Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Siądź więc przed kompem, przygotuj ciastko
i podziwiaj forum w więcej niż jednej karcie.

Oto Panie i Panowie mamy zaszczyt przedstawić:
Anime Revolution Sprites, wersja 2.0.0.90000 i wciąż rośnie. (Tu znajdziecie liczne komentarze na ten temat, najistotniejszy około 1:09. Wszyscy byli zaskoczeni zajebistością ARS.)
Tak właśnie dopełnia się Wielki Update.

Jak widzicie, mamy nowy theme, za który w większości powinniście dziękować Feliemu. Gdy go kiedykolwiek spotkacie, postawcie mu duże piwo.

Oprócz tego zamykamy niniejszym oficjalną część akcji Fabryka Emotikonek! Wszystkie, które przekazaliście w nasze ręce zebraliśmy i po długich i męczących naradach wybraliśmy najlepsze, które zastąpią od teraz poprzednie emotki. Oczywiście te już w LSW czy te, które dodane zostały później (np. Ciasteczkowy, Pikachu, czy Leonidas [jego może zmienimy kiedy indziej]), nie znikną, nie martwcie się.

Więc, wszyscy, po prostu have fun
i żebyśmy nie musieli mówić słowa "ban".

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Taa, jakoś uporaliśmy się z tym. Jeszcze dopracowujemy szczegóły takie jak na przykład działanie spoilera itd. Więc, proszę o tymczasowe usunięcie sprośnych obrazków w spoilerach które niestety chwilowo nie działają. :uee:

/No i mnie dobiłeś Fuck yea.

To znaczy. Dopracowujemy jeszcze szczegóły, jednak jeżeli zauważycie jakiś błąd śmiało piszcie tutaj. Jest to pierwsza wersja theme i nie ukrywamy że może mieć tyci, tyci, tycie błędy xd

Zigur

Zigur
Third Child
Third Child
Cóż jeśli chodzi o "spoiler" to on działa. Ale odwrotnie niż powinien ;P Zamiast ukrywać zawartość w pewnym sensie eksponuje ją. A co do błędów to nie wyświetlają się ikonki "nk" i "fc" przy Anrevo Sprites On. A co do wyglądu nowego theme, jest fajne, trzeba się będzie przyzwyczaić.

PS: Na początku myślałem, że jakiś błąd na forum wyskoczył xD.

Edit:
A i zniknęły linki do galerii. U Feliego zauważyłem link w rozijanym menu przy nicku. Jak to ustawić i czy może być tylko jeden link? A co do emotek to szkoda, że nie ma Leonidasa ;P

Edit2:
To że u Viega obrazek projektu wchodzi pod podpis to chyba też błąd.

Edit3:
Sprostowanie do "Edit" można ustawić link tylko do jednej galerii. A i mam pytanie co oznacza "2"?
Piszę wam w liście, że na forum zajebiście… Beztytuunt

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Mi się wgl nowy wygląd nie podoba. Na "headzie" wygląda tak sobie ale tu jest obrzydliwy, mianowicie między tematami w działach jest ogromna "odległość" (duże odstępy), wygląda to ochydnie. Kolorytyka dobra ale schrzanione paski nad działami. Ważne, że wrócił ChatBox. Schrzaniona robota (Feli i inny, nie bierzcie tego do siebie, tylko wyrażam opinie jkbc).

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Dase to brawa, bo po to dawałem do Modowni abyś napisał co wygląda nie tak.

Zigur, można mieć tylko jedną galerie. Co do tej dwójki ignoruj ją ;P. (Przynajmniej na razie).

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Dase to brawa, bo po to dawałem do Modowni abyś napisał co wygląda nie tak.
A ja wyraźnie pisałem że te belki wyglądają obleśnie, zmieniłeś ich kolorysytke ALE NIE WYGLĄD (widzisz różnice?). Poza tym na headzie nie było takich odstępów między tematami. Nadal pozostaję przy swym zdaniu.

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
Powiem wam, że w tym theme nie podoba mi się jedynie pasek, ten szary cień. Jeżeli byłby zwykły (tj. ciemno niebieski) to by lepiej wyglądało. Ogólnie... przywykniemy :P
No i oczywiście... Troll. i :evil2:
Mam nadzieje (i zarazem nie) że będziecie często używać "trolla" xD

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
;o Theme jak dla mnie o wiele gorszy niż poprzedni, nie podoba mi się, ale to tylko moje zdanie prawda? Emotki fajne ;d

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Theme jest dość kiepskie, tak te tematy chaotycznie ułożone, i obrazek Rangi na dole, a avatar na górze? Emotki fajne xd

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Szczerze, to ten nowy theme też mi się nie podoba. Emotki są fajne, ale szkoda mi kilku usuniętych emotek. Nie podoba mi się, że avatar jest przed rangą, a ona nie jest na samej górze. To była 1 rzecz na temat widoku profilu, teraz druga... Skoro nick i tak się wyświetla na samej górze (ten pasek, który się rozwija) to po co znowu ten nick pod avatarem?
Ogólnie bardziej podobała mi się stara wersja ._.

@EDIT
Do tego kijowo pokazuje subfora. Tak chaotycznie... Do tego nie zaznacza, czy nowy post jest akurat w danym subforum.

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Gdyby ten styl był pierwszym stylem forum, a w Update zmienialibyśmy go na ten co był, mówilibyście podobnie. Tu chodzi o gust ;s Przyzwyczaicie się, a poza tym sam theme ma jeszcze błędy. Wiadomo. Musimy kilka rzeczy zmienić, ale zrobimy to tak aby już wyszło "w praniu" czyli kiedy Wy się będziecie udzielać.

Dase, rozumiem. Pisałeś to i doskonale o tym pamiętamy. Ale nie jest proste stworzenie belek tak, aby pasowały KAŻDEMU.

Poczekajcie trochę, teraz mamy najtrudniejszy etap xd Musimy naprawić błędy które miał theme, lekko go zmodyfikować etc..
No.. Przyzwyczaicie się ;s

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
@Up. Dokładnie to samo chciałem napisać.

Piszę tę wiadomość aby was powiadomić że naprawiłem spoilery :cup1:

Krycha95

Krycha95
Don
Don
Wielki szacun za theme.
Dawno mnie tu nie było, miła nieskodzianka;)

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Przy okazji, nie wiąże się to zbytnio z Update, ale update czegoś innego. Mianowicie dział Hall of Fame odświeżony i dodany nowy Ranking:
https://anrevosprites.forumpl.net/hall-of-fame-f16/



@edit.
Literówka, dzia.



Ostatnio zmieniony przez Feli dnia Sob Wrz 18, 2010 5:29 am, w całości zmieniany 1 raz

Niss

Niss
Zbanowany
Zbanowany
@Up
Hall of Fame, a nie Hame.

@Topic
Theme przednie, może zostać. :perfect: .

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
Pierwszy raz jak wszedłem* na forum Theme mi si zbytnio nie podobało, ale teraz zauważyłem, że jest o wiele lepsze ; D :J:

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Lepsze, lepszym, ale jak zauważysz jakiś błąd czy coś co wg. Ciebie nie powinno wyglądać jak wygląda, pisz tutaj śmiało. To pierwsza odsłona i po prostu pokazując nam niektóre błędy ułatwicie nam poprawę theme :)

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Usunąłem niepotrzebne nicki pod avatarem.

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Cóż, styl zmierza ku lepszemu, nie podobają mi się teraz jedynie tabelki jako nagłówki forów (albo kategorii, jak kto woli) oraz to, że ranga nie jest NAD avkiem. Jeżeli to poprawicie (chyba, że większość tak woli ;/) to byłoby nawet nieźle.

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
Mi nie podoba się tylko:
- To, ze nie wiadomo w jakim podforum kto napisał(Chodzi mi o PBF) zazwyczaj klikałem w ów podforum nie musząc wchodzić w cały dział a teraz tak nie mam.
- To co Dejsowi. Tzn. Ranga powinna być nad Avkiem.

Rozumiem też, że ikonki do nowych postów w działach i zamkniętych działów czy tez do panelu(Profil, zaloguj/wyloguj, portal itp) bedą miały wygląd mniej więcej taki jak poprzednio.(Mam an myśli tego Goku z Kamehamą, tego ssj itp.)
Więcej zastrzeżeń nie mam.

Najbardziej podoba mi się możliwość ukrycia odpowiedniej kategorii np. Wasze produkcje.

To tyle z mojej strony, dziękuję za uwagę. Oddaję głos do studia.

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Żeby nie było że Admini się obijają i nic nie robią to coś tu napiszę.
Wszelkie błędy które zauważycie możecie pisać tutaj. A tymczasem, zmieniłem Wam lekko kolor Spoilera żeby napisy w nim były widoczniejsze, oraz zmieniłem kolor Code na taki sam jak ma Quote by łatwiej było dostrzec napis. Co jak co, ale białego napisu na białym tle nie zobaczysz xD
Spoiler:
Kod:
Hell Yea !

Przy okazji, widziałem że kilka osób narzeka więc sprawdziłem co nieco i udało mi się przywrócić te Wasze mini ikonki przy SubForach.
Piszę wam w liście, że na forum zajebiście… 78301630

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
No i forum zmierza ku lepszemu. Mi się podoba. nie mam już zbytnich zastrzeżeń. ^^

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.