Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[special] #4 Turniej - "Zostań Pisarzem!" Empty [special] #4 Turniej - "Zostań Pisarzem!" Pią Gru 30, 2011 11:17 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Witajcie! Otwieram Turniej- "Zostań Pisarzem!". W którym będą tylko i wyłącznie formy literackie. Jak będzie przebiegać głosowanie? Przy każdym głosowaniu będziecie mieli do dyspozycji jakąś liczbę głosów, zależy to od rundy turnieju. Po prostu będziecie głosować na wszystkie prace oprócz jednej która odpadnie i tak aż dojdziemy do zwycięzcy. Jedna praca, jeden głos. Przewidziane nagrody to Kreatywne Punkty, Smocze Kule Dragon Ball, oraz ranga Writer! Wszystkich czujących się na siłach zapraszam do zmierzenia się z najlepszymi w dziedzinach z działu "Story". Za nie oddanie pracy nie będę nagradzał warnem. W tej edycji nie będzie tabelki, spróbujemy czegoś innego.

Liczba miejsc jest nieograniczona ale nabór otwarty jest przez określony czas, gdy on minie lista się zamyka. Nabór otwarty jest do
5.1.12(Czwartek). Lista będzie na bieżąco aktualizowana.


Lista Userów uczestniczących w turnieju:
- Viego -- /V I'm outta here.
- Yoh92 -- /Y Niestety, odpadam. Wybaczcie.
- Dase
- Rayem
- Ykmo




Ostatnio zmieniony przez Feli dnia Wto Sty 03, 2012 7:37 pm, w całości zmieniany 3 razy

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Autor powieści Interdimensional Adventures, zgłasza się do turnieju.
Wszak, kim bym był, gdybym nie wziął udziału w tym legendarnym starciu? Prawdziwy wojownik, nie odpuszcza takich wyzwań!



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Pią Gru 30, 2011 2:51 pm, w całości zmieniany 1 raz

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Afkerem, jak zwykle.

Wpisz i mnie. Miejmy nadzieję, że termin tego turnieju nie skoliduje w niewyobrażalnie wredny sposób z moimi olimpiadami.

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Spróbuję swych sił. Wkraczam do turnieju wraz ze swym notatnikiem.

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Twórca najbardziej nielogicznego opowiadania zgłasza się do turnieju! ;D

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Kim bym był(oprócz rozsiewacza) gdybym się nie zgłosił, no nie? xD
Dopisz mnie!

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Zamykam zapisy. Możemy zacząć zabawę!
#1 Round


Temat prac: Wojna w roku 2666
Termin zgłaszania Prac: 13, Piątek, 2012.
Do kogo zgłaszać pracę: Do mnie na PW, nie przyjmuję na GG!
Uwagi: Opis wojny pomiędzy dowolnymi jednostkami, czy to obcy czy ludzie. Niemcy, Ruscy czy inni to już od was zależy. Zachowajcie rok na uwadze, cywilizacja w tym roku na pewno jest bardzo rozwinięta i mechy w wojsku już nikogo nie dziwią.
Temat wiadomości(nazwa tematu, przy wysyłaniu): 4 Turniej#1(zły tytuł = praca odrzucona)



Ostatnio zmieniony przez Feli dnia Pią Sty 06, 2012 8:37 pm, w całości zmieniany 1 raz

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Nie żebym coś tego... praca o przyszłości, ale... jak mamy to oddać w przeszłości? XD
Termin zgłaszania Prac: 13, Piątek, 2011

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Haha Xd, dacię radę. Dzięki, poprawiłem.

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Ja żem napisał:Miejmy nadzieję, że termin tego turnieju nie skoliduje w niewyobrażalnie wredny sposób z moimi olimpiadami.
Jednak koliduje i to w cholerę. Może gdyby temat tak nie ssał, to bym poświęcił dłuższą chwilę. OŚK: wojna w '39, turniej: wojna w 2666, oh come on.

Oficjalny powód to kolizja terminów. Good luck.

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Viego napisał:
Ja żem napisał:Miejmy nadzieję, że termin tego turnieju nie skoliduje w niewyobrażalnie wredny sposób z moimi olimpiadami.
Jednak koliduje i to w cholerę. Może gdyby temat tak nie ssał, to bym poświęcił dłuższą chwilę. OŚK: wojna w '39, turniej: wojna w 2666, oh come on.

Oficjalny powód to kolizja terminów. Good luck.

Pamiętaj że to dopiero pierwsza runda...

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Jak auto jest do złomowania na zewnątrz, oglądałbyś tapicerkę?

Właśnie jestem w szkole, mam kółka i się uczę do tej olimpiady. Wbiłem tu tylko na chwilę. Nie widzi mi się przerywać, żeby pisać o wojnie.

Jak mówiłem, oficjalny powód to kolizja terminów. Nawet mając jakieś wąty do tego drugiego, z tym nie zrobicie absolutnie nic.

Chyba że ty mi wyprowadzisz wzór na stałą słoneczną. Ok, to akurat już zrobione. No to może mi ogarniesz diagram Hertzsprunga-Russella.

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Niestety, z przykrością informuję że muszę się wycofać z turnieju. Nie miałem czasu na napisanie pracy, ze względu właśnie na pracę (xd?). Miałem ostatnio zbyt dużo dyżurów w szpitalu - po powrocie do domu od razu kładłem się spać. Nie mam nawet czasu napisać siódmego rozdziału Interdimensional Adventures - a do całości dochodzi masa innych projektów, które staram się realizować.
Zgłaszając się do turnieju, nawet rozpocząłem pisanie pracy... Mam dwie linijki i brak czasu na kontynuację.

Wybaczcie, ale ja odpadam.
Mam nadzieję że Ykmo skopie Wam tyłki jak mało kto i że przeczytam naprawdę ciekawe prace trzech pozostałych uczestników.

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Także muszę się wycofać. Nie będę się rozpisywał. Powiem krótko i zwięźle: cały wolny czas przeznaczam na mój kanał YouTube lub odpoczynek. Resztę czasu zajmuje mi (cholerna) szkoła. Widać to nawet po moim fan ficku, który przez 2 (ba, 3!) tygodnie nie miał obiecanego 3ego rozdziału.

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Nie widzę sensu brania udziału w turnieju gdy pojedynkuje się tylko dwóch użytkowników. Proponuję zamknąć turniej i ponowić gdy kazdy będzie miał czas lub zgłosi się więcej ludu.

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Eh... wypowiem się w formie pytania: I po cholerę żem to pisał?! :FUUU: No nic, może kiedy indziej pomysł na takiego rodzaju turniej powróci i będzie można rywalizować z naprawdę wyśmienitymi pisarzami :)

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
[special] #4 Turniej - "Zostań Pisarzem!" Orly

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» #3 Turniej
» Turniej
» Turniej!
» Turniej ;D
» Turniej

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.