Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Szataństwo Katujące Ludność RETURN! on Czw Wrz 01, 2011 2:44 pm

Magnum X7

Zbanowany
Zbanowany
No i się stało... Szkoła! Powraca, niestety jest to 3 klasa gimnazjum i muszę siódme poty wyciskać, żeby pójść do dobrego Liceum. Będę wchodził na ARS co 2 tygodnie może szybciej, się zobaczy na razie mam jeszcze LUZ, więc wszedłem żeby napisać owego posta. Trzymajcie się ARS ! Rośnijcie w siłę i nie upadnijcie :)

2 Re: Szataństwo Katujące Ludność RETURN! on Czw Wrz 01, 2011 2:55 pm

Mr.Bercikovsky

Shifter
Shifter
Nie no dobra...
Rozumiem, że ktoś może mieć problemy z nauką ale wyciskać 7 poty i inne męskie soki? Bez przesady, trzecia gim nie jest trudna. Te testy to pic na wodę. Ja jakoś nie szczególnie się w tamtym roku przyłożyłem a i tak poszło lepiej niż w drugiej gim, gdzie się jakoś starałem a do dobrej szkoły się dostałem ale cię rozumiem. Hm... no cóż. Trzymaj się tam jakoś.

3 Re: Szataństwo Katujące Ludność RETURN! on Czw Wrz 01, 2011 3:04 pm

Versil Perihelion

Site Admin
Site Admin
Kumpel się dostał do najlepszego liceum w mieście (do nas) mając jakieś 20 punktów mniej niż był próg. Jeśli myślisz, że rozumiesz biurokrację, to nie rozumiesz biurokracji. A te testy i cały szajs się do niej zaliczają. Tu posłuchaj mądrości Bercika.

4 Re: Szataństwo Katujące Ludność RETURN! on Czw Wrz 01, 2011 3:16 pm

Aki

Genin
Genin
Tyle, że my będziemy mieć inne testy, czasami chciałbym być o rok starszy. Ale zgadzam się z Bercikiem i Viegiem też nie mam zamiaru jakoś zawalać szkoły, ale żeby aż się przemęczać to nie zupełnie. I tak mi wystarczającą dobrze idzie z gimnazjum zresztą. Mam tylko zamiar nie mieć żadnej trójki, co do tej pory się udawało. Więc słuchaj na lekcji, a w domu nie będziesz miał tyle nauki nad książkami.

5 Re: Szataństwo Katujące Ludność RETURN! on Czw Wrz 01, 2011 3:50 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
Mam pracę i siedzę w robocie po 12h - nie każdego dnia, ale jednak. Żeby zarobić te marne 1200zł, muszę pracować przynajmniej 16 dyżurów - mimo wszystko mam jednak czas na wchodzenie na forum. I nie planuję tego zmieniać, nawet gdy od lutego dojdzie mi szkoła. Jestem w stanie pogodzić liceum zaoczne z pracą i prowadzeniem dosyć dużego forum o LSW - Ty miałbyś się na nim jedynie udzielać - nie rozumiem więc problemu.

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

6 Re: Szataństwo Katujące Ludność RETURN! on Pią Wrz 02, 2011 2:01 pm

Magnum X7

Zbanowany
Zbanowany
O rany rany, tak mnie teraz nastawiliście i karzecie mi zostać, nie będę kujonił czy coś, ale trochę rzadziej wchodził na forum, z racji braku czasu:
- Anglik jeszcze pół roku i zdam Firsta, w szkole dodatkowej w której się uczę i chodzę we wtorki i czwartki na 18 lub 19 coś wycieńczające i jest to pora dobra na spanie, a nie na myślenie
- Szkoła Rysownicza, uczęszczam do takiej już 2 rok.
- Doszło jeban* bierzmowanie co i tak mnie mało obchodzi, byle odbębnić.
- No i w poprzedniej klasie miałem problemy z matmą, a jeban* franca od matmy, która straciła męża bo zmarł na zawał nie ma psa ani kota ani dzieci to wymyśla nowe zagadnienia i ciekawostki z matmy. W drugiej klasie zdałem na 2 ! I to tylko dlatego, że powiedziałem że ją chcę i bez poprawki zdać. Więc jak dobrze myślę w tej klasie będzie mnie próbowała iście udupić. Tak jak na poprawce mojego kumpla, gdzie jak pytali ustnie:
1 klasa - 2 pytania
2 klasa - 3 pytania
3 klasa - 4 - 5 pytań
LOSOWYCH, kolegę pani od matmy zgarnęła i powiedziała że ma Specjalne przygotowane pytania dla niego (miał ich 10). Za wszelką cenę chciała go udupić. Ale on na szczęście zdał, więc w pierwszym semestrze suce muszę pokazać, że mnie nie udupi bo ja umiem swoje i swoje wiem. Jakby było jeszcze tego mało to Egzaminy tego roku są jak matura, a nawet gorsze. Totalny debilizm i patologia to jest, no ale cóż jak mus to mus. Od dziś do wieczora niedzieli jestem na forum >< i chyba w takim przedziale będę wchodził ale jeszcze nie wiem. Dodam jeszcze, że mam zajeebisty plan lekcji. Który całkowicie koliduje z "nauką" oraz zajęciami pozaszkolnymi. No cóż więcej się nie rozpisuję póki co jestem, ale lektury są ciężkie i muszę je przeczytać... czego mi się totalnie nie chce.
@Lubię czajniki bezprzewodowe z kablem : 3

Ostatnio zmieniony przez Magnum X7 dnia Pią Wrz 02, 2011 3:08 pm, w całości zmieniany 1 raz

7 Re: Szataństwo Katujące Ludność RETURN! on Pią Wrz 02, 2011 2:48 pm

Versil Perihelion

Site Admin
Site Admin
(...)
- Doszło jeban* bierzmowanie co i tak mnie mało obchodzi, byle odbębnić.
- No i w poprzedniej klasie miałem problemy z matmą, a jeban* franca od matmy, (...)
Ty również, jak i Dase, wygrywasz czajnik bezprzewodowy z kablem za swoją niesamowitą umiejętność skutecznego cenzurowania wyrazów.

I przy okazji, po jaką cholerę wam to całe bierzmowanie, skoro tak naprawdę gówno was to obchodzi?...

Co do reszty, rób, co uważasz i powodzenia.

8 Re: Szataństwo Katujące Ludność RETURN! on Pią Wrz 02, 2011 6:14 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
I przy okazji, po jaką cholerę wam to całe bierzmowanie, skoro tak naprawdę gówno was to obchodzi?...
Ja to olałem - będzie potrzebne to dam biskupowi w łapę trochę gotóweczki i szybko zdobędę papierek że byłem bierzmowany - byle dofinansować kościół.

Zgadzam się z Viegiem - rób co uważasz za słuszne, Nam nic do tego.

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

9 Re: Szataństwo Katujące Ludność RETURN! on Pią Wrz 02, 2011 6:51 pm

Maly

Second Child
Second Child
Popieram wyżej rób to co uważasz za słuszne.
Testy na 80% będą łatwe bo 1 raz będą te nowe, tak samo jak matura z maty gdy była pierwszy raz to sami maturzyści mówili, że gimnazjum miało trudniejszy test matematyczno-przyrodniczy (Radioaktywna biedronka wita). Z własnego doświadczenia wiem, że 3 gim jest najłatwiejsza z całego gimnazjum, zdałeś 2 to 3 na pewno. A bierzmowanie to też nie problem sam robiłem bo mi kazali ale nic trudnego do tego nie ma a podpisy do indeksu to idziesz na ostanie 3min mszy i raz w miechu na jakieś spotkanie.

Trochę irytujące jest to, że każdy pisze, iż będzie rzadko na forum bo jest szkoła. Ja jestem w 2LO gdzie jest najtrudniejszy materiał jaki był do tej pory i nawet po 1 dniu mam już 2 sprawdziany zapowiedziane(tak nawet w 3 jest łatwiej). I jakoś nie piszę, że będę rzadko bo wejść na te 5 min to naprawdę nie problem bo nie wieże, że choć raz dziennie nawet na te 10 min nie wbijesz.

Ostatnio zmieniony przez Maly dnia Pią Wrz 02, 2011 8:44 pm, w całości zmieniany 1 raz

10 Re: Szataństwo Katujące Ludność RETURN! on Pią Wrz 02, 2011 7:10 pm

Ykmo

Sniper
Sniper
Ja także chodzę do... a nie to nie o mnie :D
Viego leżysz !

Tak wgl też niedługo zaczynam naukę, i nie mam zamiaru nie wchodzić na forum. Do tej pory w roku szkolnym byłem na forum bardzo często, a więc czemu akurat teraz ma tak nie być ?
Zawsze się znajdzie jakaś wymówka. Co poradzić. Uczyć się chcesz to sie ucz. Powodzenia :)

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]