Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Nyan Cat Empty Nyan Cat Sob Lis 26, 2011 1:05 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Jest dużo odmian Nyan Cata; Mario, Rasta, Evil, Psycho Nyan, French Nyan Cat, Russian Nyan Cat itp. Jednak czemu nie miało być i LSW Nyan Cat? Wyręczyłem was ;D.

https://www.youtube.com/watch?v=UsNxQUALZHU

2Nyan Cat Empty Re: Nyan Cat Sob Lis 26, 2011 7:22 am

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
THIS IS GREAT, ale czemu tego do działu v.gifów nie wrzuciłeś?, moim zdaniem, to żadna inna twórczość.

Dzięki. Dlatego że tutaj nie użyłem żadnych spritów.
/Feli

3Nyan Cat Empty Re: Nyan Cat Sob Lis 26, 2011 8:33 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Szczerze mówiąc, nie spodziewałem się że coś takiego w ogóle mogłoby powstać. W tym przypadku to bardziej „Nyan Cat-Monkey”, ale olejmy ten mało istotny fakt. Animacja całkiem udana, mimo że powinna znaleźć się mimo wszystko w Video Gifach, a nie tutaj.
Przenoszę.

@W razie pytania, „Dlaczego?”.
Do V. Gifów trafiają nie tylko animacje w których występują właśnie sprity LSW. Trafiają tam po prostu każde tego typu animacje. Co innego, gdybyś tego Nyan Cat-Monkeya wstawił do tego działu ^^

Dzięki. Dlatego że tutaj nie użyłem żadnych spritów.
/Feli
🤦
Ten Nyan Cat to mimo wszystko sprit.


Nie facepalmuj bez powodu. 7 póz jakiegoś pix arta i Ty to nazywasz spritem? Jeżeli już się uparłeś to bardziej pasuję do SPAR'a(Kilka póz i gotowe), przecież to twoje własne określenia...
/Feli

Facepalmuje, bo mam powód.
My mamy swoje określenia, ale dla innych spriterów one niekonieczne istnieją. W większości przypadków, nawet pojedyncza poza nazywana jest spritem. Ale żeby było łatwiej zrozumieć...
Czemu Twoja własna nazwa tematu to „Heihachi Sprite”, mimo że jest to zaledwie jedna poza? Hm...? To nie są moje własne określenia. Własne określenia to właśnie OPAR, SPAR, WIP - tych de facto używamy w obrębie tylko tego forum.

Mam już takie przyzwyczajenie. Jak zrobię pixel art nie wrzucam tego do działu Sprity. Co do twoich określeń, to właśnie wymieniając "SPAR" miałem na myśli "twoje własne określenia" 🤦 przyjemnie, co nie?
/Feli



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Sob Lis 26, 2011 10:16 am, w całości zmieniany 1 raz

4Nyan Cat Empty Re: Nyan Cat Sob Lis 26, 2011 9:49 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Goście co się kłócą o głowę przyczepioną do ciasta.

Feli, całkiem fajnie ci wyszło, ale mam pomysł, jak to urozmaicić.

To idzie tak:
Najpierw graficznie jest jak u ciebie, a muzyka to oryginalny Nyan Cat. W pewnym momencie aura, odgłos jej wybuchu, wklejona postać staje się Super Saiyanem, kot dalej baunsuje z otaczającą go aurą, a muzyka zmienia się na tą użytą tutaj.

Whadda ya think?

5Nyan Cat Empty Re: Nyan Cat Wto Gru 20, 2011 10:04 am

LucarioPL

avatar
Earthling
Earthling
superrrr

Dzięki, jednak twoje posty powinny być bardziej wnoszące.
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.