Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Uszanowanie Kierowniku ^ ^ Empty Uszanowanie Kierowniku ^ ^ Pią Sty 14, 2011 9:59 pm

Magnum X7

Magnum X7
Zbanowany
Zbanowany
Witam, nazywam się Szymon mam 14 lat
Mawiają na mnie Suzi-Mrau albo Mruczek bądź Kociak
Bo lubię Mruczeć
Z miasta Łodzi się pan Mruczek Wywodzi ^ ^
Zainteresowania ?
Oczywiście Manga, rysowanie, poezja, muzyka, taniec
Hobby Rysowanie Chibi i zwykłych postaci, Czytanie mang, Pisanie wierszy zazwyczaj na fonie w godzinach od 1-4:20, muzyka:
- Nickelback, Skillet, System of a down, DKA
Taniec:
Breakdance, oraz Robotical Dance
Co by tu jeszcze dodać hmm... a no
Zapoznałem się z Regulem i w ogóle znam takie forumy ^ ^
To na tyle Salut Adios i jakoś tam jeszcze Ciao! : ]

2Uszanowanie Kierowniku ^ ^ Empty Re: Uszanowanie Kierowniku ^ ^ Pią Sty 14, 2011 10:03 pm

Umi

Umi
Wizard
Wizard
Hej Szymon :D.
Witam na forum - przeczytaj regulamin (wiem, zrobiłeś to, bo pisałeś, ale wypada napisać ;P) oraz nie zdobywaj warnów ;].
Administracja: Viego, Yoh92 oraz Feli.
Korzystaj z poradników, uważaj na niektórych, a co najważniejsze - miłej zabawy! :D

Kod:
Suzi-Mrau albo Mruczek bądź Kociak
Yey o.O. Na mnie wołają Kicia, przez ksywe z CSa xD.

Kod:
Z miasta Łodzi
Niodaleko ode mnie, btw. miłych ferii :D.

Zainteresowania podobne do moich podobnie jak.... muzyka!

Kod:
- Nickelback, Skillet, System of a down, DKA
NICKELBACK - FAR AWAY *__*
SOAD - ATWA, LONLEY DAY i kilka innych ;d.
DKA - MARZENIA, STAWIAM POMNIK, jeju, nie wiesz jak ja Ciebie już lubię :D.
Co do tańców to też podobnie mamy ;).

Spóźniłaś się.
Zapoznałem się z Regulem
Już go przeczytał (o ile nie ma powodów, by kłamać).
>V<

3Uszanowanie Kierowniku ^ ^ Empty Re: Uszanowanie Kierowniku ^ ^ Pią Sty 14, 2011 10:15 pm

Magnum X7

Magnum X7
Zbanowany
Zbanowany
Hehe... Na moją Girl Kicia mówię xD
Dużo wspólnego Mamy :]
Też miłych Ferii :]

4Uszanowanie Kierowniku ^ ^ Empty Re: Uszanowanie Kierowniku ^ ^ Pią Sty 14, 2011 10:28 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
No witam witam szanownego "Pana". Użytkowników tutaj nigdy nie za wiele ,o ile stosują się do zasad i reguł panujących na forum. Te są tutaj ściśle przestrzegane ,myślę ,że w przeciągu kilku następnych dni się o tym przekonasz. Mam tylko nadzieję ,że nie na własnej skórze.
Zapoznałem się z Regulem i w ogóle znam takie forumy ^ ^
Oj takiego nie znasz. To forum ma swój specyficzny klimat ,wręcz niepowtarzalny... drugiego takiego nie znajdziesz. Mam nadzieję ,że Ci się u Nas spodoba.
Pozdrawiam

5Uszanowanie Kierowniku ^ ^ Empty Re: Uszanowanie Kierowniku ^ ^ Pią Sty 14, 2011 10:30 pm

Magnum X7

Magnum X7
Zbanowany
Zbanowany
Zbiru a zakład że znam ? :D

6Uszanowanie Kierowniku ^ ^ Empty Re: Uszanowanie Kierowniku ^ ^ Pią Sty 14, 2011 10:32 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Raczej trudno będzie Ci to udowodnić biorąc pod uwagę to ,że możesz mieć wszystkie potrzebne Ci do szczęścia okna otwarte w międzyczasie. Tak ,czy siak ,czas wszystko zweryfikuje.

@DOWN
No już już ,nie spamujmy tutaj tak mocno. Co do Gadu - nie masz go i jak na razie nie dostaniesz - ono jest dla wybranych :).



Ostatnio zmieniony przez Zbir dnia Pią Sty 14, 2011 10:39 pm, w całości zmieniany 1 raz

7Uszanowanie Kierowniku ^ ^ Empty Re: Uszanowanie Kierowniku ^ ^ Sob Sty 15, 2011 8:05 am

Saske

Saske
Zoan User
Zoan User
No witaj Magnum, jak Zbir powiedział u nas panują niezwłoczne reguły pisania poprawnie(gdy jesteś dyslektykiem ściągnij Mozille) i takie tam, wszystko znajdziesz w regulaminie. Magnum, mamy także podobne zainteresowania, rysujesz? Ohh ye ! Muzyka i taniec to coś co lubię. SFAD i DKA, zajebista muza. :S NA tym forum wiele się nauczysz, i jeszcze raz "siema !".

8Uszanowanie Kierowniku ^ ^ Empty Re: Uszanowanie Kierowniku ^ ^ Sob Sty 15, 2011 9:48 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Witaj na forum. Skoro zapoznałeś się z regulaminem, dobrze byłoby go przestrzegać. Bardzo łatwo tutaj o to by zwiększyć licznik warnów. Aczkolwiek.. Ty stosujesz się do zasad, my dostosujemy się do liczby "0" na liczniku twoich warnów.

W każdym razie, mam nadzieję że Cię nie przestraszyłem xd
Tu panuje specyficzny i raczej niepowtarzalny klimat. Może na innych forach czujesz się podobnie, ale posiedź z nami dłużej, a sam się przekonasz co mam na myśli.
Ciekawe zainteresowania :d

Ogólnie rzecz biorąc...
Witaj i baw się dobrze na ARS.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.