Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 #15 SADS on Czw Lis 10, 2011 12:08 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
:cup1:
Pierwsze miejsce zajmuje - Vladek! (3 głosy!)
Nagroda:

+15 KP

:cup2:
Drugie miejsce zajmuje - Magnum X7! (2 głosy!)
Nagroda:
+10 KP

Reszcie, która brała udział w konkursie, również gratuluję! Poziom prac nie był wysoki, lecz przynajmniej było ich kilka.

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

2 Re: #15 SADS on Czw Lis 10, 2011 3:01 pm

Vladek

Operative Director
Operative Director
Sądząc po 'podium' to wiedza użytkowników na temat sygnatur (oprócz Małego i Sameyaro) jest dość niska. Moja praca też nie jest na wysokim poziomie, robiona dosłownie pięć minut.

3 Re: #15 SADS on Czw Lis 10, 2011 5:02 pm

Feli

Zasłużony
Zasłużony
Vladek napisał:Sądząc po 'podium' to wiedza użytkowników na temat sygnatur (oprócz Małego i Sameyaro) jest dość niska. Moja praca też nie jest na wysokim poziomie, robiona dosłownie pięć minut.
Liczy się ostateczny wynik a nie czas tworzenia pracy.

Podium jak najbardziej zasłużone, mam nadzieje że dalej będzie taka frekwencja w SADS.

4 Re: #15 SADS on Czw Lis 10, 2011 5:26 pm

Samey

Badass Fighter
Badass Fighter
Ten Sads zbyt dużej konkurencji nie miał, zwłaszcza z moją pracą XD która wrzuciłem głównie po to by coś było. Pierwsze miejsce zasłużone sygna jest dość przyjemna dla oka tylko ten render... a co do 2 miejsca no to raczej zasłużone bo wątpię by moja "praca" zajęła w ogóle jakieś miejsce z podium, no i była tam jeszcze jakaś praca no i chyba była gorsza od tej, nie pamiętam nie chce mi się zerkać do tematu, w każdym razie gz zwycięzcy, Magnumowi za 2 miejsce i komuś za tamtą sygnę, nieco szkoda, że taka mała ilość prac, cóż... maybe next time.

5 Re: #15 SADS on Pią Lis 11, 2011 8:12 am

Maximus

Dragon Slayer
Dragon Slayer
Gratuluję wszystkim uczestnikom konkursu prócz siebie, pierwszy raz w takim czymś brałem udział., którzy brali w nim udział. Wasze prace były super, a szczególnie pierwsza, jak widzę po głosowaniu.

6 Re: #15 SADS on Nie Lis 20, 2011 8:34 pm

Hesher

Zasłużony
Zasłużony
Obu zwycięzcom gratuluję ale... bardziej mi się podoba praca Magnuma, nie wiem czemu, jakąś bardziej cieszy me oko ; )

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]