Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 4]

1[O-S-W] by Adrian Empty [O-S-W] by Adrian Wto Sie 02, 2011 11:40 am

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Moje pierwsze OPAR'y:
Vegeta Saiyan Armor:
[O-S-W] by Adrian Vegetai
Krillan:
[O-S-W] by Adrian Krillan
Gohan Kaio Uniform:
[O-S-W] by Adrian Gohankaiouniform
Cooler:
[O-S-W] by Adrian Coller
Spoiler:



Ostatnio zmieniony przez adrianz25 dnia Czw Paź 27, 2011 6:09 pm, w całości zmieniany 1 raz

2[O-S-W] by Adrian Empty Re: [O-S-W] by Adrian Wto Sie 02, 2011 9:50 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Z tego powodu że nie mam czasu na siedzenie i mnie wszystko boli, będzie krótko.

Vegeta wygląda w miarę przyzwoicie. W przypadku postaci z DBZ, nie cieniuj czarnych włosów - po prostu wtedy te postaci wyglądają nieco lepiej - taki jakiś nawyk ^^ Zbroja wykonana dosyć nieciekawie, cieniowanie do poprawy. To samo tyczy się spodni i dziwnie wykonanej lewej nogawki OPAR'a. Nie oddzielaj wewnętrznych elementów pracy outlinem - ten niech służy Ci dobrze jako ogólny kształt postaci - chyba wiesz o co mi chodzi xP, nie?

W przypadku Kuririna różnica jest widoczna już na pierwszy rzut oka. Źle nie jest, ale włosów w tym przypadku nie cieniuj - jest to zwyczajnie niepotrzebne, zwłaszcza że to cieniowanie spieprzyłeś. Z daleka wygląda dziwnie, z bliska dosyć słabo - tak czy tak źle. Jeżeli chodzi o podkoszulkę i spodnie - wykonanie dobre, ale wykonuj nieco większe przejścia między poszczególnymi odcieniami danego koloru - cieniowanie jest wtedy lepiej widoczne. Buty dla postaci niestety są złe, ale cóż... Kreatywność przede wszystkim xd

Gohan... Włosy jak w przypadkach powyżej - na przyszłość takich nie cieniuj. A same cienie niestety słabe. Strój wykonany w miarę - właściwie nawet można by rzec, tak sobie. Cieniowanie mogłoby być zdecydowanie ciekawsze, przejście między niektórymi odcieniami także mocniejsze. Ogólnie, nie jest źle, ale praca wymaga poprawy.

Coolera nie oceniam - nie mam czasu. Ale nie wygląda źle. Nieco przydałoby się poprawić cieniowanie np. głowy (biała część).


KP: 3
/Feli

3[O-S-W] by Adrian Empty Re: [O-S-W] by Adrian Sro Sie 03, 2011 9:21 am

Raigen

Raigen
Pillar Man
Pillar Man
[O-S-W] by Adrian Vegetai

Zaczynamy od góry. A więc włosy z daleka jak i z bliska wyglądają o niebo lepiej niż te bez cieni, dlatego to już jest wielki plus Twojej przeróbki. Prócz tego nie ma nic do zarzucenia kształtowi fryzury, którą zrobiłeś. Jeśli chodzi o twarz to nieco mi brak piksela, może dwóch od naszej prawej pod okiem, które jest prawie niewidoczne. Przejdźmy do ubioru, wpierw tego z granatowym odcieniem. Rękawy nie są złe, jednak brak cieni, formujących mięśnie. Jeśli chodzi o tą część Twojej pracy to wolę starą wersję - koniecznie popraw! Jeżeli chodzi o spodnie to wydaje mi się, albo znowu od naszej prawej strony cała nogawka powinna być średnim cieniem, bo jest z tyłu. Czyż nie? I ogólnie mógłbyś zrobić jakiś efekt, jak to masz w pracy wcześniej.
[O-S-W] by Adrian Pomocd
Sam popatrz, jaka różnica. Ogólnie, jeśli chodzi o kształt całej postawy OPAR'a to moim zdaniem lepszy jest ten stary, ponieważ pasuje to do bohatera szerszego w barach, takiego jak ten. A Ty z tego zrobiłeś trochę taką lamę, żadnych mięśni, ani nic. Ns sam koniec biały pancerz oraz rękawiczki - otóż do nich nie mam nic, nie są, aż takie złe. W sumie bezbłędne. Nogawki oraz buty jak każde, również dobrze.
Ocena końcowa: 7/10


[O-S-W] by Adrian Krillan

Na sam początek wspomnę, że praca jest dużo lepsza niż ta stara, chyba z wiadomych powód, choćby i estetycznych czy bardziej realistycznego wyglądu. Nie umiem cieniować takich włosów, w sumie to nie planowałem nawet się jak na razie uczyć, bo nie są mi do niczego potrzebne, jednak myślę, że są dobre. Na twarzy przydałoby się więcej cienia pod grzywką, a na rękach tego najciemniejszego na lewej (od naszej strony) po prawej stronie.
[O-S-W] by Adrian Pomocg
Dokładnie, w którym miejscu zauważysz na obrazku. W sumie używanie ich jest bardziej praktyczne i łatwiej jest wytłumaczyć błędy. Na drugiej ręce więcej ciemnych cieni tuż pod koszulką , tzn. na ramieniu (odcinek od ramienia do łokcia), zaś do dłoni i 'dekoltu' nic nie mam. Ogólna kolorystyka ubioru nawet ciekawa. Bluzka dobrze pocieniowana, jednak przydałyby się jakieś mięśnie. Spodnie, pasek oraz buty całkiem nieźle. Nie widzę tam żadnych błędów, więc nie będę się na ten temat rozpisywać. Na koniec oczywiście została moc. Jest wszystko dobrze. Ciekawie uformowałeś te boki, które się zakręcają.
Ocena końcowa: 8/10

Popracuj nad mięśniami, bo z tym masz największy problem. Kształtowanie włosów itp. masz już dosyć dobrze opanowane. W sumie to tylko tyle ocenie, bo i tak wielkiej ilości Kreatywnych Punktów za to nie dostane ; D. Może potem, jak ktoś inny oceni, by nie dublować posta.

KP: 3
/Yoh

4[O-S-W] by Adrian Empty Re: [O-S-W] by Adrian Sro Sie 03, 2011 5:23 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Dzięki wam za oceny niedługo dodam poprawione wersje (laptop mi się popsuł -.-, na szczęście mam wszystko na pendrive'ie), więc niedługo dodam poprawioną wersje. :)

5[O-S-W] by Adrian Empty Re: [O-S-W] by Adrian Czw Sie 04, 2011 7:52 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Poprawiona wersja Vegety dałem w dwóch wersjach z całym czarnym łubem xD i pocieniowanym:
[O-S-W] by Adrian Scaled.php?server=847&filename=vegetav11

Jeszcze jeden sprite i pytanie które włosy są najlepsze?
[O-S-W] by Adrian Aki3wersje

Spoiler:



Ostatnio zmieniony przez adrianz25 dnia Pon Sie 15, 2011 9:36 am, w całości zmieniany 1 raz

6[O-S-W] by Adrian Empty Re: [O-S-W] by Adrian Sob Sie 06, 2011 9:43 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Co do Vegety to mimo wszystko wybrałbym wersję numer jeden. Jeżeli chodzi o całą resztę pracy ,to zdecydowanie musisz popracować nad cieniowaniem ... z resztą jak każdy na początku. Poza tym proporcje także nieco leżą ,dobór koorów mógłby byc lepszy - w szczególności jeżeli chodzi o kolor biały. Odcienie koloru skóry są ok ,a niebieski ujdzie. Jest tutaj także kilka innych rzeczy ,które wymagałyby poprawy ,natomiast na ten moment nie wymagam od Ciebie ich przestrzegania.
Co do pracy drugiej to włosy numer 1 wydają mi się być najlepsze. Cieniowanie tak jak wyżej ,jednak jest tu nieco lepiej. Kolory dobrane także w nieco bardziej odpowiedni sposób ,są ok. Co do proporcji ,to znowu nie jest najlepiej ,ale masz czas.

KP: 2
/Feli

7[O-S-W] by Adrian Empty Re: [O-S-W] by Adrian Nie Sie 07, 2011 1:18 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Robisz dobre prace jak na początek, ale gdy zobaczyłem listę creditów to się przeraziłem. Staraj się wzorować na kimś, ale nie bierz wszystkich takich samych konturów. I najważniejsza uwaga do takich jak ty - nie bój się z eksperymentami i próbuj robić włosy od zera ;], z czasem wprawa przyjdzie sama.

8[O-S-W] by Adrian Empty Re: [O-S-W] by Adrian Nie Sie 07, 2011 9:09 am

Raigen

Raigen
Pillar Man
Pillar Man
[O-S-W] by Adrian Scaled.php?server=847&filename=vegetav11

Włosy wyglądają dobrze, z resztą jak wyżej napisałem. Ich pocieniowana wersja wygląda zupełnie lepiej niż ta czarna. Na twarzy również nic nie poprawiłeś, a szkoda, bo przydałyby się te dwa piksele dodać, o których wcześniej Ci pisałem. Jeśli chodzi o ręce to wyglądają o wiele lepiej, z resztą ja cała góra, jednak zasmucił mnie jeden fakt. Nie poprawiłeś na nogach nic, prócz dodania jednego, czarnego piksela. A cieniowanie? Nogawka od naszej lewej strony, jak napisałem wyżej jest do poprawy. Najlepiej spróbuj zrobić je przy końcówkach spodni nieco luźniejsze, aby nogawki wyglądały, jakby wchodziły do butów. Zaś co do prawej to oceniłem wszystko wyżej i popraw to troszkę! A co do wypowiedzi Shane, ma rację, a szczególnie z tą radą.
Ocena końcowa: 8/10
Mało poprawiłeś!

[O-S-W] by Adrian Aki3wersje
Ocenię pracę B, ponieważ to tam są najlepsze włosy. Jeśli je przerobiłeś, z tego co widzę to wyszło Ci całkiem nieźle. Zazdroszczę Tobie takich dobrych początków. Ale dobra, ich cienie nie są najgorsze, w sumie dobre. Nie ma się do czego przyczepić. Z twarzą również nie ma problemów i nie widzę w nich nic złego. Strój całkiem fajny, pomysłowy, ale cieniowanie jest zbyt małe. Musisz więcej eksperymentować. Pokaż cieniami, nie tylko konturami, że ten strój jest luźny, bo chyba nie przylega mu do ciała? Pasek i bandaż to na prawdę bardzo dobre pomysły. One są dobre, ich nie ruszaj, a szczególnie bandaża! W sumie jeśli chodzi strój do dół pocieniowałeś lepiej niż górę. Butki fajne, z ciekawą pomysłowością.
Ocena końcowa: 8/10

Pracuj dalej, świetnie Ci idzie! ; )

KP: 3
/Feli

9[O-S-W] by Adrian Empty Re: [O-S-W] by Adrian Nie Sie 07, 2011 10:19 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
W przypadku postaci z Dragon Ball, zazwyczaj lepiej robić po prostu całe czarne włosy - ułatwia to prace nad OPAR'em początkującym użytkownikom jak i tym nieco bardziej zaawansowanym - to prawda, cieniowane wersje wyglądają lepiej - ale jeżeli nie potrafisz dobrze pocieniować właśnie takich włosów, nie ma sensu byś właśnie się za nie zabierał - przyjdzie czas i na cieniowanie takich fryzur, spokojnie. Cieniowanie twarzy jest dobre, dwa pixele w jasnym odcieniu na uchu, pokolorował bym po prostu średnim odcieniem skóry. Pod lewym okiem również umieść pixel w średnim odcieniu skóry - ot tak sobie - a na serio, głównie po to by ładniej zaokrąglić twarzyczkę. Zbroja Saiya'jin nie jest szczytem marzeń, jednak myślę że to na początek wystarczy - imho nie ma sensu pieprzyć się z czymś czego nie potrafi się na chwilę obecną fajnie wykonać, nie? Nieco bym jednak pobawił się z tworzeniem mięśni - odpowiednie pocieniowanie ręki zapewnia czasem naprawdę zajebiście wyglądające mięśnie - jedynie trzeba mieć wyczucie i gust - wiedzieć kiedy ręka pracy wygląda dobrze, a kiedy nie. W przypadku nóg, pocieniuj je od nowa. Uwzględnij tutaj mięśnie nóg, możesz nieco całość zwężyć i zrobić coś ciekawszego - pomyśl. Takie gładkie cieniowanie - bez żadnych mięśni czy czegoś w tym stylu, na tak obcisłych uniformach - no, nie jest zbyt na miejscu. Lewego buta w tylnej części bardziej wyprostuj, prawego możesz o jeden px zwężyć - oba natomiast wymagają poprawy w cieniowaniu. Skasuj również outline oddzielający buty od niebieskiego uniformu oraz złotych elementów na butach - jeżeli zrobisz wszystko dobrze, tak jak myślę - wyjdzie naprawdę fajna praca. Jak nie, trudno. Będziesz poprawiał ^^

Druga praca... Kurde, dlaczego każdy po mnie robi tego zajebistego kucyka z tyłu? Dobra, mniejsza o kucyk. Cieniowanie włosów wymaga natychmiastowej poprawy - jest po prostu słabe. Sam kształt jest dobry, tu nie mam większych zastrzeżeń. Cieniowanie twarzy zmodyfikuj - pod kosmykami dodaj nieco ciemnego odcienia w kolorze skóry, na uchu średniego. Strój wygląda na całkiem oryginalny, przydałoby się go jedynie miejscami lepiej pocieniować. Prawa dłoń i klatka piersiowa (widoczna część) wymagają poprawy, na lewej dłoni nie umieszczaj natomiast jasnego odcienia skóry. Spodnie pocieniowane z Base, a szkoda. Zmień cieniowanie butów i ogranicz ten brązowy odcień - go jest za dużo, białego za mało. Bandaże spoko - praca ogólnie nie wygląda źle.

Jak na początki - jest dobrze. Oby tak dalej, a będzie z Ciebie jeszcze dobry użytkownik w LSW na tym forum ^^


KP: 3
/Feli

10[O-S-W] by Adrian Empty Re: [O-S-W] by Adrian Sro Sie 10, 2011 5:10 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Coś nowego. Oto Haru:
[O-S-W] by Adrian Haruv
Spoiler:

11[O-S-W] by Adrian Empty Re: [O-S-W] by Adrian Czw Sie 11, 2011 12:57 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Ze względu na dużą ilość ocen i komentarzy, postanowiłem dodać coś jeszcze.
Jest to poprawiona Haru(tylko kolorek i fryzura, ale nie jestem pewny czy na nią się zdecyduję), w zasadzie Hanako bo zmieniłem jej imię [O-S-W] by Adrian 366787 i Hanako Full Power( wygląda tak, ponieważ ma ona moc nad roślinnością [O-S-W] by Adrian 2992 , nie miałem co wymyślić), poza tym zajmuję się teraz oparami, które będą miał moc nad jakimś żywiołem.
Hanako:
[O-S-W] by Adrian Hanako
Hanako Full Power:
[O-S-W] by Adrian Hanakohananopawa

Spoiler:



Ostatnio zmieniony przez adrianz25 dnia Sob Wrz 17, 2011 6:25 pm, w całości zmieniany 1 raz

12[O-S-W] by Adrian Empty Re: [O-S-W] by Adrian Czw Sie 11, 2011 2:17 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Włosy dość "oryginalne", ale nie podoba mi się ich cieniowanie. Bez opaski z kwiatkiem lepiej. Uniform fajny choć standardowy taki, opaski i buty nie są wybitne, mógłbyś poprawić (ale weź tu zrób na takich małych coś więcej nie?). Spodnie jak to spodnie, zwykłe jak u większości, ale tutaj przydałoby się je lepiej pocieniować.
Hanako Full Power zrobiona tak "prosto", ale pasuje to do "mocy zieleni". Jednak ta jej spódnica nie jest dobra, cienie też mogłyby być lepsze. Widzę taki większy cień na niej , czy on na pewno tam powinien być?
Pozdro.


KP: 1
/Feli

13[O-S-W] by Adrian Empty Re: [O-S-W] by Adrian Nie Sie 14, 2011 1:32 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Cieniowanie włosów jest dosyć słabe, popraw je - imho zdecydowanie nie pasuje mi do tej postaci. Kształt dosyć ciekawy, ale jakby znajomy. Kwiatek, a właściwie ta róża jest tu ciekawym dodatkiem. Tył włosów nieco bym zaokrąglił, a same oczy wykonał tak by wyglądały nieco bardziej kobieco. Cieniowanie twarzy wygląda fajnie, tu nie mam większych zastrzeżeń. Zbyt długie ręce, zmniejsz je o jeden pixel - to samo zrób z talią, postać jest zbyt wysoka. Prawa noga przy stopie wydaje się nagle zakrzywiać, zrób coś by tak nie było. Outline w przypadku paska jest zbędny, nie wiem po co go dałeś, praca wygląda lepiej bez outline'u. Cieniowanie całości nie jest złe, ale wymaga pewnych poprawek. Pełna forma ma ciekawy strój. Cieniowanie włosów wymagałoby znacznych poprawek, ich kształt natomiast mimo że prosty, bardzo mi się podoba - róża w przypadku zielonego koloru włosów dodaje pracy swoistego uroku. W przypadku rąk i talii, to samo co w poprzedniej wersji - do poprawy. Popracuj również nad stopami, imho nie wyglądają ekstra choć nie są również źle wykonane. Sama postać jest wykonana bardziej kobieco od poprzedniej formy, nie mam pojęcia od czego zależna jest zmiana stroju, skasowanie bandaża i tak dalej.

Postacie źle nie wyglądają, ale jak sam widzisz, mają błędy które należałoby poprawić.

[O-S-W] by Adrian Traini


KP: 3
/Feli

14[O-S-W] by Adrian Empty Re: [O-S-W] by Adrian Nie Sie 21, 2011 11:06 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
A więc coś innego...
[O-S-W] by Adrian Akikid
Credits:
-Template(base)

15[O-S-W] by Adrian Empty Re: [O-S-W] by Adrian Wto Sie 23, 2011 10:01 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Kid
Jeżeli chodzi o kształt i proporcje włosów - nie jest źle. Jeżeli chodzi o cieniowanie, mamy tragedię. Rozumiem że dopiero się uczysz, to są początki - oczywiście. Ale jest masa poradników. Możesz również przyjrzeć się temu jak włosy cieniują inni, bardziej profesjonalni użytkownicy zajmujący się grafiką LSW. To co zrobiłeś z włosami jest po prostu porażką - ich kształt, proporcje, wygląd nie jest zły. Po lekkich modyfikacjach oraz zmianie cieniowania można uzyskać całkiem oryginalny wygląd. Twarz... Tu za bardzo polegasz na base - a nie możesz tego robić. Pod kosmykami włosów opadającymi na czoło staraj się dodawać choćby jeden pixel w ciemnym odcieniu skóry, niekiedy ładniej to wygląda. Ucho pocieniuj średnim odcieniem, będzie ładniej niźli jasnym. Cieniowanie podkoszulki to porażka, jednak nie jest tu aż tak źle. Ogranicz pillowing, ogranicz ilość średniego odcienia, zrób nieco większe przejścia między poszczególnymi odcieniami. Ręka nie wygląda aż tak źle - wymaga pewnych poprawek, jednak początki nie są złe - pewne zarysy mięśni zostały uwidocznione, ale przesadziłeś z ilością średniego odcienia w niektórych miejscach. Prawa noga OPAR'a za bardzo jest wypchnięta do tyłu - zmodyfikuj to, popraw to cholerne base. Samo cieniowanie TEJ nogi nie jest złe, wymaga lekkich poprawek, ale jeżeli wiesz że zrobisz to tak jak podkoszulkę czy włosy to daruj sobie te poprawki. Lewa noga jest natomiast zbyt workowata, również nieco ją zmodyfikuj. Cieniowanie... Tu jest zdecydowanie za mało ciemnego odcienia - powinien być mniej więcej tej samej grubości co średni odcień prawej nogi. Do butów większych zastrzeżeń nie mam, na razie skupmy się na ważniejszych sprawach oraz modyfikacjach pracy.

Ogólnie... Od pasa w górę jest tragicznie, od pasa w dół potrzeba modyfikacji proporcji Base. Nie mam pojęcia czy dasz sobie radę, ale jeżeli nie spróbujesz, nigdy się nie nauczysz.

[O-S-W] by Adrian Traini

16[O-S-W] by Adrian Empty Re: [O-S-W] by Adrian Czw Sie 25, 2011 11:43 am

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Nad Kidem jeszcze popracuję, a teraz zamieszczam Akiego Shinigami:
[O-S-W] by Adrian Akigq

Credits:
-SnokuXD (base)

17[O-S-W] by Adrian Empty Re: [O-S-W] by Adrian Pią Sie 26, 2011 1:30 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Obiecałem ,więc z obietnicy się wywiążę.
Tak więc włosy wyglądają całkiem dobrze ,cieniowanie nie jest wspaniałe ,ale jest jak najbardziej ok jak na początki. Sam kształt przypomina mi kogoś pracę ... ,czyżby Yoszaka ? Twarz pocieniowana średnio ,ale można to pominąć. wystająca klata spod ubrania mogłab y być wykończona ciemniejszymi odcieniami ,czyli średnim i najciemniejsyzm odcieniem skóry - tak aby nie zlewała się z tym białym elementem. A właśnie - a propos tego białego koloru. Brakuje mi tutaj nieco trzeciego odcienia ... w niektórych miejscach po prostu by się przydał. Nie podoba mi się rónież fakt ,że na barku i przy włosach uciąłeś sobie kontury ,ale to taki mały szczegół. Mięsnie na rękach są mało widoczne ,warto by je bardziej podkreślić. Opaska na biodra zupełnie nie potrzebuje wewnątrz grafiki konturów - pozbądź się ich. Sama ta czarna szata wygląda ok ,natomiast nie ma szału jeżeli mam być szczery. Skarpetki z japonkami nie wyglądają tragicznie ,ale możnaby się nimi lepiej zaopiekować ,że tak powiem.
Ogółem OPAR'ek jak na początki wygląda przyzwoicie ,jedynie radziłbym Ci zmienić base ... z całym szacunkiem dla Smoka ,ale jest ono po prostu słabe.


KP: 3
/Feli

18[O-S-W] by Adrian Empty Re: [O-S-W] by Adrian Sob Wrz 17, 2011 10:47 am

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Więc zmieniłem base za radą Zbira, usunąłem kitkę i z Shinigami przestawiłem się na Quincy (za dużo jakoś tych shinigami na forum ;P).
[O-S-W] by Adrian 6456123878
Credits:
-Yoh(base)

19[O-S-W] by Adrian Empty Re: [O-S-W] by Adrian Sob Wrz 17, 2011 1:28 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Czas się odwdzięczyć, co? Xd

Wybacz, Smoku, ale Zbir miał rację. Na base Yoha praca już wygląda lepiej. Zacznijmy od góry. Włosy wyglądają całkiem fajnie. Kucyk w poprzednich pracach był tu moim zdaniem zbędny, bo teraz efekt jest lepszy. Pocieniowane są całkiem dobrze, jednak zmieniłbym nieco kształty i ułożenie paru kosmyków - mam tutaj na myśli np. ten rozdwojony u góry. Co do twarzy nie mam większych zastrzeżeń, jest całkiem dobrze pocieniowana. Zmieniłbym tutaj jedynie 2 pixele, a właściwie je zamienił. Dzięki temu zabiegowi powinieneś uzyskać nieco lepszy efekt, ale to już szczegół.
Jeśli chodzi o stój to jest raczej pocieniowany tak sobie. Rozumiem, że taki ubiór jest trudniej pocieniować, ale powinieneś się z nim jeszcze trochę pobawić. Podobna sytuacja z ramieniem. Nie ważne, że to rękaw, wykorzystaj odcienie, by nieco podkreślić mięśnie, jakie się pod nim kryją. I ogranicz liczbę najjaśniejszego tonu na dłoni, zastępując je 2 średnimi. Myślę, że łatwo się domyślisz gdzie. Chciałbym ci jeszcze poradzić, byś bark drugiej ręki zrobił wyłącznie z najciemniejszego odcienia - praca jest ubrana bardzo jasno i lepiej będzie to podkreślać, że bark jest z przeciwnej strony. (Chyba w miarę logicznie to powiedziałem? Xd) Jeśli chodzi jeszcze o dół tego zwisającego czegoś (nie pamiętam jak to się nazywało), nie cieniuj tego tak samo. Pamiętaj - prawa strona nieco ciemniejsza, a im bardziej w prawo tym bardziej się rozjaśnia. Dzięki temu nie uzyskasz takiego "płaskiego" efektu jak tutaj, co nie pasuje do stylu całej pracy. Ze spodniami podobnie jak ze strojem - przydała by się mała zmiana w cieniowaniu, choć jest lepiej. Cienie butów są takie trochę porozrzucane jakby byle gdzie. Mam tu na myśli głównie lewą nogę (naszą lewą). Uporządkuj je i spróbuj nieco bardziej podkreślić oddzielenie buta od nogawki spodni na tej nodze, bo przez podobieństwo kolorów trochę za bardzo się to ze sobą zlewa.

No, to by było na tyle. Mimo, że praca ma trochę mniej znacznych błędów i przydała by się mała zmiana cieniowania stroju, wygląda całkiem fajnie. Po poprawkach, powinien to być całkiem ładny OPAR, czy może WIP?
Sam robiłeś łuk? Pochwała się należy, bo bardzo fajnie wykonany.


KP: 3
/Feli

20[O-S-W] by Adrian Empty Re: [O-S-W] by Adrian Nie Wrz 18, 2011 11:22 am

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Skończyłem poprawiać, zmieniłem też trochę kolorystykę...

[O-S-W] by Adrian Akiquincyv11
Credits:
-Yoh92(base)

@Down
Łuk wykonany samodzielnie, a jeśli chodzi, o kolorystykę to właśnie dlatego ją zmieniłem wydawała mi się za jasna, ale skoro sądzisz, że była lepsza to się jeszcze nad tym zastanowię.



Ostatnio zmieniony przez adrianz25 dnia Pon Wrz 19, 2011 7:51 pm, w całości zmieniany 1 raz

21[O-S-W] by Adrian Empty Re: [O-S-W] by Adrian Pon Wrz 19, 2011 7:09 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Przede wszystkim, wcześniejsza kolorystyka była nieco lepsza; jakby to określić, bardziej żywa. Poprawiając pracę, wziąłeś pod uwagę bardziej „szare” kolory, co źle odbiło się na wyglądzie pracy; przynajmniej z bliska. Miejscami, zamiast poprawiać włosy, powinieneś skupić się raczej na lekkiej modyfikacji cieniowania włosów; jest dobre, ale może być lepsze. Cieniowanie stroju wymaga dosyć dużych poprawek; zwłaszcza że przejścia między odcieniami są zbyt słabe; szczególnie w przypadku koloru białego, gdzie z daleka widać jedynie niewielką różnicę między kolorami. Pomysł na postać bardzo fajny, dawno nie widziałem postaci wykonanych stylem LSW, które byłyby Quincy. Jedyne, które kojarzę, to właściwie Ishida, którego wykonałem bardzo dawno temu; Pucolini, gdzie on posiadał tylko i wyłącznie łuk Quincy, nie strój; i do tej listy dochodzi Twoja praca - dobra robota. Jeżeli łuk wykonałeś sam, to bardzo fajnie Ci wyszedł; nie jest to szczyt marzeń, ale jak na początek, nie jest również źle. Jest oczywiście kilka pomniejszych błędów, ale tych zwyczajnie nie chce mi się wymieniać; za dużo czasu bym na to poświęcił, a sam chciałbym wykonać jakąś pracę.

Ogólnie rzecz biorąc, całość nie wygląda źle. Szczerze mówiąc, jest całkiem nieźle; mimo to, jak widzisz zapewne po mojej niezbyt długiej ocenie, są błędy które należałoby poprawić; bynajmniej dla tego lepszego efektu wizualnego, kiedy wrzucasz pracę na forum; publikujesz ją ogólnie w internecie.

KP: 2
/Yoh

22[O-S-W] by Adrian Empty Re: [O-S-W] by Adrian Sob Paź 22, 2011 10:11 am

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Czas odświeżyć temat ;p
[O-S-W] by Adrian Kidws
Credit: Yoh92 (base)

23[O-S-W] by Adrian Empty Re: [O-S-W] by Adrian Sob Paź 22, 2011 10:20 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
dużo do oceniania to tu nie mam. Wlosy nie są najgorsze, przypominają mi trochę pierwszą wersję Ykma :p Ich tył jest taki kluchowaty. Przydałby sie tam z tyłu jakiś kosmyk. Cienie skóry fajne, ale przypuszczam że zostawiłeś odrazu te z base. Z daleka na koszulce i spodniach nie dostrzegam zbyt bardzo cieniowania. Rękawica jest bynajmniej dziwna : D Buty okey. Ogółem to myślałem że pokażesz coś lepszego.

KP: 1
/Feli

24[O-S-W] by Adrian Empty Re: [O-S-W] by Adrian Nie Gru 18, 2011 3:39 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
WOW! Nie wiedziałem że prace na moim base, będą w przypadku niektórych użytkowników, naprawdę zajebiste!

W obydwu przypadkach, cieniowanie nie jest złe. Można by się było przyczepić do poszczególnych elementów i pojedynczych pixeli na nich - ale to nie ma sensu. Poza opaskami i pasem, wszystko wydaje się być dobrze wykonane. W przypadku peleryny, nieco bym się jeszcze pobawił, acz nie jest źle, a to najważniejsze. Jeżeli chodzi o proporcje... Niepotrzebnie odejmowałeś z lewej nogawki OPAR'a, pixel z tyłu spodni. W przypadku mojego base, jest tak, że nie wolno popełniać tego typu błędów, bowiem doskonale rzucają się one w oczy - lewa noga wydaje się przez to lekko skrzywiona w okolicach kolana. Szyja w pierwszej pracy mogłaby być nieco węższa. Samo Gi zaś powinno być szersze - popatrz na niektóre moje prace, gdzie Gi jest szerokie. Peleryna mogłaby być lepiej wykonana w jej dolnych okolicach. To co jest teraz, niszczy zajebistość tej pracy.

Ogólne wrażenie...? Kawał dobrej roboty. Cieniowanie nie jest złe, mimo że w wielu przypadkach zauważam podobieństwo, lub nienaruszone pixele, jeszcze z base. Ale mniejsza o to. Praca została wykonana, na ogólnie, dosyć wysokim poziomie, jak na Ciebie.

KP: 2
/Feli

25[O-S-W] by Adrian Empty Re: [O-S-W] by Adrian Nie Gru 18, 2011 12:34 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Szczerze mówiąc same kształty opara są w porządku. Czerwone elementy na jego rękach wyglądają nieźle, z bliska jeszcze lepiej. Jednak z daleka trochę to się zlewa, może jakbyś dodał coś w stylu czerwonych opasek na nadgarstkach(które miał) to by pomogło. Poza z peleryną prezentuję się ciekawie, jak Yoh wspomniał mogła wyjść lepiej jednak ja chciałbym skupić się na innym elemencie. Element szaty który jest na szyi powinien znajdować się kilka pixelów wyżej, aby trochę zasłaniał twarz. Szkoda że cieniowanie w dużej mierze jest z base ale cóż.

KP: 1
/Yoh

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 4]

Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.