Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 4 z 7]

76[O-S-W] by Krycha95 - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Krycha95 Sro Mar 17, 2010 9:07 am

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
SSJ4 co mi się nie podoba. Dziwne ułożenie włosków. Jakby mu spadały. Cieniowanie bardzo dobre :). Klata super! Cieniowanie wszystkiego bardzo dobre. Powinieneś dostać Oparatora :). Cieniuj 3 - tonowo to będziesz jeszcze lepszy bo widziałem twoje prace robione 3 - tonowo :).

Goku SSJ4 wygląda dziwnie, a ten z żółtymi spodniami co mi pokazywałeś były lepsze. Te jakieś sraczkowate. Klata dalej wymiata! Rób z niego sprita. Czekam na więcej.

Wszechmogący wygląda jak rewamp, który mi robiłeś tylko więcej rzeczy ma na sobie :). Cieniowanie wprost boskie! Mam nadzieję że pokażesz na co cię na prawdę stać.

Ocena za wszystko: 9,(9)/10

/S
2KP

77[O-S-W] by Krycha95 - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Krycha95 Pią Mar 19, 2010 7:47 pm

Rexio

Rexio
Bronze Saint
Bronze Saint
Nie lubię zbytnio się rozpisywać, więc powiem Ci, że wszystkie są fajne, miłe dla oko i mają dobre cienie. Ogólnie nie widzę błędów :P

78[O-S-W] by Krycha95 - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Krycha95 Pią Mar 19, 2010 7:57 pm

Bankrut

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Kolory jasne , przejrzyste niema do czego sie przyczepic :(

Ale 9/10

79[O-S-W] by Krycha95 - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Krycha95 Pon Kwi 05, 2010 8:41 pm

Krycha95

Krycha95
Don
Don
Dawno nic nie wystawiałem, pora to zmienić [O-S-W] by Krycha95 - Page 4 785649
[O-S-W] by Krycha95 - Page 4 Vikonkurs

80[O-S-W] by Krycha95 - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Krycha95 Wto Kwi 06, 2010 9:05 am

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
ładnie ładnie domyślam się że od zera?
dobra przejdźmy do rzeczy włosy są fajne cienie na nich też cienie na całym oparku są niezłe
jak armor zobaczyłem to humor mi się poprawił on jest zajebisty
it is the best and 10/10

81[O-S-W] by Krycha95 - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Krycha95 Sob Kwi 10, 2010 7:15 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Od zera? Nie wierzę.. Postępy?

Dobra. Pominę fakt, iż ta sama praca trafiła na Cooltowy Turniej i OŚK. Cóż.. Do dzieła..
Cieniowanie na wysokim poziomie, na całym OPAR'ku, no nie mam do czego się przyczepić.. Fuck this! A nie.. Sorry! Jest! JEST!
Włoski ładne, ale jakoś dziwnie pocieniowane. Myślę że stać Cię na więcej.

Ajj.. To wszystko.. No cóż.. Jest ładnie, wysoki poziom i ogólnie.

9/10

Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 1KP.
/Y

82[O-S-W] by Krycha95 - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Krycha95 Sro Kwi 28, 2010 7:30 am

Krycha95

Krycha95
Don
Don
To moja najnowsza pracka:
[O-S-W] by Krycha95 - Page 4 Newkrychav42

83[O-S-W] by Krycha95 - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Krycha95 Sro Kwi 28, 2010 8:06 am

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
Ehh.. zrobiłbyś mu sutki !
Z tego co widać, można wywnioskować, iż jest on starszy. Dłuższe włosy, ale ogonek jakby krótszy (albo bardziej pozawijany tam z tyłu, nie wiem). Spodnie dość dobre ładnie wycieniowane. nie podoba mi się natomiast ta urwana kreska nad nimi. Może to miałbyć pasek, ale jak tak tak to zrób jakiś inny (jaśniejszy, ciemniejszy ?) bo zlewa się jakoś dziwnie.

Biorąc pod uwagę, iż jest starszy to powinien mieć bardziej umięśnione ramię, a tutaj to wygląda bardziej na zanik tkanki mięśniowej. Na brzuch jest kropka, wiem o co chodzi, ale jakoś niemiło odstaje, dorysowałbyś jakimś jaśniejszym szarym na dole albo u góry, żeby ładnie się wtopiło.

Do koszulki się nie czepiam ładna. Mozna by byłoponarzekac, że wydaje się rozmazana itp. ale mnie się podoba.

Włosy świetne, nic dodać nic ująć. Bardzo mi się podobają.

No to dam ci jakieś 7/10, bo niedopracowana trochę ;)

Akcja: Oceniam Kreatywnie - 3KP.
/Y

84[O-S-W] by Krycha95 - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Krycha95 Sro Kwi 28, 2010 10:25 am

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
Włosy są bardzo ładne względem kształtu i względem cieni :)
Klatka mi sie nie podoba :(

Spodnie mają ładne cienie i ogólnie git
Armor ma ładny kształt cienie i kolory dobrze dobrane :)

popraw klatke i będzie GICIOR

:^^:


8/10

85[O-S-W] by Krycha95 - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Krycha95 Sob Maj 01, 2010 8:00 am

Krycha95

Krycha95
Don
Don
Oto moja najnowsza pracka:
[O-S-W] by Krycha95 - Page 4 Kathrin21

86[O-S-W] by Krycha95 - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Krycha95 Sob Maj 01, 2010 8:10 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Emocji nie oceniam bo niema sensu.

No więc, włosy są dziwne. Ładnie pocieniowane ale dziwne.. Kształt?
Ciałko i talia są ciekawe.. Sexi, sexi xdd
Majteczki fajne, sweeeeeeeety xd I love this!

Ale nóżki .. :what: Nie rozumiem tego, jak mogą być takie.. krzywe? ;/ Serio, nogi dziwnie wyglądają..

Ogółem, ładny OPAR'ek, ale co nieco do poprawy jest. O! xd

7/10

87[O-S-W] by Krycha95 - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Krycha95 Nie Maj 02, 2010 2:16 pm

Bercik6c

Bercik6c
Zbanowany
Zbanowany
Ta, chłopak wszystkie sa super, pamiętam twojego sprita z głowa gohana. Teraz wszystkos ię zmieniło, włosy super, ubranie też a o cieniach już nie wspomne.

88[O-S-W] by Krycha95 - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Krycha95 Pią Maj 07, 2010 7:19 pm

Sebek

Sebek
Zbanowany
Zbanowany
Włosy są takie nie swoje, ale no nie są długie pasują do postaci te białe na czubkach włosów są nie potrzebne jakbyś je usunął by to pięknie wyglądało.Ta bluzka jest dziwna lepiej rób takie na skos czyli, że z lewej i z prawej w róg wtedy jest fajny efekt. No o czarne kontury się nie upominam, bo to by zrobiło z pracy marne trudzenie się nad nią.Te niby spodenki wyglądają jak majtki więc weź je powiększ tak przed kolanami, ale żeby nie były za długie.
Te base jest dziwaczne no, ale rób na jakim ci lepiej na pewno starałeś się osiągnąć efekt no osiągnąłeś mini, ale to nie znaczy, że jest np. lepszy od oparów Seza idziesz w kierunku sławy i rezygnacji te emotki są zbędne, a ta peleryna no nie wiem co to jest 2 pozie.Dobra nie ma co już tutaj pisać.

7,5/10

Akcja 'Oceniam Kreatywnie'
2KP
/Y

89[O-S-W] by Krycha95 - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Krycha95 Sob Maj 08, 2010 7:11 am

Krycha95

Krycha95
Don
Don
No i więc kolejna pracka, coś mnie tchneło i powstało to , można powedzieć, że jest to Dragonman xD
[O-S-W] by Krycha95 - Page 4 Dragonhh

90[O-S-W] by Krycha95 - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Krycha95 Sob Maj 08, 2010 8:12 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Naprawdę ładny. Gdybyś go dał na OŚK, miałbyś dużo większe szanse niż z tamtym przedstawieniem Smerfów J. Camerona.

Fryz za wiele pracy nie wymagał, więc go pomijam.
Cieniowanie skóry i spodni się dobrze prezentuje.
Co do ogona... Może być, ale mam niezmienną opinię co do punktowego pomijania czarnych konturów. Albo są, albo ich nie ma i to tyle.

Skrzydła natomiast naprawdę dobre. Dodatkowo, skoro twierdzisz, że są od zera, to jeszcze lepiej. Z kształtu, z cieniowania, po prostu udana robota. Tylko biały niezbyt pasuje na skrzydła, bo daje wrażenie, jakby były one pierzaste, lepiej by było wybrać jakiś pośredni między białym a tym pomarańczowym, żeby pokazać je jako bardziej łuskowate.

91[O-S-W] by Krycha95 - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Krycha95 Nie Maj 09, 2010 8:42 am

Sebek

Sebek
Zbanowany
Zbanowany
A więc kolory ładnie dobrane.Cieniowanie jest dobre.Skrzydła rządzą ogon jest niezabarwiony xDD dziwnie wygląda wydłuż go i daj mu większy ten koniec, bo ledwo go widać.Ten pas nie pasuje zrób go szarego to będzie wspaniały. No i to wszystko lecisz jak strzała i jesteś coraz lepszy.

10-2 błędy=8 ocenka
8/10


/V
+1 KP

92[O-S-W] by Krycha95 - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Krycha95 Nie Maj 09, 2010 12:16 pm

Krycha95

Krycha95
Don
Don
Poprawiłem go ^ ^
[O-S-W] by Krycha95 - Page 4 Upadgedragon

93[O-S-W] by Krycha95 - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Krycha95 Nie Maj 09, 2010 3:18 pm

Halls

Halls
Logia User
Logia User
Więc tak :
1. Dobre włoski a na nich cienie też dobre.
2. Skrzydła dobre i cieniowanie a najlepsze wyglądają w 2 pozie.
3. Spodnie malutkie nie pasujące do tego ciała ale cienie ok.
4. Nogi fajnie wyglądają.
5. Kolor skóry no taki ale cienie dobre.
6. Ogon jak każdy ogon.
Ocenka 8/10

/V +1 KP

94[O-S-W] by Krycha95 - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Krycha95 Nie Maj 09, 2010 3:21 pm

Death

Death
First Child
First Child
Cóż, opar jest naprawdę ciekawy. Włoski są naprawdę dobrane, te czułki na głowie też mi się podobają, jednak nie podoba mi się kilka rzeczy. Co to za czerwone pixele na spodniach?, są zupełnie nie na miejscu i powinieneś je usunąć, w jego klacie, przy samym dole na lewo jest czarna krecha, i to miejsce nie jest pocieniowane, poza tym oparek zdaje się być krzywy, nie pasuje także ten ciemny pixel na kopycie, usuń go.

Cóż oparek nie jest najlepszy, ma wiele błędów ale zasłużył na 6/10

Pozdro

/V +2 KP

95[O-S-W] by Krycha95 - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Krycha95 Nie Maj 09, 2010 3:24 pm

Sebek

Sebek
Zbanowany
Zbanowany
Mówiłem ci żebyś zwiększył ogon!
Brak zwiększenia czyli 1 błąd.
Skrzydła tak jak mówiłem wymiatają więc zostaw te białe, a te złote są bleee.
Długo się zastanawiałem i czy nie lepiej zrobić uszy do góry?To jest lepsze jak ci mam mówić to 2 błąd.
Pas poprawiony gratuluje, ale słabe cienie 3 błąd.

Poszło ci teraz słabiej mówiłem żebyś poprawił ogon, a ty nic.

3 błędy - 10 = 7
7/10


/V +1 KP

96[O-S-W] by Krycha95 - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Krycha95 Nie Maj 09, 2010 4:04 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
OPAR bardzo ciekawy ,ale widać że ma kilka błędów.
Na samym początku wspomnę o dwóch pixela które nie mam pojęcia czym powinny być... mówię o tych jasno czerwonych pixelach przy prawej nodze. A właśnie nogi - nie licząc tej małej wpadki są wykonane bardzo ładnie ,no może mógłbyś poprawić nieco pas. Idąc w górę muszę powiedzieć że nie specjalnie wysiliłeś się robiąc brzuch ,bo wygląda na prawdę średnio ( chodzi mi o to że zacząłeś robić "kratę" na brzuchu i nie wiadomo czemu zostawiłeś ją zrobioną w połowie ). Klata też jest za mało podkreślona jak na mój gust. Dalej głowa. Oczy są prawie niewidoczne przez to coś czerwone ,co zwisa z włosów. Mógłbyś mi powiedzieć czy to miał być jakiś kosmyk ,róg ,czy jakaś czółka ? Podobają mi się włosy ,a dokładniej ich kolory i to jak je pocieniowałeś ... wyglądają na prawdę fajnie. Ogon jest ok ,nic specjalnego ,ale ładny :P. Na sam koniec ( moim zdaniem ) najmocniejsza część Twojego OPAR 'ka ,czyli skrzydła. Wyglądają krótko mówiąc zajebiście.
Jest kilka "niedoróbek" ,jednak za bardzo ciekawy pomysł duży plus
Końcowa ocena 7 + /10

/V +3 KP

97[O-S-W] by Krycha95 - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Krycha95 Nie Maj 09, 2010 6:02 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
No coraz Ci lepiej idzie. Podoba mi się bardzo cieniowanie spodni, lecz może na dole przy nogawkach nad tym jaśniejszym mogłeś dodać także tak lekko czarne kontury, lub chociaż ciemniejszy kolor. Jedynie co mi się nie podoba to ta jakby 'blizna' na klacie. (O ile to jest blizna?) Powinna mieć inny kolor. Bo tak to wygląda jakby jakiś niedokładny cień czegoś. No i jeszcze te dziwne rogi. Są małe i jakieś takie łeeee. No i jeszcze jak przyjrzałem się z bliska to zauważyłem, że w jednym miejscu (Pomiędzy brzuchem a pasem z lewej strony) nie dodałeś czarnego piksela. Co wygląda jakby stracił jakoś troszkę ciała.

/V +3kp

98[O-S-W] by Krycha95 - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Krycha95 Pon Maj 10, 2010 2:22 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
no to tak postać ładna powiedziałbym bardzo ale nie powiem xdd a dlaczego ,a dlatego że gdzieś już widziałem podobne skrzydła PODOBNE nie chodzi mi od razu że je spapugowałeś od kogoś xd Cienie są ładne ale mięśnie jakoś mi nie podchodzą chodzi mi konkretnie o mięśnie mogłeś go zrobić bardziej przypakowanego Nogi a tułów wyglądaja jakby były sklejką serio ;/ dodaj z dwa pixele z lewej strony między tłowiem, a kopytkami xd
Ogonek łady ale skrzydła wg. mnie mało demoniczne mogłeś spróbować zrobić coś w stylu nietoperza. Ogólnie praca jest b. ładna ale dodaj co nieco xd 4/5


KP: 1
/f

99[O-S-W] by Krycha95 - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Krycha95 Czw Maj 13, 2010 1:09 pm

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
Ładny jest ten oparek ładnie pocieniowany dobre skrzydła mie mam się do niczego przyczepić
włosy są dobre oparek jest bardzo ładnie wykonany cóż to cały ty krycha moja ocena to
10/10

100[O-S-W] by Krycha95 - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Krycha95 Sob Maj 15, 2010 11:55 am

Krycha95

Krycha95
Don
Don
Pora na coś nowego. Oto moje base.
[O-S-W] by Krycha95 - Page 4 Basedn

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 4 z 7]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.