Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[O,S,W]By Zielonek Empty [O,S,W]By Zielonek Sob Sty 01, 2011 9:34 pm

Zielonek

avatar
Earthling
Earthling
Siemanko, oto moja pierwsza praca wystawiona na forum. Robiona pod okiem Ykma :p Ale mi nie pomagał :D Cienie spodni i praktycznie koszulki są z jego base, a więc nie duża w tym moja zasługa. Ale co mi tam. Wyłapujcie.
[O,S,W]By Zielonek 09875731145822171041
Credit:Ykmo

2[O,S,W]By Zielonek Empty Re: [O,S,W]By Zielonek Sob Sty 01, 2011 11:38 pm

Gazille

Gazille
Olympic God
Olympic God
Jak na pierwszą prace opar jest bardzo dobry : P Masz szczęście, że masz swojego trenera od samego początku, nie każdy ma taką okazje.
Bardzo ciekawe włosy, cienie są niezłe, ale mogły być lepsze, zwaliłeś cienie na twarzy, zawsze dawaj tam najwięcej jasnego a tych ciemnych kolorów tylko trochę!
Koszulka mi się nie podoba dziwne zrobiłem te cienie na barku koszulki.
Dobrze zrobiłeś, że dałeś na spodniach jasne i ciemniejsze na drugiej nogawce cienie, ale mogłeś trochę popracować nad ogółem cieni na spodniach.
Buty normalne, nie ma nic do powiedzenia, cienie są dobre.

Ogólnie 7,2/10 ćwicz dalej bo możesz być niezły w LSW!


KP: 1
/Feli

3[O,S,W]By Zielonek Empty Re: [O,S,W]By Zielonek Wto Sty 04, 2011 5:34 pm

pepe1221

avatar
Saiyan
Saiyan
Moim zdaniem ten opar jest całkiem niezły jak na pierwszą twoją pracę.Zrobiłeś fajne włosy . Koszulke nieco zrypałeś na niej cienie , ale pomysł ciekawy . Spodnie wyszły ci bardzo fajnie , podoba mi ie ułożenie cieni .Buty normalne , ale jednak musisz popracować nad cieniami. ocena 7,5/10

4[O,S,W]By Zielonek Empty Re: [O,S,W]By Zielonek Wto Sty 04, 2011 11:07 pm

HestiNN

HestiNN
Gold Saint
Gold Saint
Plusujesz tym że zrobiłeś własne włosy (U początkujących rzadko się to zdarza)
Jak tu Kolega 2@UP się wypowiedział... cienie na twarzy są koszmarne... ale co ja się będe dziwić :). Trochę dziwnie wygląda koszulka taka jak by połączona ze spodniami przynajmniej ja mam takie wrażenie. Spodnie dobre ale ciagle mi w nich czegoś brakuje lub może poprostu to przez ten kolor :).
Spritka Ocenie na 6/10 :)

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.