Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Dział Download. on Nie Wrz 26, 2010 2:14 pm

Hesher

Zasłużony
Zasłużony
Witam. Wpadłem na pewien pomysł, mianowicie aby nowe tematy musiałyby być akceptowane przez adminów (lub modów). Czemu? Cóż, często pojawiają się tam tematy z jakimiś mini gierkami czy coś, a ja już sam nie wiem czy to warez z grami czy dział download z programami do pomocy przy LSW oraz z animkami. Co wy na to? Wypowiadajcie się ;)

Pomysł rozpatrzony przez Administrację.
Wprowadzono "Tagi".
/Yoh

2 Re: Dział Download. on Nie Wrz 26, 2010 3:00 pm

Zigur

Third Child
Third Child
Ja bym po prostu podzielił dział na "Gry", "Programy", "Anime".

3 Re: Dział Download. on Nie Wrz 26, 2010 4:39 pm

Studnia

Steel Saint
Steel Saint
Ja myślę,że propozycja Dase'a to dobry pomysł.Bo w końcu forum zostało stworzone w celu rozpowszechniania grafiki LSW.I wogóle grafiki.A dział Download jest właśnie od programów pomagających w grafice.A jak tkoś wstawia jakieś gry lub programy typu Metro 2033 to nie jest chyba związane z grafiką.

4 Re: Dział Download. on Nie Wrz 26, 2010 5:23 pm

Hesher

Zasłużony
Zasłużony
typu Metro 2033
Metro wstawiłem akurat ja (xD) ale dopiero niedawno zobaczyłem, że wstawianie czegoś takiego jest błędem. Anime i Programy to chyba mogą być w downloadzie? To do ustalenia, czekam na więcej komentarzy.

5 Re: Dział Download. on Nie Wrz 26, 2010 5:38 pm

Akagi Shigeru

Genin
Genin
Honestly? Limiting Download to only one, or two kinds that may be posted here is stupid and senseless. I mean, it's like saying "Why do we have PBF, it has basicaly nothing to do with LSW, why do we have Anime/Manga, it has nothing to do with graphics" stuff like that.
So, no. I'm highly against this.

6 Re: Dział Download. on Nie Wrz 26, 2010 5:50 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
Pomysł nie jest zły, ale nie lepiej stworzyć dwa działy? Główny, czyli Download - LSW, gdzie będą wszelkiego rodzaju programy pomagające przy tej grafice i nie tylko oraz inne duperele, niezbędne do funkcjonowania w niektórych działach na forum.
Drugi dział to Download - Others. Wszystkie gry, animska, filmy etc., trafiałyby właśnie do tego działu. Byłby on Subforum działu głównego, Download - LSW.
No, ale każdy ma inne pomysły na to jak by to mogło wyglądać. Jako Admin poczytam z przyjemnością Wasze pomysły, czekając równocześnie na wypowiedź Viega i Feliego.

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

7 Re: Dział Download. on Nie Wrz 26, 2010 6:12 pm

Hesher

Zasłużony
Zasłużony
Cóż... Yoh i ktoś jeszcze (pomysł z podzieleniem na działy), to chyba jest lepsze wyjście, ale jeżeli już, to proponuję 3 działy, Anime, LSW oraz "Inne" (czy jak to 3 nazwiecie...). Jesteśmy zgodni czy jeszcze ktoś coś chce dodać, ew. ma inny pomysł?

8 Re: Dział Download. on Nie Wrz 26, 2010 6:18 pm

Rayem

KOX
KOX
Cóż... Pomysł jest niezły, no i zaoszczędzilibyśmy sobie czasu na przeglądanie całego działu. Ale, czy nie lepiej było by zrobić to całe Anime, LSW i jak to tam nazwiecie jako subfora działu Download? Według mnie tak by było lepiej, no i nie odstraszało by to kolejnych znajomych Smoka XD

9 Re: Dział Download. on Nie Wrz 26, 2010 6:21 pm

Zbir

Battle Moderator
Battle Moderator
Jak dla mnie pomysł jak najbardziej w porządku ,może wejść w życie :P.

10 Re: Dział Download. on Nie Wrz 26, 2010 6:54 pm

Feli

Zasłużony
Zasłużony
Dla mnie nie za bardzo.
I tak nie widzę dużej aktywności na forum co całkowicie nie wiąże się z tym pomysłem. Ale jeżeli już robić jakiś porządek to tutaj się zgodzę tylko moja propozycja to dodanie tagów to nazw tematów typu: [Gra], [Film], [Program] i ustalenia zasady aby każdy nowy temat był zaopatrzony w owy tag.

I byłby porządek bez tworzenia nowych działów.

11 Re: Dział Download. on Nie Wrz 26, 2010 7:09 pm

Versil Perihelion

Site Admin
Site Admin
Jako że Feli już to powiedział, to pewnie nikt nie uwierzy, że wcześniej o tym myślałem, ale trudno ;D

Tagi będą najlepszym i najprostszym rozwiązaniem problemu. W końcu taki jest ich cel - segregacja.

Jakieś dodatkowe komentarze co do propozycji?

12 Re: Dział Download. on Pon Wrz 27, 2010 6:22 am

Hesher

Zasłużony
Zasłużony
A wiesz Viego, Feli... to genialny pomysł, dziwne że na niego nie wpadłem ;p Cóż, jestem za tagami, ktoś przeciw? :)

13 Re: Dział Download. on Pon Wrz 27, 2010 11:45 am

Versil Perihelion

Site Admin
Site Admin
Skoro sam pomysłodawca optuje za zmianą koncepcji na naszą, to czy jakieś głosowanie jest potrzebne? Jak dla mnie, możemy to już zacząć wprowadzać.

@edit

Zostało to wprowadzone.
http://anrevosprites.forumpl.net/download-f7/download-segregacja-plikow-t2392.htm

Temat zostawiam otwarty w razie czego.

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]