Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1odejście Empty odejście on Sro Lis 10, 2010 6:30 pm

Vladek

Vladek
Operative Director
Operative Director
w sumie i tak mało czasu tu spędzam, zaglądać będę teraz jednak jeszcze rzadziej.
Jako iż dostałem od Małego funkcję wodza w grupie Maybe to mogę zadecydować o jej rozwiązaniu, chyba że któryś z członków wykaże wystarczającą chęć do zostania wodzem.
Powodami odejścia są :
- Rozpadnięcie się po części drużyny ([*] Mały & Saske)
- I tak nie robię jak narazie prac żadnych, jedynie jakieś pokazówki dla znajomych z rl'a / neta.
- brak czasu (tak Yoh wiem, ze pracujesz po 12h) ale jestem teraz w najtrudniejszej klasie gimnazjalnej (2) i muszę ogarnąć szkołę w której terminy sprawdzianów są oblegane do samej przerwy świątecznej.
- hmm tutaj nie wiem co wpisać ;d

Pozdro dla Prawdziwych.

Trzymajta się

tak, Coolt, Ciebie też pozdrawiam.

2odejście Empty Re: odejście on Sro Lis 10, 2010 6:43 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Chętnie przejmę pałeczkę wodza w drużynie Maybe.Szkoda, że wszyscy odchodzicie, no ale wejdź tutaj jak będzie wolne czy coś.Trzymaj się : >

3odejście Empty Re: odejście on Sro Lis 10, 2010 10:35 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Maly wrócił :|
W każdym razie, co z tego że masz sprawdziany i jesteś w drugiej klasie gimnazjum? Kiedy chodziłem do szkoły, całkiem olałem drugą klasę, a i tak zdałem xD

I tak nie robię jak narazie prac żadnych, jedynie jakieś pokazówki dla znajomych z rl'a / neta.
Bo Ci się nie chce. A wiesz co myślę o takich osobach, więc wolę się nie wypowiadać :(

Rozpadnięcie się po części drużyny ([*] Mały & Saske)
Mały zrobił "kom beka", a ja zadbam o to by się nie nudził xd

odejście Swfo1d odejście Ateam11 odejście Fteam10

odejście Wkkeewowlarge

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

4odejście Empty Re: odejście on Czw Lis 11, 2010 8:48 am

Coolt

Zasłużony
Zasłużony
Cóż, szkoda, że odchodzisz bo osobiście cię lubiłem. Może wrócisz, może nie. Akurat dla mnie druga klasa była zrąbana (kuźwa, średnia tylko 4.21; to mało!) i wiem jak to jest.

Jo.

5odejście Empty Re: odejście on Czw Lis 11, 2010 10:23 am

Cineg

Cineg
Zoan User
Zoan User
Another one bites the dust...

No cóż. Szkoda, że odchodzisz. Ja też jestem w drugiej klasie, sprawdzianów w cholerę i tak dalej, prac nie robię(no, może coś jeszcze zrobię), nauka do dvpy, no, ale odchodzić, bo inni odchodzą? Niby też odszedłem, a jednak jestem ;D
Ale skoro odchodzisz, to See'ya

6odejście Empty Re: odejście on Czw Lis 11, 2010 11:56 am

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Vladek napisał:
- brak czasu (tak Yoh wiem, ze pracujesz po 12h) ale jestem teraz w najtrudniejszej klasie gimnazjalnej (2) i muszę ogarnąć szkołę w której terminy sprawdzianów są oblegane do samej przerwy świątecznej.

Jak ty masz teraz trudno, to co ja mam powiedzieć skoro jest w 1 Techniku ? Btw ja olewałem 1 i 2 klasę gimnazjalną, bo po ch*j się uczyć jak i tak to nie będzie miło znaczenia w 3 klasie. Wniosek ucz się w trzeciej, bo ważne są te punkty. A jak teraz masz ciężko, to daj sobie na wstrzymanie z ARS przez jakiś czas.

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]