Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Dark Datch Ultimate Empty Dark Datch Ultimate Wto Lis 02, 2010 9:05 am

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Witam. To dość nietypowy nabór. Mianowicie, ostatnim odcinkiem Dark Datch Ultimate, będzie odc. 4, którego zrobiłem już do połowy, niestety:

1. Jestem leniwy.
2. Chciałbym by odcinek był skończony ale...
3. ...patrz pkt. pierwszy.

A więc wiecie już wszystko. Szukam kogoś, kto dokończy odcinek. Niestety nie wprowadziłby (ten ktoś) własnej fabuły, mam już swoją, jasno postawioną. Gif mógłby być robiony w PhotoShopie + EGA jak i zarówno we flashu, tylko wymagam zachowania wymiarów map itd. ale to już szczegóły, które podam indywidualnie dalszemu twórcy (jak fabuła). Co z tego będziecie mieli? Domyślcie się... I mimo, że nie jestem administracją, to może pare KP by wam wpadło, ale mam nadzieję, że mamy mało materialistów na ARS.

Wymagam jeszcze jednego, najważniejszego. Twórca, uzbrojony w wiedzę fabuły Dark Datch'a Ultimate, nie może jej nikomu zdradzić. Ale sądzę, że to oczywiste... wolałem się jednak upewnić.
Jeszcze jedno: przyjmę tylko tych, których na ARS trochę znam, nikogo "nowego", ale raczej żaden świeżak się nie zgłosi.

To chyba wszystko... liczę na was, chłopaki.

2Dark Datch Ultimate Empty Re: Dark Datch Ultimate Sro Lis 24, 2010 7:57 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Napisałeś mi na GG więc jak to napiszę tutaj. Ja, Bombi, oficjalnie zgłaszam się by dokończyc Twojego Gifa. Nie dlatego by pokazac, że co potrafię, ale będzie to taki rodzaj wynagrodzenia dla ciebie, za to, że pomagałeś mi w moich Gifach. Więc czekam na materiały na gg.

3Dark Datch Ultimate Empty Re: Dark Datch Ultimate Sro Lis 24, 2010 10:05 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Wszystko wysłane, temat zamykam. Bombi, cieszę się, że to jesteś ty ;)

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.