Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[PBF] News #5 Empty [PBF] News #5 Pią Lip 22, 2011 6:13 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin

„Ohayo!” - ponownie!
Czas na trochę informacji dotyczących PBF'a.

Niusa tego piszę z jednego, konkretnego powodu który zapewne każdemu jest już dobrze znany - Portal PBF.
Udało mi się zakończyć nad nim prace, a efekty są widoczne i zaprawdę, dosyć ciekawe.
Portal jest już dostępny dla Użytkowników - zapraszam więc do odwiedzania go.

Najważniejszymi rzeczami jakie zaktualizowałem, będą zapewne:
» PBF Players - nazwa z „Gracze” została zmieniona, a informacje i obrazki w artykule zaktualizowane.
» NPC Characters - informacje i obrazki w artykule zostały zaktualizowane.
» Ranking Postaci - obrazek Tabelki Rankingu został zaktualizowany, to samo tyczy się poprawy pojedynczych błędów.

Do tego doszły dodatkowo takie kategorie jak:
» Enemies - spis najgorszych wrogów, zazwyczaj tak zwanych „BOSS'ów” danego eventu lub sagi.
» Spis przedmiotów - spis różnego rodzaju przedmiotów dostępnych na PBF'ie - dość dobre źródło informacji o danych przedmiotach.

Dodane zostały także pomniejsze kategorie. Warto zapoznać się z niektórymi informacjami w nich napisanych.
» Związki - prosty spis związków, czyli par lub małżeństw jakie można spotkać w świecie PBF'a i są one sterowane przez NPC lub graczy.
» Smocze Kule - informacje na temat Terrańskich smoczych kul oraz samego smoka który z nich wychodzi. Znajduje się tu także spis życzeń których Gracze już sobie zażyczyli.
» Charakterystyki - dokładne charakterystyki danych graczy, pisane przez samych graczy. Chcesz by Twoja postać miała dokładniejszy opis na samym portalu PBF'a? Nic prostszego! Napisz charakterystykę swojej postaci, opis jej przeszłości i tak dalej, a następnie wyślij na konto NPC.
» Ciekawostki - różnego rodzaju ciekawostki - niektóre zabawne, inne natomiast mniej. Warto poczytać, zwłaszcza że dosyć często pojawiać się będą nowe ciekawostki ze świata PBF'a.

Warto również zapoznać się z „Historią Świata”, bowiem można znaleźć w niej dosyć ciekawe informacje o których wcześniej nie miało się pojęcia.

Jeżeli chodzi o resztę artykułów - przejrzyjcie je sami. Każdy artykuł został zaktualizowany w mniejszym lub większym stopniu, wystarczy jedynie dobrze się przypatrzeć by to zauważyć. Idealnym przykładem mogą być tu artykuły takie jak - „Bogowie” czy „Eventy & Sagi”. Mam nadzieję że te zmiany się Wam podobają, jednak nie jest to jeszcze wszystko!

Zauważyliście już zapewne także pojawienie się nowego menu, jakim jest - „PBF - Fans”, prawda?
To właśnie tutaj będą umieszczane fanowskie opowiadania, obrazki, komiksy, OPAR'y czy inne prace które mają jakiś związek z PBF'em. Aby praca pojawiła się na portalu, jedynym wymogiem jest napisanie do NPC na PW.

O kolejnych, większych aktualizacjach portalu będziecie oczywiście na bieżąco informowani w Newsach. Jeżeli macie jednak jakiś pomysł na to co mogłoby się na portalu znaleźć, zapraszam na PW - po napisaniu tak wielu artykułów, kolejny nie będzie już mi tak straszny.

Jeżeli chodzi o zapowiedziany w tytule bonus, jest to coś ważnego dla Administracji, dla Użytkowników zapewne trochę mniej. Dase oraz Coolt zostali zdegradowani ze stanowiska Moderatora z powodu olewania swoich obowiązków - rozumiem że na forum nic się specjalnego nie dzieje, ale przestaliście się angażować nawet w projekty Administracji. Wybaczcie, ale decyzję tą podjęliśmy wspólnie i nie zmienimy jej - przykro mi jedynie, że to właśnie ja musiałem Was zdegradować.
Na chwilę obecną nie planujemy również żadnego naboru z prostych powodów - przy tak niewielkiej aktywności użytkowników na forum, trzech administratorów w zupełności wystarczy.

Pozdrawiam.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.