Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 4]

26[O-S-W] by Saske - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Saske Czw Lis 25, 2010 6:49 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
WIP!
[O-S-W] by Saske - Page 2 Wipc

Radą Zbira, użyłem więcej jaśniejszego koloru. Może kiedyś będę cieniował tak samo jak Zbir, jak tak mnie uczy :>

27[O-S-W] by Saske - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Saske Czw Lis 25, 2010 8:35 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Widzę ,że ten nowy WIP jest "jedynie" edycją ostatniej pracy ... niestety muszę przyznać ,że na gorsze. Na włosach żadnych zmian pod względem kształtu nie zaszło ,natomiast cieniowania tak. Nie rozumiem czemu z dwóch kosmyków zrobiłeś jeden duży. Chodzi mi o ten po naszej lewej. Oddziel je jakoś ciemniejszym kolorem ,aby bylo widać ,że jest tutaj więcej tych rozczapierzonych włosów. Oprócz tego na dobrą sprawę te same błędy co wcześniej. Jeżeli chodzi o głowę ,to bardzo zastanawiające jest czemu zmienia się jej kształt od czasu do czasu ... błąd w base ,czy sam coś tutaj kombinowałeś ? A propos cieni to samo co wcześniej. Jeżeli chodzi o koszulkę ,to po pierwsze nie podoba mi się ,że usunąłeś to wcięcie przy szyi. Mogłeś je zostawić. Jeżeli chodzi o ułożenie cieni ,to w dalszym ciągu nie wygląda jak zagięcia. Poza tym ,zdaje się ,że pokolorowałeś część konturów ,co powoduje ,że wygląda jakby miał dość pokaźny mięsień piwny. Ręka i rękawiczka wyglądają słabo ... chyba nie do końca zrozumiałeś o co mi chodziło. Zrób całą nową rękawiczke ,a nie łączysz pół rękawiczki z jakimś tam bandem. Pasek wykonany dość słabo. Najbardziej przeszkadza to ,że klamra jest ucięta w połowie oraz to ,że jest położona za bardzo na prawo ( z perspektywy WIP'a ). Spodnie mają zmieniony kolor - to dobrze -,ale osobiście zielonego koloru nie trawię ,ale jeżeli Ci się podoba to ok. Jedynie to nieszczęsne cieniowanie możesz poprawić. Jeżeli chodzi o buty ,to zastanawiam się czemu ten prawy jest tak nienaturalnie wygięty w drugą stronę. Nie baw się z base na siłę ,bo z reguły to nie przynosi odpowiedniego efektu.

Ogółem nadal używasz za dużo średniego tonu i umieszczasz poszczególne kolory nie w tych miejscach co trzeba ,ale trening czyni mistrza.

/Dokładnie ;d
3kp

28[O-S-W] by Saske - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Saske Sob Lis 27, 2010 10:37 am

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Zbir dzięki że pomogłeś. :P
[O-S-W] by Saske - Page 2 Saskerevamp

29[O-S-W] by Saske - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Saske Sob Lis 27, 2010 12:11 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
No, Zbir będzie mógł założyć szkołę jakąś XDD.

Co pierwsze rzuca się w oczy to ofkors włosy, wyszły naprawdę ciekawie, cienie gdzie trzeba no i poprawki Zbira dodają im uroku. Koszulka, ogólnie naprawdę nieźle, cienie są dobre jednak na środku klaty trochę za bardzo zostawiłeś co wygląda jak taka blacha a nie klata xP. Ale to dopiero po przyjrzeniu się :P.
Dobry pas, zazwyczaj w początkowych pracach pas jest zbyt wyróżniony, tutaj to zrobiłeś bardzo dobrze. Wygląda realnie, jednak spodnie mogły być trochę niżej.
Co do nich, tutaj też nie mam większych zastrzeżeń. Naprawdę dobra robota, tutaj jeszcze warto wspomnieć o butach które przykuły moją uwagę, imo wyszły świetnie. Jednak popracuj nad jakąś oryginalnością. Ale ze strony technicznej, miejscami cienie ale ogólnie w porzadku.

1kp

30[O-S-W] by Saske - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Saske Nie Lis 28, 2010 1:17 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
No widać ,że co nieco tutaj poprawiłeś ,to dobrze ,że nie odpuszczasz sobie i nie zrażasz się do robienia prac. Ciągłość pracy pozwala się rozwijać. Tak więc włosy wyglądają teraz o niebo lepiej. Co najważniejsze wszystko ( no prawi ) jest tutaj odpowiednio wykonane. Wszystko bo mam dwie malutkie uwagi. Pierwsza dotyczy tych dwóch pixeli ciemnych na tym prawym ( po naszej prawej ) kosmyku. One powinny przylegać do konturów ,a nie pojawiać się nagle z nickąd w środku pracy. Drugą rzeczą jest ten wciśnięty z tyłu malutki kosmyk. Jest on daleko ,więc nie ma prawa być tak jasny ,przycień go i będzie ok. Twarz się nie zmieniła więc te same uwagi co wcześniej. Jeżeli chodzi o koszulkę ,to jednak nie zdecydowałeś się znowu wsadzić tego wcięcia ,a szkoda ,bo wyglądałby Twój WIP znacznie lepiej ,a przynajmniej ciekawiej. Cienie w miarę ok. Jakieś pojedyncze pixele tutaj się pojawiają znikąd. Nie rozumiem tego fenomenu. Ręka pod względem widoczności mięśni wygląda lepiej ,reszta tak samo. Klamra od paska powinna być przesunięta o jeszcze 1 pixel w lewą stroną OPAR'a ,nie naszą. Spodnie wyglądają lepiej aczkolwiek w dalszym ciągu niektóre pixele powkładane są w nieodpowiednie miejsca. Z czasem zdasz sobie sprawę z tego co jest źle. Jeżeli chodzi o buty ,to już Cię pouczałem żebyś nie eksperymentował z base. Albo go używasz w całości takie jakie jest albo tworzysz własne - koniec.

KP: 2
/Feli

31[O-S-W] by Saske - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Saske Sob Gru 11, 2010 12:11 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Zrobiłem base na którym będę robił oparki..

[O-S-W] by Saske - Page 2 Baseo

Credit :Zbir

32[O-S-W] by Saske - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Saske Sob Gru 11, 2010 3:46 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Niuu
[O-S-W] by Saske - Page 2 Opar

33[O-S-W] by Saske - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Saske Nie Gru 12, 2010 8:34 am

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Piccolo:
[O-S-W] by Saske - Page 2 Piccoloi
Saiyan:
[O-S-W] by Saske - Page 2 Beztytuuzqo

Edit:

[O-S-W] by Saske - Page 2 Mikolaj

34[O-S-W] by Saske - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Saske Nie Gru 12, 2010 12:07 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Będę oceniał krótko, źwięźle i na temat.

Mikołaj
-Czapka: może być, cienie nie najgorsze tylko nie wiem czemu tam po środku taki samotny pixel.

-Głowa: Włosy w większości przykryte przez czapkę a z tego co widać, jako tako może być, cienie twarzy może być jednak, ten ciemny odcień(nie najciemniejszy) jakoś mi nie pasuje :/.

-Tułów: Ciuszek mikołaja... ten biały cosiek przy górnej częśi ubioru nieco dziwny, a te dolny już lepszy, ten puszek przy rękawie taki sobie mógl być lepszy, rękawiczka słaba :/, Spodnie raczej dobre z wyglądu i cieni.

Piccolo

Ogólnie kształt głowy może być, jak i czółka, tylko uszy mi nie pasują , ajkieś takie... poza tym cienie moga być. Ciuszek mógłby być lepiej wykonany,ale widziałem gorsze, cienie ujdą. Ręka taka sobie... przy dłoni nieco dziwnie wygląda, i te mięśnie co miał piccolo to mi się zdawało że one były różowe a nie żółte ;d. Spodnie z wyglądu mogą być, masz nieco dziwny styl cieniowania , ani najsłabszy ani najlepszy xd poprostu dziwny.
A i jeszcze zapomniałem wspomnieć w ocenianiu mikołaja, dziwne mają te twoje pracki buty... jeden but powinien być taki bardziej pod skos(ten od nogi po mojej i twojej lewej), a ich cienie jakieś takie... nie zbyt ciekawe.

Saiyan

Włosy nieco dziwnie wyglądają, kosmyki takie dziwnie poukladane ;d, nie jest najgorzej bo widziałem o wiele gorsze włosy(uwierz na słowo), ale wiesz, że mogło być lepiej, cieniowanie takie se jakoś ujdzie. Cieniowanie twarzy mogło być lepsze więcej cieni w okolicach czoła, i powinno być lepiej.
Zbroja całkiem fajnie wygląda, cienie mogą być. Rekawica ta mniej widoczna powinna mieć ciemniejszy odcień, spodnie ... ta nogawka po moje prawej taka dziwna zbytnio sztywna, pozatym moze być, no i te buty...

Ogólnie to:
Co do włosów popracuj nad wyglądam, może być lepiej niż jest.
Buty... zrób je jakoś lepiej obydwa aby razem wyglądały o wiele lepiej.
Cieniowanie, najpierw popracuj nad kształtami potem zajmij się trenowaniem cieniowania.
I nieco popraw ręke.


KP: 3
/Feli

35[O-S-W] by Saske - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Saske Nie Gru 12, 2010 1:58 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Wypowiem się tak ogólnie bo nieco za dużo nam dałeś do oceniania.
Base nie jest jeszcze dopracowane ,ale masz jeszcze na to czas. Głównym błędem ,najbardziej rzucającym się w oczy jest noga ,a raczej stopa. Proszę Cie popraw ją bo wygląda na prawdę nieapetycznie. Ona nie może być tak wykrzywiona ,to tylko base. Jeżeli chodzi o cieniowanie to w miarę może być ,ale bądź pewien ,że jeżeli Yoh zdecyduje się oceniać Twoje base ,to zlinczuje Cię za to ,że tam w ogóle cienie są. A propos reszty prac ,używasz zdecydowanie za dużo średniego tonu ,a za mało najjaśniejszego. Z resztą chyba już się na ten temat już rozpisywałem raz czy dwa ... nie stosujesz się do żadnych rad :/.

KP: 2
/Feli

36[O-S-W] by Saske - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Saske Nie Gru 12, 2010 2:36 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Zbirek, próbuję cieniować w twoim stylu, ale mi nie wychodzi.. :p Będę uczył się używać mniej średniego tonu.. A tu nowe. xD Stopę jakoś poprawiłem.. xD

Base:
[O-S-W] by Saske - Page 2 Baseks

Ziomuś:
[O-S-W] by Saske - Page 2 Ziomekw


@EDIT

Revamp dla Najtora"

[O-S-W] by Saske - Page 2 Anhf

@EDIT:

[O-S-W] by Saske - Page 2 Laska

CreditFor : Zbir

37[O-S-W] by Saske - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Saske Pią Gru 17, 2010 2:44 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
We wszystkich pracach jest coś co mnie zastanawia i kole w oczy ... ,czemu one wszystkie mają takie wielkie stopy ?! To wygląda jakby były chore na słoniowaciznę ,czy jak to tam się nazywa. To a propos jego prawej nogi ,jeżeli chodzi o naszą prawą ,to zaokrąglij ją. Czemu ona jest taka ostra ? Ogółem w Twoim pracach w dalszym ciągu cieniowanie nie wygląda tak jak powinno. Nie staraj się cieniować tak jak ja ,a staraj się zrozumieć dlaczego w poszczególnych pracach cieniuje tak ,a nie inaczej. Unikaj także sklejek ,bo one nie pozwolą Ci się rozwinąć.
Informacje takie dość ogolne ,ale przy takiej ilości prac inaczej się nei da.

KP: 1
/Feli

38[O-S-W] by Saske - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Saske Wto Sty 04, 2011 6:39 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
[O-S-W] by Saske - Page 2 Terayo
Heizao
Credit For:
Yoh92
Krycha95
Dobra, oceniać ! Miałem długi "odpoczynek" w robieniu oparów !
teraz chcę wznieść się wysoko ! I robić customy :D


39[O-S-W] by Saske - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Saske Wto Sty 04, 2011 8:11 pm

pepe1221

avatar
Saiyan
Saiyan
Włosy-ogólny kształt jest nawet dobry ale nie najlepszy.Jakbym już go gdzieś widział.Według mnie zbyt mocno nachodzą na twarz.Cieniowanie nie najgorsze ale nie podoba mi sie że lewa strona jest prawie cała pokryta cieniem.
Strój-Bluzka nie podoba mi sie ogólnie ze względu na cienie.Zbyt mocno wyróżniłeś mięśnie.Reszta cienie też nie przypadła mi do gustu.Ogólnie popracuj nad cieniowaniem bluzki.Spodnie prezentują sie już o wiele lepiej.Cieniowanie jest ogólnie dobre ale te jakby "fałdke" mógłbyś troche pogróbić.Według mnie zbyt mocno jest podniesiona ku górze.Buty aż takie złe nie są ale też sie nie wyróżniają.Typowe Sayiańskie butki.Rękawica ma dobry wygląd i cienie też nie najgorsze.
Skóra-Mięśnie ujdą a cieniowanie głowy jest dobre.
Tak ogólnie to przypomina mi jakiegoś opara którego ostatnio widziałem.Ja nic nie sugeruje tylko pisze.
Ogólna ocenka to 5-6/10
Liczyłbym na jakiś komentarz w moim temacie :)


KP: 2
/Feli

40[O-S-W] by Saske - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Saske Sro Sty 05, 2011 8:47 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Liczę na to że odpowiesz mi w moim O-S-W.

Długie odpoczynki nie służą dobrze skillowi xd

Kształt włosów ogólnie od Krychy, a szkoda. Cieniowanie do poprawy. Przejście między odcieniami jest zbyt słabe przez co kosmyki wydają się być zbyt słabo oddzielone. Same cienie nie zachwycają i powinieneś je zdecydowanie poprawić. Wykasuj całkowicie ten najciemniejszy odcień, pocieniuj włosy dwu-tonowo na końcu dodaj trzeci odcień tam gdzie uważasz iż będzie to konieczne.
Cieniowanie twarzy tragiczne. Ten brązowy odcień jest całkowicie zbędny i psuje wygląd całej twarzy. Pixele między oczami wyglądają źle. Zobacz jak ja cieniuję twarz w swoich pracach i spróbuj pocieniować podobnie. Brak ucha? Dobra, nie wnikam..
Ręce wyglądają całkiem, całkiem. Ten brązowy odcień jest tu zbędny, daj jakiś jaśniejszy kolor jeżeli już tak bardzo chcesz cieniować trzy-tonowo.
Rękawiczka wygląda stosunkowo dobrze, nie mam tu większych zastrzeżeń. Lewa ręka wygląda jak łapa murzyna. Zmień kolor na niej, na ten średni odcień, powinna lepiej wtedy wyglądać.
Cieniowanie podkoszulki koniecznie do poprawy. Te mięśnie wyglądają okropnie, a jestem pewny tego że stać Cię na więcej. Jeżeli będziesz chciał to wyjdzie całkiem fajna podkoszulka. Przyłóż się do poprawy tego.
Spodnie.. Cóż, źle nie jest. Mógłbyś je nieco bardziej zmodyfikować bo w tym base akurat same z siebie nie wyglądały za ciekawie :/ Jeżeli chodzi o cienie to poprawiłbym w tym wypadku tylko pojedyncze pixele.
Buty ujdą..

Ogółem..
Skup się na cieniowaniu różnych elementów bo głównie z tym masz problem. Staraj się również tworzyć własne włosy od zera, a nie zapieprzać innym. W dodatku, nie wiem czy miałeś zgodę Krychy na to by je wykorzystać w swojej pracy.
Chyba że jedynie się wzorowałeś to inna sprawa. Ale i tak chyba za bardzo się wg. mnie "wzorowałeś" na włosach jego OPAR'a. Nie odpuszczaj sobie i...

[O-S-W] by Saske - Page 2 Traini

KP: 3
/Feli

41[O-S-W] by Saske - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Saske Sro Sty 05, 2011 1:20 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Wzorowałem się na włosach Krychy, trzeba się przyjrzeć żeby zobaczyć to XD
Ocenię, ci ocenię !

42[O-S-W] by Saske - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Saske Sro Sty 05, 2011 1:46 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
New
[O-S-W] by Saske - Page 2 Terayo
Heizao
CreditFor:
Yoh92
Krycha95

@Yoh92
Poprawiłem spodnie, myślę że wyglądają lepiej, włosy przerobiłem i podkoszulkę. I ręce, oraz twarz.

43[O-S-W] by Saske - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Saske Sro Sty 05, 2011 2:32 pm

Gazille

Gazille
Olympic God
Olympic God
A więc, co do tego najnowszego oparka.
Ogólny kształt włosów i ich cienie są dobre, ale po co zakryłeś mu włosami ucho i trochę dalej? dziwnie to wygląda.
Koszulka jest taka trochę plastikowa, ale jak dłużej nad nią popracujesz to może ci wyjdzie coś fajnego.
Do mięśni i rękawic nie mam nic do zarzucenia, ładnie ci wyszły.
W spodniach nie dość, że dałeś baaaaardzo nieoryginalne cieniowanie, to jeszcze spieprzyłeś sprawę na prawej nodze...
Czerwony kolor nie pasuje do tych butów, najlepiej jakbyś dał biały.

5,8/10

KP: 1
/Feli

44[O-S-W] by Saske - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Saske Sro Sty 05, 2011 6:00 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
[O-S-W] by Saske - Page 2 Maneyo
Maneyo
CreditFor:
Yoh92

45[O-S-W] by Saske - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Saske Czw Sty 06, 2011 7:17 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
No, jeżeli mam być szczery to tutaj naprawdę się postarałeś, a już na pewno przy włosach! Ale po kolei..

Włosy mają dobry kształt. Choć cieniowanie niektórych kosmyków mogłoby być lepsze, to tak czy siak nie wygląda źle. Pojedyncze pixele bym skasował. Ograniczaj na włosach do minimum najciemniejszy odcień. Niech ten służy za jakiś kontur dla kosmyków "wewnątrz" włosów, ale niech nie będzie na całych włosach. Kosmyki opadające na czoło są zbyt płasko zakończone najciemniejszym odcieniem, zaokrąglij je troszeczkę. Średni odcień oczywiście ograniczaj jak teraz, ale nie przesadzaj z umieszczaniem go w różnych miejscach w formie jednego pixela. To po prostu niekiedy wygląda słabo. Kosmyk najbardziej przesunięty na lewą stronę OPAR'a, nie twoją powinien być cały zamazany średnim odcieniem, jak ten przy uchu po prawej stronie.
Cieniowanie twarzy ogólnie dość dobre jak na Ciebie, ale skasuj te pixele między oczami. Jeżeli chcesz by OPAR dawał wrażenie złego, umieszczaj dwa pixele przy prawym oku OPAR'ka. Przy uchu nie zostawiaj jaśniejszych pixeli, bo głupio wygląda to później patrząc na całość.
Na klatce piersiowej zdecydowanie za dużo trzeciego odcienia, tego brązowego. Oczywiście, kiedyś sam lubiłem tak przesadzać, ale to nie wygląda dobrze. Ograniczaj ten najciemniejszy odcień do minimum jeżeli koniecznie musisz z niego korzystać. Ogranicz również nieco bardziej średni odcień. Ten nadaje się do "podkreślenia" mięśni na klatce piersiowej na tle najjaśniejszego koloru. U Ciebie jest zdecydowanie za dużo najciemniejszego i średniego odcienia, dlatego sama klata nie wygląda tak ciekawie jakby mogła wyglądać ^^. Na rękach postaraj się ograniczyć lub w ogóle nie dodawać najciemniejszego odcienia. Jest go aktualnie zdecydowanie za dużo. Mięśnie nie wyglądają za ciekawie bo właściwie nie ma tu mięśni. Jest jakaś fałda na łapie i tyle. Nad tworzeniem mięśni rąk popracuj trochę więcej. Przyznam jednak że nawet mi nie wychodzi to tak jak bym chciał ^^' Rękawiczki ujdą, jak. Tu nie mam większych zastrzeżeń gdyż całość prezentuje się nieźle. Dłonie.. No tu jedynym błędem jest prawa dłoń, a dokładniej jej zbyt ostre zakończenie. Lewa łapka w całości wygląda nieźle. Nie popełniłeś tego głupiego błędu co poprzednio :d
Pasek normalny, nie ma co oceniać. Przydałaby się jakaś klinga albo jakiś dodatek żeby pasek nie wyglądał tak normalnie.
Cieniowanie spodni mi się podoba. Jednak mam pewne zastrzeżenia. Dwa najciemniejszego odcienia pixele przy prawej dłoni OPAR'a.. Skasuj je. Są zbędne i niszczą jedynie dobry efekt. Lewa nogawka OPAR'ka, są na kolanie trzy dobrze widoczne pixele w najciemniejszym kolorze, taki pasek. Skasuj go i zostaw tylko jeden pixel między outlinem (konturami) czyli w miejscu gdzie jest on przerwany. Później pod spodem mamy drugi pasek, takie wgniecenie. Dodaj przy outline jeden pixel najciemniejszego odcienia. Jeżeli dobrze mnie zrozumiałeś i zrobisz jak napisałem, spodnie będą wyglądały zdecydowanie lepiej. Nawet małe zmiany są bowiem ważne aby poprawić całość.
Buty mogą być. Nie podoba mi się nieco ten styl że bez żadnych konturów, ale może być.

Ogółem..
Całkiem dobra praca, ale jak widzisz sporo błędów też ma. Popraw je, albo staraj się nie popełniać przy tworzeniu kolejnych prac.

[O-S-W] by Saske - Page 2 Traini

KP: 3
/Feli

46[O-S-W] by Saske - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Saske Czw Sty 06, 2011 9:05 am

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
[O-S-W] by Saske - Page 2 Maneyo
Poprawa Maneyo'a
CreditFor:
Yoh92

47[O-S-W] by Saske - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Saske Czw Sty 06, 2011 7:48 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
[O-S-W] by Saske - Page 2 Kahazru
Kahazru
CreditFor:
Yoh92

Ćwiczę robienie mięśni i dodatków.

48[O-S-W] by Saske - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Saske Pią Sty 07, 2011 2:37 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Bardzo chciałbym Ci ocenić obie prace ,ale pozwolisz ,że zdecyduje się tylko na ostatnią ,bo już opadam powoli z moich sił witalnych :P.
Pod względem kształtu choć wyglądają ok ,to w porównaniu przedostatnią pracą ... dałeś dupy :P. Cieniowanie w większości ok. Miejscami za dużo tonu średniego ,a miejscami za mało ( tam gdzie nie wygładziłeś krawędzi ). Twarz wygląda ok. Klatka piersiowa co prawda wygląda ładnie to wyłapałem mały błąd. Na klatce piersiowej jeden cycek ( jego lewy ) ma za dużo najjasniejszego koloru na sobie. Przez jego nadmiar tylko go wydłużyłeś ,co powoduje ,że klatka piersiowa nie jest symetryczna. Najciemniejszy kolor skóry mógłbyś nieco rozjaśnić mimo wszystko. Przy dłoni niepotrzebny jest ten antialiasing ,yulko psuje ogólny wygląda postaci. Nie wiem także co to jest to coś czarne na bicepsie ... jakaś szmatka ,czy dziwny ochraniacz ? No nieważne. Na spodnie miałeś cąłiem fajny pomysł ,ale mógłbyś poparwić cieniowanie. Poza tym przy kroczu mógłbyś dodać nieco więcej jasnego koloru. Podklreśl może jego "jądera" ,no nie wiem ... po prostu coś z tym zrób. O ile jakoś mogę znieść to ,że jeog lewa noga jest na siłę cofnięta za bardzo do tyłu ,to nie mogę w dalszym ciągu scierpieć faktu ,że ma złamaną nogę oraz krzywą stopę. "Czubek" stopy powinien być skierowany w naszą stronę !
To by było na tyle ,pozdrawiam :P.

2kp

49[O-S-W] by Saske - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Saske Pią Sty 07, 2011 3:47 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
[O-S-W] by Saske - Page 2 Hazero
Hazero

A tu moje base.
[O-S-W] by Saske - Page 2 Poprawabasesaske
Małe podziękowania dla Yoha92 za wzorowanie się na rękach w jego starszym base.

50[O-S-W] by Saske - Page 2 Empty Re: [O-S-W] by Saske Pią Sty 07, 2011 9:12 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Co do base ,to nie mam wiekszych zastrzeżeń. Nogi wyglądają teraz o wiele lepiej ,a reszta raczej już wcześciej wyglądała ok. Teraz już wszelkie błędy będą wynikały z Twoich ewentualnych braków doświadczenia ,a nie nieodpowiednio wykonanego base.
Co do tej nowej postaci ,to nie wygląda tak dobrze jak powinna. Zacznijmy tradycyjnie od włosów. Na kosmykach miejscami jest za dużo pixeli średniego tonu. Jeden pixel wystarczy aby wygładzić krawędź ,dwa nie są potrzebne. Ewentualnie możesz pixel średniego tonu poprzedzić pixelem tonu najciemniejszego ,ale niekoniecznie wszędzie jesteś zobowiązany ,żeby to robić. Przy tylnej części włosów powinieneś bardziej oddzielić od siebie poszczególne kosmyki ,bo w tym momencie wygląda to tak jakby tam był jeden wielki kosmyk. Poa tym te 2 opadające na twarz powinny mieć mniej więcej taki sam kształt ,a przynajmniej ten ,który jest bliżej nas powinien być większy. Na twarzy usuń te 2 niebieskie pixele i zostaw oko takie jakie jest w base. Niepotrzebnie także usunąłeś jeden pixel z konturów. W tym momencie czoło wygląda tak jakby był na nim guz. Na tylnej części twarzy mógłbyś dać także więcej ciemnego odcienia. Oraz przy szczęce usunąć jeden pixel średniego tonu. Koszulka zdecydowanie nie pasuje do spodni. Jeżeli chciałeś zrobić z niego Vegetę ,to daj mu jeszcze obcisłe spodnie. W tym momencie postać wygląda raczej komicznie. Zdecydowanie nie podkreślaj mięśni na koszulce ,jeżeli dół będzie wyglądał normalnie. Nie Co do cieni na spodniach ,to są do poprawy. Za mało / ewentualnie za małe są tutaj zagięcia ,przez co wyglądają na puste. Możliwe jest też ,to ,że jest to efekt braku pixeli ,które wygładzałyby krawędzie. Co do butów ,to 2 uwagi. Nie zawsze mmusisz używać 2 dostępnych odcieni na raz. Czasem wystarczy jedynie ton najaśniejszy oraz średni lub średni i najciemniejszy ( chodzi mi o ten biały element ). Oba buty powinny także różnić się jaskrawością ,podobnie jak spodnie. Co do mięśni rąk ,to zdecydowanie za daleko biceps znajduje się od barku. To by było na tyle ^^

3kp

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 4]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.