Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 4]

1[O-S-W] By najtor Empty [O-S-W] By najtor Nie Lis 21, 2010 11:46 am

najtor

najtor
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Moi dwaj agenci,
https://2img.net/r/ihimizer/i/mojeopary.png/
Oceny mile widziane.

Nie, po prostu miałem złe base i credity więc się tego pozbyłem ...
No to sorka już tak nie zrobię.

I czego usunąłeś mój wpis matole? 🤦 /CT.

Tak, mam, usuwasz moje wpisy i wymazujesz dowody. A to może tylko tobie zaszkodzić. I czego po moim komentarzu zmieniłeś pracę, base i usunąłeś starą. Masz mnie za idiotę?
https://2img.net/r/ihimizer/i/myfirstspar.png/
To jest to, co wcześniej dałeś.



Ostatnio zmieniony przez najtor dnia Nie Lis 21, 2010 6:54 pm, w całości zmieniany 4 razy

2[O-S-W] By najtor Empty Re: [O-S-W] By najtor Nie Lis 21, 2010 11:56 am

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Dodaj credity. Opar jest brzydki, cieniowanie leży. :FUUU:

Włosy są brzydkie, pod względem cieniowania i kształtu.
Daje ci 2/10 bo jesteś początkujący.

3[O-S-W] By najtor Empty Re: [O-S-W] By najtor Wto Lis 23, 2010 4:44 pm

najtor

najtor
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Mój pierwszy Goku
https://2img.net/r/ihimizer/i/gokumy.jpg/
Proszę, oceniajcie :^^:
Credit for :
- Moc
_ Legendary Supar Warriors

To wszystkie.



Ostatnio zmieniony przez najtor dnia Wto Lis 23, 2010 7:19 pm, w całości zmieniany 1 raz

4[O-S-W] By najtor Empty Re: [O-S-W] By najtor Wto Lis 23, 2010 5:57 pm

mikidius

mikidius
Shaman King
Shaman King
Najpierw zapisz obraz w png.Milej było by też widzieć nick twórcy tego base.Nie sądze też że włosy sam robiłeś.Jesli sam je robiłeś to sorry ale zdaje mi sie że gdzieś je widziałem. :pokerface:

5[O-S-W] By najtor Empty Re: [O-S-W] By najtor Wto Lis 23, 2010 6:22 pm

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
Te włosy to rip, dodaj credit za te włosy, kolory też rip, po prostu to jest sklejka. 0/10

Proszę następnym razem o bardziej wyrozumiałe komentarze.
/Feli

6[O-S-W] By najtor Empty Re: [O-S-W] By najtor Wto Lis 23, 2010 6:39 pm

najtor

najtor
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Ok, przyznam że wzorowałem sie na tych wlosach ale na serio to nie rip.. Cieniowanie też sam robiłem ;/

7[O-S-W] By najtor Empty Re: [O-S-W] By najtor Wto Lis 23, 2010 7:07 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
"Wzorowałeś"? +90% nie jest twoje. Z resztą nawet za wzorowanie też ma być credit.

Dodajesz WSZYSTKIE wymagane credity albo zgaduj, co się stanie.
Tak, za base też. Chyba że jesteś niedorozwiniętym bezmózgiem. To już twoja decyzja, za kogo będziesz uchodził.

8[O-S-W] By najtor Empty Re: [O-S-W] By najtor Czw Lis 25, 2010 5:09 pm

najtor

najtor
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Afro :D
https://2img.net/r/ihimizer/i/afroi.png/
Oceniajcie.

9[O-S-W] By najtor Empty Re: [O-S-W] By najtor Czw Lis 25, 2010 6:15 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Pomysł fajny, ale wykonanie trochę mniej. Co pierwsze to razi ten brak cieni na ciele.
Polecam przeczytaniu poradników które są na Portalu.
Afro, ma dziwne proporcje i cieniowanie strasznie nie realne.
Bluzeczka jest trochę kwadratowa, ale miło że starałeś się coś sam tworzyć.
Okulary wyszły słabo, tym bardziej że na portalu masz tam właśnie parę słów na temat robienia/cieniowania okularów. Spodnie troszkę dziwne, szczególnie rzuca się w oczy ta czerń między nogami. Lepiej by wyglądało jakbyś to usunął.
Ogólnie jak na początek, to mega źle nie jest, radzę poczytać tutki no i popracować nad cieniami.

10[O-S-W] By najtor Empty Re: [O-S-W] By najtor Pią Lis 26, 2010 4:45 pm

najtor

najtor
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Następna praca :^^:
https://2img.net/r/ihimizer/i/bknight.png/
Black knight :)

11[O-S-W] By najtor Empty Re: [O-S-W] By najtor Sob Lis 27, 2010 1:22 pm

najtor

najtor
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Nowa praca
https://2img.net/r/ihimizer/i/opar.png/
Myślę, że się spodoba :)
Credit for :
- Angryboy ( base )
- Yoh92( tutrioal )
- Feli ( tutrioal )
- Viego ( tutrioal )

12[O-S-W] By najtor Empty Re: [O-S-W] By najtor Nie Lis 28, 2010 1:34 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
No z tutka może i skorzystałeś ,aczkolwiek coś mi się zdaje ,że zamiast go przeczytać ,to po prostu skopiowałeś kształt spodni i koszulki z poradnika. Włoski natomiast zdają się być robione samemu ,z resztą widać po dość nieciekawie wykonanym kształcie. Cieniowanie słabo wykonane ,to samo tyczy się dobrania samych barw. Są zbyt delikatne ,tzn. różnice jaskrawości pomiędzy nimi są zdecydowanie zbyt małe. Kolory ubrań także nieodpowiednie. Są co najwazniejsze zbyt oczojebne ,zmniejszaj ich nasycenie ,to powinno nieco pomóc. Możesz także skorzystać z barw z innnych prac ,zle nie zapominaj o creditach ( tutaj mimo wszystko także o kilku zapomniałeś ,np creditu za miecz ,bo z pewnością samemu o nie zrobiłeś ). Cienie na całej pracy są średnio wykonane ,trudno coś więcej oprócz tego napisać ,bo ograniczają mnie nieodpowiednio dobrane kolory.

Ogółem pracuj ,pracuj ,pracuj i nie zapominaj o creditach.

KP: 2
/Feli

13[O-S-W] By najtor Empty Re: [O-S-W] By najtor Nie Lis 28, 2010 3:24 pm

najtor

najtor
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Mój opar :
https://2img.net/r/ihimizer/i/oparek.png/
Credits for :
- S-H

14[O-S-W] By najtor Empty Re: [O-S-W] By najtor Nie Lis 28, 2010 3:25 pm

najtor

najtor
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Zbir napisał:No z tutka może i skorzystałeś ,aczkolwiek coś mi się zdaje ,że zamiast go przeczytać ,to po prostu skopiowałeś kształt spodni i koszulki z poradnika. Włoski natomiast zdają się być robione samemu ,z resztą widać po dość nieciekawie wykonanym kształcie. Cieniowanie słabo wykonane ,to samo tyczy się dobrania samych barw. Są zbyt delikatne ,tzn. różnice jaskrawości pomiędzy nimi są zdecydowanie zbyt małe. Kolory ubrań także nieodpowiednie. Są co najwazniejsze zbyt oczojebne ,zmniejszaj ich nasycenie ,to powinno nieco pomóc. Możesz także skorzystać z barw z innnych prac ,zle nie zapominaj o creditach ( tutaj mimo wszystko także o kilku zapomniałeś ,np creditu za miecz ,bo z pewnością samemu o nie zrobiłeś ). Cienie na całej pracy są średnio wykonane ,trudno coś więcej oprócz tego napisać ,bo ograniczają mnie nieodpowiednio dobrane kolory.

Ogółem pracuj ,pracuj ,pracuj i nie zapominaj o creditach.

KP: 2
/Feli
Sorka, ale źle Ci się zdaje, bo na serio sam robilem :)

15[O-S-W] By najtor Empty Re: [O-S-W] By najtor Sro Gru 01, 2010 6:27 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Oj, musisz jeszcze wiele się nauczyć. Ale idzie Ci całkiem, całkiem jak na początkującego.

Cieniowanie włosów koniecznie do poprawy. Pixele po prostu rozrzuciłeś byle jak na tych włosach i nie zwracałeś uwagi na to jak to będzie wyglądało. Niestety, ale wygląda fatalnie. Nad włosami, czyli kształtem i ogólnie cieniowaniem jeszcze musisz wiele popracować. Proponuję poczytać tutoriale, one naprawdę ułatwią Ci pracę.
Cieniowanie twarzy idzie ogólnie w dobrym kierunku, ale musisz nad nim popracować jeżeli chodzi o rozmieszczanie pojedynczych pixeli i zachowanie odpowiednich proporcji jeżeli chodzi o padające na twarz światło.
Jeżeli chodzi o mięśnie, nie tylko rąk, ale również klatkę piersiową to całość nie wygląda zbyt ciekawie jeżeli mam być szczery. Skasuj ten pomarańczowy odcień, postaraj się ogólnie wyprowadzić te ciemniejsze pixele tak aby to miało "ręce i nogi". Na takie płaszczyki zdecydowanie za wcześnie jeżeli chodzi o twój aktualny skill w LSW. Spodnie cieniuj nieco innym sposobem, powinieneś mieć kilka opisanych w Tutorialu na Portalu. Do butów nie mam zamiaru się czepiać bo są zwykłe, nawet nie wiem czy coś zmieniałeś w bazowych. Ale chyba nic..
Opaski na rękach i pasek nie pocieniowane, a szkoda. Przynajmniej jakieś słabe cienie czy pojedyncze pixele, aby to jakoś wyglądało, a nie ich całkowity brak.

Oryginalność ogólnie rzecz biorąc leży i błaga o pomstę do nieba. OPAR'ek nie prezentuje się świetnie, ma masę błędów. No, ale jesteś początkującym. Kiedyś taka praca zasługiwałaby na ocenę większą niż 5. Teraz nie dostaniesz za nią nawet 3. LSW się tak zmieniło, ale staram się wyłapywać początkujących i tych którzy już coś potrafią. Każdego oceniam inaczej..

3kp



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Czw Gru 02, 2010 6:03 pm, w całości zmieniany 1 raz

16[O-S-W] By najtor Empty Re: [O-S-W] By najtor Czw Gru 02, 2010 5:20 pm

najtor

najtor
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Myślę, że się spodoba :D
https://2img.net/r/ihimizer/i/heh0.png/
Credit for :
- Angryboy ( base )
- Yoh, Feli, Viego ( tutorial )

17[O-S-W] By najtor Empty Re: [O-S-W] By najtor Czw Gru 02, 2010 5:44 pm

daniel af

daniel af
Notowany
Notowany
Ja zaczne co tu dużo pisać jest dobrze ale spodnie porażka zmień kolor odobają mi się pierwsze włosy fajny jet też motyw bandażu dobre ci poszło 8/10

18[O-S-W] By najtor Empty Re: [O-S-W] By najtor Czw Gru 02, 2010 6:01 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
najtor napisał:Myślę, że się spodoba :D
No, nie chcę zranić twoich uczuć, ale niestety nie. Nie spodoba się :x Ale będzie coraz lepiej, to na pocieszenie Ci powiem ^^

Dobrze że korzystałeś z tutka na portalu. Praca choć nie zachwyca, wygląda zdecydowanie lepiej niż poprzednia którą miałem okazję ocenić. No, ale po kolei..

Włosy kształtem są lepsze niż poprzednie, to pewne. Ogólnie są zbyt spiczaste i zbyt bardzo kosmyki odstają od siebie. To nie wygląda za ciekawie, postaraj się więc robić włosy z bardziej zbliżonymi do siebie kosmykami włosów i troszkę mniejszymi. Cieniowanie nie jest zachwycające aczkolwiek tu należy Ci się pochwała, gdyż widać dużą zmianę w stylu cieniowania porównując twoją poprzednią pracę. Nawet takie włosy wyglądałby ciekawiej, gdybyś zastosował nieco inne cieniowanie. Wtedy to jakoś odsuwało by uwagę od ogólnej wielkości kosmyków włosów. Dużo pracy przed Tobą, życzę powodzenia :d
Nie cierpię w OPAR'ach jednej rzeczy, od kiedy mój skill trochę podskoczył. Mianowicie, Pillowingu na ubraniu. Niestety, Ty zastosowałeś go i na spodniach i na bluzie. Nie cieniuj używając Pillowingu, to nie ma sensu, a prace wyglądają naprawdę w większości żałośnie. Spodnie do poprawy w cieniowaniu. Postaraj się pocieniować je dwu-tonowo i niech to jakoś wygląda, a następnie dodaj kolejny odcień w postaci pojedynczych pixeli na spodniach by wygładzić przejście między najciemniejszym, a najjaśniejszym odcieniem. Pamiętaj, tylko pojedyncze pixele. Nie jakieś jazdy po konturach najciemniejszego koloru ×_×
To samo z bluzą. Zobacz jak pocieniowałem bluzę w swoich najnowszych OPAR'ach i pojedź podobnie. Nie używaj nigdy więcej niż 3 odcieni. Rób jak na spodniach. Pocieniuj całość dwu-tonowo, następnie dodaj w postaci pojedynczych pixeli średni odcień.
Twarz pocieniowana trochę słabo. Dokładniej, jej lewa część. Lewa OPAR'a, a nie twoja oczywiście ;d Ogranicz pixele przy kosmyku do trzech, a nie sześciu. Domyślisz się o czym mówię, patrząc na lewą część twarzy OPAR'a. Zarzuć również jeden pixel pod okiem :d
Lewą rękę zrób całą w najciemniejszym odcieniu skóry, nie cieniuj jej dodatkowo najjaśniejszym lub średnim bo to nie ma sensu.
Na bandażu użyj najciemniejszego odcienia, mocniejszego niż aktualnie. Skasuj czarne pixele i zastąp je właśnie najciemniejszym odcieniem. Całość powinna wyglądać o wiele ciekawiej kiedy zastosujesz taki, a nie inny zabieg ^^
Buty niczym ciekawym się nie wyróżniają, a szkoda. Bo by mogły ._.

Ogólnie, dłuuuuuga droga przed Tobą jeżeli chodzi o LSW, ale idziesz w dobrym kierunku. Praca jest zdecydowanie lepsza niż poprzednia, a to naprawdę dobrze.

KP: 3
/Feli

19[O-S-W] By najtor Empty Re: [O-S-W] By najtor Nie Gru 12, 2010 2:41 pm

najtor

najtor
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Nowa pracka :P ( Nie mogłem się zdecydować który lepszy )
Myślę, że moja najlepsza :
https://2img.net/r/ihimizer/i/anh.png/

Credit for :
-SmokuXD ( base )

20[O-S-W] By najtor Empty Re: [O-S-W] By najtor Nie Gru 12, 2010 9:50 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Prsiłeś o ocenę ,więc zlituję się nad Tobą i skomentuje Twoją pracę ,lecz z pewnością nie będę łagodny ,więc się przygotuj.
Włosy w wersji 1 wyglądają chyba najlepiej z tych trzech propozycji ,co nie oznacza ,że wyglądają dobrze. Brakuje mi tutaj jakiegoś tonu łagodniejszego od najjśniejszego. Po co ? On złagodziłby przejście pomiędzy tym kolorem jasnym ,a ciemnym. Nie byłoby widać tak mocno pixeli ,a kolory byłyby jakby nieco "rozmazane" ,nie wiem jak to opisać ... po prostu spróbuj tego. Z resztą to samo tyczy się spodnie ,ale o nich później ,wracajmy do włosów. Oprócz braku jednego odcienia ,samo rozłożenie poszczególnych kolorów jest nieodpowiednie. Sam kształt jest w miarę znośny ,myślę ,że gdyby odpowiednio wykonać na nich cienie ,to prezentowałyby się o niebo lepiej. Jeżeli chodzi o twarz ,to nie podoba mi się jej wykonanie. 2 uwagi ,aprop niej. 1 - pamiętaj ,aby pomiędzy kolorem najciemniejszym ,a najjaśniejszym dawać ten średni ,bo od tego on jest ,od tego jest on. 2 - na czole nie powinno być tyle najjasniejszsego koloru ,pamiętajo tym ,ze kosmyki włosów tworzą swój własny cień ,co oznacza ,że skóra w tym miejscu będzie ciemniejsza. Koszulka to już tragedia. O ile na włosach i twarzy w jakimś małym stopniu położenie cieni było w miarę jakoś uporządkowane ( no przynajmniej w minimalnym stopniu ) ,to tutaj jest jakiś kompletny chaos. Popraw to jak najszybciej. Na ręce brakuje mi mięśni ,a band wygląda mało ciekawie. To samo tyczy się paska. Jeżeli chodzi o spodnie ,to a propos ilości kolorów ,jest ta sama sytuacja co na włosach. Poza tym pamiętaj ,że na tej ( jego ) lewej nodze ,która jest od nas nieco bardziej oddalona niż ta ( nasza ) lewa ,pada słabsze ciała ,więc będziesz mógł tam uzyć jedynie średniego i najciemniejszego tonu. Buty ,nudne ,niekolorowe ,szarawe ,źle pocieniowane - nic ciekawego.
To tyle ,troszkę się rozpisałem. Radzę na prawdę mocno i uwaznie przeanalizować to co napisałem i przy każdym następnym OPAR'ku staraj się do tego stosować ,a uwierz mi ,że Twoje prace bedą wyglądać coraz to lepiej.

KP: 3
/Feli

21[O-S-W] By najtor Empty Re: [O-S-W] By najtor Sro Gru 15, 2010 2:47 pm

najtor

najtor
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Mój pierwszy saiyan.
https://2img.net/r/ihimizer/i/gohanssj.png/
Proszę o ocenki ;D
Credit for :
Smokuxd

22[O-S-W] By najtor Empty Re: [O-S-W] By najtor Czw Gru 16, 2010 4:51 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
No to lecim na Szczecin(w sumie mam nie daleko:P)
Włosy są zawysoko ustawione, opuść je o kilka pixeli, będzie wtedy oniebo lepiej. SAm ich kształt jest całkiem zjadliwy, cieniowanie także. To najlepsza część tego opara. Cieniowanie twarzy jest z base, nic nie zmieniłeś. Zbroja jest poprostu krzywa, od naszj strony prawy naramiennik powinien bardziej wystawać a tak to on jest tam gdzie powinna być drugi "cycek" :p Paska tam wgl nie powinno być. A do tego jest cały biały i to nie pasuje. Spodnie i buty to najgorsza porażka, spodnie jakieś jakby mu po nogach stado słoni przebiegło i zawróciło ze 3 razy. Dotego cienie sąna bardzo bardzo niskim poziomie. Zato buty to jakieś szpiczaste kolce :D no i bardzo słabe cienie. No i rękawiczki, cieniowanie dość słabe tak jak prawie na wszystkim. No i śmiało mogę stwierdzić że włosy to twoja mocniejsza strona(jeśli są twoje) A więc trenuj.

Zjechałem cię nie poto by obrazić tylko poto abyś wziął się w garść i robił coraz lepsze prace.

KP: 2
/Feli

23[O-S-W] By najtor Empty Re: [O-S-W] By najtor Pią Gru 17, 2010 2:54 pm

najtor

najtor
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Nowa pracka :P
https://2img.net/r/ihimizer/i/hml.png/
Proszę o oceny

24[O-S-W] By najtor Empty Re: [O-S-W] By najtor Pią Gru 17, 2010 3:12 pm

Kanishima

Kanishima
Wizard
Wizard
Mam przyjemność skomentować twoją prace :)
więc tak;
Cieniowanie to jest totalna klapa cienie są źle rozstawione
gdzieniegdzie kolory są słabo dobrane do siebie
1-Włosy takie pospolite dosyć podobne do Vegetto mogę się mylić :)
cienie słabe bo na środku za duży obszar jednolitego koloru
2-Twarz nie najgorsza po lewej stronie dziwne kształty nad uchem
3-Klatka cienie klatki myślę że już z Base a te ciuchy słabe cienie mają
4-Nogi (spodnie i buty) widzę 4 kolory i cienie nie równomiernie rozmieszczone to samo z butami.
Jak mi to powiedziała pewna osoba :)
Uczymy się metodą prób i błędów
tylko tak naprawdę albo nie umiesz cieniować albo nie chce ci się.


KP: 1
/Feli

25[O-S-W] By najtor Empty Re: [O-S-W] By najtor Pią Gru 17, 2010 3:27 pm

najtor

najtor
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Nie umie cieniować a cienie na klacie są zrobione przeze mnie xd

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 4]

Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next

Similar topics

-

» [Gif] by Najtor
» Najtor
» Do gif by Najtor
» Najtor

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.