Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[V. Gif] Mój pierwszy gif Empty [V. Gif] Mój pierwszy gif Sob Paź 09, 2010 8:50 am

ayrok1

avatar
Earthling
Earthling
Zapraszam do obejrzenia mojego pierwszego gifu.

https://www.youtube.com/watch?v=kdAXeBaglWQ

Nie oceniajcie go za surowo bo jak wiecie to ten pierwszy ;d.



Ostatnio zmieniony przez ayrok1 dnia Nie Paź 10, 2010 11:04 am, w całości zmieniany 1 raz

2[V. Gif] Mój pierwszy gif Empty Re: [V. Gif] Mój pierwszy gif Sob Paź 09, 2010 11:11 am

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Fabuła wzięta z DBL Gif. Dodaj TAG, bo zaraz warna od kogoś dostaniesz, a gif słaby, ma mnóstwo przeskoków. 4/10

3[V. Gif] Mój pierwszy gif Empty Re: [V. Gif] Mój pierwszy gif Sob Paź 09, 2010 11:25 am

ayrok1

avatar
Earthling
Earthling
Saske nie bedzie z dbl gifa uwierz mi ;)

4[V. Gif] Mój pierwszy gif Empty Re: [V. Gif] Mój pierwszy gif Sob Paź 09, 2010 11:39 am

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
https://www.youtube.com/watch?v=VOpJZpCqhqM
Widzicie jakieś podobieństwo ? Co do gifa, jak na początek chyba dobry.Ale lepiej przeczytaj tutki xd Tylko się nie śmiejcie z tego ! Pierwszy gifonek xd Teraz robię lepsze ;<

5[V. Gif] Mój pierwszy gif Empty Re: [V. Gif] Mój pierwszy gif Sob Paź 09, 2010 8:09 pm

ayrok1

avatar
Earthling
Earthling
Ketsu nie ogladalem gifa virus ;d ale dzieki za link obejrze ;p

6[V. Gif] Mój pierwszy gif Empty Re: [V. Gif] Mój pierwszy gif Nie Paź 10, 2010 8:42 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Dodaj tag, do nazwy tematu.
Będąc w temacie przydało by się bliższe ujęcie, czyli jak tworzysz animacje to nie z takimi wielkimi rozmiarami "mapki", wtedy unikniesz tego błędu.
No, gif bez mapy z takimi tutorialami? Jakbyś trochę poczytał pewnie problemu by nie było.

7[V. Gif] Mój pierwszy gif Empty Re: [V. Gif] Mój pierwszy gif Nie Paź 10, 2010 11:10 am

ayrok1

avatar
Earthling
Earthling
Ok Feli obejrze tutki i obiecam ci ze nastepna część na mapce bedzie :)

8[V. Gif] Mój pierwszy gif Empty Re: [V. Gif] Mój pierwszy gif Nie Paź 17, 2010 8:24 am

Dragneel

Dragneel
Second Child
Second Child
Ekhem...
Ogólnie gif jest dobbry.mowiac dobry miałem na myśli płynność tego gifa ale reszta to kaastrofa.spróbuj dodawać dzwieki uderzeń bo to bardzo poleprzyło by sytuacje twego gifa xd.fabuła słaba i nie rób w gifach czegoś takiego jak zmiana ubranek bo to jest beż sęsu.Pod koniec gifa picollo użył makanosappo.nigdy nie rób czegoś takiego jak zatrzymywanie jakiegoś skilla podczas rosmowy???!!! Nie no dziś coś jakoś pisze nie na tepat muszę się ogarnąć na razie tyle Pa xd . 3/10.

1kp

9[V. Gif] Mój pierwszy gif Empty Re: [V. Gif] Mój pierwszy gif Nie Paź 17, 2010 1:20 pm

pieteros15

pieteros15
Olympic God
Olympic God
co ja moge o tym powiedziec

Fabuła już podobną kiedyś widziałem, jeśli się mylę to przepraszam
Płynnosc gifa jest dobra choć wiele przeskoków. powiem tak na poczatek rob krotkie gify kolo 1 min by zredukowac bledy pozniej bierz sie za dluższe gify. Jak user up tez mysle zeby dodac odglosy kamehameha atakow melee itp. Nie podoba mi sie rowniez ze makosappo stalo i stalo i pod koniec rozmowy ruszylo (przeciez to nie mozliwe}
ocena za to ze pierwszy gif 5/10

1kp

10[V. Gif] Mój pierwszy gif Empty Re: [V. Gif] Mój pierwszy gif Sob Gru 18, 2010 8:35 pm

avatar203

avatar203
Namekian
Namekian
Jednym zdaniem bardzo słaby,bez mapki i dużo przeskoków

11[V. Gif] Mój pierwszy gif Empty Re: [V. Gif] Mój pierwszy gif Wto Gru 21, 2010 2:46 pm

R.I.P

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Film mi się podobał jest dość ciekawy i fajne efekty ale lepiej byś dał tego gifa na mapie w tedy było było by super.Bardzo mi się podobała ta sztuczka z teleportem na początku co Goku zrobił,było troche dużo przezkoków na twój 1szy gif to jest bardzo dobrze zrobiony daje 4/5 licze ze następne odc będą jeszcze leprze.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.