Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Joł men! on Wto Lip 26, 2011 9:52 am

Raigen

Pillar Man
Pillar Man
Joł men!
W sumie został przeze mnie założony byście mnie powitali, nie bym się przedstawiał. Nie napiszę o sobie nic specjalnego, prócz tego, że zbliża mi się 16 rok życia. Siedzę już trochę w LSW, a na tym forum gościłem nawet jakiś czas temu, jednak z powodów osobistych odszedłem. Nie chcę ujawniać swojej osoby, a Administracja niech nie patrzy na IP z czystej mojej prośby, bo i tak będzie zmieniony, a to co na nim zobaczycie, jest błędne. Od teraz mówcie mi po prostu Raigen...

[S(...)n]

2 Re: Joł men! on Wto Lip 26, 2011 12:46 pm

Mr.Bercikovsky

KOX
KOX
Ohayo.

Ja ci powiem tylko tak:
Fajny avek.
Kozak na avku.
No i oczywiście - witaj ponownie.

@Ykmo
Ja obszedłem system i mam MK. To samo tyczy się Diwana i Filike xd

Ostatnio zmieniony przez Mr.Bercikovsky dnia Wto Lip 26, 2011 2:32 pm, w całości zmieniany 1 raz

3 Re: Joł men! on Wto Lip 26, 2011 1:38 pm

Ykmo

Sniper
Sniper
Czy aby multi nie są zabronione ? No nie wiem, w sumie to mi to wisi kim byłeś. Ważne że chcesz do nas wrócić. Witam zpowrotem.

4 Re: Joł men! on Sro Lip 27, 2011 10:50 am

Raigen

Pillar Man
Pillar Man
Heh, dzięki Bercik. Miło, że ktoś mnie powitał. W sumie liczyłem na większą ilość osób, a w tym przynajmniej jednego Administratora, ale cóż. W sumie przy takich statystykach forum nie ma się czego spodziewać.
A co do multikonto Ykmo to wiem o tym i nie mam multi. Tamtego konta już nie ma, poza tym chce wrócić pod innym nickiem i być nieznany.

5 Re: Joł men! on Czw Lip 28, 2011 3:29 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
Domyślam się kim możesz być, dlatego nie będę Cię witał, a po prostu powiem - „Cześć... Ponownie.
Czekałeś na wypowiedź jednego z Administratorów? Wybacz. Ja dopiero wróciłem, Viega do 30/07/2011 nie ma, jedynie Feli mógłby Cię jakoś przywitać, ale skoro tego nie zrobił to prawdopodobnie mu się nie chciało - i tak sam prowadził przez tydzień to forum, domyślam się że nie miał na takie głupoty czasu.

Cóż...
Zapoznaj się z regulaminem, nie łam go ponownie, uważaj na Nas i... Yo.

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]