląda :P Znowu łańcuch niepocieniowany, ale tym razem na spodniach. Spodnie dobre, ale nie twoje :P Buty jakieś zwykłe, nie podobają mi się w ogóle. Ćwicz, ćwicz... Za którymś tam razem na pewno ci dobry wyjdzie, ale trzeba próbować.
Ocena: 4/10

1kp

6[O-S-W] bosskie Empty Re: [O-S-W] bosskie Pią Sie 13, 2010 2:04 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dobra.. Poprzedniego oceniłem, ocenię i tego ;)

Czapka jak na pierwszy raz nie jest zła. Trochę kanciasta, ale nie jest tragicznie. Cieniowanie do poprawy.
Włosy.. Cóż, prawie ich nie widać. Szkoda. Trzeba było zrobić bardziej wystające te włosy, bo taka "pusta" ta głowa się wydaje. Jak na taki mały kawałek, cieniowanie ujdzie.
Głowa jest w miarę fajnie pocieniowana, ale niestety są to cienie z Base. Postaraj się je dodatkowo jakoś urozmaicać. Bierz pod uwagę to, że pod daszkiem czapki, skóra powinna mieć ciemniejszy kolor.
Podkoszulka dziwnie wykonana, nie podoba mi się zdecydowanie ten prawy rękaw. Nie rób tak odstających rękawów w takich koszulkach, to głupio wygląda.
Bandy u Skate'a na rękach? Dziwne, ale okey ^^". Skasuj je, myślę że bez nich będzie lepiej wyglądał.
Cieniowanie podkoszulki.. Cóż.. Z początku pomyślałem że nie jest tragicznie, ale zmieniłem zdanie gdy zobaczyłem te czarne px sugerujące że na podkoszulce są zgniecenia. Skasuj je, są zbędne przy dobrym cieniowaniu.
A jeżeli o cieniowaniu mowa, popatrz jak cieniują inni dobrzy Spriterzy na forum i postaraj się połączyć styl np. Sołtysa ze stylem SmokuXD. Myślę że wyjdzie coś ciekawego i co najważniejsze, lepszego.
Łańcuszek przy spodniach dobry, ale pocieniuj go.
Cieniowanie spodni.. Cóż, za mocne przejścia odcieni. Staraj się robić prace tak, by średni odcień czyli występujący między najciemniejszym, a najjaśniejszym był widoczny i różnił się od obydwu innych kolorów. Proponuję Ci zerknąć na ostatniego OPAR'a jakiego zrobiłem, będziesz wiedział o co chodzi.
No.. Ogólnie, trochę byś mógł popracować nad własnym wkładem w cieniowanie spodni po zmianie Base w OPAR'a.
Buty normalne, zero oryginalności. Nazwałbym je Woogy'sowymi ^^. W każdym razie, przydało by się coś co by je wyróżniało.

Ogółem.
Błędy w cieniowaniu. Jest ich najwięcej i myślę że powinieneś zacząć pracę nad ich poprawą. Proporcje ujdą, jak na początkującego nie są tragiczne. Ale powoli będziesz musiał się liczyć z tym że im będą one gorsze, tym słabsze oceny dostaniesz :P Dlatego zabieraj się ostro do roboty i pracuj nad cieniowaniem i proporcjami xd

KP: 3
/Feli

7[O-S-W] bosskie Empty Re: [O-S-W] bosskie Pią Sie 13, 2010 10:06 pm

bosskie

bosskie
Earthling
Earthling
[O-S-W] bosskie Nowee

8[O-S-W] bosskie Empty Re: [O-S-W] bosskie Sob Sie 14, 2010 7:06 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ehh.. Po co ja się męczę i piszę, skoro dużej ilości błędów nie bierzesz pod uwagę w poprawianiu OPAR'a 🤦

Jak wcześniej, cieniowanie czapki do poprawy. Nad nią samą już też mógłbyś trochę popracować. Zwłaszcza nad daszkiem.
Twarz jest pocieniowana zdecydowanie lepiej niż wcześniej, ale czy nie wspominałem o jednej ważnej rzeczy?
"Bierz pod uwagę to, że pod daszkiem czapki, skóra powinna mieć ciemniejszy kolor.". Oczywiście, jak każdy zignorowałeś niektóre części mojego posta ^^"
Cieniowanie podkoszulki zbyt łagodne. To jeszcze nie to co chciałem zobaczyć, kiedy poprawisz poprzednią wersję. Dalej! Do roboty i pokaż mi naprawdę fajnie pocieniowaną podkoszulkę w tym OPAR'ze!
To samo zrób z tymi cholernymi ciemnymi pixelami, podającymi się za niby pieprzone zgniecenia. Serio, zrób to, a będzie lepiej. I przy dobrym cieniowaniu to w ogóle :)
Spodnie wyglądały lepiej w poprzedniej wersji. Mogłeś wprowadzić małe poprawki do cieniowania, zmienić kolor i byłoby dobrze. A tak to, znowu dałeś plamę.
Buty tak samo, mało oryginalne. Jedynie zmieniłeś kolor, co w tym trudnego. Pokaż mi coś innego! Skoro to Skate, weź pod uwagę jak tacy się ubierają :|
I znowu.. Po kiego tutaj te szare bandy? To coś na rękach, jak byś nie rozumiał. Propo rąk.. Zmień cieniowanie. Wiem że jesteś początkujący, ale zobacz jak ja cieniuję takie dłonie i ręce, a następnie pobaw się podobnie ;)

Ogólnie.
ZACZNIJ BRAĆ POD UWAGĘ WSZYSTKIE BŁĘDY KTÓRE WYMIENIAJĄ UŻYTKOWNICY!
Wtedy prace powinny wychodzić Ci lepiej. Nie ignoruj ocen, bo niema to sensu. Nigdy się wtedy nie nauczysz. Jeżeli chodzi o OPAR'a.
Cieniowanie do dupy. To samo z proporcjami, choć tutaj nie mogę Ciebie winić. Jesteś początkujący.

KP: 3
/Feli

9[O-S-W] bosskie Empty Re: [O-S-W] bosskie Czw Sie 19, 2010 11:10 am

bosskie

bosskie
Earthling
Earthling
[O-S-W] bosskie Skate2

Drugi skate :) poczytałem o błędach swoich i spróbowałem jeszcze raz go zrobić ;)

10[O-S-W] bosskie Empty Re: [O-S-W] bosskie Czw Sie 19, 2010 10:00 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yosh wrócił i...
[O-S-W] bosskie 48042815
DALEJ NICZEGO SIĘ NIE NAUCZYŁEŚ PIEPRZONY LENIU!!!!!

Cóż.. Pokażę Ci to obrazkowo, może wreszcie załapiesz o jakich błędach mówię i zrobisz wielki krok na przód.
Cieniowanie twarzy jako takie, ujdzie. Na pewno lepiej niż wcześniej. Ogólnie, gdzie nie gdzie cieniowanie lepsze. Tutaj powoli, powoli brniesz do przodu co się chwali.
Ale..
[O-S-W] bosskie Xddy
: | - Jestem pewny że nieraz o tym wspominałem. Wkurza mnie ten odstający rękaw i dobrze byłoby gdybyś coś z nim zrobił. Niech tak nie odstaje od całości, okey? Myślę że potrafisz i wymyślisz coś ciekawego.
xD - KUR*A!! Ile razy pieprzyłem Ci o tym pieprzonych zgnieceniach pieprzonej podkoszulki T.T?! Skasuj je, jedynie psują podkoszulkę i ograniczają cieniowanie niektórych miejsc. Jestem pewny że bez nich będzie Ci się lepiej cieniowało ten element OPAR'a.
xP - Daszek.. Tak.. Zrób coś z nim. Wygląda już nudno, myślę że gdybyś się przyłożył, zrobił byś dobrą czapę ^^" Mimo to, polecam też spróbować zrobić wreszcie normalne włosy. Jak nie wyjdą, trudno. Dopiero się uczysz.
Cieniowanie spodni w miarę, cóż.. Nie mam siły się czepiać bo nie czytałeś tego co pisałem dokładnie wcześniej. Cienie mogłyby być na całej pracy lepsze, ale tragicznie nie jest, nie licząc podkoszulki bo to koszmar sam w sobie.

2kp

11[O-S-W] bosskie Empty Re: [O-S-W] bosskie Pią Sie 20, 2010 9:04 am

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
Hm nie pisałem nic dawno więc trafiło na twój temat :cookiemaster: a więc zaczniemy od góry.
Tragiczne kształty czapki wygląda jak, jak nie wiem co O.o cienie na niej dziwne ale na tym daszku mogłeś jakoś inaczej je ogarnąć, twarz ogólnie dobra cieniowanie w niej oke, bluzka taaa, Johowaty ma racje z tym rękawem i z tymi zgnieceniami. Ogólnie cieniowanie skóry no udało Ci się zato spodnie to jedna wielka sraka nawet w przybliżeniu nie widzę tych cieniów popraw to jakoś to samo buty też jakoś wycieniuj żeby ładnie to wyglądało. Bez oceny :gnoj: .

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.