Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Świąteczne Eventy! Empty Świąteczne Eventy! Wto Gru 21, 2010 6:49 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Witam ARSowicze!

Zbliżają się Święta, na ARS również będzie się dziać.

Pamiętacie dział Project? Mogę powiedzieć tyle że pracę trwają, jednak na Oficjalne Otwarcie będziecie musieli trochę poczekać. Jednak Święta się zbliżają więc nie będziemy źli. Przedstawiam wam 2 Screeny z OTS'a:
https://2img.net/r/ihimizer/img600/3143/54064169.png
https://2img.net/r/ihimizer/img210/7308/screen1arsots.png
Na więcej Screenów jak mówiłem wcześniej trzeba będzie być cierpliwym.

Druga ważna sprawa, nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z poważnego wydarzenia które nastąpi 24 Grudnia. Powiem wprost, nasze Forum będzie miało roczek! Jest to naprawdę miła nowina, dla nas i mam nadzieję że dla was również. Możemy być dumni że ARS się trzyma i oby jak najdłużej! Takiej okazji również nie przepuścimy, bądźcie gotowi na Wybory Userów 2011. Nic wam to nie mówi? Tym lepiej, szykujcie się.

Zaskoczeni? Mamy dla was jeszcze więcej, abyście poczuli Świąteczny Klimat wprowadzamy na czas Świąt Kp Exp!(Dzięki za nazwę Dase xP). Zwiększamy skalę Oceniania Kreatywnie z 1-3 na 3-5, posty za 0 kp wciąż będą mieć 0. Akcja będzie trwać w dniach 24, 25, 26.

Trzy. Chcecie się pozbyć swoich warnów? Z myślą o was powstało Sub-Forum do działu News - Artykuły.
Pisząc artykuły na Portal możecie zmniejszyć wasz licznik warnów.
Jednak, sprawa nie jest taka prosta, na zdjęcie jednego warna przynajmniej dwa-trzy artykuły. Jeżeli będą naprawdę dobre, to dwa. Jeżeli odrobinę słabsze, to 3. Pamiętajcie że Artykuły muszą mieć to coś w sobie, każdy nowy Artykuł na Portal napisany w dziale Artykuły, będzie opatrywany przez GTW. Jeżeli okażą się odpowiednie, to trafiają na portal a wasz licznik warnów zmniejsza się.

Skoro jesteśmy przy portalach, to warto abyście wiedzieli że dużymi krokami zbliża się Aktualizacja Portalu PBF! Będziemy tajemniczy, wypatrujcie Forum a na pewno się dowiecie kiedy dodamy.


Święta.. Niech to będzie dla was szczęśliwy i i radosny czas.
Nie zapominajcie o ARS!



Administracja ARS.

2Świąteczne Eventy! Empty Re: Świąteczne Eventy! Wto Gru 21, 2010 7:31 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Dobry news. Dzięki, że wspomniałeś moją nazwę bonusowego KP xd Screenów z ots'a widziałem nieco więcej więc niech userzy wiedzą: będzie jeszcze bardzie wyjebiście z grą niż myślicie ; P
Co do wieku forum... TO JUŻ ROK?! A wiecie... nie wiedziałem. Gratuluję administracji, że wytrzymaliście z nami tak długo. Oby trwało to jak najdłużej. Mniej Takesów - więcej Viegów xd

Nadmiar obu skrajności jest szkodliwy dla userów. Nie wierzysz? Zapytaj samych userów.

3Świąteczne Eventy! Empty Re: Świąteczne Eventy! Wto Gru 21, 2010 9:41 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Viego napisał:Nadmiar obu skrajności jest szkodliwy dla userów. Nie wierzysz? Zapytaj samych userów.
Hah.. To bardzo prawdopodobne :oczy:

Co do Newsa, no tym razem bez obrazków, ale potrzeba jakiejś odmiany ;) Mamy w planach jeszcze kilka zmian o których dowiecie się w odpowiednich newsach Xd No, ale póki co cieszcie się z tego co jest ^^.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.