Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[Rysunki] By Michass Empty [Rysunki] By Michass Sob Mar 26, 2011 7:15 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Tak więc wstawiam jeden rysunek.

https://2img.net/r/ihimizer/img809/2861/luffyi.png

Wiem że jest słaby ;d, dopiero się uczę. Czekam na rady i opinie tych lepszych ;d

2[Rysunki] By Michass Empty Re: [Rysunki] By Michass Sob Mar 26, 2011 7:54 pm

Vladek

Vladek
Operative Director
Operative Director
hushaushaushauhsua nie wiem czemu ale jak spojrzałem na prawą nogę Luffy'iego to wydawało mi się, że ma 6 palców xD

3[Rysunki] By Michass Empty Re: [Rysunki] By Michass Czw Mar 07, 2013 6:49 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Dawno nie rysowałem, a jakoś ostatnio naszła mnie ochota na rycerza no i powstał... jeszcze niedokończony, jakoś nie mogę się zebrać xd.
https://2img.net/r/ihimizer/img546/4278/img2711nq.jpg
Liczę na komentarze :D

4[Rysunki] By Michass Empty Re: [Rysunki] By Michass Czw Mar 07, 2013 7:46 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Ziom, nie wiem czemuś ukrywał tego skilla tak długo. Rysunek zapowiada się baaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dobrze. Wstawiaj coś częściej, nawet jak nie będą komentować.

5[Rysunki] By Michass Empty Re: [Rysunki] By Michass Czw Mar 07, 2013 8:11 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
O ile twarz nie podoba mi się za bardzo ... pewnie głównie ze względu na wykonanie oczu i ogólny brak realizmu mimiki twarzy w porównaniu do reszty pracy ,tak zbroja wygląda po prostu wyśmienicie. Bardzo ,ale to bardzo podoba mi się jej cieniowanie. Ogółem praca prezentue się naprawdę fajnie ,a byłoby jeszcze lepiej gdybyś popracował nad tą twarzą.
Gut dziaaab

6[Rysunki] By Michass Empty Re: [Rysunki] By Michass Sob Mar 09, 2013 4:29 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
W przypadku Luffyego, odniosłem podobne wrażenie jak Vladek – zaśmiałem się pod nosem, sprawdzając trzy razy, czy to co widzę jest prawdą. Nie mam zielonego pojęcia skąd pomysł na zastosowanie takiego zabiegu, ale tutaj mamy taki efekt jakby główny bohater „One Piece” był po amputacji dużego palca oraz… doszyciu małego paluszka. Pomijając ten niewielki błąd, odpowiednie proporcje postaci zachowane, brak cieniowania – miejscami można się przyczepić do krzywej, zbyt długiej lub zbyt prostej linii, ale to szczegół. Nie jest źle. Kiedy chciałem otworzyć drugi rysunek, sądziłem, że będzie trzymał zbliżony poziom do pierwszego – pomyliłem się, w efekcie czego złapałem się za głowę i pomyślałem chwilę nad swoim życiem. W przypadku twarzy można byłoby dokonać niewielkich poprawek, ale nie ma tutaj większych błędów – zbroja wykonana naprawdę zajebiście. Najbardziej w tym wszystkim podoba mi się cieniowanie, które w Twoim przypadku stoi na wysokim poziomie. Proporcjonalnie również nie jest najgorzej 4 Dłoń wydaje się trochę za małe, ale to wszystko. Ogólnie rzecz biorąc, czekam na całą postać, która mam nadzieję, będzie trzymała tak samo wysoki poziom jak górna część bohatera.

7[Rysunki] By Michass Empty Re: [Rysunki] By Michass Wto Sty 28, 2014 4:36 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Ostatnio częściej rysuje, a że w ogóle nie umiem rysować zwierząt, postanowiłem potrenować XD

https://2img.net/r/ihimizer/v2/1211x727q90/534/2shn.jpg

8[Rysunki] By Michass Empty Re: [Rysunki] By Michass Wto Sty 28, 2014 4:42 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Od razu mówię, że ten kot jest dziwny.
Nie pasuje do realu bo zbyt fantastyczny.
Chociaż... Gdybyś się wziął za siebie to byś stworzył surrealistyczny art pod ten sposób.
Odwzorowanie od A-Z to trudna sztuka, ale twoja interpretacja nie jest zła.

9[Rysunki] By Michass Empty Re: [Rysunki] By Michass Wto Lut 04, 2014 1:36 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Od razu mówię, że nie mam pojęcia o czym pisała pani wyżej i powiem, że mnie kotek się podoba. Ładnie narysowane i pocieniowane futerko. Fajne oczka i wgl ;3Takie "Koty Ocza". No i biedaczek nie ma łapki :<
Osobiście nie lubię kotów, bo wole psy, ale ten wygląda na fajnego. Rysunek mi się podoba, czekam na kolejne.
Bez urazy Safciu, ale on wrzucił to tutaj by dowiedzieć czy kotek jest ładnie narysowany czy nie, a ty mu wyjeżdżasz z realizmem i surrealizmem. Ja bym się zamknął w sobie i już żadnego obrazka nie wrzucił... zobacz, on zrobił tak samo :<


@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 1 KP

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» By Michass
» By Michass
» Michass
» Michass
» MIchass

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.