Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Święta, święta i po świętach. Nie u nas! 85081199
Hohoho! Jak tam święta? Zapewne wasze portfele jak i brzuchy są pełne.
Święta to naprawdę piękny czas, jednak jeszcze piękniejsze są z tego faktu iż 24 Grudnia Forum stało się starsze o kolejny rok, tak to już razem 2 lata I love this!! Jako GTW jesteśmy dumni i z siebie i z was że razem jakoś poprowadziliśmy te Forum tak daleko. Wierzę w to że za rok blisko daty 24 Grudnia znowu napiszę Newsa w którym będę wspominał o trzecich urodzinach forum. Pamiętajcie, forum tworzycie wy - bez was by nie istniało. Zatem róbcie to co lubicie i twórzcie dalej!
Z okazji urodzin forum przygotowaliśmy dla was kilka ciekawych urozmaiceń, do których serdecznie zapraszamy.


Świąteczne Oparowanie
Zapraszamy do tworzenia Oparków w klimacie świąteczno-urodzinowym, czyli głównie nawiązującym do zbliżającego się wielkimi krokami Sylwestra, minionych, lecz nie pominiętych urodzin forum oraz zbliżającej się nieco mniejszymi krokami, ale też w zasięgu wzroku rocznicy oficjalnego otwarcia forum! Wiemy że potraficie a to naprawdę dobry sposób na pokazanie świątecznego ducha. W dodatku jeżeli akcja się przyjmie a Oparków będzie sporo to wstawimy je na Logo forum na pewien okres czasu! Nie, nie pomyliłem się, takie akcje warto świętować. Tak więc zapraszam do tworzenia Oparków i wstawianiu ich tutaj. Czujcie się jak u siebie!
Żeby zaś uczcić również dwutysięczne któreś urodziny innego gościa, oto pierwszy OPAR, przedstawiający pewnego staruszka wyprowadzającego czerwone TIRy na ulice.
Święta, święta i po świętach. Nie u nas! Santanadziadjebany


Turniej - "Zostań Pisarzem!"
Zauważyliśmy ostatnio nagły wzrost zainteresowania w dziale "Story". Czemu by tego nie wykorzystać? Oficjalnie otwieramy Turniej - "Zostań Pisarzem"! Będzie to niecodzienny turniej gdyż wszystkie Kategorie będą związane z działem Story. Wiersze, opowiadania i wiele więcej! Jeżeli czujecie się na siłach w pisaniu to możecie się zapisać do Turnieju i powalczyć o niezłe nagrody; Smocze Kule Dragon Ball, Kreatywne Punkty a może nawet o Rangę Writera? To wszystko zależy od was! Zapisy i szczegóły Turnieju znajdziecie tutaj: Link

Życzymy również świetnej zabawy w Sylwester, tylko nie wchodźcie na forum pod wpływem procentów czy może Tetrahydrokannabinolu :awesomeface:.
Serdecznie zapraszamy do zabawy! Twórzcie, postujcie, świętujcie!

Pozdrawiamy,
GTW.

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Fajny nius, pomysł z turniejem dobry (rzeczywiście, dużo ludu się na "Story" ostatnio rzuciło). Szkoda tylko, że obrazek newsa tak bardzo znany, ale co tam. No i... opitego sylwestra wszystkim życzę!

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Fajny news ,już od dłuższego czasu jakiegoś wyglądałem ,dobrze ,że się wreszcie jakioś pojawił :)
Może i zrobię jakiegoś łoparka świątecznego ... nawet mam pewien pomysł ,ale ine wiem ,czyu znajdę czas na jego wykonanie.

Death

Death
First Child
First Child
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!!!!!!!

MAM COŚ DLA WSZYSTKICH:

Święta, święta i po świętach. Nie u nas! Dompe9rignon20200020fundo20branco

TYM RAZEM BEZ UMIARU! HISCKS :D

@Dla hejterów

Co z tego, że nic nie wnoszę do tematu

Shine

Shine
Jounin
Jounin
ja jz kruwa po mealnzu zią.























tak dałem specjalnie takie pismo byś zobaczył jak byłem naje*any, na szczęscie juz po wszystkim :-).

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Ja aktualnie jstem w pewnym... "stanie". Ale źle nie jest, post chyba cxzytleny? W każdym razie, wszystrkiego najlepszego i aby forum jak najb ardziej się rozwinęło!

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Ja yghm tez yhmh jestem wwhhom w pewnym 'stanie i ywclae wasze yhm posty ... yhm nie brzmia sztucznie yhm...
To yhm ze yhm nagle pojawilo yhm sie whop kilka uzytkownikow 31.12.2011 i 01.01.2012 ,ktorzy raz na jakis czas zagladali na forum i wclae sie nie przedstawili z pewnością nie jest przypadkiem yhm.
Yhm Pozdrawia was yhm ... napierdolony użytkownik

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Zbir napisał:Ja yghm tez yhmh jestem wwhhom w pewnym 'stanie i ywclae wasze yhm posty ... yhm nie brzmia sztucznie yhm...
To yhm ze yhm nagle pojawilo yhm sie whop kilka uzytkownikow 31.12.2011 i 01.01.2012 ,ktorzy raz na jakis czas zagladali na forum i wclae sie nie przedstawili z pewnością nie jest przypadkiem yhm.
Yhm Pozdrawia was yhm ... napierdolony użytkownik
Dobrze mówi! Polać mu!

btw. pisanie naje*anym wcale nie musi tak wyglądać, jak to pięknie i sztucznie przedstawił Dase. Na prawdę to piszesz normalnie, ale czasami znając życie coś napiszesz nieodpowiednio.

btw. co tak cicho siedzicie userzy? Mam nadzieje, że wasz sylwek tak nie wyglądał: https://www.youtube.com/watch?v=YM_sXx0lVlY

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Ja to sztucznie przedstawiłem? Widzę tylko 1 błąd, w wyrazie "czytelny", a wyraz "najbardziej" przez przypadek rozłączyłem. Mało błędów, nawet po pijaku staram się ich nie popełniać. Czy to coś złego?

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Fyglonda to torhce zsutczine wdg. mnie zią

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
W sumie to post byłby perfekcyjny gdyby nie lenistwo, które nie pozwoliło mi go poprawić. A to w jakim stanie byłem w sumie nie zwalnia mnie z poprawnej pisowni. I według mnie nie wygląda to sztucznie... po prostu wygląda to błędnie ^^

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.