Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26 Re: „Stare, dobre czasy, hę?” on Pią Lip 08, 2011 12:02 pm

Versil Perihelion

Site Admin
Site Admin
To nie jest górny indeks, on działał tylko na tamtym nowym edytorze WYSIWIG, który wyłączyli po chwili. To znak diakrytyczny, który wpisałem bez litery pod nim i ustawiłem rozmiar czcionki na "Ogromny".

àéōƶîřñäőų `´¯-ˆˇ˜¨˝˛
Wszystkie takie mogę wpisywać z łatwością (czyt. nie przez wykuwanie na blachę pod jakim kodem w Unicode jest dana litera) prosto z klawiatury na zasadzie martwych klawiszy, mogąc modyfikować diakrytykami litery, co mi pozwala pisać alfabetem łacińskim dostosowanym do języka erfelańskiego, bo ten ma 3 dodatkowe litery:
Šš, Žž, Ŧŧ
I dodatkowo mam kropkę na środku linii xd
·.·

Taki tam gadżecik. xĐ

27 Re: „Stare, dobre czasy, hę?” on Sob Lip 09, 2011 12:48 am

Shine

Chuunin
Chuunin
Dobra Viego idź spać xD. Czasy zajebioza, ale pamiętało się to Dragon Ball Super Sprit, pamiętam jeszcze w jakich okolicznościach trafiłem na forum i w 2 tygodnie zostałem adminem ou je.
Viego dasz mi w tydzien admina>/ plxplxpxlzpxzlzx?
xzxolzxzpl

28 Re: „Stare, dobre czasy, hę?” on Sob Lip 09, 2011 7:57 am

Versil Perihelion

Site Admin
Site Admin
Re: „Stare, dobre czasy, hę?”

Pisanie by Viego Yesterday at 14:02

Re: „Stare, dobre czasy, hę?”

Nowy post by Shine Today at 2:48

Dobra Viego idź spać xD
:lamplight:

Skoro myślisz, że dostaniesz admina a nic, to chyba tobie tu szkodzi brak snu.

29 Re: „Stare, dobre czasy, hę?” on Pon Lip 18, 2011 12:52 pm

Rizuke

Zasłużony
Zasłużony
Ajć spóźniłem się trochę c'nie? Stare czasy = dobre czasy. Ahhh te SR :;.;: Jak dobrze pamiętam to ja poleciłem Hihorkowi jaki styl wybrać i go zaakceptował ale nie ważne a takie pytanie - jak sobie radzicie w tych czasach pomarańczowi i jak tam klimat userzy?

30 Re: „Stare, dobre czasy, hę?” on Pon Lip 18, 2011 2:00 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
jak sobie radzicie w tych czasach pomarańczowi i jak tam klimat userzy?
Nie jest źle, szaraczku : P
No rzeczywiście się troszkę spóźniłeś, bywa. W każdym razie, jakoś idzie. Jest ciężej kiedy zdecydowana część GTW z obydwu for po prostu olała swoje sprawy, zostało Nas pięciu, a sądząc po aktywności Moderatorów na forum, nie wiem czy ta ilość się jeszcze nie zmniejszy. Olać to.

31 Re: „Stare, dobre czasy, hę?” on Pon Lip 18, 2011 3:14 pm

Ykmo

Sniper
Sniper
Jak dla mnie jest spoko... Od niedawna dogaduję się z adminami i coraz lepiej z niektórymi userami... No nie Rayemowski ? :D

32 Re: „Stare, dobre czasy, hę?” on Pon Lip 18, 2011 3:33 pm

Rizuke

Zasłużony
Zasłużony
Yoh92 napisał:
jak sobie radzicie w tych czasach pomarańczowi i jak tam klimat userzy?
Jest ciężej kiedy zdecydowana część GTW z obydwu for po prostu olała swoje sprawy,

Masz do mnie żal o to? ;< Tak wyszło postanowiłem się wycofać nie raz chciałem cofnąć tą decyzje ale cóż w tym czasie również nie widać mnie na 4um. Dacie rade ;]

33 Re: „Stare, dobre czasy, hę?” on Pon Lip 18, 2011 4:30 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
Masz do mnie żal o to? ;< Tak wyszło postanowiłem się wycofać nie raz chciałem cofnąć tą decyzje ale cóż w tym czasie również nie widać mnie na 4um. Dacie rade ;]
Serio xd? Wierzysz w Nas, bo ja nie za bardzo. Wiem jaki potrafimy mieć zapał.

34 Re: „Stare, dobre czasy, hę?” on Pon Lip 18, 2011 9:23 pm

Rizuke

Zasłużony
Zasłużony
Znam Viega, Ciebie, Feliego więc wiem że tak szybko nie odpuścicie będziecie wszystko robić żeby to rozkręcić nawet w składzie bez modów ;]

35 Re: „Stare, dobre czasy, hę?” on Pon Lip 18, 2011 10:51 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
No dobra, znasz Nas bardzo dobrze - a przynajmniej mnie choć nie wiem jak XD

36 Re: „Stare, dobre czasy, hę?” on Pią Lip 22, 2011 12:24 pm

Rizuke

Zasłużony
Zasłużony
O widzę że pozbyliście się modków a więc - zamierzacie jakąś rekru robić czy jak narazie trzymacie porządek we trójkę ?

37 Re: „Stare, dobre czasy, hę?” on Pią Lip 22, 2011 10:17 pm

Ykmo

Sniper
Sniper

Jeżeli chodzi o zapowiedziany w tytule bonus, jest to coś ważnego dla Administracji, dla Użytkowników zapewne trochę mniej. Dase oraz Coolt zostali zdegradowani ze stanowiska Moderatora z powodu olewania swoich obowiązków - rozumiem że na forum nic się specjalnego nie dzieje, ale przestaliście się angażować nawet w projekty Administracji. Wybaczcie, ale decyzję tą podjęliśmy wspólnie i nie zmienimy jej - przykro mi jedynie, że to właśnie ja musiałem Was zdegradować.
Na chwilę obecną nie planujemy również żadnego naboru z prostych powodów - przy tak niewielkiej aktywności użytkowników na forum, trzech administratorów w zupełności wystarczy.

Pozdrawiam.

Nivy tylko news pbf'a a jednak można coś doczytac.

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2