Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 3 z 13]

51Z czym kojarzy ci się mój nick? - Page 3 Empty Re: Z czym kojarzy ci się mój nick? Pią Sty 15, 2010 6:22 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Z rysiem :pedolsw:

52Z czym kojarzy ci się mój nick? - Page 3 Empty Re: Z czym kojarzy ci się mój nick? Sob Sty 16, 2010 10:28 am

Akagi Shigeru

Akagi Shigeru
Genin
Genin
A mecha dragon. (Due to the XD, c'mon I know it reminds you of mecha stuff)

53Z czym kojarzy ci się mój nick? - Page 3 Empty Re: Z czym kojarzy ci się mój nick? Sob Sty 16, 2010 10:37 am

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Sherman.

54Z czym kojarzy ci się mój nick? - Page 3 Empty Re: Z czym kojarzy ci się mój nick? Sob Sty 16, 2010 11:04 am

Katayachi

Katayachi
Logia User
Logia User
Z Bombą .

[Nie Pisać z Kataną : / ]

55Z czym kojarzy ci się mój nick? - Page 3 Empty Re: Z czym kojarzy ci się mój nick? Sob Sty 16, 2010 11:07 am

Miller

Miller
Namekian
Namekian
KATAr :d

56Z czym kojarzy ci się mój nick? - Page 3 Empty Re: Z czym kojarzy ci się mój nick? Sob Sty 16, 2010 11:29 am

Danielos

Danielos
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Z milą

57Z czym kojarzy ci się mój nick? - Page 3 Empty Re: Z czym kojarzy ci się mój nick? Sob Sty 16, 2010 1:14 pm

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
Znowu ty xD?
to teraz z ...
dANIELOS z aniołem hahah 🤦

58Z czym kojarzy ci się mój nick? - Page 3 Empty Re: Z czym kojarzy ci się mój nick? Sob Sty 16, 2010 2:23 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
z czymś żółtym xDD

59Z czym kojarzy ci się mój nick? - Page 3 Empty Re: Z czym kojarzy ci się mój nick? Sob Sty 16, 2010 4:13 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Ze smoczymi kulami

60Z czym kojarzy ci się mój nick? - Page 3 Empty Re: Z czym kojarzy ci się mój nick? Sob Sty 16, 2010 4:27 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Z failem xd.


warn za obraze
/f


/O Gei V
Obrazę?... Pokaż mi, w którym momencie bezpośrednio cię obraził. Primero, temat mówi "z czym kojarzy ci się mój nick?". Nick, nie osobowość/zachowanie. Segundo, Shine napisał dokładnie to samo, co Sezu na stronie drugiej tego tematu, ale ujął to nieco inaczej, żeby nie powtarzać się (bo to by było bezsensowne nabijanie, bardziej niż w tym przypadku).
Tercero, sposób, w jaki podpisałem tą edycję to bezpośrednia aluzja, żeby ci w jakiś sposób przemówiła do świadomości.



Ostatnio zmieniony przez Shine dnia Sro Maj 01, 2013 8:15 am, w całości zmieniany 1 raz

61Z czym kojarzy ci się mój nick? - Page 3 Empty Re: Z czym kojarzy ci się mój nick? Sob Sty 16, 2010 9:17 pm

HiDe

HiDe
Namekian
Namekian
Z czymś co świeci "Shine"-błysk itp. XDD

62Z czym kojarzy ci się mój nick? - Page 3 Empty Re: Z czym kojarzy ci się mój nick? Sob Sty 16, 2010 11:51 pm

Bilet

Bilet
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Z zielonymi papierami ;]

63Z czym kojarzy ci się mój nick? - Page 3 Empty Re: Z czym kojarzy ci się mój nick? Nie Sty 17, 2010 11:19 am

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
(Napisał bym co inngeo ale dostałbym warna -,-)
Z KAsownikiem
:zuo:

64Z czym kojarzy ci się mój nick? - Page 3 Empty Re: Z czym kojarzy ci się mój nick? Nie Sty 17, 2010 12:09 pm

Akagi Shigeru

Akagi Shigeru
Genin
Genin
with electrity

65Z czym kojarzy ci się mój nick? - Page 3 Empty Re: Z czym kojarzy ci się mój nick? Nie Sty 17, 2010 12:23 pm

Katayachi

Katayachi
Logia User
Logia User
Shigeru się kojarzy z Spritem Bercika .

66Z czym kojarzy ci się mój nick? - Page 3 Empty Re: Z czym kojarzy ci się mój nick? Nie Sty 17, 2010 12:26 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Katajaczi mi się kojarzy z narkotykami xd bez obrazy ;d

67Z czym kojarzy ci się mój nick? - Page 3 Empty Re: Z czym kojarzy ci się mój nick? Nie Sty 17, 2010 1:02 pm

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Twój mi się kojarzy z dupą (ketsu - jap. dupa) xD.

Nie obraź się :>

68Z czym kojarzy ci się mój nick? - Page 3 Empty Re: Z czym kojarzy ci się mój nick? Nie Sty 17, 2010 4:24 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Z kimś z Final fantasty

69Z czym kojarzy ci się mój nick? - Page 3 Empty Re: Z czym kojarzy ci się mój nick? Nie Sty 17, 2010 4:58 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Felias - kiedyś słyszałem takie imię w jakimś filmie Science Fiction...ale nie pamiętam w jakim.

70Z czym kojarzy ci się mój nick? - Page 3 Empty Re: Z czym kojarzy ci się mój nick? Pon Sty 18, 2010 10:59 am

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
Dase - Kojarzy mi się to z Deską.(Nie chciałem cięobrazić :) )Dase-Desa-Deska.
Jesli cię obraziłem to przepraszam :(

71Z czym kojarzy ci się mój nick? - Page 3 Empty Re: Z czym kojarzy ci się mój nick? Pon Sty 18, 2010 4:57 pm

Halls

Halls
Logia User
Logia User
Kasą ^^ :spartabest:

72Z czym kojarzy ci się mój nick? - Page 3 Empty Re: Z czym kojarzy ci się mój nick? Pon Sty 18, 2010 5:03 pm

Kappy

Kappy
Earthling
Earthling
Halls nick kojarzy mi się z cukierkami miętowymi.

73Z czym kojarzy ci się mój nick? - Page 3 Empty Re: Z czym kojarzy ci się mój nick? Pon Sty 18, 2010 5:21 pm

Dean

Dean
Silver Saint
Silver Saint
Twój nick czyta się chyba "kapi", to mi się kojarzy z jakimś sokiem.

74Z czym kojarzy ci się mój nick? - Page 3 Empty Re: Z czym kojarzy ci się mój nick? Pon Sty 18, 2010 8:57 pm

Filike

Filike
Zbanowany
Zbanowany
Z jakimś draniem haah bo tak jakoś dean-deań-drań bo e i r blisko siebie i moglbys sie pomylic :P

75Z czym kojarzy ci się mój nick? - Page 3 Empty Re: Z czym kojarzy ci się mój nick? Pon Sty 18, 2010 9:54 pm

Bilet

Bilet
Super Saiyan God
Super Saiyan God
twój nick, kojarzy mi się z flukiem..

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 13]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.