Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

daniel af

daniel af
Notowany
Notowany
A więc pora coś zawalczyć
Temat:Death note
Rodzaj Prac:Rysunek
Do kiedy:15.07.11
Do kogo oddajemy:Coolt
Uwagi:Błagam przyjmijcie

Magnum X7

Magnum X7
Zbanowany
Zbanowany
Hmm... dzisiaj jest 6 Lipca do 15 czyli aż hmm... (cholera xD) [eee...] {kto pomoże xDD?} a już wiem, kalkulator się przydaje całe 9 dni! Na narysowanie kogoś Deathnotowego, hmm... postać dowolna ? I pytanie nr. 2 czy wykonanie jest dowolne ? (Chodzi mi o to czy albo na kartce za pomocą ołówka albo myszka / tablet (marzenie -.-) i na kompie?) Jeśli tylko na kartce ma być to mogę mieć pewien problem z dostarczeniem, ale sądzę że się uda! Pytanie nr. 3, czy postać musi być ze szkicowana z obrazka czy można na pamięć rysować ? I ostatnie pytanie nr. 4 czy forma też jest dowolna (dokładniej chodzi o Chibi / Manga / Ukiyo itp.) ? Nie wiem jak inni ale ja jestem za i z racji dużej ilości wolnego czasu, z chęcią coś nabazgrolę na kartce / na kompie :3 Owciatek zgłasza się ^ ^' [Moja ksywa]

daniel af

daniel af
Notowany
Notowany
No w sumie dobrze by było jak byście zrobili na kartce jesli to nie bedzie zbyt duzy problem forma jest dowolna może by7ć chibi manga ukiyo co wolisz postać też dowolna można też na pamięć rysować nie ma problemu

Magnum X7

Magnum X7
Zbanowany
Zbanowany
No i problemu nie ma :3
Na 100% się zgłaszam

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
cóż dawno nie rysowałem, a co za tym idzie nie mam przyborów, jeżeli znajdę jakieś konkretne (Przybory.) to czemu by nie :>...ale i tak nic nie obiecuję.

Magnum X7

Magnum X7
Zbanowany
Zbanowany
Zero weny, ołówek nie trzyma się w ręku nic nie narysuję. Wymażcie mnie z Battle

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Zamykam. Kani nie odpisał, Magnum i Smoku, jak widać zrezygnowali, a ty Daniel mimo, że zaproponowałeś walkę sam nie przesłałeś pracy...

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.