Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Lawiny radości,potopu miłości,lampek migania,kolęd śpiewania.Prezentów bez liku,wiele kolędników oraz Sylwestera do rana z lampką szampana!
Nich renifer będzie z wami ;]



Wiem życzenia trochę wcześnie, jednak jutro zapewne większość będzie zajęta, a już w sobotę święta. wielu wyjedzie a inni będą mieli gości. Dlatego myślę że to dość dobry moment na złożenie wam wszystkim życzeń.

Wszystkiego Najlepszego!

//Z edytowałem nazwę tematu i przykleiłem na chwilę obecną, całość. Kolor czerwony, zastrzeżony dla mnie ; )
/Y

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ja również chcę Wam życzyć naprawdę pogodnych świąt Bożego Narodzenia, które spędzicie z rodziną, przy stole wigilijnym, a nie przy komputerze, na forum. Trudno się oderwać, ale raz na ten rok trzeba - zrozumiemy, nie martwicie się XD

Pijackiego, szalonego i niezapomnianego Nowego Roku, również Wam życzę.

Ciekawostka:
Forum obchodzi swoje drugie urodziny, właśnie 24 grudnia, jeżeli polegać na dacie założenia całości. Jak wrażenia po dwóch latach z Nami, bez żadnych hacków w polskim LSW :D?

Jata

Jata
Moderator
Moderator
I ja się dołączam do życzeń, ażeby nikomu tej jedynej magii świąt nie zabrakło - nawet tym, którzy na nią nie liczą ;).

No i szampańskiego sylwestra, kiedy byście go nie obchodzili - 31. grudnia, czy któregoś tam marca ;].

Również sto lat dla forum i całego LSW - w końcu należy mu się.

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Ja życzę wam wesołych świąt:
- pociesznego mikołaja
- spełnienia marzeń
- czasu spędzonego z rodziną
- dużo jedzenia
- fajnych prezentów
i wszystkiego czego jeszcze sobie zażyczycie.

Rizuke

Rizuke
Zasłużony
Zasłużony
Ahhh... Już dwa lata.. :oczy: ten czas zapieprza no nieźle oby jak najdłużej. Wszystkim wszystkiego dobrego. :)

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Szczęścia zdrowia i słodyczy Maxołaj wam życzy :)

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
To ja też życzę Wam wszystkim wesołych i radosnych świąt. Masy prezentów i czego sobie tam marzycie :d.

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Ah! Nie ma lepszej pory na życzenia świąteczne, niż wigilijny wieczór.
Życzę wszystkim wesołych świąt, wyśmienitych potraw wigilijnych, Battlefield'a 3 pod choinkę, fajnych dziewczyn, kupy kasy i czego jeszcze dusza zapragnie ;D

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Prawie zapomniałem jak się posty wysyła :o
Wesołych Świąt,Słodziaki : *
Klawego Sylwestra i spokojnego Nowego Roku bez zakłóceń :D!
Życzę też Wam/Sobie więcej WPyteOparów aby cieszyć oczy i serca :D!

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Dziwne, że dopiero teraz zauwAżyłem ten temat. Zycze wszystkim szczesliwych, pixelowych swiat i pixelowego prezentu. Ide cos zjesc z wigilijnych potraw, PEACE

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Wesołych Świąt spędzonych z rodziną, fajnych prezentów i smacznego jaj... znaczy się karpia xd. Niech te Święta będą dla was radosne i pełne ciepłej atmosfery. Dobrego sylwestra i oby postanowienia noworoczne się spełniły ;).

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Ta... wesołych świąt wszystkim.

szczepan

szczepan
Don
Don
Zdrowych iwesołych świąt życzę wszystkim

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.