Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[O-S-W]Opary by Anime48 Empty [O-S-W]Opary by Anime48 Sob Sie 21, 2010 8:01 pm

Anime48

Anime48
Earthling
Earthling
Umiesciłem tutaj mój pierwszy OPAR prosze oceniac.

[O-S-W]Opary by Anime48 Mjopar

Niewiem który najlepszy :D oceńcie sami.

A tu moja fantazja :D :
[O-S-W]Opary by Anime48 Scaled.php?tn=0&server=44&filename=mjoparbleach

Credits dla SmokuXD Pożyczyłem base.

P.S. Wszystkie uwagi i oceny mile widziane. Będe brał je pod uwage i starał się poprawić błędy. :wops:



Ostatnio zmieniony przez Anime48 dnia Sro Sie 25, 2010 4:33 pm, w całości zmieniany 2 razy

2[O-S-W]Opary by Anime48 Empty [O-S-W]Opary by Anime48 Wto Sie 24, 2010 6:34 pm

Anime48

Anime48
Earthling
Earthling
Oto moje następne opary ;] prosze o komentarze.

[O-S-W]Opary by Anime48 Onn

Garniturek :D

I jeszcze jeden :

[O-S-W]Opary by Anime48 Oparkinewbest

Sory że tak dużo ich robie ale z nudów zrobiłem jeszcze jednego prosze o głosowanie który fryz najlepszy ;] :

[O-S-W]Opary by Anime48 Abcdb

[0]
[0]
[0]
[0]

Credits by SmokuXD dziękuje za base ;] :afro:



_____________________
[O-S-W]Opary by Anime48 Kreatywnie



Ostatnio zmieniony przez Anime48 dnia Sro Sie 25, 2010 10:10 pm, w całości zmieniany 2 razy

3[O-S-W]Opary by Anime48 Empty Re: [O-S-W]Opary by Anime48 Sro Sie 25, 2010 12:48 pm

Future Bardock

Future Bardock
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Ten z mundurkiem najbardziej przypadł mi do gustu, tylko dziwne ma włosy. A ten mieczem, tez fajny.
KP: 2

Podszywanie się pod admina... jest.
Idiotyczna próba zmienienia formułki w nadziei, że automatycznie doda KP... jest.
Warn za powyższe... jest.
Facepalm... chwila.

🤦

jest.



Ostatnio zmieniony przez Future Bardock dnia Sro Sie 25, 2010 1:27 pm, w całości zmieniany 1 raz

4[O-S-W]Opary by Anime48 Empty Re: [O-S-W]Opary by Anime48 Sro Sie 25, 2010 12:54 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Może zacznę od zupełnie pierwszego OPAR'a ( tego z mieczem ). Jak zawsze zacznę od włosów. Jeżeli chodzi o nie to jak na sam początek nie jest koszmarnie ,chociaż szału także nie ma. Masz problem zarazem z cieniowaniem jak i samymi kształtami . Odnośnie właśnie cieniowania może Ci nieco pomóc jakiś tutorial zamieszczony w dziale Tutorials. Powinno ich tam być 2 ,czy 3. Co do samych kształtów będziesz musiał się uczyć powoli na własnych błędach w trakcie robienia kolejnych prac. Jeżeli chodzi o twarz ,to jest ok. Jeżeli9 chodzi o zbroję ,to mogłeś użyć nieco jaśniejszych kolorów ,a może koloru ,bo mam na myśli ten najjaśniejszy odcień. Brakuje mi także cieniowania na barkach ,o nich niestety zapomniałeś. Ręce i bandy ,no cóż ... wymagają poprawy cieniowania. Spodnie są zdecydowanie zbyt ciemne. Nawet po przybliżeniu nie jestem w stanie dostrzec żadnych dodatkowych odcieni czerni ( może też z powodu mojej wady wzroku ,ale fakt faktem jest zdecydowanie zbyt ciemno ). Buty także wieją pustkami ,zresztą jak cała reszta OPAR'a. Wygląd miecza od razu kojarzy się z Bleachem ... i pewnie także na tym anime go wzorowałeś. Jeżeli chodzi o cienie na mieczu ,to samo ostrze jest zdecydowanie za jasne. Zamiast użyć zupełnie "czystego" białego ,mogłeś go troszkę przyciemnić i dać kilka różnych ,ciemniejszych barw tego koloru. Poza tym nawet ten sam sznurek ,czy też bandaż jest dziwnie kwadratowy ( chodzi mi o jego nagłe zgięcie o 90 stopni ).
Jak na początek ,oceniam go na 4+/10.
Reszta prac jest nieco lepsza ,natomiast nadal masz problemy z proporcjami oraz cieniowaniem .No ale ,to jest ( mam nadzieję ) dopiero początek Twojej podróży z LSW. Nie zniechęcaj się i rób dalej prace ,oby coraz lepsze ^^.

KP: 3
/Feli

EDIT
Oj dopiero teraz zobaczyłem ,że nie masz Tagu w temacie ,więc lepiej go dodaj :P.

5[O-S-W]Opary by Anime48 Empty Re: [O-S-W]Opary by Anime48 Sro Sie 25, 2010 3:06 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dodaj odpowiedni tag w nazwie tematu albo dostaniesz Warna.

6[O-S-W]Opary by Anime48 Empty [O-S-W]Opary by Anime48 Czw Sie 26, 2010 7:09 pm

Anime48

Anime48
Earthling
Earthling
Oto następny opar nie miałem pomysłów.
[O-S-W]Opary by Anime48 123123f

7[O-S-W]Opary by Anime48 Empty Re: [O-S-W]Opary by Anime48 Sob Sie 28, 2010 12:24 am

Max

Max
Human Interface
Human Interface
No hey, myślę że się ucieszysz jak Ci ocenię :D
Włoski są dziwne, wyglądają jak kaptur. Pillowshading 3 tonowy, niestety daje on brzydki efekt.
Cienie 3 tonowe głowy są z base więc nie ma co oceniać, staraj się cieniować to samemu, podwyższy ci to ocenkę nawet jak to cieniowanie spi*****isz. Klata jest też z base, cieniowanie też.
Szeroki pas, podoba mi się. Cieniowanie 3 tonowe, podoba mi się. Teraz przejdźmy do tego dziwnego koca co ma na plecach. Cieniowanie 3 tonowe, pillowshadig. Musisz sobie wytrenować lepszy styl cieniowania. Ten koc troche mu nienaturalnie nachodzi na jego nogę, po drugiej stronie natomiast jest już lepiej. Spodni tutaj za bardzo nie widać, o ile w ogóle je widać.
Buty jak każde, czerwone jak pas, z cieniowaniem 3 tonowym.
Opar jest niezbyt ładny, mógłby być lepszy. Popraw to i owo a na pewno będzie ci lepiej wychodzić. No i nie zostawiaj cieni z base, staraj się robić to po swojemu bo wejdziesz w nawyk tak jak ja :<. Cóż pozdrawiam i życzę szczęścia w lsw. Cya

1kp

8[O-S-W]Opary by Anime48 Empty Re: [O-S-W]Opary by Anime48 Nie Paź 03, 2010 12:09 pm

Anime48

Anime48
Earthling
Earthling
Po dłuższej przerwie przedstawiam mojego nowego opara w kilku formach. Proszę o ocene.

[O-S-W]Opary by Anime48 Nowiutki

9[O-S-W]Opary by Anime48 Empty Re: [O-S-W]Opary by Anime48 Nie Paź 03, 2010 2:32 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Kształt włosów w obu wersjach wygląda źle ,to samo tyczy się cieniowania włosów. Poza tym używaj czarnych konturów ,jak nauczysz się dobrze robić włosy przy ich pomocy ,to dopiero wtedy będziesz mógł się za to zabrać. Strój to jakaś porażka ,po cholerę tyle tam odcieni niebieskiego ? Ile tam tego jest 5 ,czy 6 ? Buty to także jakaś porażka ,trochę chaotycznie porozrzucanego brązu i nic poza tym. Najlepiej wykonana z tego wszystkiego ,to jest chyba twarz.
Ogółem rozumiem ,że dawno nic nie robiłeś ,ale aż tak się cofnąć ?
1/10

2kp

10[O-S-W]Opary by Anime48 Empty Re: [O-S-W]Opary by Anime48 Nie Sty 09, 2011 3:26 pm

pepe1221

avatar
Saiyan
Saiyan
To jest chyba twoja najlepsza praca ale i tak jest koszmarna
1: kształt włosów we wszystkich formatach jest badziewny,nie widzę prawie w ogóle cieniowania w ostatnich 2 formatach.

2:Strój nie jest idealny ale jak na początek ujdzie ale nie robi wrażenia,także cienie są koszmarne.

3:Usuwaj cienie z base i staraj się robić własne,bo będą ci za to obniżać ocenki.Jeszcze włosy bo w niektórych kosmykach zabrakło czarnego szablonu.
Ocena 2,5/10, trenuj cieniowanie i nie tylko.

KP: 1
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.