Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Podpisy Empty Podpisy on Nie Sie 22, 2010 8:07 am

Maly

Maly
Second Child
Second Child
Wielu osobą się to nie spodoba ale moją propozycją jest ograniczyć rozmiar podpisów i avatarów bo teraz na necie 6 mb/s forum potrafi się przymulić jak wchodzę do tematu gdzie połowa ludzi ma 3-5 sygn w podpisie a reszta z 1-3 animowane. Ja tego jeszcze tak nie odczuwam przez mój net ale osoby posiadające gorsze łączą mogą bluzgać na te podpisy po kontach. Wiec jestem za jakimś ograniczeniem. Do jednej sygny i jakiś drobiazgów napis dodać do podpisu itp. a avki dać tradycyjne czyli zwykłe jpg czy png.
I można dodać tabele żeby ograniczyć wysokość podpisu.

Pomysł rozpatrzony przez Administrację.
Odrzucono.
/Yoh

2Podpisy Empty Re: Podpisy on Nie Sie 22, 2010 8:35 am

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
E tam... nikt się jeszcze nie skarżył. Ty tym bardziej nie powinieneś. Administracja zwraca uwagę (czasami) jak koleś ma coś "za dużego"... bez skojarzeń.

W większości przypadków wystarczy zaspoilerowanie.

3Podpisy Empty Re: Podpisy on Nie Sie 22, 2010 1:11 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dokładnie, jak mówi Wzol.
Jeżeli ktoś ma zbyt dużo nawalone w podpisie, jak Ja kiedyś (xd) to takie osoby po prostu odpowiednio karamy.
Nie bierzemy pod uwagę "zaspoilerowania" bo to raczej nikomu nie przeszkadza, jak na widoku jest Sygna, Ubek, Oceniam Kreatywnie i jakieś napisy, a reszta ukryta pod spoilerem.

Podpisy Swfo1d Podpisy Ateam11 Podpisy Fteam10

Podpisy Wkkeewowlarge

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

4Podpisy Empty Re: Podpisy on Pon Sie 23, 2010 8:45 am

Coolt

Zasłużony
Zasłużony
Ehe... Głupi pomysł. Kojarzy mi się to z forum dbl'a. Dobrze jest, jak kilka osób to napisało zaspoilerować swój podpis i jest ok.

Jestem na nie O.o

5Podpisy Empty Re: Podpisy on Pon Sie 23, 2010 6:47 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
No, pomysł nie jest zły ale obejść się bez niego można zwracając uwagę co i tak czynimy.
Niby dobry tok myślenia, ale nie wzięte wszystko pod uwagę więc dzięki za starania ale dajemy radę bez tego :P.

Sorry za slang rodzinny ale dopiero przyjechałem z nad morza ;

6Podpisy Empty Re: Podpisy on Pon Sie 23, 2010 6:55 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Ja mam 1mb/s i nic mi się nie tnie.Nie potrzebne ;o Jestem na NIE ;o

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]