Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 No to ja też idę. on Czw Paź 21, 2010 7:07 pm

Death

First Child
First Child
:( Z przykrością muszę was poinformować ,że mnie też w końcu dopadła ta choroba: Odchodzę! :(

Nie sądzę ,że będzie to na stałe, LSW jest jak bumerang, zawsze wraca, cóż mam nadzieję ,że w moim przypadku będzie podobnie.

No cóż, nie będę się zbytnio rozpisywał, pozdrawiam wszystkich userów, oraz całe GTW. Słuchajcie się adminów, są to ludzie którzy dla ARS poświęcili mnóstwo czasu, i wysiłku.

Postaram się wchodzić od czasu do czasu, byście o mnie nie zapomnieli.

Jeszcze raz Pozdro!

Death

2 Re: No to ja też idę. on Czw Paź 21, 2010 7:20 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
CHOLERA! Po tym co zaplanowałem jestem pewny że będziecie tutaj zaglądać :|

Znowu zaczyna się odchodzenie? Ehh.. No dobra, mam nadzieję że wrócisz. W końcu wiadomo jak jest z LSW. Ale nie daruję sobie póki forum nie będzie naprawdę sławne i będę dążył do tego by tak było ;s Dobra, wiem że to brzmi głupio, ale jestem pewny że jeszcze wrócisz dlatego nie mówię "Żegnaj".

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

3 Re: No to ja też idę. on Czw Paź 21, 2010 9:02 pm

SmokuXD

Observer
Observer
Motyla Noga, to jest jak zaraza. Ja również nie powiem żegnaj XD Powiem wróć szybko :D

4 Re: No to ja też idę. on Pią Paź 22, 2010 7:56 am

Vladek

Operative Director
Operative Director
Astallego mi Amigo!

Trzymaj się ciepło ; )

5 Re: No to ja też idę. on Sob Lis 06, 2010 9:08 pm

Death

First Child
First Child
No i nadszedł ten czas, czas mojego powrotu. Doszło do niego poprzez nudę spowodowaną brakiem LSW, ficków, i ogólnej dyskusji z wami, a więc oficjalnie informuję:WRÓCIŁEM!. Od jutra możecie się spodziewać trochę większej aktywności, oraz różnych prac, sądzę ,że dzięki nowym poradnikom na portalu mój poziom "oparowania" ulegnie znacznemu polepszeniu!

6 Re: No to ja też idę. on Sob Lis 06, 2010 9:34 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
Dobrze wiedzieć ;)
Witaj ponownie. Tematu nie zamykam.

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

7 Re: No to ja też idę. on Sob Lis 06, 2010 10:37 pm

Zbir

Battle Moderator
Battle Moderator
Wreszcie ! Mam nadzieję ,że nie tylko Ty wrócisz ,ale cała wcześniejsza kadra też. Miejmy nadzieję ,że zapoczątkujesz wielką walę powrotów !
Na chwilę obecną mówię : WITAM!

8 Re: No to ja też idę. on Nie Lis 07, 2010 7:38 am

Coolt

Zasłużony
Zasłużony
Jo.

9 Re: No to ja też idę. on Nie Lis 07, 2010 9:39 am

Feli

Zasłużony
Zasłużony
Cześć i czołem, kiełbasa z rosołem?
Mam nadzieje że dasz radę w HP.

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]