Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26[VGif] SKYnet. - Page 2 Empty Re: [VGif] SKYnet. Nie Kwi 15, 2012 3:56 pm

Tuffle

Tuffle
First Child
First Child
OMG! OMG! Jak to oglądałem to czułem się jak bym oglądał jakiś film o zombie ta muzyka dodaje klimat do tej animacji świetnie co najbardziej mi się podobało to to jak Yoh założył scouter i wypatrzył tego zombiaka,ten x-ray to bardzo świetny efekt do takiej animacji,hahaha ale się uśmiałem jak sołtysowi ręce oderwałeś buahahahhaha,świetnie czekam na kolejny odc. :).10/10

KP: 1
/Feli

27[VGif] SKYnet. - Page 2 Empty Re: [VGif] SKYnet. Pon Kwi 16, 2012 9:18 am

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
O man xD
Nie spodziewałem się,że to jeszcze ożyje :d

Szkoda,że nie mam rączek :< Za wcześnie się ucieszyłem ze swojego udziału :<

"Zjeby". Nie pasuje mi to słowo w tekście. Jest mnóstwo wyzwisk,tysiące kombinacji. Wymyśl coś :dd

Fajnie,że dodałeś więcej dźwięków. Mógłbyś [gdyby Ci się nudziło] dodać jakąś chińską,japońską paplaninę w trakcie dialogów. Ktoś już tak kiedyś zrobił i wyszło bardzo dobrze.

Czekam na 4 part :>

@Yoh down
Nie.To miała być jakaś dłuższa historia,a przynajmniej na taką się zbierało. Padlo po 1 odcinku ;d

KP: 1
/Feli



Ostatnio zmieniony przez Sołtys dnia Pon Kwi 16, 2012 1:33 pm, w całości zmieniany 1 raz

28[VGif] SKYnet. - Page 2 Empty Re: [VGif] SKYnet. Pon Kwi 16, 2012 1:04 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Mógłbyś [gdyby Ci się nudziło] dodać jakąś chińską,japońską paplaninę w trakcie dialogów.
Wydaje mi się, że to właśnie Feli, ale praca była na konkurs. Walka Vegetto i Brollyego, jeżeli dobrze pamiętam.

@Up
Ah, jeżeli tak to wybacz. Mój błąd.
Wiem, że podobny efekt o jakim wspomniałeś, został zastosowany właśnie przez Feliego w wyżej wspomnianej animacji.

29[VGif] SKYnet. - Page 2 Empty Re: [VGif] SKYnet. Pią Cze 22, 2012 9:11 pm

siiwuha

siiwuha
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Tak więc part 1
Fajnie przeskoków niema (przynajmniej ja niewidze)płynność jest,ataki KI też dobrze wykonane,yoh się opi****** co mnie dziwi...i to przez dwa odcinki śpi....
Part 2
Pomysł fajny,szkoda mi tylko Sołtysa że mu Viego ręce odciął....
Ta pani jest emm..... ładna...ciekawe uczesanie,tylko jedno mnie dziwi że ci żołnierze gadają z sezu,viego,sołtysem i tym samym czy jak on się nazywał a na chelikopterze leży zombi...
Part 3
No i to mi się najbardziej podoba nareszczie Yoh coś robi,walke zarąbiście ujęta zombiaków chmara aż mnie ciekawi jak oni we dwójkę sobie poradzili z nimi wszystkimi,tylko ciekawi mnie czemu w pewnch momentach Sezu ma miecz a w następnych już nie...
Ale wszystki jest dobrze,zarąbiście robisz gify,żadnych zastrzeżeń nie mam
Ocena
Part 1=9/10
Part 2=9.5/10
Part 3=11/10 :D
Czekam na następny odcinek,jeśli się ujawni kiedyś. :3

KP: 2
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.