Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 [PixelArt] Maximus on Pią Mar 04, 2011 4:19 pm

Maximus

Dragon Slayer
Dragon Slayer
Zrobiłem sobie swojego Pixel Arta :D

Ostatnio zmieniony przez Maximus dnia Pią Lut 08, 2013 12:53 pm, w całości zmieniany 1 raz

2 Re: [PixelArt] Maximus on Pią Mar 04, 2011 7:02 pm

SmokuXD

Vampire
Vampire
Dwie sprawy, zbyt kanciate i złe proprcje, ale jeżeli chodzi o cieniowanie nie jest źle XD Lewa i prawa strona, są prawie takie same. Brakuje mi tych białych elementów, które pokazane są na oparku obok :D. Pracuj dalej !

3 Re: [PixelArt] Maximus on Pon Mar 07, 2011 4:41 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
Praca nie wygląda na skończoną jeżeli miała przedstawiać Sprita obok.. No, ale po kolei. Głowa jest zbyt mała i zbyt szeroka, a w dodatku kanciasta. Nie podoba mi się to, aczkolwiek cieniowanie i sam wyraz twarzy wyszły bardzo fajnie. Barki za wysoko podniesione, nie ma sensu 'przypakowywać' go w taki sposób. Ręce zbyt krótkie, choć źle nie wyglądają. Co innego dłonie. Rysowane zbyt grubą i różniącą się od reszty kreską. Zwyczajnie nie wyszły i na tle pracy pozostają zbyt małe. Spodnie mi się podobają, jeżeli chodzi o cieniowanie i jeżeli chodzi o proporcje. Wyszły po prostu fajnie. Co innego znowu kanciaste buciki oraz ogólnie dziwnie wyglądające. Obie stopy powinny być wystawione tak jak ręce bardziej przed postać, a nie być przewrócone w odwrotnych kierunkach. Zegnij tak stopy i zacznij chodzić to gwarantuję Ci że będziesz wyglądał jak ludzka wersja pingwina : d

No cóż.. Źle nie jest, ale dużo pracy przed Tobą. Ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz bo idzie Ci całkiem, całkiem.

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

4 Re: [PixelArt] Maximus on Pią Lut 08, 2013 12:51 pm

Maximus

Dragon Slayer
Dragon Slayer
Tak według mnie wygląda Maximus w Sōzō-ryoku:

Irokez taki roztrzepany i w miarę dużo tam tych włosków, ale tak właśnie miało to wyglądać :)
Zrobię też jego transformacje jak mi się uda :D

Chyba nie trzeba tu pytać na kim się wzorowałem, nie? 4 Rysowany linią w photoshopie, więc gdzieniegdzie mogą być kanciaki 9

Nie jest do oceny, bo żebym to z głowy rysował to wtedy tak, ale jak tak to bezsensu oceniać by było. No włoski musiałem z głowy 4

5 Re: [PixelArt] Maximus on Pią Lut 08, 2013 2:03 pm

Royalz

Shaman
Shaman
Ciało brolly'ego + irokez c16 ? xD
Pixel art to to nie jest, tylko coś podobnego do DP

Cd. pracy, widać progress, chociaż to tylko wzorowanie się na konturach.
Powiększ włoski i będziesz mógł go pocieniować.

6 Re: [PixelArt] Maximus on Pią Lut 08, 2013 9:19 pm

Maximus

Dragon Slayer
Dragon Slayer
Irokez sam wymyśliłem, czemu miałbym powiększać włoski? Moim zdaniem mają odpowiednią wielkość 4

7 Re: [PixelArt] Maximus on Pią Lut 08, 2013 9:44 pm

Samey

Badass Fighter
Badass Fighter
What ? BROKUŁ is evolving?!
...
...
...
...
...
Congratulations!? Your BROKUŁ evolved into ANANAS!

No nic, poza ty, że to(jak już Royalz wspomniał) bardziej DP, to jest to Brolly z głową ananasa xd. Szczerze inaczej wyobrażałem sobie Maximusa, ale najwyraźniej się myliłem, oj jak bardzo się myliłem. Ale mniejsza z tym, nie wygląda źle.

8 Re: [PixelArt] Maximus on Pią Lut 08, 2013 10:13 pm

Maximus

Dragon Slayer
Dragon Slayer
Właśnie! Nie wiedziałem co te włoski mi przypominają, teraz już jasne :D

9 Re: [PixelArt] Maximus on Sob Lut 09, 2013 10:37 am

Maximus

Dragon Slayer
Dragon Slayer
Poprawiłem twarz w pierwszym, bo wyglądała zbyt 'pociągająco' :D

Zrobiłem również drugi obrazek :)

Oczywiście Maximus ma ubranie takie jak mój przykokszony opar 4

10 Re: [PixelArt] Maximus on Pon Lut 11, 2013 10:25 pm

Maximus

Dragon Slayer
Dragon Slayer
Ok, będę wrzucał bez kolorków, jakoś lepiej według mnie tak, bo bez cieniowania to bez sensu 4 Zrobiłem nowy :)

http://www.iv.pl/images/42261351322696672223.png

http://iv.pl/images/86658986941308603647.png

http://iv.pl/images/15084778233969681332.png

Ostatnio zmieniony przez Maximus dnia Wto Lut 12, 2013 6:20 pm, w całości zmieniany 1 raz

11 Re: [PixelArt] Maximus on Pon Lut 11, 2013 11:03 pm

Royalz

Shaman
Shaman
Cóż. Nie znam się na tym, więc dla mnie wygląda spoko.
Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to (gdzieniegdzie) kwadratowe kontury.
[mięśnie brzucha, rąk]

Make it live !
~ color it !

12 Re: [PixelArt] Maximus on Wto Lut 12, 2013 6:17 pm

Maximus

Dragon Slayer
Dragon Slayer
Pokoloruję jak będę umiał cieniować, a kwadratowe gdzieniegdzie, bo linią rysowane 4

BTW. zamieściłem linki pod obrazkami, bo nie widać czasem całych 9

13 Re: [PixelArt] Maximus on Sro Lut 13, 2013 9:12 am

Yoh

Site Admin
Site Admin
Prace prezentują się naprawdę przyzwoicie – niby proste „linearty”, ale z doświadczenia wiem, że to „niby” gra tutaj większą rolę niż początkowo można zakładać. Royalz ma rację – jeżeli jest do tego okazja i chęci, to wypadałoby nadawać kolory swoim pracom. U mnie problem polega na tym, że po pierwsze zwyczajnie mi się nie chce tego robić, a dwa, na razie zajmuję się rysowaniem „szkiców” twarzy poszczególnych bohaterów PBFa, więc nie widzę sensu w nadawaniu im odpowiednich barw. Tutaj również uwaga dotycząca kwadratowych konturów – miejscami są dość dobrze widoczne co jest po prostu problemem. Moim skromnym zdaniem, kiedy skończysz tworzyć „linearta”, sprawdź jak on wygląda, popraw ewentualne niedociągnięcia i dopiero wrzuć na forum.

KP: 2
/Feli

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]