Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 [V.Gif] Historia Zamętu on Czw Lis 10, 2011 4:11 pm

Spaniel

avatar
Namekian
Namekian
Prolog

2 Re: [V.Gif] Historia Zamętu on Czw Lis 10, 2011 4:36 pm

Mr.Bercikovsky

avatar
KOX
KOX
Spaniel - Skill ci spadł. Tyle powiem na wstępie.
Teraz się pośmieję z "córki Yoha" hahahahaha xd Dobra dosyć. Hahahahahahahahahaaaaa :D Nie no na serio kończę.

Teksty mało widoczne, częste zmiany czcionki(zauważyłem chyba 4 albo 3 - chodzi mi także o kolor). Przybliżenia lekko rozmazane, ale to może wina Youtube. Fabuła sunie zbyt szybko do przodu i takie troszeczkę to nieogarnięte ale to tylko Prolog. Mapa z domkiem ma błąd w chmurce, mogłeś to poprawić. Ap ropo chmurki powróćmy do Yoha córki - Hahahahahaaha. Chyba większych zastrzeżeń nie widzę, no może takie, że mnie tam nie ma. Czekam na więcej... Pow!

Córka Yoha, dobre. Hahahaha. Urodę ma po ojcu.

KP: 2
/Feli

3 Re: [V.Gif] Historia Zamętu on Czw Lis 10, 2011 4:44 pm

rekinxxxl

avatar
Don
Don
No dobrze proszę pana , zaczynamy ocenianie.
Całość jest płynna i super zrobione jednakże napisy były trochę nieczytelne ale to szczegół. Fabuła jak to fabuła w Gifach: Jest fajnie--> Zło przyszedło --> Pokonało nas --> Trzeba ćwiczyć --> Ktoś później pewnie zginie lub będzie bardzo ranny --> Ten będzie o zemste --> Koksu power --> Wygraliśmy
Wszystko jest wykonane bardzo dobrze i nie mam żadnych zastrzeżeń oprócz tego małego rozmazania. 4,5/5

KP: 1
/Feli

4 Re: [V.Gif] Historia Zamętu on Czw Lis 10, 2011 4:50 pm

Spaniel

avatar
Namekian
Namekian
To dopiero prolog ;) Ale dzięki za komentarze. Wiem wiem, muszę rozpracować jakiś ciekawy sposób do prezentowania napisów. Bercik, skill spadł bo dawno nie nie robiłem ;D, z rok...

5 Re: [V.Gif] Historia Zamętu on Czw Lis 10, 2011 5:23 pm

Feli

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Mmm.. Mogłeś użyć odświeżonych wersji tych spritów których użyłeś, szczególnie sprit Yoha różni się diametralnie od tej wersji którą użyłeś. Ogólnie wstęp do gifa mógłby być bardziej zauważalny. Fabuła średnia bo mało nowatorska, ale to na tę chwilę bo dopiero się rozkręca; rozumiem ;). Udźwiękowienie, bardzo klimatycznie wpasowuję się ta spokojna nuta na początku, to utwór Korna? Dźwięki ciosów w porządku. Fajnie że próbujesz kombinować i dodałeś ten motyw ze wspomnieniami Yoha i tym jak lecą. Jednak ta córka Yoha.. Mogłeś sobie darować lub wymyślić coś innego. Również ciekawy pomysł z "nu, nu, nu" jednak nie na miejscu, walka z Sezem ciekawa jednak trochę krótka. No i zaczyna się fabuła w stylu o którym wspomniał rekin, takich gifów było już dużo.. Mam nadzieje że twój potoczy się jakoś ciekawiej. Jeśli to praca po tak sporej przerwie to możesz być z siebie dumny, jednak jest trochę błędów których musisz unikać, no i prawdziwej walki to my jeszcze nie widzieliśmy zatem, czekam.

KP: 2
/Yoh

6 Re: [V.Gif] Historia Zamętu on Pią Lis 11, 2011 8:23 pm

Bombi

avatar
Paramecia User
Paramecia User
Spaniel.

Gif jako tako nie jest zły. Miło się ogląda. Mało akcji, ale rozumiem jest to prolog. Jak tu koledzy już powiedzieli fabuła nie jest najlepsza, bo to już było. Przydało by się coś innego >. Efekty nie są złe, ale mogłyby być lepsze. Napisy mi się nie podobają, szczerze to wolę te standardowe co każdy robi. To tyle z oceny, czekam na więcej. Każdy odcinek ocenie.

Dziękuję :]

KP: 1
/Feli

7 Re: [V.Gif] Historia Zamętu on Sob Lis 12, 2011 7:33 pm

Maximus


Dragon Slayer
Dragon Slayer
Prolog fajny, mało akcji, bo to przecież prolog. Do płynności animacji chyba się przyczepić nie mogę, bo tu było dobrze. Może dałbyś jakieś lepsze aury dla bohaterów, bo ta, co Yoh ma w tym spricie, to taka średnia. Sprity mógłbyś zmienić, ale nie za ładnie jest je zmieniać teraz, jak już zrobiłeś prolog z tymi. Dźwięki dobrze dopasowane w sytuacjach. Z córką Yoha to żeś pojechał, myślałem, że to chłopiec xD. Wspomnienia spoko, walka krótka, ale też może być, mam nadzieję, że w kolejnych będzie jakaś dłuższa ;p. Teraz końcówka... Ten sprit dziadka mógłbyś chociaż trochę pocieniować, bo za fajny to on nie jest. No to chyba tyle, czekam na następne gify.

Pozdro.

KP: 1
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.