Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 #9 CADS on Pią Sty 28, 2011 9:42 pm

Feli

Zasłużony
Zasłużony
Miejsce #1 należy do Yoh92:cup1:
Ilość Głosów: 11
Spoiler:
Za zwycięstwo otrzymuję

oraz jego praca ląduje na dA
http://anrevosprites.deviantart.com/
+15kp

Miejsce #2 zajęła Lollipop:cup2:
Ilość Głosów: 5
Spoiler:
+10kp

2 Re: #9 CADS on Pią Sty 28, 2011 9:55 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
Mówiąc szczerze, myślałem że będzie więcej prac i nie zajmę nawet trzeciego miejsca. Serio się zdziwiłem kiedy okazało się że moja praca wygrywa oO

Naprawdę wszystkim dziękuję xd No i fajnie że ktoś brał udział. Nie wiedziałem że Lolli zrobiła pracę, a to zaskoczenie ;d Wiem czyja była nawet praca z pingwinem bo dawałem tej osobie zgodę na użycie Sprita xd

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

3 Re: #9 CADS on Pią Sty 28, 2011 10:03 pm

Feli

Zasłużony
Zasłużony
A, zapomniałbym. Nawet padło pytanie na chatboxie "kogo jest ta praca z pingwinem" oraz inne nie trafne komentarze podczas głosowania.
Tworząc pracę nawet przez myśl mi nie przeszło słowo "czarny humor", jak to Viego dobrze określił - abstrakt, czysty abstrakt. Czasem warto zrobić coś innego, akurat mnie naszło na taki styl. I w żaden sposób nie chciałem nikogo "obrazić".

4 Re: #9 CADS on Pią Sty 28, 2011 10:04 pm

Zbir

Battle Moderator
Battle Moderator
Gratuluję wygranej a co do creditów ... Yoh nie umiesz kłamać. Przy każdym konkursie robisz wszystko żeby wyglądało tak jakbyś nie brał udziału ,a i tak wszyscy znają prawdę XD.

5 Re: #9 CADS on Sob Sty 29, 2011 8:15 am

Coolt

Zasłużony
Zasłużony
Tak Yohsz, nie umiesz kamać ;s
No ale gratuluję wygranej.

Emm... sorry Feli, że się czepiam, ale jak już jakaś praca w czymś wygrywa to może lepiej wszystko wrzucać? Każdy OT, ADS, wiesz.
Literaturę też można umieszczać na d.A.
I tu nie tylko piszę o swoim przypadku, ale też o innych wygranych.

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]