Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Warsztaty na forum on Sob Gru 18, 2010 5:05 pm

Maly

Second Child
Second Child
Można by było zrobić na forum coś w typie warsztatów. Na forum zrobiło by się nowy dział a w nim co jakiś czas nowy poddział gdzie były by jakieś artykuły, recenzje, porady no i galeria najciekawszych prac jakie zostały nadesłane. Sam mógł bym pisać artykuły na takie warsztaty ^^. I taki zabieg pozwoli też userom dowiedzieć się czegoś o grafice z strony teoretycznej i praktycznej.

2 Re: Warsztaty na forum on Sob Gru 18, 2010 5:11 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
Dość.. innowacyjny pomysł..
Nie wiem dokładnie o co Ci chodzi, choć to wytłumaczyłeś ^^'

Moim zdaniem takie artykuły bardziej mogłyby pasować na portal, niż forum.. No, ale nie wiem. Niech wypowiadają się inni.

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

3 Re: Warsztaty na forum on Sob Gru 18, 2010 5:13 pm

Kumalski

Third Child
Third Child
Pomysł dość dobry i pomoże w rozpowszechnianiu forum. Dzięki poradom na temat grafiki dojdzie dużo nowych userów i ci userzy na pewno będą zapraszać kumpli :). Według mnie pomysł bardzo dobry ale do porad można by zatrudnić profesjonalistów. Np:
- Grafika LSW: Yoh, Sołtys...
- Gify i VGify: Dase, SmokuXD...
Ja tylko podaję przykłady.
Dzięki takim rzeczom może dojść na prawdę wielu userów, nie tylko z Polski ale i z innych krajów. Według mnie pomysł powinien wejść na 100%. Na prawdę taka reklama może się przydać :).

4 Re: Warsztaty na forum on Sob Gru 18, 2010 5:53 pm

daniel af

Notowany
Notowany
Zgadzam się z Bumberem sądze że to pomoże w zbieraniu nowych userów a galeria pomoże w znajdowaniu nowych talentów oczywiście jak taka galeria będzie to można wykluczyć konkurs na opar tygodnia tylko raz w miesiącu dawać taką galerie z jednym oparem , jednym gifeem itd więc pomysł naprawde wart zachodu dam mu 90% ponieważ większość nowych userów nie ma chęci do czytania poradników z galerią już będzie lepiej

5 Re: Warsztaty na forum on Sob Gru 18, 2010 6:02 pm

Feli

Zasłużony
Zasłużony
Wiecie, te świetne pomysły już są a mianowicie ARS Times czyli nasza gazetka.
Dokładnie taką propozycję mogłeś wysłać więcej informacji tutaj:
http://anrevosprites.forumpl.net/t1854-2-ars-times
Właśnie niedawno planowaliśmy kombek Gazetki, a w dodatku jeżeli wasze zainteresowanie będzie wysokie to Gazetka powstanie jeszcze szybciej.

6 Re: Warsztaty na forum on Sob Gru 18, 2010 6:17 pm

Maly

Second Child
Second Child
No mogę się podjąć pomagania tworzyć taką gazetkę. I w jakim formacie jest zapisana w tym linku co dałeś i czy link nadal aktualny bo czekam i się doczekać nie mogę :P chyba lepiej było by wykonać w pdf.

7 Re: Warsztaty na forum on Sob Gru 18, 2010 6:36 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
Zapisujemy w .png, Feli później skleja to do takiej "Flashowej Galerii".
Cóż.. W sumie, pomoc by się przydała. A jeżeli są chętni to nie ma problemu.

Myślę, czy nie umieścić gazetki na portalu.

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

8 Re: Warsztaty na forum on Sob Gru 18, 2010 7:06 pm

Saske

Zoan User
Zoan User
Bym mógł pomóc Małemy to wszystko ogarnąć, bo prawie codziennie jestem na bieżąco w grafice :> A tak w ogóle pomysł jest dobry.. Warsztaty, pisać artykuły itd. Zgadzam się :D

9 Re: Warsztaty na forum on Nie Gru 19, 2010 8:39 am

Maly

Second Child
Second Child
Ja jednak rezygnuje z gazetki po 20 nie udanych próbach zrobienia strony mam dość. Zresztą gazeta a warsztaty się "trochę" różnią, no może dla kogoś to być jedno i to samo jak nie wie nawet jak takowe wyglądają.

10 Re: Warsztaty na forum on Nie Gru 19, 2010 9:59 am

daniel af

Notowany
Notowany
Co do warsztatów to ja się zgłaszam żeby robić artykuły o rysunkach takie podstawy i tym podobne

11 Re: Warsztaty na forum on Nie Gru 19, 2010 10:24 am

Feli

Zasłużony
Zasłużony
Dobrze, jak będziemy w trakcie tworzenia stron, napiszemy wam odpowiednie wytyczne.

12 Re: Warsztaty na forum on Sro Maj 11, 2011 2:25 am

Yoh

Site Admin
Site Admin
Nie mamy ostatnio weny na gazetkę, a poza tym i tak nie cieszy się ona zbyt dużym zainteresowaniem.
Mały.. Propozycję można przemyśleć, ale przydałyby się nowe posty Użytkowników dot. pomysłu i jeżeli ktoś ma, to nowe pomysły dotyczące tego co mogłoby być w takim dziale.

Na wstępie jednak mówię że "Galeria" prawdopodobnie by nie powstała, od tego jest reszta sub-for.
Natomiast "Artykuły" napisane całkiem fajnie lądowałyby prawdopodobnie na portalu.

"

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]