Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 5]

26[W-O-S] By Bumber. - Page 2 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Pią Sty 22, 2010 2:20 pm

Avatar

Avatar
Earthling
Earthling
Maska troche ci niewyszla
ubranko fajne cieniowanie tezz nie kiepskie
oparek ladny

Skomentuj mojego avatara (oparka)
:kame: :kame:

27[W-O-S] By Bumber. - Page 2 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Pią Sty 22, 2010 2:33 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Hmm...
Ubranie mi się podoba jest kox :D
Rękawice też są spox!
Ale mam zastrzeżenia do włosków :P
Wydają mi się za krótkie, a może się tylko tak wydaje?
Maska taka sobie ci wyszła ale nawet nawet :D
Ocena : 8/10

28[W-O-S] By Bumber. - Page 2 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Sob Sty 23, 2010 12:15 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Ocenię tego z maską, bo jest mym zdaniem lepszy.
Włosy - ciut małe...ale dobre, kosmyki fajnie się układają, kolor bardzo dobry, cieniowanie gut. :P
Bluza - tu cieniowanie wydaje mi się słabe, ale może mam małe przyciemnienie w oczach...nie wiem :scratch:
Rękawice - kolor i cieniowanie dobre, bardzo fajnie wyszły te rękawice, niezły pomysł xD
Spodnie - zajebisty kolor i zajebiste cieniowanie, po prostu żenial ;)
Buty - normalne, po prostu OK.
Ogólnie jest dobrze i idzie ci coraz lepiej, obyś takimi pracami zaszczycał kolorowe misie ;P
Pzdr, Dase




Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/S

29[W-O-S] By Bumber. - Page 2 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Sob Sty 23, 2010 1:29 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Włoski jak na ciebie są dobre, cieniowanie gorsze x/. Niepełny pillowshading na mordzie psuje efekt, w normalnej formie to czerwone coś to blizna? Jeśli tak to trochę za jasny kolor, powinieneś dać lekko ciemniejszy i blady(jeśli masz PS'a to walnij na to burning toola a potem gąbką przejedź). Dziwne oko na masce, wytłumacz mi jeszcze czy to jest maska w stylu Vizarda czy jak? Jeśli w stylu Vizarda do uszki powinny być osłonięte i brak oryginalności - czerwony odcień jak na masce truskawy(on miał chociaż taki bardziej bordowy). Inni mieli różne malowidła na maskach różnego koloru O.o. Cieniowanie na koszulce... Za cholerę nie zostawisz najjaśniejszego odcieniu przy konturach, ogólnie dodaj czarne kreski przy bokach, wprowadź 'pogniecenia' bo koszulka wygląda jak kawał kolorowego plastiku. Pasek i ręce, cieniowanie jest tutaj chyba najlepsze z reszty, jeszcze nie jest rewelka. Spodnie - najjaśniejszą plamkę na lewej nodze(jego prawej) przesuń w lewo(jego prawo), powinno być lepiej, buty jakoś ujdą.


Komentuje ostro byś się poprawił, bo mam nadzieje, że po solidnej pracy staniesz się kox.



Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 3kp.
/S

30[W-O-S] By Bumber. - Page 2 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Nie Sty 24, 2010 8:26 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Tak se na fazę robiłem Goku bo mnie Yoh natchnął swoim Oparem:

[W-O-S] By Bumber. - Page 2 Jbgv7fdl8z4oqyz9srkd

Robiłem go pół godziny. A więc proszę o szczere komentarze bo mnie łeb boli i zachwycające to nie jest :/. ten 2 to próbuje innym stylem coraz lepszym cieniować.

31[W-O-S] By Bumber. - Page 2 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Pon Sty 25, 2010 2:25 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Sux tutaj niestety - base sh, usunięcie czarnych pikselków na spodniach , dodanie jakiegoś ubranka na klatę, włoski skopiowane i to all :/. Zero wkładu prawie w tego wipka jest :/(nie licząc cieniowania), co do cieniowania - coraz lepiej ci idzie :).




Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 1kp.
/S

32[W-O-S] By Bumber. - Page 2 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Pon Sty 25, 2010 5:08 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
[W-O-S] By Bumber. - Page 2 Mauf7rp523jlo9xrf9my

Nowa wersja z której chyba będę coś robił bo mi się nudzi bez sprita :(.

33[W-O-S] By Bumber. - Page 2 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Pon Sty 25, 2010 7:56 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
Włosy- Ładny Kształt i cienie Takie Sobie...
Bluzka- Ładnie Pocieniowana Pospolita tzn. Płaska nic na niej nie ma ani nic
Rękawice- Ładny kolor i cienie i Wyglądają Dobrze
Spodnie- Cieniowanie mi się słabo podoba ale jest widoczne


Ogólna Ocena 8/10



Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/S

34[W-O-S] By Bumber. - Page 2 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Wto Sty 26, 2010 4:28 pm

Danielos

Danielos
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Pocieniowałeś bardziej twarz jak i włosy niż na swoich poprzednich i dodałeś ranę.Kolor zmieniłeś na rękawiczkach i pasku z poprzedniego oparka.Nie zmieniłeś koszulki , spodni i koszulki. Dużo lepiej by pasowało z czerwonym paskiem i rękawiczkami.

Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 1kp.
/S

35[W-O-S] By Bumber. - Page 2 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Wto Sty 26, 2010 7:20 pm

Marej

Marej
Super Saiyan
Super Saiyan
Włosy nie najgorsze nieźle pocieniowane. Koszulka mi się nie podoba. Za dużo jasnego. Spodnie za jasny kolor mają i słabo pocieniowane. Buty słabe. Ogólnie niezła praca tylko źle pocieniowana.

36[W-O-S] By Bumber. - Page 2 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Wto Sty 26, 2010 7:23 pm

Katayachi

Katayachi
Logia User
Logia User
Włoski ładne ciekawe przód taki soltysowaty znaczy old version : <

Ale good .

Koszulka zwykła , cieniowane niezłe .

Spodnie - podoba sie mi cieniowanie , takie dobre xd

butki - ładne xd

8/10.

Popraw te jeszcze bandy właśnie ;s


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 1kp.
/S

37[W-O-S] By Bumber. - Page 2 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Czw Sty 28, 2010 7:12 am

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Oto takie coś:

[W-O-S] By Bumber. - Page 2 Z15aw6kek5oh2juqsdlm

Zauważyłem w pewnym Brollym że t co jest 1 wygląd na tamtym lepiej.

38[W-O-S] By Bumber. - Page 2 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Czw Sty 28, 2010 8:37 am

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Zacznę od tego,żę nie podobają mi się te rękawice,takie jak w moim spricie.
Sam fakt,że one tam są oraz,że kolor zielony nie pasuje zupełnie do reszty.
Koszulka jest słaba. Słabo pocieniowa.
Pasek to zwykły kawał szmaty. Zadnej klamerki ni nic.
Spodnie jeszcze jak cie moge.

Popraw go

39[W-O-S] By Bumber. - Page 2 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Czw Sty 28, 2010 6:33 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
A więc tak. Postanowiłem sobie zrobić inny styl ponieważ w takim często se biegam w wiosnę.

[W-O-S] By Bumber. - Page 2 Qe9673zydyvrynazd3f

40[W-O-S] By Bumber. - Page 2 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Czw Sty 28, 2010 6:39 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Zajebiaszczy strój :D
Spodnie i bluza fajna :D
Opaska i buty też są spox :D
Włoski The Best :d
Dobrze dobrałeś barwy stroju:D
Ocena 9/10

41[W-O-S] By Bumber. - Page 2 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Czw Sty 28, 2010 7:20 pm

Dark Messiah

Dark Messiah
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Włoski: Fajne tylko te 2 kosmyki z przodu śmiesznie wyglądają :D.
Opaska: Może być chociarz kolor mi jakoś nie pasuję (nie wiem czemu).
Bluza: Jest super...To jakiś dresiarz xD Ładne cieniowanie.
Spodnie: Także super, ale jakieś jasne albo mam już zmęczone oczy od monitora xd.
Pasek: Bardzo ładny kolorek taki przyjemny dla oczu :P.
Buty: Ładne i cieniowanie także.

10/10 Bardzo mi się podoba...



Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/S

42[W-O-S] By Bumber. - Page 2 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Czw Sty 28, 2010 9:11 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Trochę lepiej,ale to jeszcze nie to xO
Zielone elementy nie pasują do tego!
Cieniowanie spodni poleglo. Wróć do tamtego.
Jeżeli góra ubrania to dresik to zrezygnuj z pasa. Zakryj go i zrób coś ala sciągacz na pasie.
To samo tyczy się tych bandów. Nie wyobrażam sobie kogoś z frotkami na dresie :O
I tym sposobem odpadnie problem zieleni ;d
Opaska na głowie jakoś mu nie pasuje :o Może zmień kolor?

KP: 1
/f

43[W-O-S] By Bumber. - Page 2 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Pią Sty 29, 2010 9:08 am

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Dobra oprawiłem frotki i pas ale według mnie kolor opaski pasuje.

[W-O-S] By Bumber. - Page 2 Fr1utb85r0v27mt028j

44[W-O-S] By Bumber. - Page 2 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Pią Sty 29, 2010 11:30 am

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
Włosy bardzo ładne ale niepodoba mi sięten prawy kosmyk,ta kurtawa też jest gites,spodnie no nawet mogą być ale buty to jak zwykle to samo ;d

45[W-O-S] By Bumber. - Page 2 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Pią Sty 29, 2010 11:44 am

Wielkolud

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Ale to głupie i wogle.

/V
Jak i ty. Warn.

46[W-O-S] By Bumber. - Page 2 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Pią Sty 29, 2010 7:58 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
[W-O-S] By Bumber. - Page 2 1hl3omrcexjhod2qbwpv

Cieniowany w PS'ie a poradnik z Vortex'a.

47[W-O-S] By Bumber. - Page 2 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Pią Sty 29, 2010 10:58 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Ogólnie ciekawy, ale strój nudny. Włoski średnie, średnie mają cieniowanie. Proporcje tez średnie, nie sa najgorsze ale mogły by być lepsze. Bardzo ładne cieniowanie na spodniach ale za to na bluzie do poprawy. Sory że taki krótki post, ale pisze z komórki, bo jadę autobusem xd..



Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 1kp.
/S

48[W-O-S] By Bumber. - Page 2 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Sob Sty 30, 2010 2:36 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Poprawiłem włosy.

[W-O-S] By Bumber. - Page 2 Bce6paj3qb5icjqth32g

49[W-O-S] By Bumber. - Page 2 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Sob Sty 30, 2010 7:51 pm

Aragami^

Aragami^
Saiyan
Saiyan
"Cieniowany w PS'ie a poradnik z Vortex'a"

Ciekawe włosy i opaska jednak cieniowanie mordy brzydkie.
Bluzka ma trochę monotonne cieniowanie
Włosy podobają mi się bardzo ale mógłbyś lekko poprawić cienie
Spodnie mają dobre cieniowanie ale brakuje czarnych kontur
Buty niewymiarowe przez to białe na dole..

"Poprawiłem włosy"
Według mnie tamte były lepsze



Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/S

50[W-O-S] By Bumber. - Page 2 Empty Re: [W-O-S] By Bumber. Sob Sty 30, 2010 10:04 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Ubranie jest wypasik :D
Buty spox nawet xD
Nie podobają mi się trochę włoski, zmień ich kształt 'troszkę' :P
Ocena 7.5/10

Jak poprawisz te włoski to pewnie 10/10 będzie xD

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 5]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Similar topics

-

» Bumber
» Bumber
» Bumber
» Bumber vs Takes
» Bilet vs Bumber

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.