Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 5 z 7]

101 Re: [O-S-W] by Krycha95 on Sob Maj 15, 2010 12:04 pm

Wzol

Paramecia User
Paramecia User
Ha ! To tak jak mówiłem, dość wysoka postać. Klatka zrobiona według twojego stylu, mnie to nie przeszkadza, bo z daleka wygląda na realistyczną i zapewne łatwo się ją edytuje. Twarz trochę brzydka (przypomniało mi się jak rysowałem postacie w stylu 'mangowym - twarz taka malutka i taka wielka głowa. Ręce także po twojemu (no, nic dziwnego w końcu to twoja praca) ale wszystko jakieś takie jasne. Spodnie mogą być, choć intryguje mnie ten czarny pasek nad kolanami (właściwie to nie czarny, a fałda) Buty jak buty - fanie wyglądają, ale nic ciekawego. Dano się nie rozpisywałem i teraz też raczej nie będzie to długaśna ocena, ale ogólnie mi się podoba. 7/10 - zauważyliście, że ostatnio często daje taką ocenę ? :)

+2kp
Zauważyliście, że ostatnio często tyle kp przyznaję?

102 Re: [O-S-W] by Krycha95 on Nie Maj 16, 2010 11:10 am

Maximus

Dragon Slayer
Dragon Slayer
No twarz fajnie wygląda, jest dość wysoki. Moim zdaniem to spodnie są trochę dziwne, buty są fajne.
Do cieni nie mam zastrzeżeń, mięśnie mógłbyś trochę poprawić.
Jedno co mi się nie podoba to, że prawa ręka tak odstaje od tułowia.
Myślę, że to wszystko ci mógłbym ocenić.
Ocena: 8/10
Pozdro Hey!

103 Re: [O-S-W] by Krycha95 on Nie Maj 16, 2010 7:40 pm

Dubrix

Second Child
Second Child
A więc moja kolej.
Base się bardzo ładnie reprezentuje i tak raczej jest ;]
Klatka piersiowa jest bardzo ładnie wykonana i zaznaczona. I kształt tułowia jest pikny.
Nogi, nooo tak jak nogi są dobre proporcje i ogólnie Git
Butki zwykłe trampole.
Głowa- Głowa mi się zdaje strasznie jajowata ale ładnie i tak wygląda.

Cienie na Base są dobre i to bardzo.

Ogólna ocena 10/10

104 Re: [O-S-W] by Krycha95 on Sob Cze 05, 2010 5:33 am

Krycha95

Don
Don
Popracowałem trochę nad moją postacią

105 Re: [O-S-W] by Krycha95 on Sob Cze 05, 2010 8:29 am

Coolt

Zasłużony
Zasłużony
Oj Krycha właśnie już za dużo pracujesz nad swoją postacią. Swego czasu też tak miałem, ale to tylko wpływa źle na chęci robienia sprita, którego jak wiem jeszcze nie skończyłeś, a prace trwają.
Co tu pisać o pozie małego dziecka. Dobrze, że wziąłeś to pod uwagę i nie wkleiłeś tych samych włosów co ma forma jak już jest dorosły tak jak ja kiedyś tak robiłem.
Druga poza niczym za bardzo nie różni się od trzeciej. Tylko inny kolor pasa, bandów i inne włosy. O i bym pominął jeden element - kolczyk.
Dorosły. Nie wiem co napisać bo mi się podoba. Trochę cieniowanie ręki mi się nie podoba albo dałeś za lekkie tony jak dla mnie. Włosy są bardzo fajne. Buty i spodnie tak jak zawsze ten sam styl cieniowania. Ogon trochę przygruby. Zrób coś z tym.
SSJ-SSJ2? Nie wiem jaka to forma, ale zlamiłeś. No widać zmiany bo jest jaśniejszy, kolor ogona inny, ale ten zamieniony kolor to wg mnie porażka. Brzydko się komponuje ze złotym. Oczywiście pozwoliłem sobie zobaczyć jak wyglądają na białym, zmieniłem i było lepiej (nie fochniesz chyba, nie?).
SSJ3. Już wyraziłem się w sprawie stroju to tylko zostały mi włosy. No wszystko jest ok, ale chyba są zbyt Goku-podobne. Bardzo mi przypominają włosy jego kształtem.

/Y
+3KP

106 Re: [O-S-W] by Krycha95 on Sob Cze 05, 2010 9:36 am

Ketsu

Notowany
Notowany
Ocenie Adulta tylko ;s
Spodnie chyba zostały z base ? Jak nie to dobre, podobają mi się.Klata za jasna, przyciemnij ją a najlepiej dodaj jakąś koszulkę bo oparki bez koszulek suxszą.Nie wszystkie, ale więkoszśc.Włosy mi się podobają, cienie też mają dobre.Cieniowanie twarzy, podoba mi się.
Klata i mięśnie już ujdą, ale mówię, zrób ciemniejsze.Buty jak buty, nic nowego.Znów te same kolory czarny i biały =/ Bandą tylko zmieniłeś kolor ;s Ogon fajny, ale chyba nie twój ;d Paska widzę że też nie ruszałeś.SSJ mi się w miarę podoba bo rozjaśniłeś ubranie, ale włosy nic się nie podniosły :/ Jakie były takie są.Brzydko to wygląda.I jeszcze białe pasemka zmieniły kolor na szary zamiast na złoty.To też dupnie wygląda.Włoski w SSJ3 mi się podobają, cienie na nich też.No ale to szare już nie.Kilka rzeczy jest do poprawy ale nie jest tak źle.Trochę się pogorszyłeś, jak zobaczyłem tamtego demona to myślałem że już dłużej w tym siedzisz ale między tym a demonem trochę jest ;s Zrób jakiegoś nowego oparka, nie ulepszaj ciągle tej jednej ;d
Liczę że odwdzięczysz się oceną mojego oparka :P

/Y
+3KP

107 Re: [O-S-W] by Krycha95 on Nie Cze 20, 2010 10:20 am

Krycha95

Don
Don
Oto mój demon:

108 Re: [O-S-W] by Krycha95 on Nie Cze 20, 2010 11:23 am

Halls

Logia User
Logia User
Na sam widok jest zaje***, ale przejdźmy do rzeczy :

Nie pasuję mi tutaj ten mały kawałek koło buzi, mogłeś pokazać więcej twarzy. Miecz przypomina mi trochę "Miecz Ichigo" kolorystyką i wyglądem, w drugiej ręce nie zbyt widać co to jest (czy to tarcza czy coś innego). Spodnie mi się bardzo podobają kolorystyką (głównie cieniowanie) ale jest problem ponieważ spodnie wyglądają tak że się nie zapinają, według mnie mogłeś zrobić trochę większy ogon. Nie wiem czemu ale twarz ma jakieś jaśniejsze kolory od całego ciała, resztą jest bardzo dobra więc nie mam co oceniać.

Ocenę dam ci 9.5/10

2kp
Btw, ten miecz Ichiga zwał się Zangetsu. Tak na przyszłość.

109 Re: [O-S-W] by Krycha95 on Nie Cze 20, 2010 1:02 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
Na pierwszy rzut oka praca wydaje się wykonana wręcz świetnie. Miałaby dużo głosów podczas głosowania. Jednakże...

Nie wiem co on ma na głowie, ale wydaje się mi że kilka elementów tego czegoś jest trochę za krótkie. Cieniowanie boskie. Widać że tutaj się wyćwiczyłeś.. A pamiętam jeszcze twoje prace z DBEvS, jak największym osiągnięciem był dla Ciebie Base S-H z fryzurą Gohana :)
Taki postęp...
Dalej.
Klata jest pocieniowana świetnie, znowu. Jednak nie wiem czy jest to zbroja, czy jest to odkryta klata. Odróżnienie tego jest niemożliwe, poprzez tą czarną chustę, czy co to jest. Jeżeli to zbroja, to nie pasuje do demona. Naramienniki wyszły Ci świetnie, a cieniowanie sprawiło że są strasznie realnie wykonane. Trochę gorzej wygląda lewa strona, ale po małych modyfikacjach byłaby równie dobra co prawa.
Dalsze elementy mi się nie podobają, ale o tym poniżej.
Po pierwsze, miecz. Jest zbyt podobny do Zangetsu i nie wiem czy się na nim nie wzorowałeś. Bynajmniej, tego typu miecz/tasak nie pasuje do demona. Takie istoty wyobrażałem sobie raczej jako walczące wręcz, jednak posiadające destrukcyjną moc. Moje wyobrażenia poszły się je**ć wraz z tym jak pokazałeś swoją pracę :P
Kolejnym elementem jest tarcza. W ostateczności, mogę przyjąć że demoniczny słudzy posiadali tarcze. Z kolei ta którą wykonałeś Ty jest zbyt mała. Proporcje nie zgadzają się pod żadnymi względami. Tarcza powinna być o wiele większa, ponieważ ma osłaniać przed mocnymi uderzeniami lub atakami ostrzem. Twoja się nadaje do tego jak zapałka do podtrzymania palącego się ogniska.
Ogon jest wykonany niestety słabo. Cieniowanie może i ujdzie, ale sama budowa ogona pozostawia trochę do życzenia. Jest on przede wszystkim za krótki. W dodatku wykonałeś go w taki dziwny sposób że wydaje się jakby był nitką, nie ogonem (xd).
Na koniec spodnie. Nie. Cieniowanie jest dobre, powiedziałbym nawet że wręcz świetne. Jednak, na cieniowaniu się kończy. Demony nie noszą spodni, chyba że robiłeś HellBoy'a O.o . Przyjmę jednak, że demce mogą nosić spodnie. W tym wypadku, wygląda to dziwnie ale niech Ci będzie.

Ogółem.
Wykonanie dobre, cieniowanie dobre, pomysł średni, proporcje średnie.
Kilka elementów jest zbędnych, kilka ma złe proporcje. Ogólnie, myślałem że na więcej Cię stać, ale cóż, to i tak wysoki poziom :P

8/10

3kp

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

110 Re: [O-S-W] by Krycha95 on Sro Lip 07, 2010 9:15 am

Krycha95

Don
Don
Pora coś odświeżyć ten temat.
New pracka została stworzona na potrzeby konkursu na Vortexie.

111 Re: [O-S-W] by Krycha95 on Sro Lip 07, 2010 11:11 am

Halls

Logia User
Logia User
No zaczynamy :

Jak patrzymy to opar jest bardzo dobry i dopracowany, ale pomimo kilku błędów. Chodzi o spodnie, Gotenks miał je białe a tu ten kolor bardziej przypomina zielony. Ta 2 poza wygląda trochę dziwne bo nie wiem co on ma na włosach, mięśnie wyglądają dobrze ale mógł byś trochę inaczej zrobić. Reszta wygląda dobrze i nie mam co oceniać, pozmieniaj to co ja powiedziałem i będzie dobrze.

Ocena 9/10

112 Re: [O-S-W] by Krycha95 on Sro Lip 07, 2010 1:17 pm

Rayem

Spiral King
Spiral King
Widzę, że jednak wybrałeś Gotenksa, a nie Gohana ;) I dobrze zrobiłeś :) Za fuzje na pewno dostaniesz więcej punktów, niż za Gohana, czy inną postać. No... Chyba, że ktoś SSJ3 zrobi, albo Gogete SSJ/SSJ4... Ale szerze w to wątpię :D
No więc zaczynamy, odwrotnie do powiedzenia "od stóp do kłowy" xd :
Włosy wyglądaj super. Mają ładne kolory, cienie i kształt. POZORNIE! (xD) Radziłbym ci troszkę przyciemnić włosy lub rozjaśnić środek głowy, bo wygląda to tak, jakby miał krótkie włosy, a nagle z tyłu czupiradło xd
Kamizelka i tors... Kamizelka wyszła ci znakomicie. Ładnie pocieniowana i dobre kolory. Klata ładnie pokazuje mięśnie i nie wygląda jak tarka. (Patrz i ucz się Yoh xD)
Ręka również wyszła świetnie. Pokazuję ładnie mięśnie Gotenksa. Choć jego górna część mogła by być troszkę ciemniejsza o pixel może 2 tej średniej barwy karnacji.
Pas i spodnie wyglądają dobrze. Są ładnie pocieniowane i mają świetnie dobrane kolory. (2nd lekcja xD)
Buty również zostały ładnie wykonane.

Widzę, że zrobiłeś bardziej dorosłego Gotenksa :) Ale ten po prawej i tak jest gorszy xd
Moja ocena to 9,8/10
Niby nie daję ocen innych niż cała liczba lub z 0,5; ale tu tak nie wiele brakuje do perfekcji ;D

/f
KP: 2

113 Re: [O-S-W] by Krycha95 on Sro Lip 07, 2010 4:48 pm

Diwan

Zbanowany
Zbanowany
Krycha jak zwykle Opar wyszedł ci całkiem nieźle :P
Włosy ci wyszły pięknie! Strój również jest bardzo dobrze wykonany.
Wszystko ładnie, pięknie, lecz cienie na spodniach to jedyne co mi nie przypadło do gustu xd
Nienawidzę gdy kolor nie wtapia się w drugi, To całkiem psuje efekt : / mogłeś zrobić trochę jaśniejszy ostatni stopień cieniowania.

ogólnie nieźle 9,2/10 :D

114 Re: [O-S-W] by Krycha95 on Sro Lip 07, 2010 9:16 pm

Zbir

Battle Moderator
Battle Moderator
OPAR zrobiony po prostu świetnie. Prócz kilku elementów jest ( dość mało istotnych ), to byłby z pewnością najlepiej zrobiona praca od dłuższego czasu. Te błędziki o których mówiłem to:
Cienie idące w niewłaściwym kierunku ( patrz buty ) ,dziwnie wyglądający pixel przy pięści ( oczywiście mówię o prawej dłoni ). Jeżeli chodzi którą wersję bym wybrał ,to myślę ,że moim faworytem jest jedynka ,bez tych dziwacznych włosków.

Jeżeli nie będzie więcej prac ,tak dobrze wykonanych jak ta ,to myślę ,że masz szansę na OPAR tygodnia ( chyba ,że znowu nagrodzona zostanie jakaś pseudo świetnie zrobiona praca )

/f
KP: 1

115 Re: [O-S-W] by Krycha95 on Czw Lip 08, 2010 10:10 am

mikidius

Shaman King
Shaman King
Świetna robota
Włoski są spoko a jedyne co szczegulnie przyciąga moja uwage to te różowe włosy które przypominaja mi płatki róży xD
Ma fajne cienie klaty.
W drugim oparze nie podoba mi sie to "coś' zwisające mu z głowy.
Buty ma 2 kolorowe czy ma takie małe i niebieskie skarpety bo niewiem xD
Ładnie ci wyszła (nie jestem pewien)kamizelka.Ogólnie opar ma ładne cienie i ja niemoge niczemu zaprzeczyć.
Gdybym wiedział coto jest to zwisające z głowy to bym dał 10
takto 9/10

116 Re: [O-S-W] by Krycha95 on Pią Lip 16, 2010 3:10 pm

Krycha95

Don
Don
Next opar:

117 Re: [O-S-W] by Krycha95 on Pią Lip 16, 2010 3:20 pm

Dubrix

Second Child
Second Child
Opar prezentuje się wspaniale.
włosy są piękne zrobione kosmyki idealnie rozstawione i cieniowanie jest na nich dobre ale mogło by być lepsze i ja na twoim miejscu te tylne włosy bym pocieniował średnim i najciemniejszym kolorem.Twarz się prezentuje też ładnie i cienie na niej są dobre.
Ciało jest pokryte całe futrem jak się nie mylę? ładnie to wygląda i mi strasznie przypomina Jakiegoś Króla Lodu. Opar wyszedł ci genialnie 9/10 mam nadzieję że mi też ocenisz

/f

118 Re: [O-S-W] by Krycha95 on Pią Lip 16, 2010 4:12 pm

Maximus

Dragon Slayer
Dragon Slayer
TO YETI!!!

No fajnie Ci wyszedł, włoski bardzo ładne są, ich cieniowanie też jest niczego sobie :P Te białe futro dobrze trzyma się ze skórą i cieniowanie jest dobre. Łapy są fajnie zrobione, a nawet są pazury u nóg :D Twarz dobrze zrobiona i pocieniowana. Ma długie uszy, ale to mu pasuje. Miałeś fajny pomysł :D

Ja myślę tak: Yeti porwał jakąś dziewczynę, która zabłąkała się i zachciało mu się, i powstało to coś na górze :P

Oceniłem ci to mam nadzieję, że się odwdzięczysz.

119 Re: [O-S-W] by Krycha95 on Sob Lip 17, 2010 1:10 pm

Diwan

Zbanowany
Zbanowany
Grimjow xP bardzo mi się podoba, włosy są bardzo ładne, strój także całkiem niezły, cienie jak zwykle świetnie ci wyszły ^^ Pozytywna ocena 9/10 : o

120 Re: [O-S-W] by Krycha95 on Sob Lip 17, 2010 1:16 pm

Samey

Badass Fighter
Badass Fighter
To grimmjow ressurection xd? Dobra mniejsza z tym kto to jest na wstępie powiem że robisz bardzo ładne OPAR'y.

Więc tak włosy zarówno kształtem jaki i cieniami bardzo ładnie ci wyszły niemam do nich żadnych zastrzeżeń.Tułów ładnie pocieniowany tak samo jak i ręka tylko nie podoba mi się te ostrze na łokciu, ale to mały detal.No i na początku myślałem o co chodzi z tym niebieskim czymś na brzuchu,a le mi się wydaje że to chyba dziura przez którą widać włosy z tyłu.Nogi też ładnie zrobione i pocieniowane.

Moja ocena to 9/10

/f

121 Re: [O-S-W] by Krycha95 on Sob Lip 17, 2010 1:45 pm

Shine

Chuunin
Chuunin
Najs Grimciu.

Klate mogłeś zedytować na potrzeby bo troszeczkę nie pasuje. Włoski... co tu powiedzieć - na masa wykokszone. Dobiło mnie lekko ucho(prawdopodobnie moje) z Na'vi. ;s Nóżki za malutkie no i widzę, że miałeś problemy lekko z cieniowaniem.

btw. zagadaj do mnie na gadu, trza zrobić nowe base tobie :).

122 Re: [O-S-W] by Krycha95 on Sob Lip 17, 2010 4:31 pm

Bercik6c

Zbanowany
Zbanowany
@Brajan to nie Yeti tylko Grimmjow
@Diwan nie Grimjow tylko Grimmjow
@Sameyaro nie grimmjow tylko Grimmjow

@Krycha jak mogłeś dać go bez zapowiedzi tylko "next oparek"

Dobra więc tak włosy są zajebiste jak i cienie. kształt dobry i puszysty. Te ucho odrobinę za bardzo na mordę mu nachodzi. Całe ciało dobre tylko on wyglądał odrobinę chudziej. Cienie są b.fajne. Nogi za grube co do Resurrection. Opar jest tak fajny, ze nawet nie mam się do czego przy kurwic. No po prostu za bardzo lubię Grimmjowa aby dopatrzeć się tu czegoś nie fajnego. Proszę zrób dla mnie normala bo w normalu jest bardziej kox.

Co tam dam 10/10!

/Y
+1KP

123 Re: [O-S-W] by Krycha95 on Pon Lip 19, 2010 12:06 pm

Krycha95

Don
Don
Oto new Krycha .Opar został Zrobiony na nowym Base stworzonym przez Shine'a i przezemnie.

Jak myślicie która kombinacja włosów jest najlepsza?Czekam na wasze komenty.

124 Re: [O-S-W] by Krycha95 on Pon Lip 19, 2010 12:21 pm

Alex

Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Mi się podoba te co jest 1 i tak zostaw chyba, że ci odpowiada inny

Ostatnio zmieniony przez Alex dnia Pon Lip 19, 2010 1:05 pm, w całości zmieniany 1 raz

125 Re: [O-S-W] by Krycha95 on Pon Lip 19, 2010 12:51 pm

Bercik6c

Zbanowany
Zbanowany
Ja powiem tak, podoba mis ie pierwsza wersja, nie ta na nowym base. Te nowe nie podoba mi się. Ma zbyt długi i chudy tors. Włosy też mnie nie zadowalają. To nie jest ten sam Krycha! Co prawda cieniowanie włosów jest fajne tak samo jak spodni ale reszta mi się nie podoba. Wole tą starą wersje na starym base. Stara wersja rox i ty o tym dobrze wiesz! Nie podoba mi się jeszcze armor, chodzi o tą cześć oddzielająca klatkę piersiową - czarne?!

Nie, nie, nie. NIE! to nie jest Krycha!
NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!

/Y
+1KP

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 5 z 7]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next