Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[sprite] Uber Freezer Empty [sprite] Uber Freezer Pią Sie 27, 2010 12:34 pm

misioex

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Oto moja postać którą troche skleiłem - troche pozmieniałem.
:sprita:
https://2img.net/r/ihimizer/img829/2114/uberfreezer.png

Pozytywne komentarze równie mile widziane jak i negatywne. :lol!: (Dają dużo do myślenia.Moge uczyć się na błędach)
No to zapraszam do komentowania.

EDIT:Do 3 panów poniżej przecież napisałem ze tą postać troszke skleiłem,troszkę pozmieniałem.TO nie znaczy, że robiłem ją sam.



Ostatnio zmieniony przez misioex dnia Sob Sie 28, 2010 11:10 am, w całości zmieniany 1 raz

2[sprite] Uber Freezer Empty Re: [sprite] Uber Freezer Pią Sie 27, 2010 12:35 pm

misioex

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Zapraszam do komentowania

3[sprite] Uber Freezer Empty Fabian Pią Sie 27, 2010 12:52 pm

misioex

avatar
Zbanowany
Zbanowany
To jest w połowie moja postać.Przerobiłem troszke goku,dodałem nowy strój oraz miny.
[sprite] Uber Freezer Joshss3wl6

Uploaded with ImageShack.us



To samo do 3 panów niżej.TO nie jest sprit jakiegoś tam frezer'a 123 tylko mój sprit.Przerobiłem goku,dodałem troszkę cieniowania.


TO JEST W 100% MOJE !!



Ostatnio zmieniony przez misioex dnia Sob Sie 28, 2010 11:12 am, w całości zmieniany 1 raz

4[sprite] Uber Freezer Empty Re: [sprite] Uber Freezer Pią Sie 27, 2010 1:38 pm

daniel af

daniel af
Notowany
Notowany
WtF ta pierwsza postać to tylko freezer z odwróconymi kolorami wogóle jest do dupy
no przy drugiej to się postarałes ale też nie jest najlepsza ogólnie pracuj dalej a będę jakieś efekty

5[sprite] Uber Freezer Empty Re: [sprite] Uber Freezer Pią Sie 27, 2010 2:49 pm

Taylor

Taylor
Saiyan
Saiyan
nr. 1
No nie wysiliłeś się. Jak trafnie zauważył kolega z góry to jest freezer z odwróconymi kolorami. Nie wiem kogo ty chcesz oszukać.
nr.2
Druga postać to stary spirit freezer123. Jedynie to zamieniłeś mu kolor włosów i ubrania. Radze ci żebyś, zrobił coś własnego. -.-

6[sprite] Uber Freezer Empty Re: [sprite] Uber Freezer Pią Sie 27, 2010 5:57 pm

frezer123

frezer123
Super Saiyan
Super Saiyan
Właśnie koleś to mój stary Sprit :/ DO kitu BO też była sklejka .A ty mu jedynie kolor podmieniłeś usuń to bo to nie twoje.

Hmm

1.Wiesz..dość kiepski bo można powiedzieć nic nie zrobiłeś prócz tego że :
-odpaliłeś painta
-dałeś zaznacz wszystko(lub zaznaczałeś strzałką)
-Kliknełeś Obraz>Odwróć kolor

Tak więc za ten Sprit 1/10

2.

Jest dość kiepski bo sam go daaawno robiłem i przyznaje że mi nie wyszedł.A ty podmieniłeś tylko kolor...

1/10

7[sprite] Uber Freezer Empty Re: [sprite] Uber Freezer Pią Sie 27, 2010 8:36 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Człowieku, powiedz jak osiągnąłeś taki poziom? W życiu bym tego nie zrobił. Oba sprity są świetne. Może to i przerobienie Goku ale wygląda super! Zrób poradnik jak osiągnąć takie cieniowanie. Proszę daj jakieś rady! Na prawdę jesteś super. Mam nadzieję że wrzucisz tutaj więcej takich prac. Obydwie prace są świetne. Na prawdę!

Ocena: 10/10 :spartabest:

8[sprite] Uber Freezer Empty Re: [sprite] Uber Freezer Sob Sie 28, 2010 12:13 am

Pokemon

avatar
Zbanowany
Zbanowany
ja to co pan wyżej podziwiam cię, jesteś wspaniały. Mi pomagają kumple robic sprajty i tak mi nei wychodzą.
10/10

9[sprite] Uber Freezer Empty Re: [sprite] Uber Freezer Pon Sie 30, 2010 2:24 pm

lucasp98

avatar
Earthling
Earthling
Jesteś świetny,Pierwszy sprit może zmiana colorków ale zobaczcie,że to napisał Troche skleiłem troche pozmieniałem a jak wy nie umiecie czytać to wasz problem.podoba mi sie transformacja w uber freezer'a

10[sprite] Uber Freezer Empty Re: [sprite] Uber Freezer Pon Sie 30, 2010 2:26 pm

lucasp98

avatar
Earthling
Earthling
Co do 2 postaći,nie powiedział bym że sie bardziej postarałeś,ta postać ma inny typ tworzenia. oczywiście za oby dwie postacie 10/10 choć mógłbyś w 1 spricie popracować nad
nowymi atakami.Poza tym nie mam zastrzeżeń.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.