Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Szataństwo Katujące Ludność RETURN! Empty Szataństwo Katujące Ludność RETURN! Czw Wrz 01, 2011 2:44 pm

Magnum X7

Magnum X7
Zbanowany
Zbanowany
No i się stało... Szkoła! Powraca, niestety jest to 3 klasa gimnazjum i muszę siódme poty wyciskać, żeby pójść do dobrego Liceum. Będę wchodził na ARS co 2 tygodnie może szybciej, się zobaczy na razie mam jeszcze LUZ, więc wszedłem żeby napisać owego posta. Trzymajcie się ARS ! Rośnijcie w siłę i nie upadnijcie :)

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Nie no dobra...
Rozumiem, że ktoś może mieć problemy z nauką ale wyciskać 7 poty i inne męskie soki? Bez przesady, trzecia gim nie jest trudna. Te testy to pic na wodę. Ja jakoś nie szczególnie się w tamtym roku przyłożyłem a i tak poszło lepiej niż w drugiej gim, gdzie się jakoś starałem a do dobrej szkoły się dostałem ale cię rozumiem. Hm... no cóż. Trzymaj się tam jakoś.

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Kumpel się dostał do najlepszego liceum w mieście (do nas) mając jakieś 20 punktów mniej niż był próg. Jeśli myślisz, że rozumiesz biurokrację, to nie rozumiesz biurokracji. A te testy i cały szajs się do niej zaliczają. Tu posłuchaj mądrości Bercika.

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Tyle, że my będziemy mieć inne testy, czasami chciałbym być o rok starszy. Ale zgadzam się z Bercikiem i Viegiem też nie mam zamiaru jakoś zawalać szkoły, ale żeby aż się przemęczać to nie zupełnie. I tak mi wystarczającą dobrze idzie z gimnazjum zresztą. Mam tylko zamiar nie mieć żadnej trójki, co do tej pory się udawało. Więc słuchaj na lekcji, a w domu nie będziesz miał tyle nauki nad książkami.

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Mam pracę i siedzę w robocie po 12h - nie każdego dnia, ale jednak. Żeby zarobić te marne 1200zł, muszę pracować przynajmniej 16 dyżurów - mimo wszystko mam jednak czas na wchodzenie na forum. I nie planuję tego zmieniać, nawet gdy od lutego dojdzie mi szkoła. Jestem w stanie pogodzić liceum zaoczne z pracą i prowadzeniem dosyć dużego forum o LSW - Ty miałbyś się na nim jedynie udzielać - nie rozumiem więc problemu.

Magnum X7

Magnum X7
Zbanowany
Zbanowany
O rany rany, tak mnie teraz nastawiliście i karzecie mi zostać, nie będę kujonił czy coś, ale trochę rzadziej wchodził na forum, z racji braku czasu:
- Anglik jeszcze pół roku i zdam Firsta, w szkole dodatkowej w której się uczę i chodzę we wtorki i czwartki na 18 lub 19 coś wycieńczające i jest to pora dobra na spanie, a nie na myślenie
- Szkoła Rysownicza, uczęszczam do takiej już 2 rok.
- Doszło jeban* bierzmowanie co i tak mnie mało obchodzi, byle odbębnić.
- No i w poprzedniej klasie miałem problemy z matmą, a jeban* franca od matmy, która straciła męża bo zmarł na zawał nie ma psa ani kota ani dzieci to wymyśla nowe zagadnienia i ciekawostki z matmy. W drugiej klasie zdałem na 2 ! I to tylko dlatego, że powiedziałem że ją chcę i bez poprawki zdać. Więc jak dobrze myślę w tej klasie będzie mnie próbowała iście udupić. Tak jak na poprawce mojego kumpla, gdzie jak pytali ustnie:
1 klasa - 2 pytania
2 klasa - 3 pytania
3 klasa - 4 - 5 pytań
LOSOWYCH, kolegę pani od matmy zgarnęła i powiedziała że ma Specjalne przygotowane pytania dla niego (miał ich 10). Za wszelką cenę chciała go udupić. Ale on na szczęście zdał, więc w pierwszym semestrze suce muszę pokazać, że mnie nie udupi bo ja umiem swoje i swoje wiem. Jakby było jeszcze tego mało to Egzaminy tego roku są jak matura, a nawet gorsze. Totalny debilizm i patologia to jest, no ale cóż jak mus to mus. Od dziś do wieczora niedzieli jestem na forum >< i chyba w takim przedziale będę wchodził ale jeszcze nie wiem. Dodam jeszcze, że mam zajeebisty plan lekcji. Który całkowicie koliduje z "nauką" oraz zajęciami pozaszkolnymi. No cóż więcej się nie rozpisuję póki co jestem, ale lektury są ciężkie i muszę je przeczytać... czego mi się totalnie nie chce.
@Lubię czajniki bezprzewodowe z kablem : 3



Ostatnio zmieniony przez Magnum X7 dnia Pią Wrz 02, 2011 3:08 pm, w całości zmieniany 1 raz

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
(...)
- Doszło jeban* bierzmowanie co i tak mnie mało obchodzi, byle odbębnić.
- No i w poprzedniej klasie miałem problemy z matmą, a jeban* franca od matmy, (...)
Ty również, jak i Dase, wygrywasz czajnik bezprzewodowy z kablem za swoją niesamowitą umiejętność skutecznego cenzurowania wyrazów.

I przy okazji, po jaką cholerę wam to całe bierzmowanie, skoro tak naprawdę gówno was to obchodzi?...

Co do reszty, rób, co uważasz i powodzenia.

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
I przy okazji, po jaką cholerę wam to całe bierzmowanie, skoro tak naprawdę gówno was to obchodzi?...
Ja to olałem - będzie potrzebne to dam biskupowi w łapę trochę gotóweczki i szybko zdobędę papierek że byłem bierzmowany - byle dofinansować kościół.

Zgadzam się z Viegiem - rób co uważasz za słuszne, Nam nic do tego.

Maly

Maly
Second Child
Second Child
Popieram wyżej rób to co uważasz za słuszne.
Testy na 80% będą łatwe bo 1 raz będą te nowe, tak samo jak matura z maty gdy była pierwszy raz to sami maturzyści mówili, że gimnazjum miało trudniejszy test matematyczno-przyrodniczy (Radioaktywna biedronka wita). Z własnego doświadczenia wiem, że 3 gim jest najłatwiejsza z całego gimnazjum, zdałeś 2 to 3 na pewno. A bierzmowanie to też nie problem sam robiłem bo mi kazali ale nic trudnego do tego nie ma a podpisy do indeksu to idziesz na ostanie 3min mszy i raz w miechu na jakieś spotkanie.

Trochę irytujące jest to, że każdy pisze, iż będzie rzadko na forum bo jest szkoła. Ja jestem w 2LO gdzie jest najtrudniejszy materiał jaki był do tej pory i nawet po 1 dniu mam już 2 sprawdziany zapowiedziane(tak nawet w 3 jest łatwiej). I jakoś nie piszę, że będę rzadko bo wejść na te 5 min to naprawdę nie problem bo nie wieże, że choć raz dziennie nawet na te 10 min nie wbijesz.



Ostatnio zmieniony przez Maly dnia Pią Wrz 02, 2011 8:44 pm, w całości zmieniany 1 raz

10Szataństwo Katujące Ludność RETURN! Empty Re: Szataństwo Katujące Ludność RETURN! Pią Wrz 02, 2011 7:10 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Ja także chodzę do... a nie to nie o mnie :D
Viego leżysz !

Tak wgl też niedługo zaczynam naukę, i nie mam zamiaru nie wchodzić na forum. Do tej pory w roku szkolnym byłem na forum bardzo często, a więc czemu akurat teraz ma tak nie być ?
Zawsze się znajdzie jakaś wymówka. Co poradzić. Uczyć się chcesz to sie ucz. Powodzenia :)

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.