Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1"To już jest koniec.. Niema już nic.." Empty "To już jest koniec.. Niema już nic.." Sro Paź 27, 2010 7:48 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
"To już jest koniec.. Niema już nic.." Nowosci2
Nazwa Newsa zapewne myląca, nie? Wiedziałem. Dobra, jednakże przejdźmy do rzeczy. Jeżeli chodzi o wymiany, to raczej nic nowego nigdzie nie ma, chyba że u Nas, bo w końcu tutaj zawsze coś się dzieje. Tym razem również nie będzie inaczej!

"To już jest koniec.. Niema już nic.." Buttonars
Pierwszą rzeczą są informacje, które chcę Wam przekazać i o których zapewne będziecie informowani na bieżąco.
Zapewne po ikonce jednego z działów zorientowaliście się co knujemy, prawda? Oczywiście, Administracja ARS tak się nudzi, że niektórzy jej członkowie postanowili zabrać się za stworzenie OTS'a. Jak dokładnie będzie on wyglądał, czego możecie się po nim spodziewać? To wszystko będzie Wam na bieżąco pisał Feli, jednak ja mogę zapewnić że OTS będzie miał dużo wspólnego z inną, równie popularną grą na ARS.
Zastanawiające jest to, iż nazywamy się Anime Revolution Sprites, ale jedyne czym się zajmujemy z tej nazwy to "Sprites". To również postanowiliśmy zmienić i już teraz trwają pracę nad Portalem ARS, poświęconym w całości Anime&Mandze. Czego dokładnie możecie się spodziewać? Będę Was informował na bieżąco, wszak zajmuję się właśnie tym projektem. Bądźcie jednak przygotowani na szok, kiedy wraz z Administracją zakończymy pracę nad tą częścią ARS.

"Sprites" jest, "Anime" jest. Bądźcie spokojni, rewolucję zrobimy kiedy indziej XD /V

Czego jeszcze dowiemy się w tym Newsie?
Portal. Jak obiecywałem wcześniej, drugą rzeczą o której napiszę w Newsie jest część portalu poświęcona Spritom.
Myślicie że nic się na niej nie zmieniło, wszak wchodziliście tam codziennie? Błąd! Działy które tworzyłem wraz z pomocą reszty GTW zostały ukryte do dzisiaj! Właśnie po tym Newsie je udostępnię dla ARSowiczów. Dowiecie się tam różnych ciekawych rzeczy na temat LSW oraz będziecie mogli przeczytać serię artykułów poświęconych tworzeniu pierwszych OPAR'ów. Miejmy nadzieję że poziom prac na forum poprawi się i to w znacznym stopniu, kiedy to odwiedzicie portal ;)

PBF ostatnio jest dość popularny na forum. Możliwe że jest to spowodowane nową sagą lub zmianą stylu pisania przez NPC. Wszak, teraz zwraca on większą uwagę na statystyki i modyfikatory, kiedy zabieracie się do walki. No, ale czy skoro mamy portal o LSW i zabieramy się za portal o A&M, to PBF nie może mieć własnej "strony głównej"? Oczywiście że może, dlatego też został stworzony Portal, który jest całkowicie poświęcony PBF'owi i wydarzeniom na nim! Znajdziecie tam opis Sag, Porady dla początkujących czy Ranking postaci, który będzie aktualizowany.

Odnośniki do części ARS poświęconej PBF'owi znajdziecie w głównym Menu na Portalu ARS.
O różnych wydarzeniach dotyczących PBF'a będziecie informowani również w tym dziale, będzie to jednak zazwyczaj osobny News :)
Jeżeli macie jeszcze jakieś pomysły na to co może znaleźć się na portalach ARSprites i ARS PBF, śmiało wypowiadajcie się w tym temacie.


PS. Każdy z Adminów ma inny styl Newsów, u mnie spodziewajcie się takich obrazków i podobnych jakie pojawiają się teraz xd U Feliego tekstu opcjonalnie z obrazkami. U Viega zazwyczaj sam tekst xP

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Tiaa, sporo ciekawych rzeczy. Szczególnie dla tych co niedawno zaczęli przygodę z LSW lub nawet dla stałych bywalców polecam "Historię LSW", no i ogólnie wszystko jest warte przeczytania.

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Feli napisał:Tiaa, sporo ciekawych rzeczy. Szczególnie dla tych co niedawno zaczęli przygodę z LSW lub nawet dla stałych bywalców polecam "Historię LSW", no i ogólnie wszystko jest warte przeczytania.

Dokładnie. Historię LSW pisał Viego, ja poddałem go jedynie prostym zabiegom kosmetycznym żeby można było przeczytać całość nie narzekając na oczopląs.
Mimo to, warto zapoznać się z serią artykułów "Krok po kroku". Trochę męczyłem się z ich pisaniem, ale nie ukrywam że pomagali mi inni Admini i Modzi.

"Pomagali".... xd

No i jeżeli macie jakieś pomysły na coś co można dodać, śmiało piszcie ;)

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Ogółem njus konkretny :D
Dużo niespodzianek, które na pewno przydadzą się by urozmaicic forum dla nowych jak i tych obeznanych userów.
Podoba mi się zwłaszcza pomysł z OTS, bo to może byc coś na prawdę ciekawego o ile nie spaprzecie :D
Co do pbf to jeszcze nie gram i nie zbyt ogarniam, ale to się zmieni :D

Reasumując, bdb news jak i zapowiedzi zmian :P

Rayem

Rayem
KOX
KOX
No więc...
Niusik ogółem fajny. Już po otwarciu strony widać było nawet te minimalne zmiany XD Pierwsze co zrobiłem to wszedłem na portale o LSW i PBFie. Popatrzyłem, jak to mniej więcej wygląda, jak jest opisane i powiem, że to kawał dobrej roboty. Gratulacje dla wykonawców, naprawdę :)
Co do OTSa to tak szczerze nie czuję jakiegoś wyjątkowego przyciągania do tego projektu. Może to dlatego, że nie przepadam za grami typu Tibia, że w Projektach jest sprite z Bo bobobo bo bo bo (czy jakoś tak), czy dlatego, że grałem dość długo w WoDBO i DBKO. Nie wiem. W każdym razie nie wolno oceniać książki po okładce, co robię dość często, (tak wiem, jestem płytki XD) więc poczekamy, zobaczymy ;)

Jak to mówił mój kolega w pierwszych niusach swojej strony... "Strona rusza jak katiusza, a jej treść wali niusa:" XD

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Wszystko pięknie ładnie ale obawiam się jednego, że same robienie oparów i spritów może pójść na drugi plan. Jak narazie nie zbiera się na to i mam nadzieję że nie zbierze XD
News'ik ładnie wykonany i czytelny XD

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Kiedy zobaczyłem wczoraj ten news ,to sobie pomyślałem :" Eh ,kolejny ,nudny post ... nuuudy" ,ale muszę powiedzieć ,że jestem bardzo mile zaskoczony ,jeżeli chodzi o te nowe artykuły na portalu. Usiadłem na dłuższą chwilę i przeczytałem każdy z nich ,od początku do końca. Jestem pod dużym wrażeniem ,że zdecydowaliście się zapisać tak dużą ilość informacji. Spodobała mi się także historia polskiego LSW ,nie miałem pojęcia ,że była tak trudna i wyboista ,tym bardziej zaskoczyła mnie ilość podejmowanych prób tworzenia kolejnych i kolejnych for o tematyce LSW. Oczywiście wszystko ładnie i schludnie opisane ,bez błędów gramatycznych ,logicznych ,czy innych tego typu rzeczy. Nie zawiodłem się także na tutorialu odnośnie robienia własnych OPAR'ów. Wszystko opisane krok po kroku ,baaardzo mała ilość literówek ( pamiętam ,że jedna była zawarta w opisie "jak zrobić własne mięśnie rąk" ,a 2 kolejne już nie mogę sobie przypomnieć ). Chciałbym napisać ,że z pewnością przyda się wielu początkującym jak i tym bardziej zaawansowanym osobom lubującej się w grafice LSW ,ale obawiam się ,że większość osób będzie zbyt leniwa ,aby wszystko to czytać :(. Mimo tej smutnej rzeczywistości ,raz jeszcze gratuluję świetnie wykonanej roboty. Mam nadzieję ,że jeszcze nie raz zaskoczycie Nas tego typu newsem :].

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
No nie będę oceniał tutaj ogólnie newsa ale samą historie oraz portal do rzeczy: No widać że historia bardzo szczegółowo przedstawiona - i dobrze! Niech się dowiadują jak to było.

Ogólnie all ładnie opisane o LSW :D

A co do tego ' Pucol i Feli - ciemne typy xD' Yoh, Viego a może nie zgadzaliście się zemną? Jak myślałem kto miał zakładać to postanowiłem podać prosto i najszybciej żeby nikt nie wpieprzył mi się xd A więc tak:
- Dlaczego nie ja? Wiedziałem że to moja końcówka w LSW musiałem szybko wymyślać kto jest tego godzien ja bym nie był często bym mógł olewać poważne sprawy forum by mogło stać w miejscu.
- Yoh? Szczerze? Chcecie szczerej prawdy dlaczego nie zaoferowałem mu tego? xd Okey! Nie chciałem oddawać głównej władzy ''Wrogowi'' z resztą Hihori by mnie zabił jak bym się zgodził na takie coś xD tak naprawdę nie ufałem mu w tedy aż tak xd
- Feli? Nie wiem może i by się nadawał mam nadzieje że się nie gniewasz ;p za to Viego był idealnym kandydatem. :]

PS: Ciesze się że mogłem zaistnieć w historii LSW i zaproponować Yohowi połączenie się for. :)

/Y
A Yoh się cieszy że się zgodził i płacze z wódką w ręku że uważałeś go za wroga. Wróć do Nas :( Feli i Pucol, ciemne typy kox XDD


/R
Nie chodzi o to że uznawałem za wroga byłeś z innego obozu i nie chciałem oddawać całkowitej władzy z 'obce' ręce xd

Dobry. Ciemny typ jestem Xd.
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» Czy to juz koniec?
» Koniec Wakacji!

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.