Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

31„Stare, dobre czasy, hę?” - Page 2 Empty Re: „Stare, dobre czasy, hę?” Pon Lip 18, 2011 3:14 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Jak dla mnie jest spoko... Od niedawna dogaduję się z adminami i coraz lepiej z niektórymi userami... No nie Rayemowski ? :D

32„Stare, dobre czasy, hę?” - Page 2 Empty Re: „Stare, dobre czasy, hę?” Pon Lip 18, 2011 3:33 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
Yoh92 napisał:
jak sobie radzicie w tych czasach pomarańczowi i jak tam klimat userzy?
Jest ciężej kiedy zdecydowana część GTW z obydwu for po prostu olała swoje sprawy,

Masz do mnie żal o to? ;< Tak wyszło postanowiłem się wycofać nie raz chciałem cofnąć tą decyzje ale cóż w tym czasie również nie widać mnie na 4um. Dacie rade ;]

33„Stare, dobre czasy, hę?” - Page 2 Empty Re: „Stare, dobre czasy, hę?” Pon Lip 18, 2011 4:30 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Masz do mnie żal o to? ;< Tak wyszło postanowiłem się wycofać nie raz chciałem cofnąć tą decyzje ale cóż w tym czasie również nie widać mnie na 4um. Dacie rade ;]
Serio xd? Wierzysz w Nas, bo ja nie za bardzo. Wiem jaki potrafimy mieć zapał.

34„Stare, dobre czasy, hę?” - Page 2 Empty Re: „Stare, dobre czasy, hę?” Pon Lip 18, 2011 9:23 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
Znam Viega, Ciebie, Feliego więc wiem że tak szybko nie odpuścicie będziecie wszystko robić żeby to rozkręcić nawet w składzie bez modów ;]

35„Stare, dobre czasy, hę?” - Page 2 Empty Re: „Stare, dobre czasy, hę?” Pon Lip 18, 2011 10:51 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
No dobra, znasz Nas bardzo dobrze - a przynajmniej mnie choć nie wiem jak XD

36„Stare, dobre czasy, hę?” - Page 2 Empty Re: „Stare, dobre czasy, hę?” Pią Lip 22, 2011 12:24 pm

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
O widzę że pozbyliście się modków a więc - zamierzacie jakąś rekru robić czy jak narazie trzymacie porządek we trójkę ?

37„Stare, dobre czasy, hę?” - Page 2 Empty Re: „Stare, dobre czasy, hę?” Pią Lip 22, 2011 10:17 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper

Jeżeli chodzi o zapowiedziany w tytule bonus, jest to coś ważnego dla Administracji, dla Użytkowników zapewne trochę mniej. Dase oraz Coolt zostali zdegradowani ze stanowiska Moderatora z powodu olewania swoich obowiązków - rozumiem że na forum nic się specjalnego nie dzieje, ale przestaliście się angażować nawet w projekty Administracji. Wybaczcie, ale decyzję tą podjęliśmy wspólnie i nie zmienimy jej - przykro mi jedynie, że to właśnie ja musiałem Was zdegradować.
Na chwilę obecną nie planujemy również żadnego naboru z prostych powodów - przy tak niewielkiej aktywności użytkowników na forum, trzech administratorów w zupełności wystarczy.

Pozdrawiam.

Nivy tylko news pbf'a a jednak można coś doczytac.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.