Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[Gif] made by Matthew Empty [Gif] made by Matthew Sro Paź 20, 2010 8:02 am

Matthew

Matthew
Namekian
Namekian
A więc jest to mój pierwszy gif od mniej więcej 1-2 lat ( może jeszcze ktoś mnie pamięta :D ), wiem że jest krótki ale to dlatego że nie mogłem go dokończyć bo mi się mapa źle zapisała a od początku na innej mapie robić już mi się nie chciało.

https://2img.net/r/ihimizer/img28/1851/giflv.gif
Credit:
-Neimad


PS. A propo map, zna ktoś stronę gdzie są mapy, lecz nie takie pojedyncze a takie gdzie jest jedna mapa podzielona na kilka części, taka jak jest w gifie

2[Gif] made by Matthew Empty Re: [Gif] made by Matthew Sro Paź 20, 2010 3:34 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
PS. A propo map, zna ktoś stronę gdzie są mapy, lecz nie takie pojedyncze a takie gdzie jest jedna mapa podzielona na kilka części, taka jak jest w gifie
A przede wszystkim oglądałeś te które są na forum?..

3[Gif] made by Matthew Empty Re: [Gif] made by Matthew Sro Paź 20, 2010 4:20 pm

Matthew

Matthew
Namekian
Namekian
Nom, i pobrałem paczkę, lecz mało było takich o jakie mi chodzi. I dlatego szukam strony podobnej do sprite database gdzie jest ona cała poświęcona mapom z gier.

4[Gif] made by Matthew Empty Re: [Gif] made by Matthew Sro Paź 20, 2010 4:43 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Cóż za bardzo nie mogę Ci pomóc, ale poszukaj może map z metal slug'a. Co do samego gifa, brakuje mi dwóch ataków. Kage bunshin'ów Naruto i atak Neji'ego. Zapomniałem jak się nazywa, ale do ataku potrzebny jest byakugan. Nawet chodzi mi o tą kombinacje, która tam jest przedstawiona, tyle że ona jest za krótka. Przeskoków nie ma, i nie ma co oceniać Xd Zrób coś dłuższego to może wtedy XD

KP: 1
/Feli

5[Gif] made by Matthew Empty Re: [Gif] made by Matthew Pon Paź 25, 2010 4:50 pm

amks1212

avatar
Namekian
Namekian
O w dupe?!Lubicie banany?!Nieeeeeeeeeeeee!-odezwał sie majestatyczny głos z nieba.

6[Gif] made by Matthew Empty Re: [Gif] made by Matthew Czw Lis 11, 2010 9:29 am

malopl

malopl
Zbanowany
Zbanowany
No gif całkiem całkiem tylko , że ten kop naruto był dosyć daleki :D

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.