Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 5 z 5]

101[W-O-S] By Bumber. - Page 5 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Nie Lip 25, 2010 5:28 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
No więc..

Kształt włosów mógłby być lepszy. Wiem że stać Cię na coś więcej. Jeżeli chodzi o ich cieniowanie, to jest średniej jakości. Lekko się zawiodłem, ale myślę że jeszcze wyrobisz się z tymi nieszczęsnymi włosami ;)
Cieniowanie głowy wspaniałe. Naprawdę, wyszło świetnie. Nie mam zastrzeżeń.
Następna w kolejce jest klatka piersiowa i na niej na chwilę się zatrzymam. Po pierwsze, cieniowanie. W przeciwieństwie do głowy, TO nie należy do najlepszych. Wygląda jakbyś cieniował głowę ze wszystkich sił, a klatę ostatnimi resztkami. Z daleka to jakoś wygląda, mimo to pobaw się z cieniowaniem. Z bliska nie patrzy się na to z przyjemnością, jak być powinno.
Mięśnie wykonane na swój sposób całkiem dobrze. Z bliska nie prezentują się wspaniale, ale z daleka można coś tam na tych łapkach zauważyć i nazwać tymi mięśniami.
Także, popraw klatę mimo wszystko.
Bandy mi się podobają, nic do nich nie mam.
Pasek.. Zmień cieniowanie i zmodyfikuj wygląd, chyba że chcesz bym myślał że nie potrafisz poprawić głupiego paska. Nie pozwól mi tak myśleć. Popraw go. Serio.
Spodnie.. Hmm.. Kształt dość osobliwy, zrobiłeś z nich mniej więcej coś w stylu worka na ziemniaki. Takie dziwnie szerokie nogawki mają, postaraj się to zmodyfikować.
To samo z cieniowaniem. Jest jak na spodnie dość ubogie. Postaraj się wymyślić coś bardziej oryginalnego i lepiej zauważalnego niż to co walnąłeś teraz.
Buty normalne, nie mam co oceniać.

Ogólnie, popracuj głównie nad cieniowaniem, gdyż z tego co widzę, ono przede wszystkim nie idzie Ci zbyt dobrze.

Liczę na odezw w moim temacie, dałem nowego OPAR'a.

3kp

102[W-O-S] By Bumber. - Page 5 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Pon Lip 26, 2010 9:32 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Ocenię ostatniego :
Włoski- Tył za krzywy. Wyostrz końcówki! Niech nie wyglądają jak gluty.
Cieniowanie również leży : / Przy takich cudach powienienś zrobić ciemną kreskę z 2-3 pixeli a jak "rdzeń" kosmyka a reszta najjaśniejszym odcieniem,lekko średnim w przy zewnetrzych krawędziach.
Ucho- Następne nietoperze? Komuś juz to pisałem. Co za pomysł z rozjasnianiem częsci ucha? Polowanie na komary supah combo? : d
Klata- Więcej czarnych pixeli. Wyostrzy to klatę. Nie będzie plastusiowata. Tyczy to się też ramion. Zaznacz bar i biceps. Lekko triceps. Niech wygląda jakoś.
Spodnie-SŁABE cieniowanie. SŁABA paleta. Zmień ją.
Buty-Nie podobają mi się :d No dobra. Może jednak przejdą. Ale i tak są zbyt Yohowate : d

Pracuj dalej.Popraw to co zaznaczyłem do poprawy. Będzie lepiej.

KP: 2
/f

103[W-O-S] By Bumber. - Page 5 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Sob Lip 31, 2010 8:28 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Trzeba w końcu odświeżyć temat , prawda?

[W-O-S] By Bumber. - Page 5 46427897087233982659

Credit For:

- ShadowHunter

Myślę że włosy są w porządku :). Zrobię wersję bez bluzki i chyba będę się brał za sprita :). Oczywiście nie myślcie że ja nie będę miał innej formy :P. Cały czas będę nad tym pracował, jak tylko znajdę wolną chwilę.

@EDIT
Samerayo, dzięki że mi przypomniałeś.



Ostatnio zmieniony przez Bumber dnia Nie Sie 01, 2010 8:27 am, w całości zmieniany 1 raz

104[W-O-S] By Bumber. - Page 5 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Nie Sie 01, 2010 7:54 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Zatem ...
Włosy, one nie są aż tak źle zrobione, jednak ja bym jeszcze je nieco poprawił pod względem wyglądu, nieco dziwnie wyglądają bo kosmyki idące w górę wydają się nie pasować do tych po boku, nie wiem jak innym, ale mi coś w tych włosach nie pasuje tylko precyzyjnie tego wysłowić nie potrafię, idąc dalej w ocenianiu włosów no to teraz cienie, no cienie to ci akurat bardzo fajne wyszły ;p.
Cienie twarzy, no niby dobre jak się przybliży, jednak z daleka je słabo widać, albo ja ślepy jestem xd.
Bluzka, no jest to najzwyczajniejsza w świecie bluzka, cienie są nawet nawet.
Ręka, ręka jest dość dobrze umięśniona, cieniowanie też jest niczego sobie, frotka czy co to jest, jakas taka brzydka, zwyczajna, nie podoba mi się ;s.
Pasek, a może raczej szarfa nawet ładnie się prezentuje, dość dobrze cieniowana.
Spodnie zwyczajne z wyglądu, ajk to u większości prac na tym forum, ich cienie , no są nawet spoko. Buty zwyczajne z base S-H, tylko dodałeś cienie i podeszwe, mogą być.

Ogólnie OPAR'ek nie jest zły, 7/10

A no i smoku to napewno jest custom? Bo creditsów nie widać (chyba że ja ślepy jestem)xd.


KP: 2
/f

105[W-O-S] By Bumber. - Page 5 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Wto Sie 03, 2010 7:10 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Rewamp na base Smoka.

[W-O-S] By Bumber. - Page 5 35038804121738206431


Credit For:


- SmokuXD

To tylko rewamp, w rzeczywistość tego nie biorę :P.

106[W-O-S] By Bumber. - Page 5 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Pią Sie 06, 2010 10:19 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Po ilości napisanych przez Ciebie komentarzy domyśliłem się ,że czekasz na komentarz swojej pracy :P. Tak więc zacznijmy!
Włosy pocieniowane są dość cienko ,zdaje się to być uzależnione dość znacznie od ich kształtu ,ale mimo tego cienie mogły byś wykonane lepiej. No właśnie ,wcześniej wspomniany kształt włosów jest mimo wszystko mało przyjazny dla oka. Jeżeli chodzi o twarz ,to jest ok.
Jeżeli chodzi o tors ,to cieniowanie wymaga poprawy. Dałeś zbyt dużą różnicę jaskrawości pomiędzy poszczególnymi odcieniami. Dobrze jak mięśnie są ładnie podkreślone ,ale nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu. Jeżeli chodzi o rękę ,to bark jest ok ,ale brakuje mi tutaj bicepsa ... tors tak mocno podkreślony ,a ręce nic ? Ta opaska na rękę mogłaby być nieco lepiej pocieniowana.
Jeżeli chodzi o pasek ,to nic specjalnego ,ale brzydki też nie jest :P. Cieniowanie spodni to samo co tors. Sam kształt układających cieni nie jest zaskakujący ,po prostu pospolity. Buty ... tutaj włożyłeś najmniej pracy. Tutaj po prostu wieje pustką.
5/10

/Y
+3KP

107[W-O-S] By Bumber. - Page 5 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Sob Sie 07, 2010 9:21 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
A Ty mi mówisz żebym to ja bardziej się starał ^^" Cóż.. Do rzeczy.

Kształt włosów ogólnie może być. Jest trochę dziki, ale ujdzie. Cieniowanie natomiast koniecznie do poprawy. Jest zdecydowanie za słabe jak na taką pracę. Postaraj się zrobić to podobnie jak Ja, Sołtys, Sezu czy Coolt. Takie cieniowanie zdecydowanie wychodzi lepiej niż to twoje. Koniecznie więc je popraw.
Wydaje mi się że cieniowanie twarzy jest bazowe, od base Smoka. Cóż.. Samo Base jest dobre, ale żeby zostawiać oryginalne cieniowanie :s? Wstydź się jeżeli tak jest, jeżeli nie to przepraszam. Nie podobają mi się te oczy. Postaraj się zrobić inne, bardziej LSW :P
Pierwsza tak serio rzuciła mi się w oczy klata. Po co zrobiłeś tak obcisłe to ubranie? Zdecydowanie lepiej wyglądałaby np. Saiyańska Zbroja. No, ale to tylko moje zdanie.
Pasek i bandy.. Cóż.. Takie normalne, nic oryginalności. Cieniowanie ujdzie.
Spodnie.. Hah XD Styl mój, oryginalnie AngryBoy'a XD Jedna nogawka jaśniejsza, druga ciemniejsza. Cóż.. Ogólnie, styl nie jest zły. Wygląda fajnie, ale cieniowanie jakim operowałeś w tym OPAR'ku wymaga poprawy. Nie rozumiem po co ten jasny px pod paskiem, zmień go na ciemny kolor. Zbyt mocne przejście między najjaśniejszym, a najciemniejszym kolorem. Spraw by ten najjaśniejszy był trochę ciemniejszy.
Buty to samo co pasek i bandy. Cieniowanie ujdzie, ale oryginalności za grosz.

Ogólnie, no cóż.. Pracuj. Głównie nad cieniowaniem, choć już z nim u Ciebie coraz lepiej. Postaraj się też robić oryginalniejsze prace. Myślę że takie bardziej zabłysną w moich oczach.

/Y
+3KP



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Nie Sie 08, 2010 9:35 pm, w całości zmieniany 1 raz

108[W-O-S] By Bumber. - Page 5 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Sob Sie 07, 2010 9:37 am

Rubik22

avatar
Zbanowany
Zbanowany
4/10

/Y
1/10!
Tak, nie mylisz się! Spójrz na licznik Warnów, aby potwierdzić swoje obawy :<!

109[W-O-S] By Bumber. - Page 5 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Sro Gru 15, 2010 5:31 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Gdy nie miałem trochę wolnego czasu starałem się coś robić. Gdy wszedłem na forum i zobaczyłem tego najnowszego tutka to od razu zrobiłem tą pracę.
[W-O-S] By Bumber. - Page 5 14129886549011795983
Credit For:
- Angryboy
- Yoh92
Powiedzcie czy włosy są dobre bo reszta jak u tutka. Włoski są trochę inne chociaż tym samym stylem robione co na tutku :P.

@FELI
Aha, to nie doczytałem. :D. Już zmieniam.



Ostatnio zmieniony przez Bumber dnia Sro Gru 15, 2010 8:05 pm, w całości zmieniany 1 raz

110[W-O-S] By Bumber. - Page 5 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Sro Gru 15, 2010 7:10 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Ogólnie praca prawie identyczna jak z tutoriala. No wykonana dobrze jak i pocieniowana.Nie ma co oceniać, włosy są ładne twarz również. Koszulka i spodnie przyzwoicie wykonane, praca ładna oby następne prace były takie ładne.
Ocena : 6/10 dlatego że z tutka.

111[W-O-S] By Bumber. - Page 5 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Sro Gru 15, 2010 7:56 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Mógłbyś doczytać, taka korekta dla Ciebie głównym autorem jest Yoh.

112[W-O-S] By Bumber. - Page 5 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Sro Gru 15, 2010 8:13 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Więc tak Bumberze, pracka zapowiada się ciekawie aż zachęciła mnie bym otworzył Gimp'a i przyjrzał się jej z bliska.

Więc tak, włosy są podobne do gohana ssj2, albo tylko mi się tak wydaje ;d, z resztą kształ jest ogółem fajny, cieniowanie naprawde fajne, mnie się spodobało. Ciuszek fajny , cieniowanie może nie tak fajne jak na włosach, ale tu także nie jest źle. Rękawiczka nie pocieniowana... ale zauważyłem to dopiero po przybliżeniu z daleka to się nie rzuca w oczy i w ostateczności może być. Spodnie z wyglądu mogą być, jednak kolorystycznie do reszty ubioru nieco mało pasuje, ale jakoś się na to przymknie oko, cieniowanie spoko. Buty mogą być, ich cienie takie se, ogółem OPAR niezły, mam nadzieje iż częściej będziesz coś wstawiał.

KP: 2
/Feli

113[W-O-S] By Bumber. - Page 5 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Sro Gru 15, 2010 8:32 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Samerayo, chcesz to masz. Trochę zmieniłem i dodałem cienie rękawiczek :).
[W-O-S] By Bumber. - Page 5 31796570721284994511
Credit For:
- Angryboy
- Yoh92

114[W-O-S] By Bumber. - Page 5 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Sro Gru 15, 2010 10:55 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Miło że wróciłeś.
Widzę że zaczynasz tak jakby od nowa. To dobrze.

Włosy ogólnie wyglądają dość dobrze jeżeli chodzi o cieniowanie. Przynajmniej, póki nie nauczysz się lepiej cieniować ;) Popraw jedynie kosmyk nad tym wystającym kosmykiem, spadającym na czoło. Dodaj tam jeden pixel by bardziej go "zaostrzyć". Będzie ciekawszy efekt.
Również ten średniej wielkości kosmyk włosów, znajdujący się przy największym.. Jest zdecydowanie za bardzo wyciągnięty do tyłu. Zrób go bardziej szpiczastego, efekt będzie o wiele lepszy.
Opaski nie oceniam, wszak jest to tylko ciekawy dodatek.
Z cieniami twarzy nieco bym się zabawił. Niepotrzebnie użyłeś tu średniego odcienia, no ale jak już musiałeś to nie trzeba było wrzucać go aż tyle. Zdecydowanie za dużo średniego odcienia. Poza tym, lewe oko wygląda dziwnie o_o'
Koszula jest dobra. Popraw cieniowanie, ogranicz średni odcień lub po prostu spraw by cała praca była cieniowana dwu-tonowo. Mięśnie na rękach są widoczne, ale bardzo słabo. Ja również nie robię genialnych mięśni rąk, ale staraj się by były przynajmniej bardziej widoczne i nie tak.. płaskie? Nie wiem jak to nazwać. Po prostu zrobiłeś mu na tym ręku jakieś fałdki XD
Podoba mi się cieniowanie spodni. Właśnie dlatego ludzie powinni czytać ten tutorial. Jest przeznaczony dla początkujących, mimo to czasem można dostrzec naprawdę fajnie wykonane niektóre elementy ;) Na początek takie cieniowanie Ci starcza. Później staraj się odnaleźć własny styl.
Cienie butów dziwne, poprawiłbym je. Ale to już od ciebie zależy..

Ogólnie..
Pomysł mało oryginalny, wykonanie również nie jest super, ale są pewne elementy które mi się podobają. Jeżeli będziesz ćwiczył, a nie znowu odejdziesz na dłużej to myślę że opłaci Ci się to i prace będą zdecydowanie lepsze ;)

KP: 3
/Feli

115[W-O-S] By Bumber. - Page 5 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Sro Lut 02, 2011 6:46 pm

Shorty.

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Opaska od Nissa, on to pierwszy zrobił, ty to zabrałeś. Jesteś nic nie wartą kupą gówna, ale nie ważne. OPAR obity o kant dupska, wszystko z tutka, zero innowacji. Tak samo jakbym nasrał do kibla a ty byś to obszczał i mówił że to twoje. Gówno. Nie ma tu co oceniać, tutoriala z LSW nie oceniam. Jak będę chciał to sobie otworzę odnośnik na górze 'LSW' i będę krytykował. Cześć.
2/10.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 5 z 5]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Similar topics

-

» Bumber
» Bumber
» Bumber
» Bumber vs Takes
» Bilet vs Bumber

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.