Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 3 z 3]

51Operacja: Świeża Krew #2 - start! - Page 3 Empty Re: Operacja: Świeża Krew #2 - start! Pon Kwi 11, 2011 6:33 pm

Gazille

Gazille
Olympic God
Olympic God
Viego mógłbyś ostatecznie przedłużyć do jutra : /? na prawdę, myślę, ze wyrobie się do południa z oparem.
Z góry dzięki ;).

52Operacja: Świeża Krew #2 - start! - Page 3 Empty Re: Operacja: Świeża Krew #2 - start! Wto Kwi 12, 2011 1:40 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Oparator i Grafik zostają zamknięte.

Dzisiaj kończy się termin dla Writerów, więc ci, którzy jeszcze nie oddali Feliemu pracy, niech się pospieszą.

@edit
Feli dał już reszcie GTW prace do głosowania, więc Writer zamknięty z dwoma oddanymi pracami.

Najbliższy więc termin to 15/04, a w nim:
Comics' Master
Master of Pencil
MegaPixel

Dostałem z tych trzech jak na razie jedną pracę. Nie po jednej w każdej, jedna na trzy.

53Operacja: Świeża Krew #2 - start! - Page 3 Empty Re: Operacja: Świeża Krew #2 - start! Czw Kwi 14, 2011 3:17 pm

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Chciałbym prosic o przedłużeni terminu na MoP'a o ... 2 dni jeśli można :]
Ma do napisania parę prac na polski i gif na animatora i zwyczajnie nie wyrobię.

54Operacja: Świeża Krew #2 - start! - Page 3 Empty Re: Operacja: Świeża Krew #2 - start! Czw Kwi 14, 2011 3:28 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Nie dwa, a jeden i 16 godzin, czyli do niedzieli do 16.
...
Przedłużam dla wszystkich w tej kategorii. Tak bez powodu.

55Operacja: Świeża Krew #2 - start! - Page 3 Empty Re: Operacja: Świeża Krew #2 - start! Sob Kwi 16, 2011 7:19 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Comics' Master i Megapixel zamknięte.

Na CMa nie dostałem żadnej pracy, na MPXa jedną. To już absolutnie wasz problem.

Jutro o 16:00 upływa termin dla Master of Pencil. Na Movie Makera też, ale widząc, że ostatnia wizyta Namiko była w lutym, nie liczę na pracę od niej.

A we wtorek ostatni dzień dla Animatorów i jednocześnie ostatni dzień oddawania prac na OŚK w ogóle (Animatorzy dostali najwięcej czasu). Jako że dotychczasowe konkurencje mamy już praktycznie rozstrzygnięte, a na MPX jest jedna praca, wyniki będą naprawdę szybko.

56Operacja: Świeża Krew #2 - start! - Page 3 Empty Re: Operacja: Świeża Krew #2 - start! Nie Kwi 17, 2011 2:20 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Master of Pencil: Czas minął. Prac: zero. Do puli siedmiu warnów dochodzą kolejne cztery (nie liczę tego, który Feli już wystawił za Writera).

Został już tylko Animator, czekamy na dwie prace, a ostatnim dniem oddawania prac jest wtorek.

To OŚK pokazało, jak wielu userów ma zwyczajnie wyjebane. Nawet przypadki, że mając już część pracy gotowej, zamiast oddać, nawet troszkę po ustalonej godzinie (świat przecież nie wybuchnie), wolą olać i dostać warniacza. A najlepsze jest to, że to problem tylko tych userów, a my będziemy mieli dzięki temu mniej roboty.

57Operacja: Świeża Krew #2 - start! - Page 3 Empty Re: Operacja: Świeża Krew #2 - start! Nie Kwi 17, 2011 7:22 pm

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Viego napisz mój nick nie obrażę się.
Nie oddałem pracy bo nie miałem zamiaru się wręcz ośmieszyc czymś robionym na ostatnią chwilę < moja wina, zapomniałem o MoP'ie > Nie mam wyjebane, ale jak, że prawie nikt nie widział mojej pracy nie chcę zepsuc pierwszego wrażenia.

58Operacja: Świeża Krew #2 - start! - Page 3 Empty Re: Operacja: Świeża Krew #2 - start! Nie Kwi 17, 2011 7:35 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Właśnie dlatego nie chciałem podawać z nicków, żeby nie stawiać konkretnych userów w jeszcze gorszej sytuacji. I akurat nie byłeś jedynym, o którym myślałem pisząc o userach mających wyjebane.

A przy okazji, każdy z userów, którzy dostaną warna, mógł się bez problemów wycofać przed terminem.

59Operacja: Świeża Krew #2 - start! - Page 3 Empty Re: Operacja: Świeża Krew #2 - start! Wto Kwi 19, 2011 12:40 pm

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Wycofuje się z animatora.
Mam osiedlowy internet więc nie mogę pobrac mapek itp. z forum z powodu limitów, a to, że nagminnie prosiłem na CB żeby ktoś mi uploadnął na inny serwis zostało olane, a ja się prosic nie będę. Nie Viego, nie mam wyjebane.

60Operacja: Świeża Krew #2 - start! - Page 3 Empty Re: Operacja: Świeża Krew #2 - start! Wto Kwi 19, 2011 1:30 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Jeśli masz limity na internet, co by ci dało wrzucenie na inny serwer?
I nie dziw się, że w gąszczu wiadomości na c-boxie w końcu przeszło niezauważone. Mogłeś napisać na forum i dokładnie powiedzieć, czemu. Bo akurat paczka teł jest na forum i nikt nie powiedział, że są jakiekolwiek problemy ze ściąganiem.

Proszę bardzo. Patrząc, że Pitu raczej nawet nie wejdzie na forum, na placu boju został już jedynie Feli.

Tak swoją drogą, od lutego wiedziałeś, że startujesz do Animatora. Mogłeś już wtedy sobie zebrać jakieś tła. Nawet nie znając tematyki. A jeśli byś przywołał nieznajomość tematyki jako argument, też słaby, bo od ogłoszenia tematów i terminów było naprawdę sporo czasu. "Robiłem coś innego" też słaby argument, mogłeś włączyć ściąganie i zabrać się za coś innego.

61Operacja: Świeża Krew #2 - start! - Page 3 Empty Re: Operacja: Świeża Krew #2 - start! Wto Kwi 19, 2011 2:14 pm

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Są serwisy z którymi problemów nie mam, np Speedyshare.
Wiem, mogłem robic wcześniej, ale nie miałem ochoty.
Viego ja wiem, że to moja wina i na ni kogo nie zganiam, co do CB to nie jest to możliwe bo napisałem to ktoś napisał "nie XD" i była beka więc pozdro, ale w to mnie nie wrypiesz. Zresztą jak na moja temat mojego animatora można zamknąc bo to nie ma sensu. Sorry

62Operacja: Świeża Krew #2 - start! - Page 3 Empty Re: Operacja: Świeża Krew #2 - start! Sro Kwi 20, 2011 10:47 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Jest co głosować, dostaliśmy jedną pracę na Animatora.

Wyników w najlepszym razie możecie się spodziewać jeszcze przed Wielkąnocą. Ogłosimy je w nowym newsie, ten jest zamknięty.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 3]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.