Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[OPAR] by Crossmoto1 Empty [OPAR] by Crossmoto1 Nie Sie 21, 2011 10:12 am

crossmoto1

crossmoto1
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Witam chciałbym wam przectawić mojego Opara :D :D .Mam nadzieje że się podoba.Nie oceniacie zbyt surowo bo końcu to moje pierwsze dzieło.W sensie Oparowo Spritowym :D Oh, oops...

Oto on:

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/4/beztytuubma.png/
Credit:S-H

Oceny mile widziane :D :)

Komenty też.



Ostatnio zmieniony przez crossmoto1 dnia Pon Sie 22, 2011 8:04 am, w całości zmieniany 1 raz

2[OPAR] by Crossmoto1 Empty Re: [OPAR] by Crossmoto1 Nie Sie 21, 2011 10:58 am

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
To może ja ? Praca jest słaba, no ale w końcu to twój pierwszy opar. Włosy, nie mam pojęcia jak miały wyglądać ale nie prezentują się dobrze. Cienie, nawet nie wiem jak padają na niego promienie słoneczne. Czemu te dwa kosmyki są całe czarne? Nie wygląda też fajnie ta szarość pod włosami, to miała być opaska, czy cu ? :> Głowa nic specjalnego jak reszta pracy, dziwnie pocieniowana. Reszta ciała to tylko pokolorowane base SH, zastanawia mnie dlaczego tak porozrzucałeś te pixele ? Pracuj dalej :>
Jak prosiłeś nie oceniałem surowo, bo to nie ma sensu, skoro to twoja pierwsza praca. Wszystkiego można się nauczyć, z czasem. Obejrzyj dział z tutorialami. No i najważniejsze pracuj dalej XD

KP: 1
/Feli

3[OPAR] by Crossmoto1 Empty Re: [OPAR] by Crossmoto1 Nie Sie 21, 2011 6:03 pm

crossmoto1

crossmoto1
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Dzięki,za rady :),a szarą opaske usunołem.A kolor włosów i włosy takie sobie wybrałem :D.Jestem słaby w cieniowaniu ale poćwiczę.
JESZCZE RAZ DZIĘKI ZA PORADY ZOBACZE DO TUTORIALI.Tym razem zrobie na podstawie.

Dzięki jeszcze raz dzięki. :) :D :perfect:

4[OPAR] by Crossmoto1 Empty Re: [OPAR] by Crossmoto1 Pon Sie 22, 2011 5:42 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Do wieczora dodaj odpowiednie tagi w nazwie tematu, w innym wypadku będzie ostrzeżenie.
Pozdrawiam.

5[OPAR] by Crossmoto1 Empty Re: [OPAR] by Crossmoto1 Wto Sie 23, 2011 8:36 am

crossmoto1

crossmoto1
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Nowe dzieło :D
Credity są napisane,obok opara.

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/69/renmaster.png/

Oceny i kementy mile widziane.!!!!!!!! :) :) :) :) :D :D

6[OPAR] by Crossmoto1 Empty Re: [OPAR] by Crossmoto1 Wto Sie 23, 2011 8:48 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[OPAR] by Crossmoto1 Mega_facepalm
Leci ostrzeżenie za brak taga w temacie pomimo widocznej prośby o jego dodanie - wybacz, ale z albo jesteś ślepy albo jesteś idiotą, jeżeli nie dostrzegłeś mojego posta.

7[OPAR] by Crossmoto1 Empty Re: [OPAR] by Crossmoto1 Pon Sie 29, 2011 10:19 am

pepe1221

avatar
Saiyan
Saiyan
Siemka. Twój opar jast beznadziejny , wosły wyglądajom jak by rosły tylko z tyłu,i brak cieniowania na włosach.Koszulka tez nie pocieniowana , spodni wogule nie zmieniles, buty normalne tylko nie pocieniowane, i nie zmieniłeś cieni twarzy.
Ogółem opar bardzo słaby poczytaj więcej poradników. Powodzenia w dalszych pracach.


Popraw ortografie, pierwsze i ostatnie upomnienie.
/Feli

8[OPAR] by Crossmoto1 Empty Re: [OPAR] by Crossmoto1 Pią Maj 11, 2012 6:59 pm

crossmoto1

crossmoto1
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
New sprite :D
Persi
Credits:
Base:Angrybooy
Upss thx Kanishima



Ostatnio zmieniony przez crossmoto1 dnia Sob Maj 12, 2012 9:37 am, w całości zmieniany 1 raz

9[OPAR] by Crossmoto1 Empty Re: [OPAR] by Crossmoto1 Sob Maj 12, 2012 9:05 am

Kanishima

Kanishima
Wizard
Wizard
Dobra ok dawno nie oceniałem a tu jakiś nowy młody uczestnik wstawił swoje "coś"
Po 1 to ja tu nie widzę creditów a nie chce mi się wierzyć że to twój custom lub base :) więc przypomnij sobię i dodaj Credity.
Po 2 przejdźmy do oceny odkąd zrobiłeś 1 opara następnie wcale nie były wcale lepsze ale widoczny jest mały postęp chętnie odesłał bym cię do poradnika jak zrobić opara ale najpierw dam ci kilka rad:

Cieniowanie włosów jest słabe nie patrzyłeś w ogóle na kont padania promieni światła. Cieniowanie twarzy tez nie jest dobre, zwróć uwagę również na cienie rąk i klatki piersiowej występuje tam tylko jeden kolor postaraj się uwydatnić mięśnie a najlepiej zacznij robić postać na czyimś base które jest oczywiście udostępnione. O reszcie tęż nie mogę powiedzieć zbyt dobrego staraj się używać cieniowania 3 tonowego bo widzę ze na 2T i tak nei jesteś jeszcze przygotowany. Resztę nie mam ochoty pisać poczytaj sobie poradniki ;) i zwróć uwagę jak inni user'owie tworzą swe prace.

10[OPAR] by Crossmoto1 Empty Re: [OPAR] by Crossmoto1 Sob Maj 12, 2012 9:39 am

crossmoto1

crossmoto1
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Dzięki.
Spróbuje :D jak mówiłeś.

edit
dla mnie poprawa z pierwszego base jest duża.
Bo poprzednie są beznadziejne.

11[OPAR] by Crossmoto1 Empty Re: [OPAR] by Crossmoto1 Sob Maj 12, 2012 10:03 am

crossmoto1

crossmoto1
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Następny towar:

[OPAR] by Crossmoto1 Persinormalform

Pocieniowane na 3t

12[OPAR] by Crossmoto1 Empty Re: [OPAR] by Crossmoto1 Czw Maj 17, 2012 12:52 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yoh Theme!

Twarz OPAR'a po przybliżeniu w Paint'cie, wygląda jak wyciągnięta z pikselowego filmu grozy. Złe cieniowanie, nieodpowiednie wyczucie proporcji. Jeżeli chodzi o włosy, nie prezentują się one zbyt ciekawie. Bardzo dużo błędów w cieniowaniu, trochę zbyt sztywno wykonane kosmyki. Strój pocieniowany na 'odwal się'. Wygląda okropnie - wybacz tą krytykę, ale niestety, stwierdzam jedynie fakty. Ogólnie rzecz biorąc, musisz bardzo dużo pracować nad cieniowaniem. W Twoim przypadku jest ono bowiem tragiczne.

Liczę na krótki komentarz w moim temacie : )

KP: 2
/Feli

13[OPAR] by Crossmoto1 Empty Re: [OPAR] by Crossmoto1 Nie Maj 27, 2012 9:43 am

tofik122

tofik122
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Ciniowanie trzy tonowe ale OPAR wyglonda dziwnie.
Włosy wyglondają dziwnie strzasznie mi sie nie podobają a strój jest jakiś zwyczajny ale są też rzeczy które mi sie podobają, dobór kolorów jest fajny niebieski i czerwony w tym oparze pasują

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.